Článek

Proč zemřel obří králík na palubě United Airlines? Strčili ho do mrazáku! Prý omylem…

 
United Airlines stíhá jeden průšvih za druhým… Poté, co jejich stewardi zbili a násilně odvlekli lékaře z přebookovaného letadla, jim na palubě uhynul vzácný obří králík. Teď vyšlo najevo, proč jinak zdravé zvíře skončilo na onom světě: Na šestnáct hodin ho strčili do mrazáku!
29.04.2017 10:10 |

podobné články

Podobné články

Skandály United Airlines: Obří kompenzace za obřího králíka…

 
Měl z něj vyrůst největší králík na světě, ale jeho šance zmrzly v letecké přepravě – a to doslova. Metrový Simon záhadně zemřel v péči aerolinek United Airlines, patrně v mrazáku. Let z Londýna nejspíš přežil v pořádku, ale na chicagském letišti jeho klec špatně umístili…
05.05.2017 03:55 |

podobné články

To se nepovedlo. United Airlines omylem nabízely letenky zdarma

 
Americká letecká společnost United Airlines ve čtvrtek omylem nabízela na svém webu některé letenky zdarma. Aerolinky dnes oznámily, že cestující, kteří si je pořídili, na ně mohou skutečně letět.
14.09.2013 09:10 |

podobné články

NESKUTEČNÉ: Největší králík světa prožere ročně 80 tisíc!

 
Králík či zajíc jsou symbolem Velikonoc stejně jako malovaná vajíčka. Největšího králíka světa chová důchodkyně z anglického Worcesteru, obří Darius má dokonce certifikát komisařů pro Guinnessovy světové rekordy. Majitelé jsou na něj sice náležitě hrdí, pýcha je však stojí celé jmění. Ročně prý totiž obří králík sežere potravu za 2,5 tisíce liber – více než osmdesát tisíc korun.
23.04.2014 09:05 |

podobné články

Americké United a Continental Airlines vytvoří největší světovou aerolinku

 
Americké aerolinky United Airlines a Continental Airlines schválily plán na sloučení a vytvoří největší světovou aerolinku.
03.05.2010 08:20 |

podobné články

Zákaz legín v letadle rozvášnil kritiky. Kauzu s děvčaty využila konkurence

 
Je to zpráva, která obletěla svět. Americká letecká společnosti United Airlines na sebe v neděli upozornila, když dvěma děvčatům zakázala vstoupit na palubu v legínách s odkazem na pravidla interního programu. A i když United Airlines z celého incidentu kličkovaly, neunikly políčku od konkurence. Delta Airlines v pondělí na svém oficiálním účtu na Twitteru vyhlásily, že u nich je toto pohodlné oblečení povoleno.
28.03.2017 13:05 |

podobné články

Jogín zemřel na infarkt. Následovníci ho strčili do mrazáku, prý jen medituje

 
Ašutoš Maharádž má po celém světě kolem třiceti miliónů stoupenců. Indický jogín z Paňdžábu vedl do 29. ledna misi probuzení božského světla uvnitř člověka. Jenže osudné lednové středy mu život ukončil infarkt srdce. Tak zní závěr soudního lékaře. S ním ale nesouhlasí Maharádžovi stoupenci. Podle nich stále žije a je pouze ve stavu hluboké meditace. Proto ho zavřeli do mrazáku.
17.03.2014 14:10 |

podobné články

Po smrti obřího králíka mají United Airlines opět problém. Na palubě jim zemřel pes

 
Další kauzu řeší americká aerolinka United Airlines, která poslední měsíce plní novinové titulky po celém světě. Po surovém vyhození asijského doktora z letadla a úmrtí vzácného obrovského králíka zemřelo v jednom z jejích spojů další zvíře – pětiletý pes plemena Kavalír King Charles španěl.
08.08.2017 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Charles King (6 článků)

Aerolinky American Airlines pronikly do Číny. Koupí tu podíl v jedničce na trhu

 
Americká letecká společnost American Airlines Group koupí podíl v největších čínských aerolinkách China Southern Airlines. Stane se tak druhým americkým přepravcem, který bude vlastnit část čínské letecké společnosti. China Southern v úterý oznámila, že vydá nové akcie v hodnotě 1,55 miliardy hongkongských dolarů, tedy zhruba pět miliard korun, které prodá jedné z divizí American Airlines. Americký podnik tak v čínské firmě získá podíl zhruba 2,7 procenta.
28.03.2017 07:50 |

podobné články

Anglický králík miluje hraní automatů

 
Králík Daisy, který je i přes své jméno prokazatelně sameček je v hospodě "Prince of Wales" jako doma. Poprvé ho přinesl sám hospodský Ian Randall (29) jen proto, aby se králík trochu zahřál. Hosté si ho ale oblíbili, a i samotný Daisy se cítí v hospodě skvěle. Nejvíce se mu líbí, když může pozorovat blikající světla na automatech.
26.01.2010 17:40 |

podobné články

Aerolinky, v jejichž letadle brutálně zbili lékaře, mají další malér: Obří králík zemřel při jejich letu

 
Americká letecká společnost United Airlines má na krku další průšvih. Vyšetřuje uhynutí obřího králíka, kterého přepravovala z Londýna do Chicaga. Devadesát centimetrů měřící zvíře jménem Simon putovalo k novému majiteli, ale po příletu na chicagské O'Haraovo letiště bylo nalezeno mrtvé.
26.04.2017 10:20 |

podobné články

Letecká společnost UAL dostala souhlas ke koupi Continental Airlines

 
Ministerstvo spravedlnosti USA schválilo koupi aerolinek Continental Airlines leteckou společností UAL, mateřskou firmou aerolinií United Airlines. V sobotu o tom informovala agentura Reuters.
28.08.2010 14:00 |

podobné články

Obří králík, který zemřel v letadle: Aerolinky spálily tělo, majitelé je žalují o kompenzaci

 
Simon byl desetiměsíční obří králík, který mířil z Londýna do Iowy na veletrh. Tam se už ale bohužel nedostal živý, podle všeho umrznul v letadle. Aerolinky dlouho mlžily, nakonec králíkovo tělo spálily. Majitelé zvířete je teď žalují o náhradu.
29.07.2017 14:00 |

podobné články

Žena schovala mrtvého mazlíčka do mrazáku a tvrdila, že tam má chléb

 
Policisté ve slovenském městě Prievidza zažili šok, když v bytě jedné ženy našli v mrazáků psa. Žena policistům tvrdila, že o tom vůbec nic neví a domnívala se, že tam má zmražený chléb. Informovala o tom televize Joj. Do bytu problémové ženy přišla kontrola sociálního úřadu v doprovodu městské policie. Při prohlídce mrazáku objevili tělo malého psa, pravděpodobně yorkshira.
11.07.2009 10:45 |

podobné články

Zaměstnanec United Airlines mě kopl do hlavy, když jsem spala, pláče cestující

 
Byla unavená a chtěla si před letem chvíli odpočinout. Nebylo jí přáno. Američanka Lindsey Urbani tvrdí, že ji na letišti v Houstonu drsně napadl zaměstnanec problémových aerolinek United Airlines. Když spala na karimatce, kopl ji prý do hlavy a řekl: „Tady spát nesmíš.“
18.06.2017 16:15 |

podobné články

Drama letadla United Airlines: 6000 m padalo!

 
Hororové okamžiky zažilo 50 pasažérů letících z Washingtonu do Londýna. Boeing 757 společnosti United Airlines zničehonic začal ztrácet výšku a během chvilky spadl o 6 km!
18.07.2012 12:05 |

podobné články

„Ještě teď se třesu.“ Pilotka vyděsila letadlo plné lidí, neunesla rozvod

 
Pilotka americké letecké společnosti United Airlines se v sobotu v texaském Austinu dostavila k letu v civilu a vyzvala pasažéry k hlasování, zda se má převléci do uniformy. Šokovaným cestujícím pak sdělila, že nevolila Donalda Trumpa ani Hillary Clintonovou, protože jde o „bandu lhářů“. O incidentu v neděli informovalo vedení United Airlines.
12.02.2017 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (4108 článků)

Za brutální vyhazov z letadla žaloba: Lékař se chce soudit s United Airlines

 
Pasažér, kterého americké aerolinky United Airlines nechaly násilím vyvést ze zaplněného letadla, leteckou společnost zažaluje, jakmile bude ukončeno vyšetřování incidentu. Na tiskové konferenci to ve čtvrtek řekl jeho právník Thomas Demetrio.
13.04.2017 20:05 |

podobné články

Seniora ztloukla ochranka United Airlines do bezvědomí. Chtěl jen místenku

 
Série skandálů kolem amerických aerolinek United Airlines nebere konce. K mrtvému obřímu králíkovi a pasažérovi, kterého násilím vyvedli z letadla, se přidal i příběh zbitého důchodce. Internetem se začalo šířit video z roku 2015, ve kterém pracovník firmy fyzicky napadne Ronalda Tignera (71), jenž skončí na zemi v bezvědomí. Muž se přitom jen ptal, jestli si může znova vytisknout palubní vstupenku s místem v letadle.
15.06.2017 12:30 |

podobné články

Chlapci (†10) strčili do konečníku hadici od kompresoru a zmáčkli start

 
Malý chlapec (10) v Bangladéši zemřel velmi brutálním způsobem. Kolegové mu strčili do konečníku hadici od kompresoru a spustili zařízení. Jeho tělo se tak naplnilo vzduchem a chlapci se roztrhaly všechny orgány.
27.07.2016 15:30 |

podobné články