Článek

Proč se nezapíná poslední knoflík u saka

 
Proč se na saka šije knoflík, který si pak člověk nemůže, ba dokonce správně ani nesmí zapnout? Je to pokračování jakési tradice, nebo jen módní výstřelek?
12.02.2020 11:30 |

podobné články

Podobné články

Trapas ve Všechnopárty: Kodetovi ustřelil knoflík ze saka!

 
Malíř Kristián Kodet, jehož sláva sahá až do zámoří, si uříznul ve Všechnopárty Karla Šípa pěkný trapas. Vzal si na sebe příliš těsné sako, jehož knoflík zkrátka nápor nevydržel a ustřelil.
19.06.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Šíp (349 článků)

Popleta Kalousek: Mačkal knoflík, ale u stolku Nečase

 
Ministr financí Miroslav Kalousek se dnes ve sněmovně velmi slušně poslancům omlouval. A to dokonce dvakrát. Napřed za svůj pozdní příchod – opozdil se o půl hodiny - načež si okamžitě po hlasování o celním zákonu, který do sněmovny sám předkládal, stoupnul za sněmovní pultík ještě jednou. To se ale omlouval za to, že mačkal knoflík Nečase.
16.03.2011 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6844 článků)

Co je to tu za knoflík? Miminko outloně! Váží jako dvě lžičky cukru...

 
Dvojčátka vzácného outloně jávského se narodila v texaské zoo. Dosahovala váhy 25 gramů, což je pro srovnání váha dvou polévkových lžic cukru, a jsou velká asi jako knoflík.
15.06.2013 05:10 |

podobné články

Tři čuníci jdou... Pokecaní Nesvadba s Vágnerem a utržený knoflík Víznera na jedné akci!

 
Sešli se na tiskové konferenci dětského kanálu ČT Déčko, ale dětem by příkladem jít nemohli. Pánové Michal Nesvadba (57) a rybář Jakub Vágner (33) měli na trikách totožné propocené či umaštěné fleky, herci Oldřichu Víznerovi (68) zase ulítl knoflík od košile.
02.09.2015 19:15 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Vízner (125 článků) , Michal Nesvadba (45 článků) , Jakub Vágner (383 článků)

Skupina T'N'T zahraje na Valentýna v Kavárně Knoflík: Těšte se na šansony či blues

 
Nevíte co dělat na Valentýna? Vyrazte na koncert skupiny T'N'T, který Vám zpříjemní romantický večer. Na hudbu se můžete těšit 14. února od 20 hodin v Kavárně Knoflík v Praze 9. Duo zazpívá originální písně inspirované například „zlatými šedesátými“.
14.02.2017 07:00 |

podobné články

Na Proseku se budou péct buřty: Vstupné je jedno polínko

 
Rodinné centrum Knoflík pořádá sousedské setkání. Na akci s názvem »Opeč si to! Na Náměstíčku!« si můžete každou první středu v měsíci od 18 hodin před Kavárnou Knoflík v Jablonecké ulici upéct buřt, chleba či jen poklábosit se sousedy při příjemné atmosféře.
28.02.2017 07:50 |

podobné články

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

7. finále SuperStar: Těsná saka, řeči i zpěv

 
Tak tohle bylo snad nejslabší ze všech dosavadních finálových kol, jaké jsme v soutěži Česko Slovenská SuperStar dosud viděli. Těsná byla zejména saka, dialogy a místy i zpěv.
07.12.2009 01:40 |

podobné články

Nová móda? Mezi ženami se rozšířilo nošení saka na holé tělo, což skýtá ohromné výstřihy! To je něco po pány!

 
"Módní trendy":http://www.extra.cz/tema/modni-trendy jsou někdy pořádně ujeté, jako například kalhoty se sníženým sedem, tzv. nasrávačky, které snad už nikdo na světě nenosí (v případě, že vlastníte takové kalhoty, tak je buď vyhoďte, nebo s nimi vytřete podlahu, věřte, že je to správné rozhodnutí). Ovšem teď se mezi slečnami a dámami ujalo nošení saka na holé tělo, což lahodí mužskému oku, jelikož výstřihy jsou u takového modelu více než odvážné.
27.03.2014 13:05 |

podobné články

Chlupatá hruď Nicka Slaughtera se vrací na české obrazovky! Věděli jste, že byl bezdomovec?

 
Je vtipný, bystrý, inteligentní a zatraceně sexy. Pestrobarevné košile si zásadně nezapíná, a tak diváky ohromuje svou zarostlou hrudí. Má slabost pro krásné ženy a ony mu po desítkách padají k nohám. Ano, to je Nick Slaughter, hrdina seriálu Vražedné pobřeží, který u nás slavil obrovské úspěchy. Teď s tímhle charismatickým chlapem strávíme na obrazovkách celé léto.
18.06.2014 05:05 |

podobné články

Chodit do práce není ostuda. Autorádio se nezapíná šroubovákem. Úřad práce není banka... Na koho tato hesla míří? Hádejte

 
Hnutí občanů Ostravak kandidující v nadcházejících komunálních volbách v moravskoslezské metropoli Ostravě přineslo jednoduché a jasné billboardy. Sdílelo je na sociální síti.
06.09.2018 14:15 |

podobné články

4 důvody, proč je snídaně důležitá

 
Ze všech stran na nás útočí reklamy prezentující sušenky pro dobrý start do nového dne, které si můžete dát k snídani a skvěle se tak připravit na celý den. I každé malé dítě ví, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne a s radostí vám o této povinnosti poreferuje – vždyť i jeho maminka každé ráno poučuje, že se musí pořádně nasnídat, aby mělo dostatek síly poprat se s dobrodružstvím! Proč je snídaně důležitá a proč bychom právě tohle jídlo neměli podceňovat? To si povíme v dnešním článku! Proč vlastně musíme snídat? Nejen reklamy v televizi, ale i v obchody nám dávají jasně najevo, že snídaně je jedno z mála jídel, na kterém bychom si měli dát obzvlášť záležet. Není se proto čemu divit, že si můžete pořídit tolik chutných pokrmů, které nám dodají energii i chuť postavit se čelem každodenním problémům, starostem v práci a povinnostem, které na nás číhají na každém kroku. Teď už se ale pojďme podívat, proč je snídaně důležitá a proč byste měli snídat ve velkém stylu! Proč je snídaně důležitá? Máme hned 4 důvody! Prozradíme vám, proč se je snídaně nejdůležitějším jídlem dne. Věřte, že si tohle označení vysloužila právem! Důvod první: Kdo snídá, je chytřejší! Vědci se jasně shodují na tom, že ten, kdo si ráno dopřál kvalitní a obsahově vydatnou snídani, prokázal daleko vyšší procentuální úspěšnost u paměťových či poznávacích testů nežli ten, který se na snídani jednoduše vykašlal. Důvod druhý: Nasnídejte se a hubněte! Zní to možná protichůdně, ale i tohle je pravda! Pokud si každé ráno najdete čas na pořádnou snídani, pak budete daleko štíhlejší nežli ti, kteří své ráno nastartují například jen hrníčkem silné kávy. Je dokázáno, že kdo ráno snídá, ten se celkově stravuje mnohem zdravěji nežli ten, kdo snídani podceňuje. Důvod třetí: Dopřejte si snídani a přestaňte kouřit!... Čtěte více Příspěvek 4 důvody, proč je snídaně důležitá pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
27.09.2016 18:10 |

podobné články

Co musí mít každá žena ve své kabelce?

 
Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, co všechno ženy nosí v kabelce? Reklamy se nás kolikrát snaží přesvědčit, že každá správná hospodyňka má v kabelce i balení pracího prášku, které si s sebou bere i do divadla (určitě si vzpomenete na reklamní spot, ve kterém žena v divadle nadšeně doporučuje své kamarádce prací prášek). Teď ale vážně: co vy máte ve své kabelce?! Kapesníčky, vložky nebo tampony, malé balení vlhčených ubrousků nebo náhradní kalhotky – tohle všechno bychom našli v kabelkách mnoha žen. Určitě se shodneme na tom, že ve své kabelce každá z nás sice nosí něco jiného, ale v mnoha věcech se shodneme. A co kdybychom si teď společně řekly, co musíme mít všechny po ruce? Jehlu a niť Klasika. Co když se vám utrhne knoflík na blůzce jen pár minut předtím, než se budete muset vydat na pracovní pohovor? Nebo co když se vám utrhne ramínko od podprsenky? Jehla a niť vám prostě nesmí chybět. Přes to nejede vlak. Bezbarvý lak I bezbarvý lak se může hodit. Oceníte jen především v případě, kdy se vám zatrhnou silonky, na kterých se vám během jediného mrknutí oka vytvoří očko. A jak všechny dobře víme, dokud očko na silonkách nezastavíte, bude se neustále zvětšovat. Jakmile se vám tahle nehoda stane, stačí vzniklou dírku přetřít bezbarvým lakem a pohroma v podobě stále se rozšiřujícího oka na punčochách je tak okamžitě zažehnána. Falešné číslo na vizitce Možná si teď říkáte, proč byste měli mít falešné číslo ve své kabelce, my vám to ale hned vysvětlíme. Určitě i vám se někdy stalo, že jste byla v baru s kamarádkou a zajímal se tam o vás nějaký muž, který vás ale ani trochu nezaujal, možná se vám ani nelíbil. Pořád se dožadoval vašeho čísla, až jste mu ho dala, abyste od něho měla... Čtěte více Příspěvek Co musí mít každá žena ve své kabelce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
29.07.2017 07:45 |

podobné články

Proč chtěli soudci stisknout jaderný knoflík a EET pohřbít

 
Elektronická evidence služeb prolezla Ústavní soudem. Jenže s odřenýma ušima. A není za vodou. U nejvyšší soudní instance se může brzy ocitnout znovu.
18.12.2017 11:45 |

podobné články

Elfové, nehlašte to, vypněte to! Jak to můžou udělat? Přišla rána udavačům

 
Advokátka Monika Čírtková se na svém facebookovém profilu rozepsala o elfech. Ona sama se však podle svých slov nikdy nesetkala s tím, že by dostala zákaz publikování či byla zablokována na základě udání. "Každý počítač či telefon má knoflík, kterým se může vypnout, každá obrazovka může zhasnout, každou stránku lze jediným kliknutím opustit, pokud se nám obsah na ní zobrazený nelíbí nebo nás uráží. Tak proč to řešit?" ptá se.
05.11.2019 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Ona Ona (30 článků)

Petr Nečas: Za rok ve funkci pořádně přibral!

 
To, co se šuškalo v kuloárech, je v poslední době už vidět na první pohled. Premiér Petr Nečas (ODS, 46) následuje většinu svých předchůdců a ve funkci už během pár měsíců znatelně přibral. Sako, které mu ještě před rokem padlo jako ulité, nyní sotva dopne na jeden knoflík. Pane premiére, co takhle zkusit shodit s reality show Štíhlí s Bleskem?
14.02.2011 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9308 článků)

Hanychová: Pánský styl oživila vyvalenými trojkami!

 
Mladá rebelka na večer Gaystar osobnost 2009 vyrazila v pánském stylu. Do vypasovaného saka místo košile zvolila krajkový korzet a nutno říct, bylo to zatraceně sexy! Módní redaktorka Markéta R. už chápe, proč se jí chlapi málokdy dívají do očí.
23.10.2009 08:05 |

podobné články

Trapas roku! Neuvěříte, co moderátor vytáhl ze saka v přímém přenosu!

 
Moderátor americké televizní stanice Fox konečně přišel na to, proč je ten oblek celý den tak těsný. Bohužel pro něj to bylo v přímém přenosu a jeho módní vsuvka obletěla celý svět.
29.03.2015 17:21 |

podobné články

Rusko si podrží právo zaútočit jako první jadernými zbraněmi

 
Rusko chce stále mít právo první zmáčknout červený knoflík a odpálit jadernou zbraň. Je to nová obranná strategie Ruska.
13.10.2009 23:15 |

podobné články