Článek

Pro dobrotu na žebrotu: Muž napomenul zloděje, skončil s tržnou ránou na hlavě. Policie hledá svědky

 
Zachoval se jako hrdina, ale se zlou se potázal. Muž si před obchodem v pražské Bubenči všiml 24. června trojice - dvou mužů a jedné ženy, přičemž jeden z mužů právě kradl vystavené zboží. Kolemjdoucí ho napomenul, aby se choval slušně, to se ale partičce nelíbilo. Nebohého muže napadli tak, že skončil s tržnou ránou na hlavě. Policisté je vzápětí zadrželi, teď ale hledají svědkyni, která čin viděla, ze strachu se schovala a následně odešla neznámo kam.
16.07.2020 09:25 |

podobné články

Podobné články

Pro dobrotu na žebrotu: Důvěřivá řidička vzala stopaře, ten jí s autem ujel

 
Pro dobrotu na žebrotu, přesně podle tohoto pořekadla dopadla žena (40), která vzala do auta neznámého stopaře. Nechala ho dokonce řídit! Když si pak v Domažlicích odběhla nakoupit, chlápek jí s vozem ujel. Pátrají po něm policisté.
14.01.2019 13:30 |

podobné články

Pro dobrotu na žebrotu. Zachránil velrybí mládě, teď mu za to hrozí pokuta

 
Na málokoho lépe sedí rčení „pro dobrotu na žebrotu“ než na Australana, který se u australského Zlatého pobřeží v malé loďce vydal zachránit velrybí mládě zapletené do protižraločích sítí. Teď mu hrozí pokuta, protože poškozování těchto sítí je v Austrálii trestné, stejně jako přibližování k velrybám.
20.05.2020 10:30 |

podobné články

Bubeník Tokio Hotel dostal po hlavě půllitrem

 
V nemocnici s tržnou ránou na hlavě skončil v noci na neděli bubeník německé chlapecké kapely Tokio Hotel Gustav Schäfer. Ke zranění přišel na diskotéce v Magdeburgu, kde ho neznámý člověk udeřil do hlavy sklenicí na pivo, informovala dnes agentura DPA.
14.07.2009 20:30 |

podobné články

Osobnosti: Gustav Schäfer (1 článek)

Zuřivý cestující ZMLÁTIL řidiče TRAMVAJE! Se zraněním skončil v NEMOCNICI!

 
S tržnou ránou na hlavě skončil v pátek ráno v nemocnici řidič tramvaje, kterého na konečné zastávce Spojovací na pražském Žižkově napadl jeden z cestujících. Mediafaxu to potvrdil mluvčí policie Tomáš Hulan s tím, že útočník byl zadržen.
30.09.2011 09:35 |

podobné články

Chlapec se topil v bazénu, nyní v nemocnici bojuje o život. Policie hledá svědky

 
Policie hledá svědky, kteří by mohli pomoci při vyšetřování případu, který se odehrál minulou středu v bazénu v teplickém aquacentru. Malý chlapec v bazénu málem utonul. Přivolaní záchranáři jej museli resuscitovat a nyní je připojen na přístrojích na jednotce intenzivní péče v ústecké nemocnici. Policie hledá svědky, kteří by mohli pomoci odhalit, jestli někdo nezanedbal svoje povinnosti.
25.07.2017 15:05 |

podobné články

Napomenul agresora na poště TEN HO PROBODL NOŽEM!

 
Muž na poště napomenul agresivního zákazníka, skončil na operačním sále s probodnutým hrudníkem.
17.08.2011 15:00 |

podobné články

Cestující (40) v plzeňském trolejbusu napomenul tlupu bezdomovců, jejich pes ho pokousal

 
Kousanci do stehna a ruky odnesl muž (40) konflikt se skupinkou bezdomovců a feťáků v Plzni. Napomenul je, když dělali nepořádek v trolejbusu. Za to ho napadl a pokousal jejich pes. Vše pokračovalo i venku na ulici, kde zvíře ještě jednou zaútočilo. Pes skončil v útulku, případem se zabývají policisté.
28.02.2018 18:15 |

podobné články

Pomohla dopadnout zloděje! Manažer Tesca se jí »pěkně« odvděčil…

 
Pro dobrotu na žebrotu, o platnosti tohoto pořekadla se přesvědčila na vlastní kůži i Emilie Martin. Když nahlásila, že viděla partičku mladíků krást v obchodě, stalo se něco jen těžko uvěřitelného…
19.11.2015 08:20 |

podobné články

Muž (47) napomenul mladíka čůrajícího na dveře, dostal pořádnou nakládačku! Násilníka hledají policisté

 
Muž (47) napomenul mladíka, který močil na dveře jednoho z domů na pražském Novém Městě. To se mu ale nelíbilo, a tak si na pomoc povolal tlupu kamarádů. Ti nebohého kolemjdoucího obstoupili a jeden z nich mu uštědřil několik ran pěstí do obličeje!  Po útočníkovi teď pátrají policisté, poznáte ho?
15.04.2020 10:40 |

podobné články

Carragher sejmul Naniho. Ten TRŽNOU ránu bude léčit týdny

 
Fotbalisté Manchesteru United přijdou na delší dobu o svou oporu Naniho. Portugalský záložník si z nedělní prohry 1:3 s Liverpoolem odnesl hlubokou tržnou ránu na levé holeni, kterou mu způsobil ostrým skluzem obránce Jamie Carragher.
07.03.2011 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jamie Carragher (7 článků)

Muž chtěl pomoci sraženému romskému cyklistovi, jeho příbuzní jej ale zbili a skončil v nemocnici

 
Za dobrotu na žebrotu. Tak to určitě teď vidí jednatřicetiletý muž z Jičínska, který byl svědkem "nehody":http://www.extra.cz/tema/nehoda, kdy postarší řidič z obce Obory u Chomutic srazil během předjíždění z kola "romského dvanáctiletého chlapce":http://www.extra.cz/tema/romove, který utrpěl jen lehká zranění.
13.09.2013 09:45 |

podobné články

Muž napomenul mladíka, ať nehlučí. Ten ho sekl sekerou do zad

 
Dvaadvacetiletý mladík je podezřelý, že napadl v neděli ráno v Praze 4 sekerou pětadvacetiletého muže, který ho napomenul, aby nepůsobil hluk. V pondělí o tom informovala mluvčí pražské policie Eva Miklíková.
06.06.2011 15:55 |

podobné články

Řidič napomenul cestujícího, ten se po něm ohnal pěstí!

 
Řidič tramvaje napomenul cestujícího. Muž ale zareagoval velice agresivně a řidiče udeřil pěstí do obličej, pak z místa utekl.
16.03.2012 17:25 |

podobné články

Dal mu hlavičku, pak ho strčil! Žena popsala, jak zemřel muž v metru, policie hledá svědky

 
Z jejích slov mrazí. Pro TV Nova promluvila žena, která byla u čtvrteční tragické události v metru na pražském Andělu. Z nástupiště tam do kolejiště spadl dvaapadesátiletý muž, jenže ne omylem a ani z vlastní vůle. Strčit ho přímo pod přijíždějící soupravu metra měl podle svědkyně někdo z partičky mladých lidí, a to po předchozí potyčce. Muž byl na místě mrtvý. Policie v souvislosti s tímto případem v pátek obvinila dvě osoby, hledá další svědky.
25.01.2020 12:50 |

podobné články

Ranou pěstí ho poslal k zemi! Napadeného oživovala kolemjdoucí, útočníka z hlaváku hledá policie

 
Hotové peklo si prožil muž 11. ledna na hlavním nádraží v Praze. Po jedné odpoledne k němu přistoupil jiný muž a po krátké debatě ho jednou ranou pěstí skolil k zemi! Naštěstí poblíž stála žena, která hned ležícímu muži poskytla první pomoc. S vážným zraněním hlavy skončil v nemocnici, útočníka teď hledají policisté.
01.04.2021 10:20 |

podobné články

Smolný začátek přípravy. Zlínský gólman Horčička si rozbil hlavu

 
Hokejisté PSG Zlín v úterý odstartovali suchou přípravu na nový extraligový ročník pod vedením trenéra Rostislava Vlacha, který zatím nemá asistenta. Hned na začátku se zranil gólman Luboš Horčička, který musel s tržnou ránou na hlavě do nemocnice.
24.04.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Horčička (3 články)

Žena vyvázla z pádu pod metro jen s otřesem mozku

 
Jen s otřesem mozku a tržnou ranou na hlavě vyvázla dnes dopoledne žena, která spadla ve stanici Hůrka pod soupravu metra. Metro dnes na části trasy B nejezdilo už dvakrát. Poprvé byl kolem 05:00 provoz přerušen v úseku Smíchovské nádraží - Zličín, a to kvůli tomu, že v tunelu byl údajně člověk. Před 09:00 pak metro zastavil pád asi padesátileté ženy do kolejiště.
07.10.2014 09:00 |

podobné články

V podchodu zasvištěla vzduchem pěst, pejskař neunesl upozornění na chybějící vodítko

 
V péči lékařů skončil s krvácející tržnou ránou nad okem muž (30) z Brna. V podchodu na Dornychu si dovolil kolemjdoucího muže (37) upozornit, aby uvázal psa na vodítko.
23.12.2016 15:55 |

podobné články

Pro dobrotu na žebrotu: Muž se zastal cizí ženy, útočník se pak na něj vrhnul ve stanici metra

 
Nechybělo málo a měli jsme tu druhého Michala Velíška, ale k takovému konci naštěstí nedošlo a napadený muž vyvázl jen s lehkými poraněními.
06.05.2014 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Michal Velíšek (38 článků)