Článek

Profesor Jiří Svoboda: „Lepší“ lidi se chrání, na „horších“ nezáleží. Učitelka Bednářová jako Havel

 
LISTOPAD 89 - JE NEBO NENÍ CO SLAVIT? Režisér Jiří Svoboda se při vyprávění o svém novém filmu dotkl i současné kauzy učitelky Bednářové. „Vyhodili ji z práce za vyslovení názoru, který se nelíbil někomu z ‚lepších‘ lidí, kteří mají monopol na pravdu. Dokonce ji začali vláčet po soudech podle šablony, okopírované od předlistopadového režimu,“ řekl. Její osud mu připomenul Václava Havla. A ptá se, kdo tyto lidi učinil lepšími a proč jsou pro ně ostatní ti „horší“.
16.11.2023 04:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6448 článků) , Jiří Svoboda (535 článků) , Jiří Svoboda (535 článků) , Václav Svoboda (299 článků) , Jiří Havel (479 článků) , Jiří Havel (479 článků)
Podobné články

Pro ČT ne! Osvobozená učitelka mluvila jinde: Neříkat dětem, co se nehodí? Za názor před soud? Kdy tohle skončí!

 
MONITORING SÍTÍ Soud nepravomocně osvobodil pražskou češtinářku Martinu Bednářovou, viněnou z popírání ruských válečných zločinů na Ukrajině, tak alespoň zněla oficiální obžaloba. Podle ní měla Bednářová žákům tvrdit, že se na Ukrajině nic neděje. Osvobozená učitelka Bednářová, která odmítla poskytnout vyjádření mainstreamovým médiím, poskytla krátký telefonický rozhovor pořadu Aby bylo jasno. „Dětem jsem jen předestřela fakta, a i kdyby šlo o názory, tak postavit někoho k soudu za to, že má odlišný názor, to je naprosto alarmující. Zůstává ve mně pachuť politické špíny,“ hovořila osvobozená učitelka o politických procesech. Ostře se pustila do mainstreamových médií.
22.06.2023 23:00 |

podobné články

„Zastrašit, o to šlo.“ Učitelka vyhozená za Ukrajinu na kameře. Natvrdo

 
MONITORING Učitelka češtiny na základní škole Martina Bednářová má za to, že přišla o práci a ocitla se před soudem kvůli svým výkladům o dění na Ukrajině, aby její případ posloužil jako odstrašující. „To je přece to, čeho docílili. Učitelé se bojí vybočit z té mainstreamové cesty, bojí se prostě informovat jinak, než je jim povoleno,“ pravila Bednářová.
07.06.2023 09:25 |

podobné články

„Kroupa se rozvalil a volal Kolářovi.“ Učitelka vyhozená za Ukrajinu promlouvá

 
Vyhodili ji ze školy za nahrávku z hodiny, kde v roce 2022 údajně dezinformovala děti o válce na Ukrajině. Teď pražská učitelka Martina Bednářová, účastnice tří soudních řízení, oslovila ParlamentníListy.cz s prosbou, zda by se mohla k věci poprvé vyjádřit. Redakce ctí rovnost stran při soudním projednávání a učitelce vyhověla. Bednářová mluví o tom, jak se z jejího pohledu věc stala, i o údajné roli rodiny Kroupových, starosty Koláře či Seznam Zpráv.
23.03.2023 04:50 |

podobné články

Kobza (SPD): Kauza Bednářová - otázky a nápovědy

 
Učitelka Martina Bednářová z jedné pražské základní školy je už několik dní terčem útoků ze strany politiků a médií. Čeho se dopustila? Vysvětlovala svým žákům dnešní konflikt na Ukrajině jako mj. výslednici dlouhodobé neblahé situace na Donbase a na Ukrajině obecně. Zopakujme si ten vývoj ve vší stručnosti.
24.04.2022 21:00 |

podobné články

„Kolegyně už se radši nahrává sama.“ Učitelka Bednářová, popotahovaná za Ukrajinu, hovoří

 
Případ bývalé učitelky Martiny Bednářové se vrací k prvoinstančnímu soudu, protože bylo vyhověno státnímu zástupci, který se odvolal. Bednářová o svém případu promluvila v pořadu Aby bylo jasno. Upozornila například, jak absurdně vykládají státní zástupci její slova, tedy že snaha, aby děti hledaly informace z různých zdrojů, je najednou zpochybňování válečných zločinů. A promluvila také o tom, jakou atmosféru nahrávání učitelů přináší. A jak jsou dětem „vymývány mozky“.
30.10.2023 08:40 |

podobné články

Cenu hejtmana Ústeckého kraje získala lékařka Krajské zdravotní

 
MUDr. Jana Bednářová, primářka Emergency Krajské zdravotní, a. s. – Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem, o. z., získala cenu hejtmana Ústeckého kraje pro rok 2014 za Sociální a zdravotní oblast včetně záchrany lidského života. „Je to moje první lékařské ocenění v životě. Moc si ho vážím. Beru ho jako takové ocenění za náročnou práci, kterou Emergency přináší,“ řekla MUDr. Jana Bednářová.
07.07.2015 15:06 |

podobné články

Ondrůj a Bednářová končí. ČT ruší místa regionálních šéfredaktorů v Brně a v Ostravě

 
Šárka Bednářová několik let moderuje také pořad Před půlnocí
21.06.2012 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Bednářová (7 článků)

Oplakané tisíce získala zpět: Blesk opět pomohl cestovatelce od storno poplatku

 
Po zveřejnění článku o Patrikovi (23), kterému Blesk.cz pomohl získat zpět 4500 korun za zájezd, který zrušil, se na redakci obrátila i paní Renata Bednářová (48) se stejným příběhem. I ona stornovala zájezd, který cestovka nakonec sama „odpískala“. O návratu rezervačního poplatku se s ní ale nikdo nechtěl bavit. Na CK Exim Tours se tak obrátil také Blesk.cz. Do několika hodin paní Bednářová dostala voucher na 100% slevu na jakýkoliv zájezd ve výši storno poplatku 6000 korun.
23.04.2016 06:50 |

podobné články

Zaorálek přiznal po autonehodě přítelkyni: Randí s exmoderátorkou České televize

 
Autonehoda poodhalila milostný život ministra zahraničí a lídra ČSSD Lubomíra Zaorálka (61). Blesk.cz přiznal, že jeho vyvolenou, která se o něj během incidentu starala, je bývalá moderátorka České televize Šárka Bednářová. O jejich vazbách se spekulovalo už v době, kdy Bednářová moderovala politický pořad. Vše měly potvrdit výpisy z telefonních hovorů, které si nechalo zjistit vedení Ostravského studia. Pár si volal několikrát denně i v noci. Novinářka za takovou „šťáru“ podala trestní oznámení a z obrazovky zmizela. Dnes ji Zaorálek označuje za svou oficiální přítelkyni.
20.09.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2860 článků) , Šárka Bednářová (7 článků)

Lubomír Zaorálek přiznal po letech vztah s bývalou moderátorkou ČT

 
Přítelkyní předsedy ČSSD Lubomíra Zaorálka (61) je bývalá moderátorka České televize Šárka Bednářová (55). O jejich možných vazbách se spekulovalo již v minulosti, kdy Bednářová působila v ostravském studiu České televize. Informaci o vztahu s novinářkou potvrdil ve středu sám volební lídr serveru Blesk.cz.
25.01.2016 14:10 |

podobné články

Učitelka z Prahy předříkávala studentům ruskou propagandu. Nyní žádá trest pro žáky, co ji u toho nahráli

 
Základní škola Na Dlouhém lánu v Praze 6 řeší nebývalý skandál. Tamní češtinářka Martina Bednářová totiž při hodině slohu svým žákům tlumočila ruskou propagandu. Studenti si vše natočili a na osmnáctiminutové nahrávce, kterou zveřejnil publicistický pořad Terén, je slyšet, jak učitelka tvrdí, že Ukrajinci na Donbasu vraždili Rusy a že "v Kyjevě se nic neděje". Bednářové, jíž byla pozastavena činnost, si ale podle portálu Seznam Zprávy najala právníka, skrz kterého mimo jiné žádá, aby škola naopak potrestala žáky, kteří ji při výkladu dezinformací nahráli.
22.04.2022 14:30 |

podobné články

„Fialovská totalita! Učitelka proti státnímu aparátu.“ Soud za „v Kyjevě se nic neděje“ má nečekaný dozvuk

 
MONITORING SÍTÍ Bývalou učitelku Základní školy Na Dlouhém lánu v Praze 6 Martinu Bednářovou zprostil soud obžaloby, kde byla souzena za výroky popírající válku na Ukrajině. Bednářová mimo jiné svým žákům tvrdila, že Ukrajinci mučí a zabíjejí Rusy v Donbasu. Učitelka byla za své výroky vyhozena ze školy a státní žalobce pro ni požadoval osmiměsíční podmínku. Samosoudkyně Klára Jantošová ale Bednářovou zprostila obžaloby s tím, že celá věc vůbec nepatří před soud do oblasti trestního práva.
22.06.2023 19:45 |

podobné články

Zvrhlá učitelka loudila sex po studentech výměnou za lepší známky. Dováděli přímo ve třídě!

 
Tahle učitelka vypadá vcelku obyčejně, jenže když to na ni přišlo, neviděla, neslyšela. V oblibě měla především zajíčky, které lovila z řad svých studentů. Za odměnu jim pak nabízela lepší známky. Jenže všechno prasklo, učitelka se totiž nechala natočit při orálním sexu a video se dostalo až k řediteli školy.
22.07.2015 09:21 |

podobné články

Bude mu vadit česnek? Nicolas Cage je Drákula!

 
Od doby, kdy byl hollywoodskou velkohvězdou první třídy, už uplynulo hodně let. Během nich Nicolas Cage (58) postupně zabředával do stále horších a horších rolí v mizerných snímcích, které mu sice platily účty a splácely dluhy, ale jeho fanouškům spíše než cokoliv jiného pily krev.
26.03.2022 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (161 článků) , Cage Cage (26 článků)

Bude novou rolí pít divákům krev? Nicolas Cage je totiž Drákula!

 
Od doby, kdy byl hollywoodskou velkohvězdou první třídy, už uplynulo hodně let. Během nich Nicolas Cage (58) postupně zabředával do stále horších a horších rolí v mizerných snímcích, které mu sice platily účty a splácely dluhy, ale jeho fanouškům spíše než cokoliv jiného pily krev. A když je řeč o pití krve... V chystané hororové komedii Renfield ztvární Cage hraběte Drákulu!
27.03.2022 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Nicolas Cage (161 článků) , Cage Cage (26 článků)

Zdraví vás další krásná učitelka, která souložila se svým studentem! Tentokrát mu bylo 15 let!

 
V Americe je prostě možné to, "o čem sní každý patnáctiletý student na světě, který chodí do školy":http://www.extra.cz/tahle-sexy-ucitelka-svadela-sveho-sestnactileteho-studenta-dali-byste-si-rict s pěknou učitelkou. Je tu totiž další případ, kdy "pohledná paní učitelka svedla svého studenta":http://www.extra.cz/tahle-krasavice-je-dalsi-sexy-ucitelka-ktera-je-obvinena-ze-soulozeni-se-svym-studentem, tentokrát patnáctiletého chlapce.
27.08.2014 07:30 |

podobné články

5 triků pro lepší den

 
Znáte to: jen co ráno otevřete oči, je vám jasné, že dnešní den nebude stát za nic. Máte špatnou náladu, do ničeho se vám nechce, jste rozmrzelí a podráždění – zkrátka víte, že už jste měli i lepší den, nežli je právě tento. Každý z nás někdy takový den zažil, často jej lidově označujeme jako den blbec. Určitě se shodneme na tom, že den blbec vždycky nestojí za nic. Zpravidla se nám ten den nic nedaří, na co sáhneme, co zkazíme, nestíháme, chodíme pozdě, připálíme večeři, pohádáme se s přítelem, jsme protivní a zlí na lidi okolo sebe, kteří si to vůbec nezaslouží. A víte co? Přitom stačí tak málo, abyste si udělali lepší den. I obyčejné maličkosti totiž mohou den blbec otočit doslova o 360°! 5 triků pro lepší den – zkuste to taky! Až se zase příště probudíte se špatnou náladou, nebude se vám chtít cokoli dělat a budete cítit, že byste se nejraději někde schovali a celý den nevystrkovali nos, nenechte se ovládat blbou náladou a místo toho to zkuste po našem. Vyzkoušejte některý z našich triků pro lepší den a uvidíte, že hravě zaženete chmury, které by se vás jinak držely celý den- a ten by pak vážně nestál za nic. Trik první: usmějte se! Zní to možná jako klišé, ale funguje to dokonale. Kdykoli půjdete ten den kolem zrcadla, výlohy obchodu, lesklé skříně nebo třeba nerezového spotřebiče, usmějte se na sebe. A usmívejte se i na lidi okolo vás, i když se vám do toho nebude chtít. Je dokázáno, že úsměv dokáže zázraky. Trik druhý: zamlsejte si! Jestli něco platí na špatnou náladu, pak je to sladké. A nemusí to být nutně jen čokoláda, i když je pravda, že po té v případě potřeby sáhne většina z nás. Dejte si sušenku, zajděte si na dortík,... Čtěte více Příspěvek 5 triků pro lepší den pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.11.2017 08:55 |

podobné články

„Postarat se o všechny občany.“ Režisér profesor Jiří Svoboda a jeho postoj umělce. Babiš, Soros, EU a ČT jinak

 
ROZHOVOR Jak vidí profesor Jiří Svoboda novou vládu poté, co uplynuly zhruba dva týdny od získání důvěry? A jaké problémy ji čekají? Na to známý režisér a někdejší politik odpovídá pro server ParlamentníListy.cz. Upozorňuje též na vliv neziskovek. Nestabilitu podle něho vytváří i „globálně působící ‚údy‘ finančního spekulanta Sorose, jehož nadace rozdaly v průběhu posledních třiceti let více než 13 miliard dolarů na aktivity tzv. neziskových organizací,“ sděluje Jiří Svoboda.
31.07.2018 04:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Svoboda (535 článků) , Jiří Svoboda (535 článků)

Datum a místo. Rakušan dostal „předvolání“ kvůli výstupu na 17. listopadu

 
„Já svoje hejtry opakovaně zvu, ať si to se mnou přijdou vyříkat osobně,“ tweetoval nedávno Vít Rakušan. Teď jej k podobnému setkání vyzvala trestně stíhaná učitelka Martina Bednářová. Jde o Rakušanova slova ze 17. listopadu, která vnímá jako urážku. Nabídla i místo a čas setkání. ParlamentníListy.cz se po přijetí výzvy ptaly na ministerstvu i ve STAN, reakci jsme ale nezískali.
28.11.2023 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (718 článků)