Článek

Procházka (ANO): Děti z plzeňského centrálního obvodu o svůj zájezd nepřijdou

 
Vzhledem k epidemiologické situaci, která panovala na jaře letošního roku, se neuskutečnily zájezdy pro děti, které byly naplánovány na I. pololetí.
17.07.2020 09:20 |

podobné články

Podobné články

Procházka (ANO): Čističky vzduchu od plzeňského centrálního obvodu pomohou personálu plicní kliniky

 
Tři čističky vzduchu pomohou ochránit personál kliniky pneumologie a ftizeologie Fakultní nemocnice v Plzni před viry a bakteriemi. Čističky jako dar klinice předalo v pondělí vedení plzeňského centrálního obvodu přednostovi kliniky prof. Miloši Peškovi.
29.12.2020 19:05 |

podobné články

FN Plzeň přemisťuje ambulance Centrálního příjmu Lochotín

 
Dnes začíná druhá část 1. etapy přestavby Centrálního příjmu. Z tohoto důvodu došlo k výraznému prostorovému omezení centrálního příjmu díky přesunu „netraumatických“ ambulancí Centrálního příjmu Lochotín, tzn. ambulance Centrálního příjmu 1. interní, neurologické a psychiatrické kliniky z původních prostor do lokalit náhradních, dočasných.
12.02.2018 08:45 |

podobné články

ODS opouští starosta plzeňského centrálního obvodu. Založí vlastní stranu

 
Řady ODS v Plzni opouští její dlouholetý člen a starosta významného centrálního městského obvodu Plzeň 3 Jiří Strobach. Členství se rozhodl ukončit po 16 letech. Jako důvod uvedl, že není možná diskuse se současným oblastním vedením ODS. Strobach to sdělil v prohlášení, které zaslal ČTK.
26.06.2014 07:00 |

podobné články

Procházka (ANO): S úklidem a dalšími pracemi pomůže nový valník

 
Vedení plzeňského centrálního obvodu předalo Odboru dopravy a životního ÚMO Plzeň 3 prostředí klíčky od nového valníku Citroën Jumper, se kterým odbor a s pracovníky Veřejné služby, Veřejně prospěšných prací a Obecně prospěšných prací zajišťuje úklidové a další práce obecně prospěšného charakteru spojené s životním prostředím v centrálním obvodu.
01.02.2020 12:16 |

podobné články

Procházka (ANO): Vánoční polévka přece jenom byla. Dostali ji ti nejpotřebnější

 
Hygienická opatření neumožnila uskutečnit mnoho předvánočních akcí. Nejinak tomu bylo i u akcí plzeňského centrálního obvodu, konkrétně u tradiční charitativní akce, kdy vedení obvodu rozlévá na náměstí Republiky gulášovou polévku nejen potřebným, ale každému, kdo se zastaví.
24.12.2020 15:06 |

podobné články

Procházka (ANO): Vedení obvodu si připomnělo 171 let od narození TGM

 
Před 171 lety se 7. března narodil Tomáš Garrigue Masaryk, první prezident Československé republiky. Každoročně si vedení centrálního plzeňského obvodu připomíná toto výročí položením květin u památníku na náměstí T. G. Masaryka.
08.03.2021 10:55 |

podobné články

Procházka (ANO): S dětmi na stezku v korunách stromů

 
Děti z plzeňského centrálního obvodu pojedou i letos na zájezdy se svými rodiči.
20.01.2019 09:25 |

podobné články

Adventní trhy v Plzni: Méně stánků a nápoje i pochutiny jen zabalené s sebou

 
Plzeňané letos o oblíbené adventní trhy na náměstí Republiky nepřijdou. Díky rozvolňování protiepidemických opatření se na jejich podobě provozovatelé dohodli s vedením centrálního plzeňského obvodu. Stánků bude ale méně a veškeré jídlo a pití dostanou návštěvníci zabalené s sebou.
01.12.2020 11:20 |

podobné články

Procházka (ANO): Absolventi Senior akademie odjeli s centrálním obvodem na exkurzi do Prahy

 
Vánoční dárek od plzeňského centrálního obvodu obdrželi senioři, kteří úspěšně zakončili pilotní projekt Plzeňské Senior akademie III, v podobě exkurze do pražského Muzea policie.
19.12.2019 08:40 |

podobné články

Procházka (ANO): Absolventi Senior akademie odjeli s centrálním obvodem na exkurzi do Prahy

 
Vánoční dárek od plzeňského centrálního obvodu obdrželi senioři, kteří úspěšně zakončili pilotní projekt Plzeňské Senior akademie III, v podobě exkurze do pražského Muzea policie.
19.12.2019 13:40 |

podobné články

Procházka (ANO): Největší umění je umění žít, říká světoznámá sochařka Lea Vivot

 
Již před pěti lety měli Plzeňané možnost se seznámit v centru města s výstavou jejích nádherných soch. Jedno s posledních děl kanadské sochařky českého původu Ley Vivot, bronzové sochy Spejbla a Hurvínka, nyní zdobí prostor před bistrem na náměstí Republiky nedaleko muzea loutek a vzniklo bez nároku na honorář. Paní Lea Vivot při svém pobytu v České republice přijala pozvání vedení plzeňského centrálního obvodu k návštěvě budovy obvodní radnice.
24.07.2020 11:40 |

podobné články

Neubauer (ČSSD): Váleční veteráni se přišli podívat na strom v zahradě Miroslava Horníčka

 
Poslední den tradičních Slavností svobody, v pondělí 8. května, navštívili váleční veteráni George Tompson, Earl Ingram a Richard Pieper také Úřad městského obvodu Plzeň 3, kam je pozvalo vedení centrálního obvodu - starosta Radislav Neubauer a místostarostové Radoslav Škarda a David Procházka. Ačkoli setkání zprvu překazil mohutný déšť, nakonec se neslo ve velice přátelské atmosféře.
09.05.2017 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Horníček (40 článků) , Richard George (1 článek) , David Earl (2 články) , David Ingram (1 článek) , David George (1 článek) , George George (765 článků)

Neubauer (ČSSD): Na borskou vycházku přišlo více než sedmdesát zájemců

 
Po úspěšné „skvrňanské“ vycházce měli minulý pátek možnost i obyvatelé plzeňských Bor si vyrazit na tematickou vycházku, kdy je doprovázel starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer a místostarosta David Procházka. Účast předčila očekávání, zájemců o vycházku se dostavilo více než sedmdesát.
05.04.2017 06:30 |

podobné články

Neubauer (ČSSD): Starosta ocenil významnou dárkyni krve

 
Slavnostní okamžik předznamenal poslední zasedání Zastupitelstva Městského obvodu Plzeň 3. Starosta plzeňského centrálního obvodu Radislav Neubauer ocenil paní Svatavu Baldovou z Dvořákovy ulice v Plzni za neuvěřitelných 80 bezpříspěvkových odběrů krve.
13.09.2017 05:40 |

podobné články

Starosta Neubauer (ČSSD) popřál nejstarší obyvatelce plzeňského centrálního obvodu

 
V únoru 2018 oslavila sto tři let svého života paní Anna Červená z Alešovy ulice na Borech a stala se tak nejstarší občankou obvodu.
26.02.2018 12:45 |

podobné články

Plzeňský soud rozhodl, že starosta Strobach neoprávněně ukončil pochod radikálů

 
Šokem skončilo pro starostu centrálního plzeňského obvodu Jiřího Strobacha (ODS) jednání u plzeňského soudu. Ten totiž nečekaně rozhodl, že Strobách jednal protiprávně, když loni v dubnu nechal rozpustit pod dohledem policejních těžkooděnců pochod pravicových radikálů a neonacistů, kteří se producírovali s transparenty v rukou centrem města a provolávali různá hesla. Soud nyní dospěl k závěru, že k ukončení akce nebyly důvody.
01.04.2011 11:55 |

podobné články

Zrušil zájezd a nechal snoubenku samotnou na letišti!

 
Šokující zážitek nadělil své snoubence Milan P. (23): Na poslední chvíli zrušil zájezd a nechal ji na letišti. Důvod? Akční nabídka s názvem Masakr cen na Alza.cz! Milan se nerozpakoval zrušit zájezd jenom proto, aby z peněz na dovolenou raději koupil novou ledničku. Prý toho nelituje: „Blázníte? Byla na tom padesátiprocentní sleva! Byl bych blázen, abych místo toho vyhodil peníze za dovolenou!“
25.07.2012 11:10 |

podobné články

Oplakané tisíce získala zpět: Blesk opět pomohl cestovatelce od storno poplatku

 
Po zveřejnění článku o Patrikovi (23), kterému Blesk.cz pomohl získat zpět 4500 korun za zájezd, který zrušil, se na redakci obrátila i paní Renata Bednářová (48) se stejným příběhem. I ona stornovala zájezd, který cestovka nakonec sama „odpískala“. O návratu rezervačního poplatku se s ní ale nikdo nechtěl bavit. Na CK Exim Tours se tak obrátil také Blesk.cz. Do několika hodin paní Bednářová dostala voucher na 100% slevu na jakýkoliv zájezd ve výši storno poplatku 6000 korun.
23.04.2016 06:50 |

podobné články

Cestovka nabízí výpravu k potopenému Titaniku. Zájezd vyjde na 2,6 milionu

 
Výpravu k vraku legendárního Titaniku, ležícímu v hloubce čtyř tisíc metrů ve vodách Atlantiku, nabízí britská cestovní kancelář. Zájemci o osmidenní zájezd ale musejí počítat s tím, že se plácnou přes kapsu. Zájezd totiž vyjde na 105 139 dolarů (2,6 milionu Kč) na osobu.
15.03.2017 17:15 |

podobné články