Článek

„Proč máme tak drahou elektriku, ku*va!“ Rakušan s ochrankou vstoupil do hospody v Karviné. Řev, pískot, nadávky

 
Pískot a křik. Rozhořčení obyvatelé Karviné ve velkém nastoupili na ministra vnitra a předsedu hnutí STAN na jeho první debatě Bez cenzury a pokládali mu otázky skutečně bez servítek. Především pak, když došlo na Ukrajinu a Rakušan tvrdil, že agresor je Rusko a pomoc Ukrajině není na úkor českých občanů. Emoce vyvolávala i korespondenční volba, drahé energie či migrace. Podívejte se, zda se mu podařilo přijmout jakoukoli kritiku, jak sliboval.
22.01.2024 20:20 |

podobné články

Podobné články

„Proč máme tak drahou elektriku, ku*va!“ Rakušan s ochrankou v zádech vstoupil do hospody v Karviné. Řev, pískot, nadávky

 
Pískot a křik. Rozhořčení obyvatelé Karviné ve velkém nastoupili na ministra vnitra a předsedu hnutí STAN na jeho první debatě Bez cenzury a pokládali mu otázky skutečně bez servítek. Především pak, když došlo na Ukrajinu a Rakušan tvrdil, že agresor je Rusko a pomoc Ukrajině není na úkor českých občanů. Emoce vyvolávala i korespondenční volba, drahé energie či migrace. Podívejte se, zda se mu podařilo přijmout jakoukoli kritiku, jak sliboval.
22.01.2024 20:10 |

podobné články

Proč zemřely 2 holčičky a 5 lidí se otrávilo? Rodině odpojili elektriku a...

 
Proč zemřely dvě holčičky na otravu oxidem uhelnatým v Bujanově na Českokrumlovsku? Rodině odstřihli elektriku, a tak si ji vyráběla pomocí elektrocentrály. Zplodiny z ní je pak přiotrávily, dívky upadly do bezvědomí a lékaři je už nezachránili.
11.10.2016 05:05 |

podobné články

Nový sporťák od BMW jezdí na elektriku

 
Jmenuje se BMW Vision EfficientDynamics. Je to koncept. Je to sporťák. A je na elektriku!
31.08.2009 12:10 |

podobné články

Zpěvačka Věra Bílá (57): Odstřihli jí plyn a elektriku!

 
Někdejší světoznámá romská zpěvačka Věra Bílá (57) nesvítí, nevaří... V obecním bytě 1+1 v Rokycanech, z něhož se do několika týdnů dost možná bude muset z rozhodnutí soudu kvůli neplacení nájmu vystěhovat do holobytu, jí odstřihli plyn i elektriku! Taky neplatí...
03.08.2011 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Věra Bílá (163 článků)

VIDEO: Terénní motorky na elektriku a bzukot jako roj včel

 
Podívejte se na video a zhodnoťte zvuk, který tyto motorky na elektriku vydávají. Je tím pravým, který očekáváte? Asi ne, že?
03.09.2014 07:55 |

podobné články

Temné řeči o Rakušanově debatě v Karviné jsou venku

 
Za svou snahu diskutovat s lidmi v Karviné sklidil na sociálních sítích ministr vnitra Vít Rakušan chválu, jak je statečný. Ale novináři i komentátoři jeho snahu celkem rychle prokoukli. Podle nich Rakušan nejel získávat voliče nové, ale udržovat ty staré. A zatímco jedni tento tah chválí jako dobrý marketing, druzí ho považují za drzost, protože Rakušan lidi v těchto regionech používá v podstatě jen jako herce ve své reality show, která je cílená na někoho docela jiného.
23.01.2024 09:40 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

„Vítku...“ Po Karviné dostal Rakušan zlou připomínku. Odtud to nečekal

 
Bučení, odsudky a nevoli sklidil Vít Rakušan při své besedě v Karviné. Nyní ale jeden z výroků, který v místní hospodě pronesl, popudil i Piráty, s nimiž jeho STAN kandidoval v posledních parlamentních volbách a které díky kroužkování obral o mandáty. Rakušan kritizoval vládu za to, že pozdě zavedla tzv. windfall tax, tedy mimořádnou daň pro energetické společnosti, banky a další „vítěze krize“. Trojka pirátské kandidátky do europarlamentu Zuzana Klusová „Vítkovi“ připomněla, že Piráti chtěli danou daň zavádět dříve a STAN dlouho „hledal odvahu“, aby je v tom podpořil.
24.01.2024 09:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

„Hanba! Vypni ho!“ Zaorálek sklidil na Staromáku od umělců řev a pískot

 
„Z minuty na minutu zrušit naplánované akce, to by mohlo zničit strašně moc lidských životů, možná víc než samotný koronavirus,“ zaznělo dnes na Staroměstském náměstí v Praze při demonstraci „Za živou hudbu!“. Muzikanti na ní dávají vládě najevo, že nesouhlasí s jejím postupem směrem ke konání kulturních akcí. Vystoupil i ministr kultury Lubomír Zaorálek (ČSSD) a snažil se přítomným odpovědět na jejich dotazy. Jeho proslov však místo potlesku provázel hukot, nadávky a pískání. „Já nevím, jestli to víte, ale v Berlíně je zakázáno zpívat! Stejně tak v Británii je zakázáno zpívat,“ uzemňoval přítomné umělce a vysvětloval, že nakupovat v obchoďáku a zpívat pod pódiem mezi velkým množstvím lidí je podstatný rozdíl. Došlo i na slova o popravách.
27.07.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Lubomír Zaorálek (2871 článků)

Zákulisí televizní superdebaty: Šarvátka s ochrankou, facky a nadávky

 
Čtvrteční superdebatu lídrů stran, které se ucházejí o hlasy voličů v předčasných parlamentních volbách, provázela na chodbách pražského Kongresového centra paralelní bitva. Na rozdíl od bitvy argumentační, která probíhala v sále, se v předsálí odehrála šarvátka zástupců a příznivců stran nepozvaných do debaty s ochrankou.
25.10.2013 14:55 |

podobné články

13 mrtvých horníků po výbuchu v Karviné: Na místo tragédie jedou politici

 
Tragická událost ve čtvrtek odpoledne zasáhla důl v Karviné, došlo ke vzplanutí a následnému výbuchu metanu. Tato tragédie má v tuto chvíli na svědomí 13 životů a 10 zraněných. K neštěstí, jaké Českou republiku dlouho nepotkalo, se začali vyjadřovat významní politici, premiér Andrej Babiš se do Karviné vydá osobně. Cestu do Karviné podnikne i premiér Polska Mateusz Morawiecki.
21.12.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26149 článků)

Řev a nadávání do hyen v Partii: Okamura byl hysterický, Rakušan jako zaseknutá deska

 
V Partii na Primě to pořádně vřelo. Ostře se do sebe pustili Vít Rakušan, ministr vnitra Fialovy vlády, a vůdce opoziční SPD, Tomio Okamura. O vyhrocené situace nebylo nouze, došlo i na zvyšování hlasu. Okamura vládu tepal víceméně za stále stejné problémy jako posledních několik měsíců a nedokázal reagovat na aktuální kauzy, Vít Rakušan však také nevystupoval nijak silně. Omezil se pouze na fráze, které jsme v posledních dnech z jeho úst slyšeli mnohokrát. Jediný, kdo tak při Partii Terezie Tománkové na Primě trpěl, byl divák.
21.08.2023 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (3113 článků) , Vít Rakušan (787 článků)

Co spojuje dobré hospody? Skvělé pivo a jídlo, příjemná obsluha a především úcta ke štamgastům

 
Češi přestali chodit do hospod. Radši než posezení v oblíbeném podniku u čepovaného půllitru si doma otevřou lahváče. I proto vznikl ve spolupráci s Budějovickým Budvarem seriál Hospody se nevzdáme. Ten v devíti dílech představí podniky, které tradiční hospodskou kulturu udržují. Výprava za hledáním kouzla dobré hospody je zatím ve třetině, při ní jsme vyrazili do hospody U Kopů, budějovických Masných krámů a vídeňského Schweizerhausu. Co tyto zdánlivě rozdílné hospody spojuje? Skvělé jídlo a pivo, příjemná obsluha, respektovaný hospodský a především úcta ke štamgastům.
24.05.2016 16:10 |

podobné články

„Už bych zvolil jinou formu.“ Rakušan odpískal pytel na Putina. Ale stejně mu nevěří

 
Při své nedávné návštěvě Karviné dostal ministr vnitra a předseda STAN Vít Rakušan svou podobenku v pytli na mrtvoly. Tak jako kdysi na ministerstvu ve stejné pozici prezentoval ruského prezidenta Vladimira Putina. Rakušan bez obalu napsal, co si o takovém dárku myslí. A strhla se slovní mela.
26.01.2024 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (5291 článků) , Vít Rakušan (787 článků)

Proč to bez zeleniny nejde?

 
Sněz tu zeleninu! Také jste jako malé děti často slýchávaly tuto větu, kterou teď s oblibou opakujete svým ratolestem u oběda? Snažíte se jim vysvětlit, proč to bez zeleniny nejde a trpělivě vyčkáváte, dokud z jejich talíře nezmizí poslední kousek? Možná ale i vám uniká pravá podstata toho, proč je zelenina pro naše zdraví tak důležitá a proč by rozhodně neměla v našem jídelníčku chybět. Pojďme společně najít odpověď na tuto otázku. Prostřednictvím dnešního článku se dozvíte, proč to bez zeleniny nejde a proč byste měli dbát důraz na to, aby se v dostatečné míře vyskytovala nejen ve vašem jídelníčku,  ale i jídelníčku vašich dětí. Proč to bez zeleniny nejde aneb nepostradatelná součást jídelníčku Určitě víte, že je zelenina nedílnou součástí naší stravy. Napadlo vás ale někdy zamyslet se nad tím, proč tomu tak je? Proč zeleninu ke svému životu potřebujeme? A proč to bez zeleniny nejde? Odpovědi skrývají následující řádky! Vitamíny V první řadě nutno zmínit, že zelenina obsahuje vysoké množství vitamínů. Je bohatá především na karotenoidy neboli provitamín A, který můžeme najít například v mrkvi, rajčatech, brokolici, kapustě nebo špenátu. Mimo jiné obsahuje vitamíny B, vitamín C nebo  vitamín K. Aby nedocházelo ke ztrátě důležitých vitamínů, musíme si dávat pozor, jakým způsobem zeleninu upravujeme. Minerální látky Dalším důvodem, proč to bez zeleniny nejde a proč bychom jí měli konzumovat v dostatečné míře, jsou minerální látky. Ty se samozřejmě liší zelenina od zeleniny, a proto je důležité, aby se na vašem talíři pokud možno objevovaly všechny druhy. Nedostatek hořčíku může vyřešit konzumace petržele, špenátu nebo kedlubny. Pokud potřebujete doplnit vápník, dopřejte si petržel, mrkev nebo zelí. Železo vám dodá pórek, špenát, petržel nebo kedlubna. Měď hledejte v zeleném hrášku nebo paprice. Příspěvek Proč to bez zeleniny nejde? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.10.2016 18:20 |

podobné články

GLOSA: Rakušan debatou s občany získává politické body. Jde mu ale skutečně o lidi?

 
Předseda hnutí STAN a ministr vnitra Vít Rakušan se vydal na neobvyklou tour po českých městech. První zastávku měl v Karviné a rozhodně se nedá říci, že by to byla procházka růžovým sadem. Už nyní však můžeme říci, že Rakušan udělal chytrý tah a v očích jeho podporovatelů se zrodil hrdina. Pokud však nejsou setkání jen čistým PR. 
24.01.2024 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

Vlastizrádce, půjdete k soudu... Doufám, že nebude lidový, odpálil Rakušan

 
Ministr vnitra a šéf hnutí STAN Vít Rakušan zahájil dnes v pořadí svou druhou Debatu bez cenzury v Sokolově, kde byla stejně bouřlivá jako debata před týdnem v Karviné. Ministra přivítali rozhořčení lidé, kteří se ve vypjaté atmosféře hádali i mezi sebou. Rakušan byl označován za „vlastizrádce“ pro migrační pakt a dotazován, zda je nacista kvůli podpoře Ukrajiny. Nechyběla ani kritika „nekompetentní vlády“, která podle Rakušana „odejde po volbách“.
29.01.2024 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

Ve Zdibech se toulá vlk! Ovčák Piškot utekl ze zahrady, majitelka nabízí odměnu

 
Na sociální síti Facebook se objevilo upozornění, které varuje před útěkem vlka! Československý vlčák Piškot tak totiž skutečně vypadá. Pes utekl paničce ze zahrady. Za jeho nalezení nabízí tučnou odměnu.
11.10.2018 14:05 |

podobné články

Petr Brandtner: Největší český vítač imigrantů je Rakušan. Vít Rakušan

 
Pomyslný závod o největšího českého vítače imigrantů do Evropy má svého vítěze. Je jím poslanec a starosta středočeského Kolína Vít Rakušan. Ten by ve svém domovském Kolíně nejen uvítal syrské uprchlíky, ale zároveň je ochoten osobně a hromadně edukovat kolínské obyvatelstvo o tom, že Syřané v Kolíně nejsou žádná hrozba. Rakušan tak trumfuje i předvolební kýč lidovecké europoslankyně Šojdrové o padesáti syrských sirotcích.
27.09.2018 09:20 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (787 článků)

Nadávky do lůzy? Lidi nezapomínají. Najdou si, jak to vládě oplatit

 
Vládní garnitura riskuje tvrdou odplatu. Mlčením na nadávky části populace do „lůzy“ podle politologa Lukáše Valeše vládní většina nejen hluboce rozděluje společnost, ale prý hrozí, že po změně vlády dojde k ještě hrubším útokům na dnešní vládní politiky. „Lidé nezapomínají,“ připomíná Valeš. Autor knih o manipulaci a propagandě Jozef Ftorek připomíná, že nadávky vůči části populace bylo možné vidět i v oficiálních výstupech řady pražských redakcí.
26.01.2024 04:50 |

podobné články