Článek

Pro Libertate: Nezasahujte do mých rodičovských práv, vyzývá otec studenta ze Slaného

 
Máme zájem pokračovat v prezenční výuce! Přicházíme s jedinečnou možností, jak zabránit šíření nákazy! Ochráníte nejen sami sebe, ale i vaše okolí! Nabízíme hromadné očkování pro všechny studenty bez registrace a bez čekání na termín k očkování! To jsou základní sdělení ředitele gymnázia ve Slaném, které poslal e-mailem všem svým studentům. „Je to nehorázné! O tom, zda se můj syn nechá naočkovat, rozhodneme společně s ním a jeho lékařem,“ říká otec jednoho ze studentů gymnázia a vyzval ředitele, aby se zdržel protiprávních zásahů do rodičovských práv a zjednal nápravu závadného stavu.
13.08.2021 19:45 |

podobné články

Podobné články

Spojení mezi homosexuály a pedofily se najít dá. Nytrová nic skandálního neřekla. A 80procentní výskyt AIDS mezi gayi… Obránkyně rodiny Jochová promlouvá o dost choulostivých věcech

 
ROZHOVOR Výbor na obranu rodičovských práv a Mladí křesťanští demokraté pořádají pod záštitou kardinála Dominika Duky a předsedy Ekumenické rady církví v ČR Daniela Fajfra Den pro rodinu. Předsedkyně Výboru na obranu rodičovských práv (VORP) Jana Jochová vysvětlila smysl celé akce. Má bránit tradiční rodinu proti homosexualismu a požadavkům genderu. Jochová upozorňuje na věci, o kterých se na veřejnosti moc nemluví…
06.08.2016 04:55 |

podobné články

Pro Libertate: Jsme proti diskriminaci a povinnému očkování. Chceme být slyšet!

 
Členové Odborové organizace Pro Libertate, kteří působí ve sborech Integrovaného záchranného systému, tedy policisté, hasiči, zástupci vězeňské služby a další z těch, proti komu směřuje nová vyhláška o povinném očkování proti nemoci covid-19, požadují její zrušení. Mnoho z nich denně obětavě nasazuje své životy pro ochranu těch našich, pro ochranu našeho zdraví i našeho majetku. Zato jim právem náleží spravedlivá odměna a uznání ze strany státu. Nedostali ani jedno. Stát se k nim zachoval jako k nezodpovědné skupině individuí, kterou je potřeba donutit k očkování silou.
11.01.2022 16:35 |

podobné články

Norové chtějí Michalákovou zbavit rodičovských práv k synům

 
Eva Michaláková má být zbavena rodičovských práv ke svým synům, kteří jí byli v Norsku odebráni. Důvodem je to, že Michaláková svůj případ zveřejnila. Norský úřad Barnevernet rovněž podle ministerstva práce a sociálních věcí navrhl adopci mladšího ze synů Michalákových stávajícím norským pěstounům.
20.05.2015 11:31 |

podobné články

Norsko chce Michalákovou zbavit rodičovských práv k oběma synům

 
Pokud Česko nevyhoví žádosti o adopci mladšího ze synů pěstouny, zruší norský úřad péče o dítě Barnevernet kontakt chlapců Michalákových s českou rodinou. Zároveň úřad požaduje, aby byla Eva Michaláková zbavena rodičovských práv k oběma dětem. Jejich otci mají zůstat rodičovská práva ke staršímu ze synů.
20.05.2015 12:26 |

podobné články

Vláda způsobuje dětem psychické útrapy. Právník sepsal rodičům návod, jak tomu čelit

 
Právník Tomáš Nielsen z Institutu práva a občanských svobod Pro Libertate tvrdí, že vládní opatření zaváděná ve školách dětem způsobují psychické problémy, které se podepisují na jejich zdraví. „Tohle musíme zastavit. Jsme přesvědčeni, že jednání členů vlády ČR může dětem působit duševní útrapy a dlouhodobé či trvalé následky na jejich psychickém zdraví,“ říká Nielsen v tiskovém prohlášení Pro Libertate.
21.10.2021 17:50 |

podobné články

PRO Libertate: Odboráři, zastupující hasiče a policisty, vyzvali ministra vnitra k jednání - „Zabraňme společně kolapsu“

 
Odborová organizace Pro Libertate, zastupující mimo jiné zájmy příslušníků hasičských a policejních sborů, vyzvala ministra vnitra k jednání o zamezení nátlaku na očkování příslušníků bezpečnostních sborů proti onemocnění covid-19.
06.12.2021 13:50 |

podobné články

PRO Libertate: Ministr Rakušan se otočil zády k členům IZS, kteří chtějí řešit povinné očkování. Odmítá se s nimi sejít

 
Ministr vnitra Vít Rakušan ignoruje požadavky části členů IZS, které zastupuje Odborová organizace Pro Libertate. Opakovaně se s odboráři odmítá sejít.
17.01.2022 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Rakušan (327 článků)

ČD: Dětský vlak na Okoř Cyklohráček vyjede poprvé v sobotu 17. května

 
O víkendech začne jezdit z Prahy na Okoř a dále do Slaného turistický Cyklohráček. Je to výletní motorový vlak upravený pro děti jako velké pojízdné hřiště a doplněný vozem pro cyklisty. Bude vozit cestující za běžné jízdné ČD či na opencard podle tarifu Pražské integrované dopravy. Z Prahy do Slaného bude vyjíždět o sobotách, nedělích a svátcích vždy v 9:10 a ve 13:41, zpět ze Slaného do Prahy vyrazí v 11:31 a v 17:10. V provozu bude od 17. května do 28. října. Jde o společný projekt Českých drah, hlavního města Prahy a ROPID.
17.05.2014 11:55 |

podobné články

Exotické lásky končívají hořce. Rodičovských únosů dětí do ciziny přibývá

 
Děti ze smíšených manželství, tedy z těch, jejichž jeden rodič pochází z České republiky a druhý je cizinec, se stále častěji stávají oběťmi mezinárodních rodičovských únosů. Vyplývá to z poznatků neziskových organizací, státních institucí a právníků, kteří se této problematice dlouhodobě věnují.
25.01.2014 05:05 |

podobné články

Za sex v reklamě chtěli studenta vyhodit. Teď láká »na plodění« sama univerzita

 
Nalákat studenty za každou cenu se snaží Slezská univerzita v Opavě. Na billboardy umístila fotku studenta, který na rameni odnáší spolužačku, s popisem: „Univerzita, kde se plodí vzdělanost.“ Před dvěma lety přitom škola za erotické promo univerzity málem vyhodila studenta.
04.03.2016 17:00 |

podobné články

Žalobkyně navrhla zprostit ruského studenta, který měl útočit na Stropnického dům, obžaloby

 
Státní zástupkyně navrhla dnes soudu, aby zprostil ruského studenta Igora Ševcova obžaloby z útoku zápalnými lahvemi na dům ministra obrany Martina Stropnického (ANO). Studenta viní ještě z dalšího činu, podle ní hlídal u ruzyňské věznice, když tam jiný muž sprejoval na zeď anarchistické nápisy. Na tomto bodu obžaloby státní zástupkyně trvá.
27.04.2016 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Martin Stropnický (1826 článků)

Česko si připomíná výročí sebeupálení studenta Jana Palacha

 
Řadou pietních akcí si dnes Česko připomene 48. výročí sebeupálení studenta Jana Palacha. Začnou ráno u Palachova pomníku před Národním muzeem v Praze na Václavském náměstí, kde jeho památku uctí premiér Bohuslav Sobotka a další členové ČSSD. Čin studenta, který se na protest proti vývoji v Československu po okupaci vojsky Varšavské smlouvy v roce 1968 polil hořlavinou a zapálil se, si připomenou i další politici a také studenti, a to nejen v Praze.
16.01.2017 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9576 článků)

Nezasahujte do policejního vyšetřování, vyzval výbor Langra

 
Poslanci sněmovního výboru pro bezpečnost, zejména hlasy poslanců ČSSD, v úterý vyzvali svého kolegu a exministra vnitra Ivana Langra (ODS), aby nezasahoval do vyšetřování trestné činnosti.
23.03.2010 13:25 |

podobné články

Dost. Děti bez očkování mají trpět? Hromadný odpor s návodem

 
Institut práva a občanských svobod Pro Libertate vyzývá občany, aby podávali trestní oznámení na krajské hygienické stanice nebo Ministerstvo zdravotnictví za diskriminaci spojenou s očkováním dětí. „Krajské hygienické stanice opakovaně nařizují karanténu neočkovaným dětem ve třídách, v nichž byl někdo pozitivně testován. Tento přístup považujeme za diskriminační,“ píše institut.
04.10.2021 13:20 |

podobné články

Zvára (Svobodní): Nezasahujte do vnitřního uspořádání rodiny

 
ČSSD v sobotu 11. května 2013 na svých stránkách v rámci Desatera opatření, kterými může ČSSD pomoci rodičům uvedla jako návrh Opatření č. 4: Navrhujeme uzákonit povinné dělení rodičovské dovolené mezi otce a matku. Zaměstnavatelé si musí zvyknout, že nejen žena je "nespolehlivou" zaměstnankyní s "rizikem" rodičovství.
14.05.2013 08:50 |

podobné články

Nezasahujte do restituovaných lesů, nařídil soud státní firmě

 
Okresní soud v Táboře nařídil Lesům ČR nekácet na místech, o která v rámci zákona o vyrovnání státu s církvemi požádaly právě církve. Informovala o tom Česká televize.
15.11.2013 15:11 |

podobné články

Majitel RPG Bytů píše Sobotkovi: Ruce pryč, do prodeje nezasahujte

 
Nepřímý majitel společnosti RPG Byty, nizozemská společnost BXR Group, se v dopise premiéru Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD) ohrazuje proti mediálním tlakům ohledně plánovaného prodeje bývalých hornických bytů OKD. Vládu vyzvala, aby těmto tlakům nepodlehla a do transakce nezasahovala.
25.08.2015 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (9576 článků)

U Slaného spadl větroň, 17letý chlapec nehodu nepřežil

 
Do pole u Slaného ve Středočeském kraji spadl větroň. V letadle zemřel sedmnáctiletý chlapec. Pro dalšího zraněného letěl vrtulník.
04.09.2010 17:25 |

podobné články

V rybníku u Slaného uhynulo půl tuny ryb

 
Asi půl tuny ryb uhynulo kvůli znečištění rybníka v Kvíci u Slaného. V uplynulých dnech tam hasiči vyjížděli ke dvěma ekologickým haváriím.
01.10.2009 08:45 |

podobné články