Článek

Přiznat nevěru – ano či ne?

 
Dlouholeté vztahy často dospějí do fáze, kdy alespoň jeden z partnerů začne být vedle své drahé polovičky nespokojený. Najednou mu v jejich vztahu začne něco chybět – ať už to bude porozumění, kvalitní sex nebo ono pověstné mravenčení v břiše, které zažíváme na začátcích našich vztahů. Velmi často nedostatky ve vztahu začnou řešit jediným způsobem: nevěrou.  Uklouznout může každý. Vůbec nezáleží na tom, zda k nevěře dojde jednou nebo opakovaně. Tak či onak je to přímý zásah do důvěry a ne každý tuto skutečnost dokáže strávit. Nabízí se tedy otázka: přiznat nevěru – ano nebo ne? Vyplatí se přiznat nevěru? Nevěra ze strany milovaného partnera dokáže srazit na kolena i toho nejsilnějšího z nás. Nejenže jeho nevěru vůbec nečekáte, ale zároveň to dokonale nabourá vaši důvěru. Pokud jste vašemu partnerovi zahnuli, pak si určitě říkáte, zda mu svou nevěru máte přiznat či nikoli. Uvědomte si, že tuto skutečnost nedokáže skousnout každý. Jedině vyrovnaný člověk umí přijmout tuto nepříjemnou skutečnost, dokáže se přes ní přenést a své polovičce odpustit. Bohužel ale většina z nás nevěru neodpouští, a proto se dnes a denně rozpadají vztahy i manželství právě díky tomuto zaškobrtnutí. Přiznání nevěry pro vlastní úlevu Byli jste nevěrní a nyní se chystáte k přiznání? Pak se zkuste zamyslet nad tím, zda tak nechcete učinit jen kvůli obrovské tíze vašeho svědomí, které vám v noci nedá spát a které vás nutí štítit se sami sebe. Jenže pozor – vám se možná po sdělení kruté pravdy skutečně uleví, ale jak na tom bude ten druhý? Není nefér přenést vaše černé myšlenky na někoho jiného jen proto, aby vám bylo lépe, zatímco on bude trpět? Jedno uklouznutí nebo opakovaná chyba? Názory lidí na přiznání nevěry se hodně liší. Někdo dokonce říká, že hodně záleží na tom, zda šlo o jednu nevěru, nebo zda oněch... Čtěte více Příspěvek Přiznat nevěru – ano či ne? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.07.2016 04:30 |

podobné články

Podobné články

PRŮZKUM: Nezávazný sex nemusí být v Česku hned nevěrou

 
Sex na jednu noc nepovažuje 15,6 procenta Čechů za nevěru, stejná část populace nevěru nevidí ani v pravidelném provozování sexu po telefonu. Více než polovina dotázaných přitom považuje nevěru za nejhorší partnerské provinění, vyplývá z průzkumu, který ve středu zveřejnila společnost SANEP.
15.12.2010 11:50 |

podobné články

Chcete zahýbat a zároveň si užívat doma? 5 způsobů, jak utajit nevěru

 
V dnešní době je nevěra ze strany mužů i žen poměrně častým prohřeškem. Pokud nevěru neumíte skrývat, dřív nebo později na vás padne stín podezření. Může se ale stát, že váš poslední zářez byl jednorázový úlet a vy za boha nechcete, aby to vaše drahá polovička zjistila. Přinášíme vám 5 způsobů, jak nevěru utajit.
19.02.2018 07:05 |

podobné články

VELKÝ NÁVOD JAK ZAMASKOVAT NEVĚRU! 10 základních rad je tady!

 
Nevěra? Ano, všichni víme, o čem je řeč! Nevěra je tématem poněkud kontroverzním, pro některé je to věc zcela neodpustitelná a nemyslitelná, pro jiné jejich denní chleba. Co člověk, to názor. Nikoho nesoudíme, ale pokud něco děláte, měla byste to dělat pořádně, máme pro vás deset tipů, jak zamaskovat nevěru.
06.05.2017 17:05 |

podobné články

Zachariaš (KSČM): Každý svého štěstí strůjcem

 
Nemá cenu brečet nad rozlitým mlékem, vzájemně se osočovat a hledat viníka v rámci krajských a senátních voleb. Každý z nás je svéprávný a měl by umět odhadnout, kam až sahají jeho možnosti v rámci kampaně. Je pravdou, že určitý podíl na tom má i výška financí, která byla určitě o mnoho menší než u hnutí ANO. Je třeba však přiznat, že ministr Babiš opravdu věnoval kampani maximum a v ulicích měst a obcí byl vidět již od ranních hodin. A tak nezbývá, než přiznat čest vítězům a úctu poraženým.
11.10.2016 16:50 |

podobné články

Mel Gibson: Za nevěru rozvod!

 
VIDEO: Manželka amerického herce a režiséra Mela Gibsona (53) podala po 28 letech manželství žádost o rozvod. Jako důvod svého rozhodnutí uvedla přetrvávající spory v jejich soužití. Spíše jde ale o nevěru!
14.04.2009 13:44 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (334 článků)

Jitka Asterová: Odhalila dvojnásobnou nevěru!

 
AUDIO: Herečku Jitku Asterovou (49) hned tak něco nezaskočí. Výjimkou je její pořad v rádiu Frekvence 1 Tajná láska. V něm teď odhalila dvojnásobnou nevěru!
07.11.2009 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (297 článků)

Adela Banášová: Nevěru bych odpustila

 
Nejúspěšnější slovenská moderátorka Adela Banášová (29) věří na poblouznění, které má ale podle ní k lásce ještě hodně daleko. Dokázala by prý odpustit i nevěru. Ale jen jednou…
12.02.2010 18:15 |

podobné články

Osobnosti: Adela Banášová (454 článků)

Jitka Asterová přiznala nevěru!

 
Šokující přiznání učinila moderátorka Jitka Asterová (50), když otevřeně přiznala nevěru a promluvila i o exmanželovi, kterého občas navštíví ve vězení!
25.03.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Asterová (297 článků)

Ewa Farna odpustila milenci Marcusovi nevěru, už s ním zase chodí

 
Zpěvačka Ewa Farna a muzikant Marcus Tran jsou opět spolu. Sedmnáctiletá zpěvačka odpustila Marcusovi nevěru s moderátorkou Martinou Gavriely a už zase vrkají jako dvě hrdličky.
20.11.2010 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1187 článků) , Marcus Tran (159 článků)

Co může za nevěru? Geny!

 
Nevěru máte zapsanou možná v očích, ale určitě v genech.
15.12.2010 11:40 |

podobné články

Miss Chmelířová & hokejista Procházka: I přes údajnou nevěru se berou

 
Modelka Veronika Chmelířová (24) a její partner hokejista Milan Procházka (33) se rozhodli zlegalizovat svůj tříletý vztah a v létě chystají vystrojit typickou moravskou veselku. Kuloáry hovoří o tom, že se jedná o „pomstu" ze strany modelky za jeho loňskou nevěru.
25.01.2011 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Chmelířová (86 článků) , Milan Procházka (45 článků)

Muži něvěru odpouštějí... ale jen s jinou ženou

 
Polovina mužů by svým něžným polovičkám odpustila nevěru, pokud by ale šlo o zahýbání se ženou. Dokládá to nová studie amerických vědců.
01.02.2011 16:25 |

podobné články

Etzler a Cibulková: Nevěru a rozchod trénovali

 
VIDEO: Herci Miroslav Etzler (46) a Vilma Cibulková (47) si nevěru a rozchod už jednou vyzkoušeli, a to před kamerou. Před třemi lety totiž natočili spot na kampaň proti domácímu násilí mezi dospělými. Ve spotu Cibulková ztropí žárlivou scénu manželovi, který si mezitím domlouvá schůzku s milenkou. Nakonec Etzler Cibulkové opravdu zahnul a to se slovenskou herečkou Radkou Pavlovčinovou (22).
10.02.2011 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Vilma Cibulková (238 článků) , Miroslav Etzler (420 článků) , Radka Pavlovčinová (95 článků)

Koledujete si o nevěru?

 
Před nevěrou partnera není zcela v bezpečí samozřejmě nikdo. Jenže některé ženy si koledují o nevěru víc než jiné. Nepatříte k nim náhodou i vy?
15.04.2011 15:30 |

podobné články

Žena Petra Koláře odpustila nevěru a zhubla patnáct kilo

 
Manželka nevěrného zpěváka Petra Koláře  (44) se přenesla přes nevěru svého muže s biletářkou z divadla. Super.cz svěřila, že u nich doma je už vše v pořádku. S manželem a dětmi chystají i společnou dovolenou. "To ale až v zimě. Pojedeme na hory do Itálie," upřesnila. V létě kluky bere k moři do Chorvatska sama. "Petr připravuje novou desku," vysvětlila.
23.06.2011 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (515 článků)

Žena Petra Koláře odpustila manželovi nevěru a zhubla z toho patnáct kilo

 
Manželka nevěrného zpěváka Petra Koláře  (44) se přenesla přes nevěru svého muže s biletářkou z divadla. Super.cz svěřila, že u nich doma je už vše v pořádku. S manželem a dětmi chystají i společnou dovolenou. "To ale až v zimě. Pojedeme na hory do Itálie," upřesnila. V létě kluky bere k moři do Chorvatska sama. "Petr připravuje novou desku," vysvětlila.
23.06.2011 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolář (515 článků)

Simona Krainová odpustila nevěru Hudlerovi a říká: Nevěřím Daře Rolins

 
Topmodelka Simona Krainová  (38) se necelé dva roky po rozchodu s hokejistou Jiřím Hudlerem rozhodla zakopat válečnou sekeru. Útočníkovi, kterého opustila kvůli jeho častým návštěvám ložnic jiných dam, a to i těch, které za své služby chtějí peníze, totiž odpustila nevěru.
14.07.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2503 článků) , Simona Krainová (2030 článků) , Jiří Hudler (262 článků)

Bílá přehlížela nevěru

 
Lucie Bílá (45) je sice úspěšná, ale v soukromí se jí moc nevede. Její tolerance zašla prý tak daleko, že několikrát musela přehlížet nevěru partnerů. Ovšem ne dlouho. Sama totiž přiznala, že na to neměla žaludek, a když zjistila, že partner v záletech pokračuje, bylo po lásce. I to je údajně důvod, proč se před časem rozvedla s Václavem Bártou, to ale nikdy oficiálně nepřiznala.
22.07.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2444 článků) , Václav Bárta (1212 článků)

Švandová přiznala nevěru

 
Herečka Jana Švandová (63) o sobě prozradila, že dokázala být nevěrná. Prý „ulítla“ před dvaceti lety a partnerovi to kvůli svému svědomí řekla po dvou měsících, kdy měl parohy. Sama svou nevěru komentovala tak, že takové věci se dopustí pouze tehdy, když je ve vztahu nespokojená…
30.08.2011 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Jana Švandová (218 článků)