Článek

Přivezla migranty, beztrestně. A teď chce, aby volili. Němka Racketeová oslavuje

 
Ještě před Vánoci dostala svůj dárek Carola Racketeová. Italský soud ji kompletně zprostil obžaloby za incident v roce 2019, kdy bez povolení zakotvila s lodí plnou migrantů v italském přístavu. Německá zachránkyně migrantů z moře to pokládá za své velké vítězství. „Největší nebezpečí pro lidská práva a naše společné bezpečí jsou stát a mlčení těch, které to nezajímá,“ říká. A chce, aby se i migranti mohli „demokraticky zapojit“.
29.12.2021 06:40 |

podobné články

Podobné články

„Bohatá, bílá Němka a pokus o vraždu,“ zuří ministr kvůli kapitánce lodi s migranty

 
Loď německé neziskové organizace Sea-Watch se 40 zachráněnými migranty na palubě zakotvila navzdory zákazu italských úřadů v přístavu na Lampeduse. Posádka lodi čekala na moři na povolení vplout do některého z přístavů bez výsledku 16 dní, kapitánka Carola Racketeová se proto s odkazem na kritickou situaci na palubě rozhodla zákaz ignorovat. V přístavu ji zatkla policie.
01.07.2019 12:00 |

podobné články

Pavel Novotný pro PL: Le Penová žene Francii do prdele. Stejní kreténi volili Hitlera. Čecháček je pěkný zmrd, kéž by se tu prohnala válka. Radši budu volit vraha dětí, než Zemana. Voliče KSČM řezat pendreky. Kdo nevěří ČT, je idiot

 
ROZHOVOR Stejní lidé, jako volili Marine Le Penovou, volili i Adolfa Hitlera. O tom je přesvědčen publicista, někdejší bulvární novinář a nyní podnikatel a profesionální hráč pokeru Pavel Novotný. Ten v rozhovoru s ParlamentnímiListy.cz vyjádřil názor, že zaměstnanci v produktivním věku v Česku nestrádají, protože „hlady se tu umřít nedá a práce tu je“. Lituje jen samoživitelek a opuštěných důchodců. Coby předseda místního sdružení ODS v Praze se těší, až zase budeme mít pravicovou vládu.
02.05.2017 04:35 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (797 článků) , Pavel Novotný (1211 článků)

Malý (Trikolóra): Trump 275 - Biden 263, nebo volili republikáni Bidena?

 
Republikáni volili své senátory, ale hlas dali Bidenovi? Bez ohledu na to, jak volby v USA dopadnou, ponesou hořkou pachuť podezření z masivního volebního podvodu. Osobně ale nevěřím tomu, že by republikáni volili Bidena.
22.11.2020 16:10 |

podobné články

Konzervativní myslitel: Vítač Drahoš je nástrojem, jak sem migranty dostat. Zajímá ho solidarita s migranty, nikoliv s našimi lidmi. A propagandistické lži proti Zemanovi…

 
ROZHOVOR „Profesor Drahoš žije v globalistické bublině, nemá strach z migrantů a zřejmě nemá strach ani z páté kolony cizinců žijících v Evropě. On nevidí no-go zóny v západních městech, nevidí zločinnost, která u nás zatím není, a nechápe, že lidé nechtějí dopadnout jako Francie. Nezajímá ho, co bude tady s migranty, kam půjdou, jak se budou chovat, jak budou obtěžovat okolí, zajímá ho radikalizace společnosti, která je proti globalistickému trendu… Jeho solidarita je falešná, protože je nástrojem jak sem migranty dostat a multikulturní společnost vytvořit,“ říká konzervativní spisovatel Vlastimil Podracký.
20.01.2018 05:05 |

podobné články

Bratři málem umrzli v lesích. Migranty na polsko-běloruské hranici zachraňují dobrovolníci

 
Noc z neděle na dnešek na polsko-běloruské hranici byla patrně klidná, pro migranty však rozhodně nebyla pokojná, nadace Ocalenie oznámila, že zachránila dva podchlazené migranty. Média ani tiskové agentury však neinformovaly o překonání polské bariéry migranty. Pohraniční stráž v neděli uvedla, že očekává velký pokus o zdolání polské hranice skupinami migrantů.
15.11.2021 10:40 |

podobné články

Kapitánka výlovné neziskovky najela s lodí do policejního člunu. Bála se prý o život lidí

 
Kapitánka záchranné lodi Sea-Watch 3 Carola Racketeová se domnívá, že její rozhodnutí přistát na ostrově Lampedusa ve chvíli, kdy měla 40 migrantů na palubě, bylo správné. Podle svých slov se bála o život lidí na palubě. Za její čin, kdy mimo jiné najela i do policejního člunu, byla zatčena, nyní jí hrozí 15 let vězení. Příběh kapitánky přinesl server Novinky.cz.
01.07.2019 12:12 |

podobné články

Právníci se shodují: Poslanci teď budou moct říkat cokoliv. Beztrestně

 
Nejvyšší soud částečně vyhověl stížnosti a rozhodl, že poslanec Věcí veřejných Vít Bárta nemůže být stíhán za to, že v únoru minulého roku nabídl na zasedání poslaneckého klubu kolegům bezúročné půjčky. Právníci jsou verdiktem překvapení. Mohlo by to v podstatě znamenat, že poslanci mohou na klubech ostatním klidně nabízet úplatky. Beztrestně.
19.10.2012 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2859 článků)

Přetáčení tachometrů zůstane dál beztrestné

 
Neoprávněný zásah do tachometru, tzv. přetáčení, zůstane i v budoucnu beztrestné. Vláda se na svém středečním zasedání totiž vyslovila negativně k sociálnědemokratickému návrhu, který počítal až s desetiletým trestem odnětí svobody.
02.03.2010 19:10 |

podobné články

Přetáčení tachometrů zůstane beztrestné! Koalice návrh odmítla

 
Neoprávněný zásah do tachometru, tzv. přetáčení, zůstane i v budoucnu beztrestné. Koaliční poslanci totiž ve čtvrtek po prvním čtení zamítli sociálnědemokratický návrh, který počítal až s desetiletým trestem odnětí svobody, proti normě hlasovalo 63 ze 119 přítomných.
15.03.2012 12:20 |

podobné články

Policie oznámila, že nebude chránit občany před násilím imigrantů. Zapalování aut je pro ně beztrestné. Za hromadné znásilnění dostali veřejné práce. Čech žijící ve Švédsku svědčí...

 
ROZHOVOR Tlumočník, překladatel a bývalý exportní manažer Patrik Miloš Popp, který žil po mnoho let ve Švédsku, říká, že zapalování aut se stalo pro imigranty zábavou, která probíhá pravidelně a téměř beztrestně. Švédské soudy často neodsuzují násilníky a nechají je bez trestu vězení, jen jim určí nějaké hodiny prospěšných prací, jak se také stalo šesti mladistvým přistěhovalcům, kteří hromadně znásilnili 15letou dívku. Imigranti znásilňují 23krát častěji než Švédi. Švédsko je hned po Jižní Africe druhou zemí s největším počtem znásilnění, je tam nejvíce oznámených znásilnění v Evropě.
05.12.2016 04:45 |

podobné články

Pomsta českých parašutistů: Nikdo nebude beztrestně zabíjet naše vojáky v Afghánistánu!

 
V srpnu otřásla Českou republikou informace, že nedaleko letecké základny Bagrám se odpálil sebevražedný atentátník a zabil tak tři české vojáky. "Nikdo nebude beztrestně zabíjet české vojáky v Afghánistánu," vzkázal pár dní po tragédii náčelník generálního štábu armády ČR Aleš Opata. A jeho slova si vzali k srdci čeští parašutisté.
17.10.2018 10:55 |

podobné články

Dospívající nemohou sekat beztrestně dluhy, upozornil Ústavní soud

 
Ústavní soud (ÚS) se v minulosti několikrát zastal dětí či dospívajících, na které hned po osmnáctých narozeninách čekal exekutor kvůli drobným dluhům za odpad nebo jízdy na černo. To ale neznamená, že by děti mohly sekat beztrestně dluhy, připomenuli soudci na příkladu sedmnáctileté dívky, která neplatila za internát.
22.01.2019 12:25 |

podobné články

Kopal (Trikolóra): Ani politicky vyloučená tetka z TOP 09 nesmí beztrestně urážet

 
Předsedkyně TOP 09 si myslí, že muže beztrestně urážet a kydat špínu na Trikolóru. Jako vždy se tato dobrá žena mýlí...
22.09.2020 09:55 |

podobné články

Mohou úředníci beztrestně chybovat? Tendry, za které padaly pokuty, zůstaly bez postihu

 
Hned dvě ministerstva dostala od začátku roku pokuty od Úřadu pro hospodářskou soutěž (ÚOHS) za chyby ve veřejných zakázkách, z toho jedna dosáhla astronomické výše 500 milionů korun. Resorty přitom žádného z chybujících úředníků neplánují postihovat. Podle právníka organizace Rekonstrukce státu Věnka Bonuše ale takový postup vyvolává zdání, že státní úředníci mohou beztrestně chybovat a nic jim nehrozí.
26.04.2021 02:20 |

podobné články

Covid a další: Lžete. Já? Vy ne. Jan Ruml se srazil s Hamáčkem. Ten se divil

 
V rámci omezených oslav výročí 17. listopadu 1989 se v Událostech komentářích sešli dva ministři vnitra, jeden současný a jeden bývalý, tedy Jan Hamáček a Jan Ruml. Měl se probírat rok 1989, ale disident tepal vládu, že nemá důvěru a že nevysvěluje opatření. A doufal, že další volby ANO nevyhraje. "Já jsem chtěl lidem poradit, aby tentokrát opravdu volili uvážlivě. Aby kriticky mysleli, aby nebyli řízeni tím obrovským PR, aby volili důvěryhodné politiky, morální autority a tak dále. Já vím, že je to těžká cesta, ale naše společnost se jí musí prokousat, protože když se to neudělá, tak tady budeme živořit dalších 20 let," tvrdil. Hamáček si přeje, aby se volby vrátili k soutěži idejí od soutěže v tom, kdo udělá větší "bugr".
18.11.2020 09:01 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (3329 článků) , Jan Ruml (14 článků)

Silikonová Němka odhalila plány: Chci prsa jako Titanic!

 
Kdyby lidská blbost kvetla, byla by Němka Martina Bigová (32) samý květ. Nejdřív si nechala kůži napíchat pigmentem melaninem, aby vypadala jako černoška. Teď zase touží po největších prsou na světě!
13.06.2021 12:15 |

podobné články

Čemu lidé věří? U stánku PirStan: Piráti chtějí migranty. Já ne! Tady bydlí Turek. Když tu sedí šest podobných, vidím to zlo...

 
„Nepředložil žádný program. Jediný jeho program jsou Antipiráti, nebo Antibartoš. A opakuje výmysly, které mají vystrašit voliče, aby ho volili. Je neschopný premiér a přebíjí to tím, že se snaží vymyslet negativa na někoho jiného,“ konstatoval v reakci na premiérovy ataky poslanec Pirátské strany za Liberecký kraj Tomáš Martínek. „Lidi často nevědí, jaký je skutečný cíl Pirátů a doopravdy věří těm lžím a nesmyslům, co říká Babiš ve smyslu, že chceme dávat lidem migranty do bytů a tak dále. Nikdy nikdo nic podobného neřekl. To je naprostá lež. My nic takového rozhodně nechceme. Je to negativní kampaň, ale kdyby byla aspoň založena na pravdivých informacích. Ale on prostě lže,“ objasnil poslanec.
28.08.2021 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Turek (3 články)

Největší prsa v Evropě už jí nestačí. Němka (33) chce mít poprsí „velké jako Titanik“

 
Němka, která si říká Martina Big a proslula nejen svým enormním, několikrát zvětšovaným poprsím, ale také změnou barvy kůže, s plastikami nekončí. Jejím dřívějším cílem bylo mít největší prsa v Evropě, nyní má ještě větší ambice.
10.07.2021 19:45 |

podobné články

Zamilovaná Adele si přítele poprvé přivezla do rodného Londýna! Co spolu podnikli?

 
Zpěvačka Adele (33) sice se sportovním agentem Richem Paulem (v prosinci 40) randí teprve necelý rok, svého milého si ale nemůže vynachválit a už teď se zdá, že namísto nezávazného románku jde spíš o vážnou známost. Teď si Adele přivezla přítele i do rodného Londýna.
10.11.2021 18:15 |

podobné články