Článek

Proč musela Doležalová do karantény? Nakaženého covidem má přímo v rodině!

 
Redakce zpravodajství televizí Prima a CNN Prima News je od víkendu vzhůru nohama! Hygienici totiž poslali do karantény moderátorku Hlavních zpráv Kláru Doležalovou (46)!
15.09.2020 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (163 článků)
Podobné články

Liga se nedohraje! Fotbalová Opava hlásí nakaženého hráče, tým jde do karantény

 
Skupina o udržení se měla znovu začít hrát dnes navečer, vše je ale jinak. Stačilo, aby ředitelka Krajské hygienické stanice Pavla Svrčinová oznámila, že má opavský fotbalový klub hráče nakaženého koronavirem. Celý tým proto musí do karantény, což znamená, že liga se nakonec nedohraje. Ta se měla rozeběhnout po třítýdenní pauze zaviněné pozitivními testy na koronavirus v týmu Karviné.
23.07.2020 17:40 |

podobné články

Doležalová oslavila výročí svatby v moři se sklenkou šampaňského

 
Moderátorka Klára Doležalová oslavila s manželem Miodragem jedenácté výročí svatby. Žádná okázalá hostina se ale nekonala. Manželé se jako každoročně usídlili ve svém letním sídle v Chorvatsku, kde tráví prázdniny s dětmi. A tomu přizpůsobili i svůj významný den. Další články k tématu: Doležalová si postavila dům v Chorvatsku, opouští ho po čtvrt roce
27.03.2011 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2826 článků) , Klára Doležalová (163 článků)

Královnou StarDance se stala Marie Doležalová, Pavlásek skončil třetí

 
Herečky Jitka Schneiderová a Marie Doležalová podaly ve finále dle poroty stejně dobrý výkon. Diváci ale ocenili víc originalitu než profesionalitu a vítězi sedmé řady se stali Marie Doležalová a Marek Zelinka. Nejhorší tanečník soutěže StarDance Lukáš Pavlásek se dostal až do finále, ale v něm zůstal poslední nejen u poroty, ale poprvé také u diváků.
19.12.2015 23:55 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Schneiderová (336 článků) , Marie Doležalová (277 článků) , Lukáš Pavlásek (257 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

Hygiena pod tlakem slevuje: Kdo potkal nakaženého, ale nemá příznaky, nemusel by do karantény

 
Hygienici mají napilno. Už brzy údajně nebudou muset dohledávat všechny kontakty nakažených lidí. Zprávu přinesl server iDNES. Občané, kteří se potkali s nakaženým, ale nemají žádné příznaky, by již nemuseli do karantény, myslí si vrchní hygienička Jarmila Rážová. Co za tím je? Některé stanice prostě nestíhají.
07.09.2020 17:35 |

podobné články

Mapy.cz řeknou, že jste potkali nakaženého koronavirem: Přehledný návod k nastavení

 
Mapy.cz ve své aplikaci spustily polohovou službu, která dokáže vyhodnotit, jestli jste byli v blízkosti člověka nakaženého koronavirem. Potřeba je k tomu pouze váš souhlas se sdílením vlastní polohy. Přečtěte si náš návod a získejte cenné informace ve svém telefonu také.
21.03.2020 14:46 |

podobné články

Syn nakaženého taxikáře má taky koronavirus, leží na Bulovce! „Dusil jsem se a měl horečku,“ popsal

 
Marek Markovič, syn nakaženého taxikáře, který leží ve vážném stavu ve Všeobecné fakultní nemocnici (VFN), celý minulý týden s přítelkyní čekal, až budou otestováni na nákazu koronavirem. Na konci týdne se Marek dozvěděl, že je také pozitivní. Jeho přítelkyně ale měla štěstí a nákaza se u ní neprokázala. Průběh nemoci u něj ale není lehký – kvůli potížím s dýcháním je od pondělí hospitalizován v Nemocnici Na Bulovce. Jeho táta zatím ve VFN stále marně čeká na experimentální lék Remdesivir...
23.03.2020 17:15 |

podobné články

Chorvatsko láká Čechy: Nemáme jediný případ turisty nakaženého koronavirem, přijeďte

 
Přes 100 tisíc Čechů už navštívilo v červnu a prvním prázdninovém týdnu oblíbenou zemi u Jadranu. Chorvatsko uklidňuje vzkazem, že zatím nezaznamenalo jediný případ turisty nakaženého koronavirem.
11.07.2020 07:00 |

podobné články

Každý třicátý test odhalil nakaženého

 
Laboratoře v Česku provedly od konce ledna už více než milion PCR testů na koronavirus. V průměru tedy zhruba každý třicátý odhalil nakaženého. Tento poměr se však v průběhu času dost mění. Aktuálně se sedmidenní klouzavý průměr podílu pozitivních testů blíží sedmi procentům.
10.09.2020 21:25 |

podobné články

Otřesný zážitek z nemocnice v Kadani: Vy jste ta s covidem, řvala sestra na ženu se zánětem ledvin

 
Velmi nepříjemnou zkušenost s nemocničním personálem sdílela na sociální síti Alena W. Ta se ve středu už při cestě do práce necítila dobře a následně začala pociťovat bolesti kloubů, hlavy, bolest zad a zimnici. Teplota jí během chvíle vystoupala nad 38 stupňů a její dcera musela volat do nemocnice v Kadani. Tu Alena druhý den navštívila a setkala se s jednáním, jaké nemá obdoby. Zatímco trpěla v bolestech kvůli zánětu ledvin, jedna ze zdravotních sester ji před čekárnou plnou lidí bez důkazů osočila z toho, že je nakažená covidem-19.
07.09.2020 12:50 |

podobné články

Zaskakuje za Lucii Bílou s covidem i za těhotnou zpěvačku: Krásná brunetka se musela učit dvě nové role

 
Muzikálová herečka Markéta Procházková  (34) je na roztrhání. Právě ona zaskakovala během doby, kdy se léčila s covidem-19 zpěvačka Lucie Bílá  (54) v titulní roli muzikálu Sestra v akci, kde Bílá hraje bez alternace. A vzala i další záskok.
18.09.2020 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2508 článků) , Markéta Procházková (91 článků)

Tvrdík uspěl. Jeden nakažený hráč už nepošle do karantény celý tým

 
Představitelé fotbalové ligy se dohodli s premiérem Andrejem Babišem (ANO), že při dodržování opatření nebude muset při nákaze jednoho hráče covidem-19 do karantény celý tým. Týmy se budou pravidelně před každým zápasem testovat. Po jednání s předsedou vlády to řekl předseda Ligové fotbalové asociace Dušan Svoboda. O snaze dosáhnout zmírnění pravidel informoval už dříve šéf pražské Slavie Jaroslav Tvrdík.
17.08.2020 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (19397 článků)

Vítězka StarDance Doležalová: Proč nežije s milencem Zelinkou?!

 
Zamilovali se do sebe během loňské soutěže StarDance, doteď spolu randí. Jenže Marie Doležalová (29) se svým tanečníkem Markem Zelinkou (29) nesdílejí společnou domácnost. Proč?
13.12.2016 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (277 článků)

MILF Doležalová poprvé moderovala s Voříškem: Byla to křeč, ale Klára byla k nakousnutí!

 
Prima s velkou slávou uvedla novou moderátorskou dvojici "Klára Doležalová":http://www.extra.cz/tema/kara-dolezelova (39) - "Karel Voříšek":http://www.extra.cz/tema/kare-vorisek (49) a byla to dost nuda. Spojení usměvavé postarší gay ikony, která musela opustit Novu kvůli "údajné spolupráci se Státní bezpečností":http://www.extra.cz/vorisek-na-nove-definitivne-skoncil-ofiko-kvuli-stb-v-realu-asi-kvuli-opotrebovani, a krásné MILF Doležalové, které to opravdu hodně slušelo, funguje spíše na pohled.
27.05.2013 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (163 článků) , Karel Voříšek (416 článků)

Zprávařka Klára Doležalová: Problémy s rizikovým těhotenstvím!

 
Sympatická primácká moderátorka a dvojnásobná maminka Klára Doležalová (40) to během druhého těhotenství neměla vůbec jednoduché. Zatím první dcerka Natálka potřebovala veškerou její pozornost, ona před narozením Mii musela ležet s rizikovým těhotenstvím.
29.08.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (163 článků)

Marie Doležalová o druhém utajovaném těhotenství: Nevěřila jsem, že znova čekám zázrak

 
Půvabná herečka Marie Doležalová (32) čeká se svým partnerem Markem Zelinkou druhé dítě. Loni se jim narodila Alfrédka a nyní čekají dalšího člena rodina. Herečka promluvila pro web maminka.cz o tom, jaké to bylo, když celé léto musela tajit své těhotenství.
22.12.2019 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Marie Doležalová (277 článků)

Záhadná smrt zdravotní sestry Věry (†48). Starala se o nakaženého taxikáře: Co ji zabilo?

 
Starala se o nejznámějšího pacienta s Covidem-19 v Česku a nakazila se. Teď je mrtvá! Okolnosti smrti zdravotní sestřičky Věry (†48) z plicního oddělení Thomayerovy nemocnice v Praze jsou stále nejasné. Neumřela ve špitále, nýbrž v domácí izolaci. Co ji připravilo o život? To vyšetřuje policie, více má ukázat nařízená pitva.
31.03.2020 05:10 |

podobné články

Epicentrum: Šéf Motola o rekordním počtu nakažených v ČR. A změnil názor na promořování?

 
Pět a půl měsíce od prvního nakaženého na území naší země počty infikovaných koronavirem trvale stoupají, počet aktivních případů je rekordní. Co jsme se o tomto mikroskopickém nepříteli zatím dozvěděli? Měli bychom se nárůstu nemocných covidem-19 obávat? Jak se připravují zdravotníci na druhou vlnu nákazy. Nejen o těchto otázkách byla řeč v Epicentru Blesku s ředitelem Fakultní nemocnice v Motole Miloslavem Ludvíkem.
10.08.2020 15:00 |

podobné články

Doležalová přiznala: Práce jsem se vzdala kvůli dětem

 
Moderátorka Klára Doležalová (38) prozradila důvod, proč už není tolik vidět na televizní obrazovce. Stojí za tím její mateřské povinnosti – vychovává dcery Miu (3) a Natálii (10). A prý „ústupu ze slávy“ vůbec nelituje. „Bylo to moje rozhodnutí, protože jsem chtěla trávit čas především s dětmi. Být s nimi po večerech doma, to mi hrozně chybělo,“ svěřila se půvabná maminka.
15.06.2012 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Klára Doležalová (163 článků)