Článek

Producent filmu Rust, při jehož natáčení zemřela kameramanka, zaplatí pokutu

 
Společnost RMP, producent westernového snímku Rust, při jehož vzniku zemřela kameramanka Halyna Hutchinsová, se dohodla na pokutě za porušení pravidel bezpečnosti práce při natáčení. RMP zaplatí úřadům v Novém Mexiku 100 tisíc dolarů, tedy přes dva miliony korun. Podle právních zástupců producenta dohoda usnadní pokračování natáčení filmu, které je zastavené od tragického incidentu v roce 2021.
25.02.2023 08:40 |

podobné články

Podobné články

Krásná kameramanka Halyna, kterou zastřelil Alec Baldwin: Vyrůstala na sovětské vojenské základně

 
Americký herec Alec Baldwin (63) při natáčení westernu Rust patrně nešťastnou náhodou zastřelil hlavní kameramanku Halynu Hutchins (†42) a postřelil režiséra filmu Joela Souzu (48). Zesnulá kameramanka byla původem z Ukrajiny, dle svých slov vyrůstala na sovětské vojenské základně obklopená jadernými ponorkami a sobi, také si říkala si "neklidný snílek".
22.10.2021 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (299 článků)

"Nezmáčkl jsem spoušť," tvrdí Baldwin. Po střelbě na natáčení zemřela kameramanka

 
Herec Alec Baldwin v rozhovoru, který ve čtvrtek odvysílá televize ABC, řekl, že nezmáčkl spoušť na zbrani, kterou držel při natáčení filmu Rust.
02.12.2021 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (299 článků)

Syrský uprchlík, kterého nakopla kameramanka, už dostal práci

 
Po krutém uvítání se na Syřana, kterého nakopla maďarská televizní kameramanka, usmálo štěstí. Syrský fotbalový trenér dostal ve Španělsku práci. Nabídla mu ji španělská fotbalová škola na madridském předměstí Getafe, která se o jeho příběhu dozvěděla z novin. 
18.09.2015 13:06 |

podobné články

Kameramanka podkopla uprchlíkovi se synem v náručí nohy, teď získali oba nový domov

 
Celý svět zůstal šokován, když viděl, s jakou bezcitností nastrkuje maďarská kameramanka Petra László nohu, aby podrazila prchajícího uprchlíka. Syřan Usáma Abdúl Mohsen se snažil se synem v náručí na cestě za novým domovem pláchnout před policií v maďarských polích, ale byl polapen. Nyní našel i se svými dvěma syny nový domov ve Španělsku.
17.09.2015 13:30 |

podobné články

Kopala do uprchlíků, teď chce sama emigrovat: Maďarská kameramanka míří do Ruska

 
Maďarská kameramanka Petra László, která se „proslavila“ svým podlým činem, když podrazila nohu běženci, jenž v náručí držel dítě, se chystá žalovat Facebook i dotyčného imigranta. Ironií osudu se ale Petra László sama stane emigrantkou, hodlá totiž opustit Maďarsko.
21.10.2015 11:45 |

podobné články

Kameramanka kopla uprchlíka, teď ho žaluje. „Je mi to jedno,“ směje se emigrant

 
Uprchlík ze Sýrie, kterému maďarská kameramanka Petra László podrazila nohy, se nebojí žaloby, kterou připravuje útočnice. Maďarka navíc zvažuje emigraci z rodné země kvůli „zničenému životu“. Syřan Osama Abdul Mohsen jí vzkazuje, ať si jede, kam chce. On se má ve Španělsku skvěle a hodlá v Evropě zůstat.
27.10.2015 20:30 |

podobné články

Opravdu kameramanka podrazila uprchlíkovi nohy? Prý to bylo úplně jinak

 
Bývalá kameramanka maďarské televize N1TV možná nepodrazila nohy syrskému uprchlíkovi, jenž se poblíž maďarsko-srbských hranic snažil uniknout policistům. Naznačují to nové videozáběry, které se objevily na internetu. Píše o tom server Echo24.cz.
02.11.2015 09:31 |

podobné články

Maďarská kameramanka, která kopala do uprchlíků: Obvinili ji až po roce

 
Maďarská kameramanka, která před rokem na srbsko-maďarské hranici údajně podrazila nohy uprchlíkovi s dítětem v náručí a kopala do běženců, byla ve středu v Budapešti obviněna z výtržnictví. Oznámila to místní prokuratura. Petra László, která kvůli svému činu přišla o práci, se za útoky proti běžencům omluvila, i když se opakovaně snažila svůj skutek obhájit.
08.09.2016 13:05 |

podobné články

Maďarskou kameramanku odsoudili za kopání do běženců. Na tři roky podmíněně

 
Kameramanka maďarské televize N1 TV Petra László na sebe strhla pozornost takřka celého světa, když 8. září 2015 kopala do migrantů, kteří se snažili dostat z uprchlického tábora Rözske dál do Evropy. Především do Německa. Soud v Szegedu jí za to teď uložil tříletý podmíněný trest. Rozsudek dosud není pravomocný. Maďarský server Index.hu k tomu poznamenal, že kameramanka tak vlastně žádný trest nedostala.
13.01.2017 11:10 |

podobné články

Maďarská kameramanka kopala do uprchlíků. Od soudu vyvázla jen s podmínkou

 
Ty záběry obletěly svět. Maďarská kameramanka předloni na srbsko-maďarské hranici podrazila nohy uprchlíkovi s dítětem v náručí a kopala do běženců. Teď ji soud v Szegedu potrestal za výtržnost podmíněným tříletým vězením. Prokurátor i obhájce se proti čtvrtečnímu verdiktu chtějí odvolat.
13.01.2017 12:30 |

podobné články

Kopanec do běženců: Kameramanka má podmínku!

 
Se slzami v očích vyslechla maďarská kameramanka Petra Lászlóová verdikt soudu: za kopání do běženců tříleté vězení s podmínkou.
14.01.2017 12:20 |

podobné články

Po 30 letech promluvila! Co vzkázala snoubenka zastřeleného Brandona Leeho (†28) filmařům?

 
Po nedávné tragické nehodě, kdy byla při natáčení westernu Rust zastřelena kameramanka Halyna Hutchinsová (†42), prolomila po téměř třiceti letech mlčení někdejší snoubenka herce Brandona Leeho (†28) Eliza Huttonová (57). Lee zemřel podobně jako Hutchinsová během natáčení filmu Vrána.
29.10.2021 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Brandon Lee (8 článků) , Brandon Lee (3 články) , Brandon Lee (3 články)

Alec Baldwin zastřelil kameramanku (†42): Syn dostane miliony!

 
Kameramanka Halyna Hutchinsová (†42), která zemřela minulý týden při nehodě během natáčení filmu Rust, po sobě zanechala malého syna (9) a truchlícího manžela Matta (42). Náhlá ztráta maminky zasáhla celou rodinu, sdružení kameramanů se jim teď proto pokouší pomoci alespoň finančně. Na podporu pozůstalých zorganizovali charitativní sbírku.
30.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (299 článků)

Sebevražda policisty ve Výměně manželek: Zemřela mu maminka, štáb ho za ní nepustil

 
Vyšetřování nekončí, kriminalisté stále zjišťují, proč policista Stanislav K. (†42) během natáčení show Výměna manželek spáchal sebevraždu. Kriminalisté pracují s verzí, že Stanislav se oběsil, protože ho při natáčení údajně vydíral jeden z členů externího štábu, který si TV Nova na výrobu reality show najala. Redakci eXtra.cz se podařilo získat exkluzivní informace, co bylo příčinou sporu mezi policistou a najatým štábem. Muži během natáčení zemřela maminka. On chtěl natáčení přerušit a zařizovat věci spojené s pohřbem. To mu podle našeho zdroje bylo zamítnuto a bylo údajně vyhrožováno milionovou pokutou. "Najednou bylo po natáčení, Standa se oběsil," uvedl náš zdroj s tím, že na začátku celého natáčení byl muž v dobré psychické kondici. Nikdo nemohl tušit, že úmrtí maminky odstartuje události, které povedou k velké rodinné tragédii.
03.09.2020 07:00 |

podobné články

Další problémy zbrojířky z Baldwinova filmu: Přijde o střechu nad hlavou?!

 
Hannah Gutierrezová-Reedová (24), zbrojířka westernu Rust, při jehož natáčení byla zastřelena kameramanka Halyna Hutchinsová (†42), si možná bude muset hledat nový domov. Majitelka domku, který si pronajímá, totiž požaduje, aby se po nedávných událostech z místa odstěhovala.
01.11.2021 21:20 |

podobné články

Asistent, který dal Baldwinovi vražednou zbraň: Prokletí z minulosti!

 
Dave Halls, asistent režie westernu Rust, během jehož natáčení byla zastřelena kameramanka Halyna Hutchinsová (†42), spolupracoval  před více než 20 lety na závěrečném dílu trilogie The Crow. Zajímavé na tom je, že na něm přišel o život nadějný herec Brandon Lee (†28), syn legendy Bruce Leeho (†32).
23.10.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Brandon Lee (8 článků) , Bruce Lee (18 článků) , Dave Halls (4 články) , Brandon Lee (3 články) , Brandon Lee (3 články) , Brandon Lee (2 články) , Crow Crow (4 články)

Nová fakta v případě Baldwinovy střelby: Chybovala i kameramanka (†42)! Děsivý řetězec chyb celého štábu

 
Lajdáctví kolegů a ignorace předpisů. Právě to dost možná stálo za nešťastným incidentem z natáčení westernu Rust, při kterém Alec Baldwin (63) omylem zastřelil kameramanku, zranil režiséra a ze kterého bude mít doživotní trauma. S bezpečností byl totiž štáb na štíru!
24.10.2021 05:00 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (299 článků)

Bohoslužba za zesnulou kameramanku: UŽ SE VÍ, KDO POCHYBIL

 
Už v sobotu se v Santa Fe, kde byla při natáčení westernu Rust tragicky zastřelena kameramanka Halyna Hutchinsová (†42) a postřelen pomocný režisér Jouel Souza (48), objevil i její manžel – právník Matthew spolu s osmiletým synem.
25.10.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Matthew Santo (1 článek)

Kompletní shrnutí o inflaci je k dispozici na webu centrální banky. Česká ekonomika zpomaluje svůj růst

 
Celková i měnověpolitická inflace se ve druhém čtvrtletí 2016 mírně snížily, a nadále se tak nacházely výrazně pod cílem ČNB. Česká ekonomika zpomaluje vlivem poklesu vládních investic svůj růst, který za rok 2016 celkově dosáhne 2,4 %. Ekonomickou aktivitu nadále podporují uvolněné měnové podmínky, růst zahraniční poptávky a nízké ceny ropy. V příštích dvou letech růst HDP opět zrychlí a dosáhne 3 %. V návaznosti na pokračující ekonomický růst se bude dále zlepšovat situace na trhu práce včetně zrychlení dynamiky mezd. Rostoucí ekonomická aktivita a mzdy budou na celém horizontu prognózy nadále působit na zvyšování domácích nákladů. Aktuálně již slábnoucí protiinflační působení dovozních cen odezní.
05.08.2016 11:50 |

podobné články