Článek

Proklatě sexy Prezidentka: Geislerová uchvátila smrtícím rozparkem, Chaloupková šla na dračku

 
Není jen noblesní, krásná, ale také proklatě sexy. Aňa Geislerová letos sice oslavila už 46. narozeniny, avšak na premiéře filmu Prezidentka, ve kterém ztvárnila ústřední roli a kde byla i redakce eXtra.cz, předvedla, proč patří k našim nejobsazovanějším herečkám. Lucerna jí totiž byla malá. Sekundovat jí zvládla jenom její filmová bodyguardka Vanda Chaloupková (31), která šla z náruče do náruče.
23.06.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)
Podobné články

VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film

 
Premiéru filmu Líbánky režiséra Jana Hřebejka v Karlových Varech Aňa Geislerová nestihla, protože právě rodila své třetí dítě. Na novinářskou projekci v Praze se ale přišla aspoň ukázat. Objevila se v hučce a černém roláku, který by dokázal zakrýt poporodní kila, kdyby Geislerová nějaká měla. Další články k tématu: Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha PRVNÍ DOJMY: Hřebejkovy slibné Líbánky zničí sázka na festivalové úchylky VIDEO: Geislerová s Vilhelmovou jako prodavačky. Přispěl také Liška Geislerová je těhotná a vdává se. Hřebejk točí na Třeboňsku Líbánky
13.08.2013 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hřebejk (507 článků)

VIDEO: Být chvíli v klidu, do pěti minut spím, říká matka Geislerová

 
Trojnásobná matka Aňa Geislerová přiznává, že žije tak, jak si přeje, i když jí pětiměsíční syn Max dává hodně zabrat. Na křtu kalendáře Stock, jehož je novou tváří, působila lehce unaveně, což sama přiznala i na kameru iDNES.cz. "Být v klidu, za pět minut bych usnula," říká. Další články k tématu: Proměny v kalendáři pokračují: Geislerová jako anděl, Sokol na šibenici VIDEO: Geislerová poprvé po porodu na veřejnosti. Přišla podpořit film Aňa Geislerová je trojnásobnou matkou, porodila syna VIDEO: Vilhelmová před porodem dováděla s Geislerovou a ukázaly břicha
05.11.2013 00:25 |

podobné články

Aňa Geislerová na Hrad? Herečka se odhalila

 
Novou českou hlavou státu se již brzy stane herečka Aňa Geislerová – tedy alespoň ve filmu „Prezidentka“, který se divákům představí již za měsíc v druhé půli června. Herečka o snímku promluvila v 7 pádech Honzy Dědka a prozradila, jestli se po promítání chystá jít v šlépějích ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského a také na prezidentskou funkci kandidovat i ve skutečnosti. Shrnula přitom, jaké vlastnosti musí česká prezidentka mít. Překonat aktuální osazenstvo Hradu prý nebude problém, jelikož dle ní současný prezident Miloš Zeman již „posunul laťku proklatě nízko“.
13.05.2022 07:50 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27331 článků)

Vanda Chaloupková to bere hopem: Svatba, půl roku nato rozvod a teď nový partner

 
Není to tak dávno, co si po šestiletém vztahu vzala herečka Vanda Chaloupková (31) svého přítele, aby se s ním půl roku nato rozvedla. Pochmurným chvilkám je ale nyní konec a Vanda září v náruči jiného muže. S ním se objevila i na premiéře nového filmu Prezidentka v pražském kině Lucerna.
23.06.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Poslední foto před porodem? Nahá Aňa Geislerová se položila do vany a ukázala jen obří pupek

 
Herečka "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) pilně připravuje kampaň na "charitativní Vánoční bazar":http://www.extra.cz/vilhelmova-a-geislerova-ukazaly-tehotenske-pupky-divejte-jak-ve-videu-poskakuji-s-obnazenym-brichem, jenž se stal už tradicí, kterou si málokdo nechá ujít. Na rozdíl od své kolegyně "Táni Vilhelmové":http://www.extra.cz/tema/tatiana-vilhelmova (34) ještě neporodila, a tak se v rámci focení ještě pochlubila těhotenským bříškem.
11.06.2013 14:35 |

podobné články

Největší trapka v dějinách talkshow: Geislerová si v televizi u Krause dělala zadarmo reklamu, sledujte, co jí padalo z pusy

 
To, že "Aňa Geislerová":http://www.extra.cz/tema/ana-geislerova (37) už dlouho nerada mluví o čemkoliv jiném než jen o svém charitativním projektu, je známo. Její snaha získat peníze pro potřebné se cení, ale to, co předvedla herečka v Show Jana Krause, už přesahovalo "všechny meze":http://www.extra.cz/to-jsou-manyry-geislerova-dorazila-na-svou-akci-dost-pozde-tipnete-si-jak-dlouho-nechala-novinare-cekat.
23.11.2013 09:12 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kraus (1204 článků)

„Neuvěřitelný hnusy.“ Aňa Geislerová se dostala do slovní rvačky. Kvůli útoku na Lipovskou

 
Za nezávislost České televize se již staví i herečka Aňa Geislerová, jež sdílela prohlášení Festivalu svobody. Geislerová se následně dočkala i zhodnocení svého příspěvku od Pavla Černockého, jenž se věnoval jejímu českému jazyku. Zřejmě i proto se následně Geislerová znovu ozvala na svém facebookovém profilu.
19.11.2020 17:00 |

podobné články

Taková hanba! Aňa Geislerová zděšena. A vidí nové zlo

 
Herečka Aňa Geislerová má k ativismu blízko. Když do Česka přijela lídryně běloruské opozice Cichanouská, Geislerová ji přišla podpořit na Staroměstské náměstí na akci Milionu chvilek pro demokracii. Řekla, že nedělat nic znamená přidat se na stranu zla, a to ona nechce. „Já chci, aby bylo jasný, že podporuju Bělorusko v jeho boji za svobodu a za spravedlnost,“ řekla a vyjádřila Svjatlaně Cichanouské svou podporu. V poslední době ovšem Geislerová řeší opět Českou republiku. Například výroky Marie Benešové.
14.06.2021 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Marie Benešová (443 článků)

ČEZ: Michaela Chaloupková a Martin Novák nadále členy představenstva

 
Dozorčí rada ČEZ na svém zasedání potvrdila, že v představenstvu i nadále budou pokračovat Michaela Chaloupková, ředitelka divize správa, a Martin Novák, ředitel divize finance. V případě Martina Nováka další funkční období začne od 24. května 2020, u Michaely Chaloupkové začne další funkční období 1. ledna 2020. Bude tak zachována kontinuita v klíčových oblastech řízení firmy.
22.12.2019 07:40 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Martin (34 článků) , Michael Martin (17 článků) , Michael Martin (17 článků)

Hvězda Modrého kódu Chaloupková se zasnoubila! Nechtěné prozrazení?

 
Sympatická herečka Vanda Chaloupková (28), hvězda primáckého seriálu Modrý kód, se bude vdávat! Na sociálních sítích se velice nenápadně pochlubila zásnubním prstýnkem, co jí na prst navlékl její dlouholetý partner Oskar…
30.01.2020 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Moc ráda bych tancovala ve StarDance, říká herečka Vanda Chaloupková

 
Divadla stále ještě drží nedobrovolné prázdniny, ale světla kamer už se opět rozsvítila. Vanda Chaloupková, hvězda seriálu Modrý kód, se tedy po nucené pauze vrací k práci. Co plánuje do budoucna?
21.05.2020 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Chaloupková novou posilou Slunečné! Co Vandu čeká?

 
Role jak řemen. Vanda Chaloupková (30), kterou znají diváci Ulice, nastoupila jako nová postava do seriálu Slunečná. Má tajný a těžký úkol. Musí chránit jako bodyguard podnikatele Janka Linharta v podání Marka Lambory (26). Pod vedením kaskadéra Petra Drozdy (69) se učila vykopávat dveře, lámat stromy a střílet.
27.05.2021 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Drozda (1 článek) , Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků) , Marek Lambora (217 článků)

Hvězda Slunečné Vanda Chaloupková na Valentýna oznámila rozvod! Půl roku po svatbě

 
V červnu loňského roku si po šestiletém vztahu dopřála pohádkovou svatbu... a na Valentýna jí byly doručeny rozvodové listiny. „České soudy mají smysl pro humor,“ hlásí herečka Vanda Chaloupková (30), co se po půl roce manželství rozešla se svým dlouholetým partnerem Oskarem.
15.02.2022 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Hvězda Slunečné Vanda Chaloupková: Na Valentýna oznámila rozvod!

 
Po pohádkové svatbě přišel rychlý rozvod! V červnu loňského roku se Vanda Chaloupková (30) vdávala a teď na Valentýna ve schránce přistály rozvodové papíry.
16.02.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Vanda Chaloupková (29 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Vanda Chaloupková, Ivan Vyskočil a Zuzana Stavná z Ulice slaví dnes narozeniny

 
Vanda Chaloupková, Ivan Vyskočil a Zuzana Stavná... To jsou herci z Ulice, které spojuje nejen účinkování v jednom seriálu, nýbrž i společné narozeniny, které tito herci budou slavit už 21. května. Pamatujete si na jejich děj v Ulici?
21.05.2022 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (335 článků) , Ivan Vyskočil (334 článků) , Vanda Chaloupková (29 článků) , Zuzana Stavná (6 článků) , Vanda Chaloupková (22 článků)

Aňa Geislerová o Prezidentce: Režisér se mě bojí! S Vetchým je mi dobře

 
Zanedlouho se v kinech objeví nová romantická komedie s názvem Prezidentka. V ní ztvární hlavní roli Aňa Geislerová, další výrazné role mají Ondřej Vetchý nebo Veronika Khek Kubařová. V rozhovoru pro distribuční společnost Bioscop se Geislerová rozpovídala o své roli první české prezidentky i o tom, jak si užila natáčení se svým filmovým protějškem Ondřejem Vetchým.
12.06.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (301 článků) , Veronika Kubařová (193 článků)

Komedie Prezidentka je před dokončením: Hraje ji Aňa Geislerová

 
Režisér Rudolf Havlík v těchto dnech dokončuje natáčení filmu Prezidentka. Hlavu státu v sukních a lodičkách hraje Aňa Geislerová (45), vedle ní se diváci mohou těšit na Ondřeje Vetchého (59). Romantický snímek má jít do kin letos v létě. Zatím se můžete podívat na ukázku z natáčení, kterou zveřejnila společnost Bioscop.
06.02.2022 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Vetchý (301 článků) , Ondřej Havlík (16 článků)

Aňa Geislerová na Hrad? Ano. Je „krásná a chytrá“

 
Představte si, že by z herečky Ani Geislerové byla prezidentka. V červnu se tato představa splní v kinech v romantické komedii Prezidentka režiséra Rudolfa Havlíka. „Její Kateřina je krásná a chytrá žena, která řízení republiky věnuje veškerý svůj pracovní i osobní čas,“ popisuje její roli profil filmu. A dle CNN Prima News si Geislerová myslí, že jsou Češi připravení na to, aby na Hradě seděla žena. „Taková laskavá náruč nějaké paní prezidentky by mi strašně vyhovovala a byla by to pro mě obrovsky vítaná změna,“ uvedla s tím, že by prezident měl tmelit a dávat pocit důstojnosti.
09.02.2022 13:00 |

podobné články

Aňa Geislerová jako Prezidentka: Podívejte se na ukázku z nového filmu

 
Česko zatím ženu na postu hlavy státu nemělo. Na stříbrném plátně se tak ovšem již stalo a ztvárnila ji Aňa Geislerová v novém filmu režiséra Rudolfa Havlíka. Nová romantická komedie Prezidentka dorazí do kin za dva měsíce. Vy si však již nyní můžete pustit trailer k filmu a přečíst si, co o filmu řekli jednotliví aktéři a sám režisér pro Bioscop.
26.04.2022 17:10 |

podobné články