Článek

Proč se šprýmuje na účet blondýn? Tahle kráska na běžeckém pásu je toho názorným příkladem

 
Vtípky o blondýnách pobaví i samotné blondýnky. Samozřejmě to neznamená, že jsou tyto dámy hloupé, ale tak nějak se už se zažilo, že se vtipkuje hlavně na jejich účet.
09.02.2020 13:15 |

podobné články

Podobné články

Psí pacienti na pražské klinice cvičí v akváriu na běžeckém pásu

 
Úroveň služeb pro zvířecí pacienty se stále zvyšuje. Novinkou je zkvalitnění péče v rekonvalescenci po ortopedických a neurologických operacích ve formě aquaterapie. Na psí pacienty se pak naskýtá zajímavý pohled. Pod odborným dohledem cvičí v akváriu napuštěném teplou vodou na běžeckém pásu. Před kamerou si zacvičily border kolie Karamelka a Bordík.
25.05.2015 09:41 |

podobné články

Jak vybrat spořící účet

 
Jsme národ spořivý. Mnozí z nás mají na účtu naspořenou rezervu “pro všechny případy”, někteří dokonce ještě víc, problém je, že často ukládáme své úspory na špatné účty. Většina Čechů má své naspořené peníze na běžných účtech, kde se jim nijak nezhodnocují, naopak jim z nich ještě ukrojí inflace, i když je v posledních letech hodně nízká. Řešením je spořící účet, který byste si měli založit vedle běžného, a na něj přebytky převést. K čemu slouží spořící účet Peníze, které máte na běžném účtu, by měly sloužit pro krytí základních potřeb v daném měsíci. Může na něm být i rezerva v řádu několika tisíc korun na potřeby a výdaje v nejbližším období, o nichž víte. Další finanční úspory by se měly pravidelně či nepravidelně převádět na spořící účet, ten by tak měl být zásadní pro vytváření finanční rezervy. Peníze našetřené na spořicím účtu by měly sloužit hlavně na pokrytí nečekaných výdajů. Častá praxe ovšem je taková, že si lidé nechávají na běžném účtu i velké částky, klidně v řádu statisíců. Takové by neměly být dokonce ani na spořících účtech, ale měly by se využít efektivněji. Kritéria pro výběr spořícího účtu Pro spořící účet je dost důležitá dostupnost finančních prostředků v případě potřeby, právě proto, že slouží k pokrytí nečekaných výloh. Některé banky a záložny mají v nabídce „spořicí účty“ s fixací, případně s výpovědní lhůtou, ty mají spíš povahu termínovaných vkladů. Při výběru se budete pravděpodobně orientovat především výší úročení vkladu a frekvencí připisování úroku. Důležité budou i podmínky, za nichž si na vyšší úrok sáhnete. Může to být nutnost minimálního vkladu, povinný počet peněžních operací a podobně. Někde můžete mít limitovanou maximální hranici vkladu, případně nutnost vedení běžného účtu tam, kde máte založený ten spořící. Solidní banky vedou všechny spořící účty a služby s nimi spojené (vklad, výběr a... Čtěte více Příspěvek Jak vybrat spořící účet pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
01.08.2018 17:35 |

podobné články

Holky z obálek nestárnou? Nenalíčená Christy Turlington je nádherná i v pětačtyřiceti při běžeckém závodě

 
Ve sportovním úboru při běhu obvykle alespoň u dam nevzniknou fotky ideální do rodinného alba, ale Christy Turlington by si je tam klidně přidat mohla. Bývalá topmodelka z éry těch největších krásek, co kdy chodily po přehlídkovém mole, se aktivně účastní mnoha sportovních událostí. Při běžeckém závodě pořádaném její dobročinnou organizací se proběhla s dalšími nadšenkyněmi ranním New Yorkem.
06.10.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Christy Turlington (16 článků)

Tohle je dokonalý trénink na běžeckém páse: Nezhubnete, ale rozhodně se pobavíte

 
Dali jste si novoroční předsevzetí, že letos opravdu zhubnete a začnete cvičit? Pak pro vás máme jeden zajímavý trénink na běžeckém páse. Dámy z následujícího videa vám názorně předvedou, jak se to má dělat - jen výběr pochutin, které si na pás naskládáte, by měl být asi trošku zdravější.
03.01.2020 14:25 |

podobné články

Držkopád na pásu, když se ohlédl za sexy kočkou: Zoufalec to maskoval kliky

 
Když kolem chlapa projde pěkná holka, prostě se někdy neudrží a ohlédne se. Jenže není to asi úplně dobrý nápad, když zrovna cvičíte na běžeckém pásu. Přesně to se stalo chlápkovi v jedné posilovně. A on samozřejmě sletěl, jak zralá švestka. Jenže...!
20.12.2014 19:09 |

podobné články

Máma tragicky zemřela po pádu z běžeckého pásu: Syn (4) myslel, že usnula a lehl si k ní

 
Mladá maminka tragicky přišla o život před zraky svých malých synků. Čtyřletý Astin sledoval, jak jeho maminka Shari Fietjeová (†29) cvičí na běžeckém pásu. Zničehonic však spadla a udeřila se do hlavy. Na následky zranění zemřela. Chlapec si však myslel, že jeho maminka pouze spí, a tak si lehl vedle ní.
18.12.2019 10:30 |

podobné články

Ředitelství silnic a dálnic zahájilo modernizaci pravého dálničního pásu na dálnici D1 mezi Měřínem a Velkým Meziříčím

 
Ředitelství silnic a dálnic zahájilo v úterý 31. 5. modernizaci pravého jízdního pásu (směr na Brno) na dálnici D1 mezi Měřínem a Velkým Meziříčím. Doprava bude vedena v režimu 2+2 v zúžených jízdních pruzích v levém jízdním pásu, rychlost bude omezena na 80 km/hod. Modernizace pravého jízdního pásu potrvá do konce října.
01.06.2016 08:40 |

podobné články

Lucie Smatanová, přestaň nás týrat! Zadaná modelka se svlékla do plavek a vystavila svoje hříšné tělo

 
Některé modelky by měly dostat zákaz svlékat se a ukazovat své vnadné křivky veřejnosti. Zvlášť ty zadané, u jejichž sexy snímků se pánům tvorstva rozproudí krev v žilách, ale mají smůlu, protože dívčina srdce už patří jiným. Názorným příkladem toho je Vícemiss ČR 2009 Lucie Smatanová (25). Nejenže je už rok šťastně zadaná, navíc by případné vlezlé nápadníky mohla snadno zvalchovat chvaty karate, které mistrně ovládá. Podívejte se do obsáhlé fotogalerie, ve které nás krásná Lucie doslova trýzní svými neskutečně hezkým tělíčkem.
22.11.2011 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Smatanová (104 článků)

Opilý řidič udělal s autem piruetu o semafor

 
Alkohol za volant nepatří. Nehoda, která se stala koncem června v americkém státě New Jersey, je toho názorným příkladem. Navzdory tomu, jak hrozivě nehoda, při které řidič zdemoloval celý semafor, vypadala, se ale podle dostupných informací nikomu nic nestalo.
15.07.2012 16:25 |

podobné články

Svůdná zpěvačka se léta bojí opustit domov, přesto vydala první singl

 
Je možné stát se světovou hudební hvězdou, a přitom neopustit svůj domov? V době internetu ano a 21letá Britka Jemma Pixie Hixonová je toho názorným příkladem. Kvůli úzkostné poruše zvané agorafobie už více než tři roky nepřekročila hranice svého domu, přesto má milióny fanoušků a nyní vydala dokonce i svůj první singl.
26.07.2012 17:40 |

podobné články

Krvavý konkurenční boj: Realitní makléři se poprali uprostřed ulice

 
Konkurenční boj na čínském trhu s nemovitostmi je nelítostný. Dokonce tak, že se realitním agentům může vymknout z rukou a změnit se v souboj přímo krvavý. Incident z rušné ulice v Pekingu, do kterého se zapletlo asi dvacet dobře oblečených pracovníků dvou konkurenčních společností, je toho názorným příkladem.
22.08.2012 08:00 |

podobné články

Tohle je nejstarší otec v Británii! Miminko se mu narodilo v 73 letech!

 
V dnešní době už opravdu nikdo neřeší, v kolika letech si pořídí dítě a o kolik let je mladší jeho žena! Názorným příkladem je toho třiasedmdesátiletý Brit. Ten si na stará kolena pořídil dítě.
22.12.2015 19:41 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

»Anorektik« Dan Bárta: Případ pro psychiatra? Hladoví kvůli blahu!

 
PRAHA – Nemocí zvanou anorexie bohužel netrpí jen vychrtlé »modelíny«, ale i muži. Názorným příkladem je zpěvák Dan Bárta (37), který se hlady trápí záměrně!
11.05.2009 02:25 |

podobné články

Osobnosti: Dan Bárta (223 článků)

Jo-Jo efekt podle Moniky Absolonové: V létě nosím dvaačtyřicítky, v zimě šestatřicítky

 
Také nevíte, jak si udržet váhu, které dosáhnete po radikálním zhubnutí? Rozhodně nejste sami. Názorným příkladem ze světa celebrit je zpěvačka Monika Absolonová  (36) . Rozdíl mezi jejím letním a zimním šatníkem činí bezmála čtyři velikosti.
28.10.2012 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (1004 článků)

Odhalené neznamená vždy sexy: Mohutný hrudník modelky Lily Cole začíná pociťovat sílu gravitace

 
Pokud chcete být letos in a rádi napodobujete styl slavných, pořiďte si šaty se síťovinou. Nejlépe takové, pod kterými bude hned vidět, že nemáte spodní prádlo. Budete mít rázem hollywoodský švih. Ovšem odhalující síťovina není zárukou úspěchu, a to dokonce ani u žen, které živí jejich vzhled. Názorným příkladem může být anglická modelka Lily Cole.
05.03.2014 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Lily Cole (15 článků)

Megan Fox po dvou porodech? Minimalistické bikiny odtajnily intimní tetování i bezchybné křivky

 
Že děti kazí postavu? Jak dokazují nejen mnohé celebrity, nemusí tomu tak být. A Megan Fox je názorným příkladem. Postavu má po narození dvou synů během dvou let snad ještě lepší než dřív, jak dokazují nejnovější fotky z dovolené na Havaji. Manžel Brian Austin Green se ale může tetelit i z další věci, jeho milá totiž ukrývá jeho jméno na místě, které bylo až dosud všem kromě něj utajeno.
17.01.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Megan Fox (303 článků) , Megan Fox (302 článků)

Neobyčejné přátelství: Malý chlapec a kačer jsou nerozlučná dvojka

 
Nejlepším přítelem nám nemusí být pouze pejsek nebo kočička. Silné pouto může vzniknout klidně i mezi člověkem a kačerem. Názorným příkladem jsou devítiměsíční Tyler a jeho kačer Beaker. Tihle dva se přátelí už od narození a nedají bez sebe ránu.
26.01.2016 11:40 |

podobné články

Řidič naboural McLaren za 7 milionů: Teď se k němu radši nehlásí

 
Pokud plánujete nákup superrychlého auta, pečlivě zvažte, zda máte předpoklady pro jeho řízení. Názorným příkladem přecenění vlastních schopností je sobotní bouračka luxusního McLarenu 720S poblíž anglického Bristolu. Řidič vůz neukočíroval, vylétl ze silnice a zapíchl ho do roští. Sporťák za sedm milionů bude potřebovat opravu a jeho majitel má z ostudy kabát.
01.10.2018 20:55 |

podobné články