Článek

Proč je Bagárová single: Měli jsme problémy, rozchod je lepší pro oba, říká Muradov

 
Zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA zápasník Makhmud Muradov (31) už netvoří pár a zatímco velká část Čechů a Češek spílá mužské polovině bývalého páru, sám sportovec tvrdí, že má svědomí čisté. Co řekl eXtra.cz k samotnému rozchodu?
28.12.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)
Podobné články

Muradov po pěti letech prohrál: Partnerka Monika Bagárová mu poslala dojemný vzkaz

 
Tentokrát to nevyšlo. Uzbecký MMA zápasník Makhmud Muradov (31) ve čtvrtém zápase UFC prohrál, jeho soupěř jej v druhém kole uškrtil.  "Žádné výmluvy, soupeř byl lepší a dnes vyhrál," vzkázal Muradov po boji. Jeho největší opora, partnerka Monika Bagárová (27) s dcerou Ruminkou, mu poslala krásný vzkaz plný podpory: "Je to náš hrdina."
29.08.2021 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Život single – plusy a mínusy

 
Již nějaký ten pátek nemůžete narazit na toho pravého a začínáte si myslet, že ono známé tvrzení „každý má na světě svou druhou polovinu“ jsou jen pouhé lži. Nebo možná ani nikoho nehledáte a užíváte si svůj život single, který – co si budeme nalhávat – má mnohdy něco do sebe. A co je tedy lepší? Žít po boku milujícího partnera, nebo žít na volné noze? Mít se ke komu vracet, nebo mít jistotu volného bytu, kde jste svým pánem? Pojďme si společně v dnešním článku prozradit jaké výhody a nevýhody slibuje život single a jednou provždy rozlouskněme dilema, jaká varianta je vlastně ta nej! Život single – pro a proti! Přestaňme teď řešit, jestli žijete sami, protože chcete, nebo protože musíte. Rozhodně zde nebudeme tvrdit, že je lepší to či ono, protože každému z nás vyhovuje něco jiného. Výhody: Nikdo vás neomezuje! Snad největší výhoda svobodného života je skutečnost, že vás nikdo v ničem neomezuje. Můžete chodit domů kdy se vám zachce, můžete se dívat na libovolný program v televizi, můžete si domů zvát kamarády nebo známosti na jednu noc, můžete nechat po celém bytě špinavé a prádlo a nikdo vás za to nebude peskovat. Pokud vám někdo bude nadávat nebo vám něco vyčítat, pak to budete vy sami. Nemusíte se o nic dělit! Další pozitivní stránkou svobodných lidí je fakt, že se nemusí s nikým o nic dělit. Třeba si v pátek večer domů přinesete celý kyblík vanilkové zmrzliny a budete si ho chtít celý sníst. A víte co? Nikdo vedle vás nebude slintat jako mlsná kočka se lžičkou v ruce a dožadovat se své poloviny. Můžete se seznamovat s kým chcete! Pokud jste hodně společenský typ a rádi se seznamujete s novými lidmi, pak by to ve vztahu mohl být problém. Zvláště pokud jste tak trochu větroplach a libujete... Čtěte více Příspěvek Život single – plusy a mínusy pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
15.01.2017 20:50 |

podobné články

Tají něco Monika Bagárová a Makhmud Muradov? Blízký člověk promluvil

 
Poslední týdny se v českém showbyznysu neřešilo pomalu nic jiného, než jestli nádherná zpěvačka Monika Bagárová (27) a zápasník MMA Makhmud Muradov (31) před veřejností nešikovně neskrývají rozchod. O situaci promluvili oba dva. Co ale říkají ti, kteří je vídají, když zhasnou televizní kamery a mikrofony?
25.07.2021 19:50 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Zase spolu: Muradov je zpátky doma, Bagárová se pochlubila rozkošným snímkem

 
Po dlouhých třech týdnech se ke svým holkám vrátil MMA zápasník Makhmud Muradov (30). Monika Bagárová (26) čekala s jejich dcerkou Rumií na jeho návrat, bojovník totiž zůstal ve Spojených státech déle, než měl vůbec v plánu. Oba rodiče se společným shledáním pochlubili na Instagramu.
19.11.2020 17:40 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Bagárová je s Ruminkou stále sama. Nakažený Muradov si s dcerkou alespoň povídá na dálku...

 
Už dva týdny je Monika Bagárová (26) s pětiměsíční dcerou Rumií sama. Její přítel, MMA zápasník Makhmud Muradov (30), je stále „uvězněn“ v Las Vegas, kam odletěl zápasit, jenže mu vyšel pozitivní test na covid-19, a tak musel do karantény.
08.11.2020 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Machmud Machmud (32 článků)

Makhmud Muradov a Monika Bagárová: Do jejich domu se vrátil smích a radost

 
V poslední době prosakují náznaky, že bojovník Makhmud Muradov (31) a zpěvačka Monika Bagárová (27) si k sobě zase nacházejí cestu. Paradoxně tomu pomohlo i Muradovovo zranění, kdy má nyní více času dát si rodinné záležitosti do pořádku. Podle zjištění eXtra.cz by nyní měla rodinka zase trávit čas pohromadě.
30.01.2022 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

První společná fotka od rozchodu. Bagárová a Muradov zase jako šťastný pár!

 
Informace redakce eXtra.cz byly opět přesné. Monika Bagárová (27) a Makhmud Muradov (31) zase tvoří pár. To je zřejmé ze snímku, který zveřejnila sama zpěvačka na Instagramu. Ta vznikla z nákupu v hračkářství, kam spolu vzali jejich dcerku Rumiu. I o tom eXtra.cz v úterý informovalo.
03.02.2022 22:25 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Bagárová a Muradov: Luxusní dovolená v Dubaji, bydlí nejmíň za 12 tisíc na noc

 
Makhmud Muradov (32) a Monika Bagárová (27) si užívají společné dovolené v Emirátech. Zápasník do Dubaje dorazil o chvilku dřív než jeho partnerka, protože letěl z Uzbekistánu. Jak ukázal na svém Instagramu, stihl tak alespoň zařídit luxusní ubytování a pronajmout si drahé závodní auto, kterým Bagárovou s malou dcerou Ruminkou vyzvedl na letišti. Své dva poklady následně odvezl na hotel, kde na šťastnou rodinku čekalo apartmá za pořádnou pálku.
05.03.2022 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Makhmud Muradov o setkání se smrtí: Byl postřelen a pobodán, málem přišel o život

 
Dnes je MMA zápasník Makhmud Muradov (32) jeden z nejlepších bojovníků smíšených umění na světě, po boku Moniky Bagárové (27) má krásný osobní život a do kapsy nemá ani zdaleka hluboko. Vždy tomu tak ale nebylo, Muradov si svou cestu za životními úspěchy musel vyšlapat krůček po krůčku sám. Nejenže musel pomáhat rodině s finančními problémy, kdy neměli ani na jídlo, ale také nechybělo málo a dnes už mohl být po smrti, což prozradil pro portál Novinky.cz.
09.05.2022 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Krásná Bagárová ukázala sexy tělo v bikinách: Celé foto v galerii

 
"Monika Bagárová":http://www.extra.cz/tema/monika-bagarova (20) patří mezi naše "nejkrásnější zpěvačky":http://www.extra.cz/krasna-bagarova-ostrihala-dlouhou-hrivu-a-je-blond-jak-se-vam-ted-libi. Ráda se na sociálních sítích chlubí svými "sexy fotografiemi":http://www.extra.cz/6-fotografii-kterymi-nejkrasnejsi-zpevacka-ceska-bagarova-drazdi-na-facebooku a my říkáme, jen tak dál!
18.09.2014 14:10 |

podobné články

Společný život nám už nedělá radost, oznámila Bagárová definitivní rozchod

 
Loni na Vánoce oznámila rozchod, letos v únoru návrat a nyní definitivní konec. Monika Bagárová (28) a Makhmud Muradov (32) už nejsou pár. I když se se zápasníkem MMA snažili, nevyšlo to, uvedla zpěvačka.
16.06.2014 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Princ William Mountbatten-Windsor (269 článků)

Muradov po rozchodu s Bagárovou: Užívá si s papaláši! A Monika zatím smutní…

 
Půvabná zpěvačka Monika Bagárová (27) a MMA bijec Makhmud Muradov (31) na Boží hod šokovali své příznivce, když na sociální síti oznámili svůj rozchod. Dvojice, která má spolu dcerku Rumii (1), přitom působila jako idylický pár. Porotkyni SuperStar okamžitě zavalila vlna solidarity… Co na rozdíl od ní postuje na internet její bývalý partner?
27.12.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Po narození dcery se změnilo úplně všechno, říká Monika Bagárová

 
Monika Bagárová (26) a její partner Makhmud Muradov (30) se letos v květnu stali poprvé rodiči. S příchodem dcerky se svět zpěvačky a MMA zápasníka obrátil vzhůru nohama. Bagárová nyní na Instagramu vyznala lásku dceři a popsala, co vše je nyní jinak.
21.08.2020 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Muradov nesmí do Česka: Expert prozradil, co může stát za nečekaným rozhodnutím

 
Jak redakci eXtra.cz potvrdil sám zápasník Makhmud Muradov, nyní řeší nečekaný problém. Česká republika původem uzbeckému bijci totiž odebrala vízum. Muradov přitom v ČR žije 12 let a v zemi má i malou dceru, kterou má se zpěvačkou Monikou Bagárovou. "Pokud v Česku žije tolik let, narodila se mu zde dcera, pak si myslím, že by se věc měla posuzovat bez hysterie," uvedl pro eXtra.cz bezpečnostní analytik Andor Šándor s tím, že k podobnému kroku úřady přistupují tehdy, když dotyčná osoba představuje nějaké nebezpečí nebo spadá do sankčního režimu.
03.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Makhmud Muradov úřaduje v UFC: Přítel Moniky Bagárové soupeři uštědřil K.O.

 
Uzbecko-český zápasník Makhmud Muradov (29) si v UFC připsal na konto svou druhou výhru. Američanovi Trevoru Smithovi udělil ve třetím kole drsné K.O. Muradov si tak v nejlepší organizaci bojových sportů vybojoval své první vítězství K.O. Soupeř ho k němu motivoval i ošklivým kopnutím do rozkroku v prvním kole.
08.12.2019 10:00 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (92 článků) , Trevor Smith (1 článek)

Vrátí se ještě Muradov do Česka? Kromě Bagárové už ztratil i srdce tuzemských fanoušků

 
Makhmud Muradov ztrácí stále víc českých fanoušků. Zatímco je zápasník MMA v rodném Uzbekistánu bohem, v Česku jeho obliba rapidně klesla, a není to jen jeho rozchodem se zpěvačkou Monikou Bagárovou. Muradov totiž vyrostl v tuzemském zápasnickém prostředí, ze kterého udělal díru do světa, fanoušci ale začínají nabývat dojmu, že na to bijec zapomíná.
31.12.2021 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Muradov si v Uzbekistánu vytvořil vlastní armádu. Tahle parta bojovníků budí respekt

 
Ačkoli Makhmud Muradov nepověsil zápasnické rukavice na hřebík, stále více se věnuje své bojové organizaci v Uzbekistánu. Muradov Professional League má za sebou první úspěšný turnaj a o tom, jak je MMA v asijské zemi populární, svědčí i zápasníkův nejnovější příspěvek na Instagramu. Na fotce je totiž v obležení svých svěřenců, až to působí, jako by si vytvořil vlastní armádu.
22.07.2022 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Makhmud Muradov (92 článků)

Muradov po návratu k Bagárové: Podivný Valentýn, proč byla sama?

 
Vrátili se k sobě, veřejně přiznali, že opět tvoří pár, a přesto byla Monika Bagárová (27) na Valentýna sama. Kde byl její přítel a proč zaláskovaný svátek netrávili společně? "Tohle je můj Valentýn," prozradila zpěvačka a ukázala na svou dceru Ruminku (1). Makhmud Muradov (32) měl očividně jiné poslání. A bylo zřejmě tak důležité, že kvůli tomu nechal doma svou partnerku samotnou. Pugét však poslal!
15.02.2022 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)

Monika Bagárová po rozchodu s Muradovem: Velké stěhování a nový domeček

 
Nádherná Monika Bagárová (27) a uzbecký zápasník Makhmud Muradov (32) již netvoří pár, o čemž jsme informovali. Zpěvačka rozchod oznámila v rámci karlovarského festivalu, kam dorazila pouze v doprovodu malé Ruminky a své rodiny. Při této příležitosti poskytla rozhovor i pro redakci eXtra.cz. Rozpovídala se nejen o tom, jaké má plány na léto, a prozradila, že staví baráček.  
05.07.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Bagárová (935 článků) , Makhmud Muradov (92 článků)