Článek

Prokop (ANO ): První poprázdninové Zastupitelstvo MČP 11

 
Po delší době máme za sebou svátek demokracie - Zastupitelstvo Prahy 11. Dnes jsme se sešli po letní pauze poprvé a zvládli jsme projednat celou řadu důležitých záležitostí, týkajících se Jižního Města.
07.09.2020 06:45 |

podobné články

Podobné články

Michal Prokop v Trutnově poprvé zahrál písně z chystaného alba

 
Také písně z chystaného alba Sto roků na cestách představil při svém čtvrtečním vystoupení na 25. ročníku festivalu Open Air Trutnov Michal Prokop. V zaplněném areálu vedle osvědčených hitů zazněly také novinky Sto roků samoty a Zatmění. Šestašedesátiletý Prokop chystá nové studiové album po šesti letech. Finální práce na něm právě vrcholí.
17.08.2012 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (82 článků) , Michal Prokop (82 článků)

Zeman byl vždycky těžký egocentrik, baží po moci. Ten sám z Hradu neodejde. Prezidentův poločas rozebírá rocker Michal Prokop, který jej zná už od devadesátých let

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA „Miloš Zeman to s lidmi umí. Je to bezpochyby muž s velkým politickým talentem, který ví, koho a kdy má oslovit, ale já jej nevolil,“ tvrdí rocker, moderátor, překladatel a také bývalý politik Michal Prokop. Na Zemanovi mu totiž vadí jeho mimořádná ambicióznost, těžký egocentrismus a také populismus. Prokop se však v rozhovoru ParlamentníchListů.cz vyjádřil i k tématu uprchlické krize.
28.08.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (82 článků) , Michal Prokop (82 článků)

Hudebník Michal Prokop: Můj život nebyl a není jednoduchý

 
Michal Prokop je český rockový zpěvák a hudebník známý především pro své účinkování v kapele Framus Five. Je držitelem mnoha ocenění, několika platinových a zlatých desek a je dvojnásobným členem Beatové síně slávy Radia Beat (2007, 2017). V roce 2018 vstoupil do Síně slávy české populární hudby v rámci ceremoniálu Cen Anděl. Na podzim představí Česká televize dokument s názvem Michal Prokop Až si pro mě přijdou…, který režíroval Jiří Vondrák.
12.08.2020 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (82 článků) , Michal Prokop (82 článků)

V 70. letech jsem dělal „béčko“. Michal Prokop upřímně v TV dokumentu

 
Zpěvák, moderátor a bývalý politik Michal Prokop se stal tématem dokumentárního filmu Jiřího Vondráka Michal Prokop Až si pro mě přijdou.
05.11.2020 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Prokop (82 článků) , Michal Prokop (82 článků)

Prokop (ANO): Mimořádné zastupitelstvo P11 aneb jak si Štyler neváží peněz daňových poplatníků

 
Na čtvrtek svolal starosta Štyler a jeho klub HPP1 mimořádné zastupitelstvo. Ze zákona na to mají pochopitelně nárok. Avšak morálně se o tom dá už velmi polemizovat, naopak já tvrdím, že to bylo pouze naprosto neomalené utracení veřejných
09.09.2016 21:10 |

podobné články

Krautwurm (HPP 11): Bloger ANO na Praze 11 Ondřej Prokop se usvědčuje ze lží vlastním článkem

 
Propagandistický pisálek hnutí ANO, Ing. Ondřej Prokop, práší o konkurenci a průběhu 32. jednání zastupitelstva MČ Praha 11
10.11.2017 22:05 |

podobné články

ODS: Zastupitelstvo Ústeckého kraje schválilo některé z našich předložených návrhů

 
Včerejší ustavující Zastupitelstvo Ústeckého kraje mělo na programu 25 bodů jednání. Již před schvalováním programu na náš návrh byl stažen bod č. 16 Petice o projednání plánu odpadového hospodářství. Klub zastupitelů ODS navrhoval také stažení bodů č. 17 – 23, které ale zastupitelstvo v programu ponechalo. Důvodem bylo především nedostatečné zpracování podkladových materiálů, na jejichž prostudování mělo 40 „nováčků“ v zastupitelstvu málo času.
22.11.2016 13:40 |

podobné články

Memorandum Zastupitelstva města Kroměříže k situaci ve zdravotnictví regionu

 
Zastupitelstvo města Kroměříže vyjadřuje uznání a poděkování zaměstnancům Kroměřížské nemocnice a.s. za práci, kterou vykonávají ve prospěch občanů Kroměříže a celého regionu. Zastupitelstvo města Kroměříže považuje Kroměřížskou nemocnici a.s. za klíčovou infrastrukturu regionu poskytující zdravotní péči. Zastupitelstvo města Kroměříže konstatuje, že spektrum odborností poskytujících zdravotní péči v Kroměřížské nemocnici a. s. odpovídá dlouhodobým potřebám kroměřížského regionu.
17.02.2018 06:35 |

podobné články

Po první etapě vede v Argentině Loeb, Prokop je na senzačním 6. místě

 
Český jezdec Martin Prokop jede v argentinské rallye pro senzační výsledek. Po první etapě, která čítala 6 rychlostních zkoušek, je na skvělém 6. místě. Na vedoucího Francouze Loeba ztrácí téměř šest a půl minuty.
28.04.2012 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prokop (63 článků)

První etapu Mexické rallye ovládl Ogier, Prokop drží šesté místo

 
Po první etapě vede Mexickou rallye mistr světa a obhájce prvenství Sébastien Ogier z Francie. Martin Prokop je po odstoupení několika soupeřů šestý s odstupem tří a půl minuty.
08.03.2014 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prokop (63 článků) , Sébastien Ogier (25 článků)

Komunisté: Krmí lidi Rathem, aby si nevšimli, že není na chleba

 
Komunistická strana před zahájením první poprázdninové schůze zkritizovala vládu za téměř všechny návrhy, které by na této schůzi měly být projednány. Zvýšení DPH, miliardy pro církve a další věci by podle nich měly být odmítnuty. Jedná se o věci, které koaliční strany před volbami neslibovaly, a tedy o nelegitimní návrhy.
04.09.2012 14:05 |

podobné články

Komunisté: Krmí lidi Rathem, aby si nevšimli, že není na chleba

 
Komunistická strana před zahájením první poprázdninové schůze Poslanecké sněmovny zkritizovala vládu za téměř všechny návrhy, které by na této schůzi měly být projednány. Zvýšení DPH, miliardy pro církve a další věci by podle nich měly být odmítnuty. Jedná se o věci, které koaliční strany před volbami neslibovaly, a tedy o nelegitimní návrhy.
04.09.2012 14:05 |

podobné články

Sněmovní ticho před bouří: „Bude to výživné,“ těší se opozice na jednání

 
Elektronické pokladny, zákaz kouření v restauracích, povinné reflexní vesty pro chodce nebo státní rozpočet. To je jen špička sněmovního ledovce, který se před poslanci tyčí tento podzim. Na jaké změny se budeme moci od příštího roku těšit, prozradí částečně už první poprázdninové jednání dolní komory parlamentu, které začne příští úterý. A někteří poslanci už kvůli návratu do práce – s trochou nadsázky – ani nemohou dospat.
13.09.2015 06:45 |

podobné články

Okamura chce vystoupení Česka z EU, lidé by měli rozhodnout v referendu

 
Na začátek první poprázdninové schůze sněmovny chtějí členové Svobody a přímé demokracie Tomio Okamura a Radim Fiala zařadit hlasování o možnosti referenda k vystoupení České republiky z EU. Evropské společenství podle nich nezvládá řešit uprchlickou krizi a Česko by tak mělo své hranice chránit samo.
15.09.2015 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Fiala (322 článků) , Radim Fiala (322 článků) , Tomio Okamura (2473 článků)

Munzar (ODS): Stanovisko NKÚ dokazuje, že vláda není schopná investovat

 
Tento čtvrtek se v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR konalo první poprázdninové zasedání kontrolního výboru. Jedním z hlavních a očekávaných bodů na tomto jednání bylo stanovisko Národního kontrolního úřadu k návrhu státního závěrečného účtu České republiky za rok 2017.
06.09.2018 11:25 |

podobné články

Mám toho dost, už je volit nebudu. Ale není koho! Petr Fiala ať raději nečte. Sociolog přidal důležitý fakt, který Babišově opozici stále uniká

 
REPORTÁŽ V libereckém knihkupectví Fryč byl ve středu hostem sociolog Daniel Prokop. Mnozí diskutéři v debatě přiznali, že vlastně nemají koho volit. „Chybí mi tu strana, která by dokázala jasně definovat hlavní problémy a představila odborníky k jejich řešení. Řeší jen nějaké dílčí problémy a boje mezi sebou. Dá se věřit těm, kteří už zklamali? Dokážou se poučit? Viz ODS. Dlouhá léta jsem je volil a zklamali mě. Fáze očekávání střídala fáze zklamání. Mám už toho dost. Ale nemám nikoho jiného,“ uvedl jeden z návštěvníků. Prokop prozradil, jak to vidí mnozí voliči ANO. „Jak je Babiš kritizovaný těmi tradičními stranami, vyvolává to dojem, že řešením je návrat k tomu před ním. Že bylo dobře. Jenomže to bylo období ekonomické krize a velké korupce. A to tito lidé nechtějí,“ uvedl.
06.02.2020 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Fiala (1791 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (270 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků)

Koronavirem zasažené regiony, starší nepůjdou volit, hrozba pro ANO? V ČT odhadoval sociolog Prokop

 
V Česku začaly volby. V éře koronaviru, která mění pravidla pracovního i soukromého života. Jak moc je tím společnost zasažená? O tom hovořil sociolog Daniel Prokop v pořadu Interview ČT24.
02.10.2020 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (270 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků) , Daniel Daniel (471 článků)

Čech Prokop je juniorským mistrem světa v rallye

 
Martin Prokop se stal jako první český jezdec juniorským mistrem světa v automobilových soutěžích. Titul si v pondělí v předstihu zajistil vítězstvím ve své kategorii ve Finské rallye.
03.08.2009 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prokop (63 článků)

Automobilový šampion Martin Prokop prožene svět v nové Fiestě

 
S novým vozem v nové třídě, ale se stejnými plány vstupuje do nové sezony mistrovství světa rally historicky první český světový šampion v této automobilové disciplíně Martin Prokop.
29.01.2010 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Martin Prokop (63 článků)