Článek

Přítel Shopaholicadel vyhrožuje Klukovi s kamením: Dostaneš flákanec, zbiju tě jak čokla

 
Zdá se, že David Pražák, přítel Shopaholicadel, se nevzdává své touhy jít do MMA zápasu s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. Na TikToku mu opět nahrál peprný vzkaz. "Těším se, až dostaneš, protože jseš malý nevychovaný spratek. Dostaneš jak čokl," vzkázal mu.
19.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků) , David David (1095 článků)
Podobné články

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Schyluje se k epické bitvě influencerů? Kluk s kamením chce zbít přítele Shopaholicadel

 
Když přítel Adély Pulcové, která vystupuje pod přezdívkou Shopaholicadel, David vyzval Ondru Václava Untermullera alias Kluka s kamením na MMA zápas, zdálo se, že se schyluje k epické bitvě v rámci Clash of the Stars. Z toho ale zdá se sešlo. To alespoň ve studiu eXtra hosta potvrdil sám Untermuller.
12.09.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků) , David David (1095 článků)

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (23 článků)

Dostaneš flákanec ve znakovém jazyce. Bitka ve Sněmovně baví internet

 
Čtvrteční potyčka mezi poslanci u řečnického pultíku v jednacím sále Poslanecké sněmovny vyvolala rozruch nejen v českých a světových médiích, ale stala se i terčem vtípků na sociálních sítích. Věta nezařazeného poslance Lubomíra Volného „Jestli tady pudeš, dostaneš flákanec“ aspiruje na to, aby se stala všeobecně oblíbenou hláškou.
29.01.2021 12:18 |

podobné články

Mariánek zesměšnil Shopaholicadel: Řeknu vám, proč mi dala ban

 
Virtuální boj mezi Shopaholicadel (29) a Joni Mariánkem (23) nemá konce. Poté, co se schylovalo k zajímavému streamu Mariánka a Shopaholicadel, se od vysílání upustilo tak rychle, jak to jen šlo. Teď už je kamarádíčkování nadobro konec. Kontroverzní youtuber totiž od influencerky dostal ban. O vtipnou záležitost se s fanoušky podělil na svém TikToku. 
17.09.2022 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Joni Joni (1 článek)

Přítel Shopaholicadel David není žádná oběť: Neomaleně vyhrožuje její matce

 
O Davidovi, který žije s bizarní tiktokerkou Shopaholicadel, si lidé často myslí, že je týraný a de facto chudáček. Jenže jeho nedávné kroky vůči mamince influencerky ukazují, že je ve skutečnosti úplně někdo jiný. Dokonce jí na Instagramu vyhrožoval. Zdroje blízké rodině pro eXtra.cz tvrdí, že Davidovu podivnému chování předcházela Adélina sprostá esemeska mamince...
16.08.2022 14:50 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků) , David David (1095 článků)

Pamatujete si Pohlreichova kamaráda, který si jako malý kluk přišel hrát s kamením? Vyrostl z něj docela fešák

 
Není snad diváka, který by sledoval pořad Zdeňka Pohlreicha a nepamatoval si legendární scénu s malým klukem, který si přišel hrát s kamením. Od natáčení uběhlo již hodně času a z kluka s kamením vyrostl vcelku fešák. Poznali byste v sympatickém blonďákovi kdysi ztřeštěné dítko?
13.07.2017 08:05 |

podobné články

Kluk, co si přišel hrát s kamením, míří do klece! Přijal Kajumi jeho výzvu na zápas?

 
Ondřej Untermüller si neřekne jinak než "Kluk s kamením." Jako malý se stal hvězdou pořadu Ano, šéfe!, když Zdeňku Polhreichovi vysvětloval, že si přišel hrát s kamením. Na tuto scénku se dodnes nezapomnělo, ale Ondřej se snaží nadále poutat pozornost o sto šest. Nedávno byl součástí pořadu Prostřeno a nyní míří do Clash of the Stars, kde ho čeká první zápas. Přijal Adam Kajumi jeho výzvu na souboj?
26.04.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (23 článků)

Shopaholicadel byla odsouzena za trestný čin: Podvod s penězi a křivé obvinění

 
Bizarní influencerka Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel lidem vyhrožuje vězením na základě vymyšlených paragrafů, když si ji dovolí odsledovat na jejích profilech, byla to ale ona sama, kdo měl skutečné potíže se zákonem. Jak redakce eXtra.cz zjistila, policisté a následně i soudy si ji podali kvůli nezákonnému chování při sjednávání půjčky.
22.08.2022 05:10 |

podobné články

Shopaholicadel ve válce s celou tiktokerskou scénou: Vymyslela si zákon a za odsledování vyhrožuje vězením

 
Asi nejdiskutovanější hvězdičkou českých sociálních sítí je v posledních dnech Adéla Pulcová (28) alias Shopaholicadel. Ta se stala původně populární kvůli bizáru, který svou tvorbou představuje. Hlavně šíleli z její panenky Markétky, o kterou se stará jako o skutečné dítě. Jenže když už jí lidé začali mít plné zuby a dokonce vznikla výzva na odstranění sledování jejích profilů na TikToku i jinde, začala divákům naprosto neuvěřitelně vyhrožovat. Ozývají se hlasy, že se tím dokonce mohla dopustit trestného činu.
26.07.2022 08:55 |

podobné články

Shopaholicadel se pustila do snoubence: Na Davídka vylila kýbl sprostých nadávek

 
Shopaholicadel (28), vlastním jménem Adéla Pulcová, omylem zapomněla, že má právě zapnuté živé vysílání na TikToku, při kterém v pozadí hrubě nadává svému snoubenci Davidu Pražákovi. I když se zdálo, že úspěšná influencerka a její přítel jsou idylickým a harmonickým párem, přesto jsou časy, kdy se pořádně pohádají. Alespoň Adéla mu má vždy co říct, ostatně jak předvedla ve videu. 
22.09.2022 16:55 |

podobné články

Snoubenec, nebo pes? Shopaholicadel má jasno: Promiň, Davi, pokrčila rameny

 
Shopaholicadel dál řádí na sociálních sítích, kde v poslední době rozjíždí vztahová témata. Nedávno se svěřila, že se svým snoubencem intenzivně pracují na miminku. Avšak když došlo na dotaz, zda upřednostňuje svého partnera Davida nebo pejsky, tak odpověděla, že to není přítel, ale právě zvířátka, která bude mít vždy na prvním místě. Samotná reakce Davči je také překvapivá.
17.10.2022 15:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků) , Davi Davi (1 článek)

A teď chytil flákanec Volný. Další po zatčení na Václaváku

 
Lubomír Volný jako nový Miroslav Sládek? Těžko, protože ten byl ve svém segmentu sám, soudí experti oslovení ParlamentnímiListy.cz. Bouřlivácký ,,poslanec-flákanec” dělá kolem covidu-19 psí kusy, ale to je vše, říkají den po jeho zatčení nq demonstraci na Václaváku. Ohrožuje Okamurovu SPD? A co na něj Václav Klaus ml.?
08.03.2021 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10842 článků) , Miroslav Sládek (147 článků)

Shopaholicadel málem okradli: Nemůžu si jít v klidu ani nakoupit, kvílí

 
Shopaholicadel (28) sdílí se svými sledujícími na sociálních sítích velkou část svého života. Známá je její story o tom, jak potkala a česky se bavila s představitelem Harryho Pottera Danielem Radcliffem v Liberci, a v posledních týdnech se velmi řeší, jak svého milého nechce pouštět doma na toaletu. Není divu, že jméno kontroverzní influencerky zná každá druhá domácnost, což je podle Adél i důvod, proč už si nemůže jít ani v klidu nakoupit. Stačila by prý malá nepozornost a mohla být okradena v obchodě, kde jí jeden ze zákazníků chtěl vzít platební kartu.
23.08.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Radcliffe (304 článků) , Harry Potter (1591 článků) , Harry Harry (1629 článků)

Shopaholicadel se snaží o dítě: Hysterický pláč, slova o menstruaci a snoubence nazvala č*rákem

 
Kontroverzní influencerka Shopaholicadel se netají tím, že by se svým partnerem Davidem chtěla dítě. Velmi otevřeně se na tohle téma zaměřila na svém Instagramu, kde mluvila i o své menstruaci, která se jí opozdila kvůli haterům. Ač za svého vyhublého snoubence Davida často mluví a říká, jak ji miluje, také ho i velmi často před lidmi komanduje, nepouští na záchod a v jednom z nových záznamů předvedla hysterické divadlo - svou lásku dokonce nazvala č*rákem. Jak tohle dopadne?
11.10.2022 21:00 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků)

Zbiju tě, naval prachy! Rom, co kradl na „Floyda“: To až někdo uvidí, děsí se Banga

 
Mezi Romy nejen v Teplicicíh se šíří dezinformace o smrti Stanislava Tomáše a také podvodné sbírky na pozůstalé. Kdo za nimi stojí? Podle romského novináře z iDNES.cz, Patrika Bangy je to David Mezei. Na facebooku natáčí videa, kde sprostě nadává a říká si o peníze na podporu. „Nadává dalšímu člověku, že vybírá peníze a u toho mu vyhrožuje zbitím na všechny způsoby, prohlašuje se katem a nakonec si veřejně brousí nože a mluví o tom, jak svého oponenta rozřeže,“ popisuje videa Patrik Banga. A hrozí se toho, že někdo z Mezeie udělá mluvčího Romů.
20.07.2021 07:35 |

podobné články

Osobnosti: David Roma (2 články) , David Rom (2 články) , Patrik David (3 články) , David David (1460 článků) , David David (1095 článků)

Shopaholicadel si psala s asistentem Zemana: Kdyby prý měl prezident peníze pro lidi, tak jim pomůže, říká

 
Bizarní influencerka Shopaholicadel (28) své sledující už zřejmě ničím nepřekvapí. Partnerům zakazuje chodit na toaletu, fanouškům vyhrožovala vymyšleným paragrafem nebo vyprávěla, jak v Liberci potkala představitele Harryho Pottera, se kterým se prý dobře zná. Do jejích příběhů na sociálních sítích se dostal i sám prezident Miloš Zeman (77), konkrétně jeho asistent, kterým Adéla zřejmě myslela Jiřího Ovčáčka (43). Tomu prý psala, když měla problém s bytem. Co jí "asistent" odpověděl?
24.08.2022 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27584 článků) , Harry Potter (1591 článků) , Harry Harry (1629 článků) , Tomu Tomu (326 článků)

Shopaholicadel vyznala lásku snoubenci, ten u toho trpěl: Lidé žádají Davidovo vysvobození

 
Známá influencerka Shopaholicadel oslavila roční výročí vztahu se svým snoubencem Davidem. Lásku mu vyznala veřejně během svého livestreamu na TikToku. Svému milému poděkovala nejen za první společně strávený rok, ale také za to, že to s ní vydržel. “Chtěla jsem ti poděkovat, že to se mnou snášíš, i když občas kvůli tý mojí nemoci, tý poruše osobnosti, to máš se mnou těžký. I přes ty všechny hejty, co kvůli mně máš, jak jsem osobnost na internetu,” rozjímala Adéla. 
07.10.2022 10:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1460 článků)

Zastavte ten teror: Shopaholicadel s Davčou mává jako s kusem hadru, diváci se bouří

 
Shopaholicadel, vlastním jménem Adéla Pulcová, vede dál svůj sociální experiment spočívající ve zjišťování, jak až hluboko může obyčejný člověk spadnout do iluze, že je slavný a úspěšný. Diváci na jejích sociálních sítích nedávno nevěřícně zírali na její záchvat „diktátorství“ vůči snoubenci Davčovi a někteří už vážně volají po tom, aby ho někdo zachránil. Připadá jim, že ho ponižuje až příliš.
25.10.2022 05:10 |

podobné články