Článek

Procházka (ANO): Vedení Trojky přijalo úspěšné atlety AK Škoda Plzeň

 
AK Škoda Plzeň je nejúspěšnějším atletickým klubem v zemi. Plzeňští atleti získali v sezóně 2022 na republikových šampionátech celkově rekordních 82 medailí napříč kategoriemi.
13.01.2023 19:20 |

podobné články

Podobné články

Škoda podpoří úspěšné atlety i v dalších třech letech

 
Škoda Transportation zůstává i nadále generálním partnerem AK Škoda Plzeň. Plzeňská společnost uzavřela smlouvu o podpoře tohoto atletického klubu na příští tři roky. Spolupráce s atlety pokračuje již osmým rokem, přičemž klub patří v posledních letech mezi české špičkové oddíly a sklízí medaile i na mezinárodní scéně.
02.03.2020 12:40 |

podobné články

Procházka (ANO): Místo Mikuláše nadělovalo ve školkách dárky vedení Trojky

 
Do Mikuláše ještě pár dní zbývá, děti z mateřinek třetího plzeňského obvodu se ale můžou těšit z nadílky už nyní. Již tradičně jim totiž místo anděla, čerta a Mikuláše předává dárečky vedení „Trojky“. To bude objíždět všechny své mateřské školy celkem tři dopoledne. Začalo v úterý 29. listopadu.
29.11.2022 16:15 |

podobné články

Světovými Atlety roku jsou podruhé Bolt a Richardsová

 
Jamajský sprinter Usain Bolt a americká čtvrtkařka Sanya Richardsová získali ocenění pro nejlepší atlety světa za rok 2009.
22.11.2009 22:45 |

podobné články

Osobnosti: Sanya Richards (4 články) , Usain Bolt (376 článků)

Atlety roku jsou Bolt a Pearsonová

 
Jamajský sprinter Usain Bolt a australská překážkářka Sally Pearsonová byli v sobotu v Monaku jmenováni Atlety roku 2011 v anketě, kterou vyhlašuje Mezinárodní atletická federace IAAF.
12.11.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Usain Bolt (376 článků)

„Vzali bychom tě, ale nemáme místo.“ V Praze je zoufale málo hal pro mladé atlety, nová by mohla vzniknout v Krči

 
Profesionálním sportovcům se v Praze daří a přiváží medaile z celého světa. Mnohem horší je to však se začínajícími atlety. Pro tisíce dětí fungují pouze dvě atletické haly. Změnit by to mělo nové sportoviště, které v pondělí 24. září přislíbila primátorka Adriana Krnáčová.
24.09.2018 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (799 článků)

Handicapované atlety podporuje Nadace ČEZ pravidelně

 
Handicapované atlety v Pardubicích podpořila Nadace ČEZ částkou 100 tisíc korun. Prostředky jsou využívány na podporu celoroční činnosti spolku atletů Atletika Bez Bariér Pardubice, z. s. A zrovna včera probíhal Školní atletický parapohár. Po dvou covidových letech je tu zpět. Letos se konal už 12. ročník.
10.06.2022 21:30 |

podobné články

Falbr (ČSSD): Odsuzujeme kroky Trojky

 
Europoslanec Richard Falbr odsoudil kroky Trojky – orgánu, který vytvořila Evropská centrální banka, Mezinárodní měnový fond a Evropská komise ve snaze pomoci zemím zasaženým krizí. Intervence Trojky měla za následek bezhlavá úsporná opatření stylu Miroslava Kalouska, a vedla tak k dalšímu hospodářskému propadu. Richard Falbr dále uvítal záměr Evropské unie pokračovat v prověřování českého čerpání dotací.
21.03.2014 19:05 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7705 článků) , Richard Falbr (67 článků)

Takhle teď bude chodit? Monika Marešová předvedla své zmenšené trojky bez podprsenky v prosvitajícím triku

 
Manželka moderátora Leoše Mareše  (38) Monika si nechala před půl rokem zmenšit prsa. Z větších silikonových čtyřek si nechala vymodelovat trojky. Bolela ji často záda, a tak dala přednost menší zátěži. Nyní poprvé nové trojky předvedla.
23.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (3422 článků)

Kapela Trojky v nové písni a klipu zhmotnila nekonečno

 
Nový videoklip pražské kapely Trojky, kterou tvoří zpěvačka Veronika Kratochvílová a producent a hudebník Aleš Zenkl, k písni Nekonečno, vznikl na chorvatském ostrově Susak. Zhostil se ho režisér Aleš Suk, autor řady experimentálních snímků i videoklipů, a jeho osobitý rukopis posunul Trojky novým směrem. Na Novinkách.cz má klip premiéru.
09.01.2019 13:00 |

podobné články

Škoda představí na Wörthersee designové novinky

 
Škoda představí na celosvětově největším setkání fanoušků tuningu vozů koncernu Volkswagen zajímavé studie. Na ploše více než 600 m2 budou mít svou premiéru studie ‚ŠKODA Citigo Rally’ a ‚ŠKODA Citigo DJ Car‘. Večer vystoupí na centrálním pódiu koncertního areálu značky ŠKODA špičkový světový DJ. Už zítra vyrazí sedm posádek ve vozech značky ŠKODA z Prahy k rakouskému jezeru Wörthersee.
15.05.2012 18:20 |

podobné články

Procházka (ANO): Trojka opět tradičně podpoří plavce z SK Radbuza Plzeň

 
Starosta David Procházka v přítomnosti I. místostarosty Petra Balouna podepsal smlouvu s prezidentem SK Radbuza Plzeň Lubošem Ibrmajerem, která zaručuje podporu činnosti plavců a umožňuje i provoz plaveckého bazénu, kde má tento spolek své zázemí.
25.05.2022 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Procházka (32 článků) , David David (1502 článků) , David David (1125 článků) , Luboš Procházka (4 články)

Čermák (ODS): Plzeň očima cizince

 
Jak vnímáte město Plzeň? Většina odpovědí bude znít dost podobně: „Plzeň je městem piva.“ „V Plzni hrajou dobrej fotbal.“ „V Plzni vaří skvělou dvanáctku.“ „Plzeň má dobrý hokejisty.“„Plzeň je vynikající…pivo“. „V Plzni vyrábí tramvaje, ne?“
23.04.2015 15:56 |

podobné články

Plzeň posílí stoper Procházka, Fillo odchází do Boleslavi

 
Stoper Václav Procházka v pátek podepíše smlouvu na tři a půl roku ve fotbalovém týmu Viktorie Plzeň, vrací se tak do mateřského klubu.
12.01.2012 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Procházka (20 článků)

Zemřel politický vězeň a bývalý šéf rozvědky Radovan Procházka

 
Ve věku 93 let ve čtvrtek zemřel bývalý šéf Vojenského zpravodajství a civilní rozvědky Radovan Procházka. Na Twitteru to oznámil ministr obrany Lubomír Metnar (za ANO). Procházka se za války zapojil do protinacistického odboje, za komunismu byl 13 let vězněn. Za zpravodajskou činnost dostal vyznamenání od prezidenta USA, prezident Václav Havel mu v roce 1997 za odpor proti totalitnímu režimu udělil nejvyšší české státní vyznamenání, Řád bílého lva.
25.06.2020 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6371 článků) , Václav Procházka (20 článků)

Berenika Kohoutová se pořádně rozjela: Opilá se svlékla ve studiu a ukázala rozkošné trojky!

 
Berenika Kohoutová (26) je velmi talentovaná zpěvačka a herečka. Její velké plus je, že se absolutně nestydí a klidně před kamerou ukáže své dokonalé poklady. Berenika má nádherné přírodní trojky, takže uznáte, že by byla velká škoda, kdyby je před námi skrývala. Své skvosty předvedla přímo v dabingovém studu.
23.01.2018 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Berenika Kohoutová (406 článků)

Šlágr jako hrom. Plzeň proti Jablonci neudržela vedení. Zase má jen bod

 
Fotbalová Gambrinus liga zažila souboj o první místo. Narazili na sebe dva favorité na titul – Plzeň a Jablonec. Plzeň sice po gólu Mariána Čišovského vedla, ale Vít Beneš zařídil gólem v závěru Jablonci remízu 1:1. Díky tomu se Severočeši udrželi v čele ligy. Plzeň šla na druhé místo před Spartu, ale jen o skóre.
20.10.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Marián Čišovský (34 článků) , Vít Beneš (7 článků) , Vít Beneš (7 článků)

Změna ve vedení Škoda Transportation

 
Po čtyřech letech skončil ve vedení Škoda Transportation její dosavadní generální ředitel Josef Bernard. Ten i nadále ale zůstane v orgánech Škoda Transportation, stává se členem dozorčí rady a v rámci skupiny se bude věnovat samostatným projektům. Na postu generálního ředitele ho nahradí dlouholetý manažer Škoda Transportation Tomáš Ignačák.
06.01.2015 11:47 |

podobné články

Kouč Procházky o tréninku psychiky chladem: Led je lék, říká Mattuš

 
Libor Mattuš je biohacker, kouč dýchání a otužování, průvodce na cestě za lepším já. Jeho rady a zkušenosti si vyžádal i nejlepší český MMA zápasník Jiří "BJP" Procházka (29), kterého dělí od titulu v organizaci UFC pouze jeden zápas. Mattuš v rozhovoru pro eXtra.cz promluvil nejen o spolupráci s Procházkou, ale také o jeho netradičním tréninku mysli, jenž je nejen pro vrcholové sportovce nezbytný. Dále popsal, jaké množství benefitů mají chladové terapie, a to jak pro atlety, tak i pro fungování v běžném životě, který s sebou nese stres, únavu nebo alergie.
11.06.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (89 článků) , Jiří Procházka (77 článků) , Libor Procházka (15 článků) , Jiří Procházka (35 článků)

Jiří Procházka alias Dlouhý Janek z komedie Ať žijí duchové: Vážná dopravní nehoda!

 
To to letí! Dlouhý Janek alias Jiří Procházka už slaví padesátku. Dětský hrdina oblíbené komedie Ať žijí duchové! se ale kulatin málem nedožil. Měl bouračku. „Pohmoždil jsem si páteř a ruku, mercedes je na odpis,“ svěřil se Nedělnímu Aha! Procházka, na kterém jsou vidět následky nehody. Ještě několik týdnů musí nosit ortézu.
18.11.2013 05:06 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Procházka (89 článků)