Článek

Přítel Shopaholicadel v kleci: Propálila pozadí zápasu, Honzík na tom bude jako Vémola

 
Shopaholicadel propálila zákulisí zápasu mezi jejím Honzou a Erikem. Ačkoliv Adéla neustále tvrdí, že je její přítel bijec s velkými svaly a každého snadno porazí, tak bude asi pravda jinde. Kdyby nešlo o plané řeči, nebyl by Honzovi vybrán nejslabší soupeř. O kvalitách protivníka promluvila sama Adéla na svém TikToku. 
17.11.2023 05:10 |

podobné články

Podobné články

Shopaholicadel škemrala u Kajumiho o dárky: Adámku, prosím, aspoň nové koťátko, žadonila

 
Shopaholicadel je zpět! Poté, co kontroverzní influencerce před pár dny síť TikTok zablokovala účet s desítkami tisíc followerů za vulgární vyjadřování, Adéla opět dostala zelenou a profil jí byl obnoven. Jak sama v minulosti zmiňovala, působení na internetu jí doslova zachraňuje život a zajišťuje živobytí. Shopaholicadel se díky svým pravidelným streamům, na kterých vydělává pomocí “dárečků” od svých sledujících, dokáže slušně uživit a tentokrát to byl Adam Kajumi, který se influencerku rozhodl podpořit. Vděčnost však nepřišla, Shopaholicadel ve streamu na TikToku žádala více. 
12.10.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Adam Kajumi (37 článků)

Vémola se zuby nehty brání: Nic jsem Lele neudělal! Může být i s dětmi doma

 
Kauza rozchodu zápasníka Karlose Vémoly a jeho partnerky Lely Ceterové nabírá na obrátkách. Poté, co Vémola v úterních ranních hodinách obvinil Lelu Ceterovou z nevěry, informoval portál eXtra.cz o tom, že zápasníkovo vyjádření nemusí být tak pravdivé, jak se může zdát. Redakci totiž kontaktovala manželka muže, kterého Vémola označil jako svůdníka jeho partnerky, a uvedla věci na pravou míru. Podle Lelina vyjádření, které má redakce eXtra.cz k dispozici, ji měl navíc Vémola napadnout, když měla v náručí jejich čerstvě narozeného syna, a rozhodla se podat trestní oznámení. Sám Vémola v rozhovoru pro Blesk jakékoliv napadení popírá a tvrdí, že Lela se může kdykoliv vrátit zpátky.
11.01.2022 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků)

Rozvášněná Kafuu, prsaté exmilenky Vémoly i přítel Shopaholicadel jako superhrdina: Ochutnávka RedFace plná bizáru

 
Třetí galavečer organizace Red Face je za rohem a konečně je známé nejen datum turnaje, ale také jména aktérů. Startovní listinu promotéři odtajnili na tiskové konferenci, která sama o sobě divákům nabídla pořádnou dávku zábavy, ale i bizáru – a v jiném duchu se neponese ani samotný galavečer. V kleci se objeví třeba známá provokatérka Anna Hamannová alias Kafuu, přítel Shopaholicadel Jan Kulas, nebo třeba dvě exmilenky Karlose Vémoly! 
22.11.2023 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků) , Red Red (74 článků)

Davida Pražáka při premiéře v kleci uškrtil Kluk s kamením: Expartner Shopaholicadel porážku oplakal

 
Premiéra Davida Pražáka v kleci neměla šťastný konec. V souboji s Ondřejem Untermüllerem, známém jako Kluk s kamením, tahal za kratší konec a hned v prvním kole ho soupeř uškrtil. Expartner youtuberky Shopaholicadel následně prolil i slzy. Vzápětí ale našel opět silná slova a vyzval přítele své bývalé lásky. 
10.06.2023 22:30 |

podobné články

Osobnosti: David David (1723 článků)

Schyluje se k nejbizarnější MMA bitvě u nás? Přítel Shopaholicadel vyzval Kluka s kamením a chce ho zbít

 
Přítel hvězdy sociálních sítí, známé Shopaholicadel, tiktokerky trpící bipolární poruchou, vyzval na zápas Kluka s kamením z Ano, šéfe! S Polhreichovým klukem by se rád utkal v kleci podle pravidel MMA, a to pod organizací Clash of the Stars. Výzvu natočil a umístil na svůj TikTok, jaká byla odezva?
15.06.2022 20:25 |

podobné články

Karlos Vémola v Clash of the Stars? Ukaž mi peníze, vyzval zápasník promotéra COTS

 
Zápasník Karlos "Terminátor" Vémola se již brzy rozloučí se svou hvězdnou bojovou kariérou. V Oktagonu, pod jehož záštitou bojuje posledních několik let, ho čeká už jen posledních několik zápasů. Sám bijec se před časem nechal slyšet, že "každá jízda jednou končí" a že brzy odejde do důchodu, ale jak se nyní zdá, tak s koncem kariéry to nemyslel Vémola tak docela vážně. Ve svém livestreamu na Instagramu totiž Vémola nyní promluvil o možném přesunu do Clash of the Stars. "Le Sy, ukaž mi peníze," promluvil směrem k promotérovi COTS Tomášovi Linh Le Symu a vyzval ho, ať mu připraví lákavou finanční nabídku. 
02.11.2023 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků)

Shopaholicadel jede přes kopírák: Šila do Davídka, že nemaká, teď skončil na pracáku Honzík

 
To vypadá jako zásah karmy. Když se v březnu David Pražák rozhodl utéct prý z velmi toxického vztahu se Shopaholicadel (29), ta si domů ještě ten samý den nakvartýrovala milence. „Je to chlap, na rozdíl od Davida má práci,“ říkala stále dokola o Janu Kulasovi a svého ex označovala za nemakačenka. Nyní přiznala, že si její nedávno pořízený přítel po několika týdnech v nové práci musí odpočinout od jakéhokoli zaměstnání. „Je na pracáku. Tak se uskrovníme,“ tvrdí v nyní uniklých hlasovkách a textových zprávách, které zveřejnil youtuber FatDad.
16.07.2023 10:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1723 článků) , David David (1293 článků)

Despotická Shopaholicadel nepustí snoubence ani na krok: Scházet se s přáteli smí jen za její přítomnosti

 
Shopaholicadel se podle některých svých sledujících znovu dopouští omezování osobní svobody. Influencerka totiž, nejspíš nechtěně, propálila, že snoubenec David se nesmí s nikým scházet bez jejího dohledu. “U toho musím být já, já jsem tvoje manažerka, takže smůla,” odvětila poté, co si Davča dovolil prohlásit, že se chce sejít se svým kamarádem. Adéla tak nyní pod videem, které zveřejnila na YouTube, schytává zase další hejty.
05.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1723 článků) , David David (1293 článků)

Přítel Shopaholicadel vyhrožuje Klukovi s kamením: Dostaneš flákanec, zbiju tě jak čokla

 
Zdá se, že David Pražák, přítel Shopaholicadel, se nevzdává své touhy jít do MMA zápasu s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. Na TikToku mu opět nahrál peprný vzkaz. "Těším se, až dostaneš, protože jseš malý nevychovaný spratek. Dostaneš jak čokl," vzkázal mu.
19.11.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1723 článků) , David David (1293 článků)

Otloukánek David od Shopaholicadel: Z despotické expřítelkyně si teď utahuje

 
David Pražák alias Fregamer, který je známý zejména jako bývalý přítel Shopaholicadel, se připravuje na zápas v Clash of the Stars. V kleci si to rozdá s Ondřejem Untermüllerem alias Klukem s kamením. David nyní na svůj Instagram sdílel zákulisí příprav na zápas, bez vtípků se to neobejde. Srandu si dělá i z chození na záchod.
05.06.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: David David (1723 článků) , David David (1293 článků)

Vémola nastínil svůj velkolepý plán, než ukončí kariéru. Dva třaskavé zápasy i nevyřízené účty

 
Zápasník Karlos Vémola si stále užívá chuť vítězství. Nejenže obhájil titul, ale stal se také novým držitelem rekordu v Oktagonu – Pavola Langera ukončil za pouhých 7 sekund! Na sklonku své kariéry tak Vémola ukázal, že stále má nějaká esa v rukávu. A co bude dál? Kdy ho fanoušci naposledy uvidí v kleci a co vše chce stihnout? O tom se "Terminátor" rozpovídal ve svém livestreamu. 
13.10.2023 21:35 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků)

Shopaholicadel se bude vdávat. Honzíkovi řekla ano přímo uprostřed oktagonu. Vypadala jako princezna

 
Sobotní galavečer Red Face přinesl jedno radostné překvapení. Kontroverzní influencerka Shopaholicadel se konečně dočkala a její Honzík ji požádal o ruku, a to přímo v oktagonu. Ačkoliv se Adéla pořádně vyfikla, prý to nečekala. Redakce eXtra.cz samozřejmě nechyběla na místě a zamilované hrdličky ihned vyzpovídala. 
09.09.2023 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Red Red (74 článků)

Honzík (3) sjel do jezírka a skončil ve vegetativním stavu: Lékaři mu nedávali naději, pak se však stal malý zázrak!

 
Malý Honzík se narodil jako zdravý chlapeček. Měl radost ze života, rád si hrál a jezdil s rodiči na výlety. Pak ale přišel den, který dramaticky změnil celé rodině život. Na pobytu maminek s dětmi sjel klučina na odrážedle do jezírka. Pod vodou byl dlouhou dobu. Pak ho dlouho oživovali. Situace nevypadala dobře. Honzík nakonec skončil ve vegetativním stavu. Doktoři už mu nedávali naději na zlepšení. Jenže malý chlapeček je skutečný bojovník.
20.09.2021 05:05 |

podobné články

Smlsne si Vémola na Mikuláškovi? Očekávaná bitva nesmiřitelných je za rohem

 
Už v sobotu 5. prosince se v kleci utká Karlos "Terminátor" Vémola s Václavem "Babou Jagou" Mikuláškem. Souboj, který většina lidí považovala za zbytečný, nyní poutá pozornost většiny fanoušků MMA. Splní Vémola svůj slib a zničí svého protivníka v prvním kole, nebo Mikulášek překvapí a donutí oponenta pověsit rukavice na hřebík? To jsou otázky, na které se dozvíme odpověď už v sobotu. Tak jako tak je jisté, že to bude velká show dvou nesmiřitelných rivalů.
01.12.2020 18:00 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků)

Karlos Vémola si chce pořídit slona: Mám rád extrémy, budu na něm jezdit, říká

 
Karlos Vémola (36) je známý nejen jako MMA zápasník, ale také jako velký milovník zvířat. Ve svém Vémolandu, který obývá se svou snoubenkou Lelou Ceterovou (32) a dětmi, má i rozsáhlou domácí zoo, kterou dál rozšiřuje. Krokodýli, žraloci a lev jsou mu ale už málo, proto se rozhodl, že si pořídí i slona, o čemž informoval v pořadu Cesta na Oktagon: Vémola vs. Marpo. Vémola také prozradil, že téma zvířata je u nich doma občasným důvodem k hádkám.
24.05.2022 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Karlos Vémola (848 článků)

Obránci zvířat: Aktivisté stráví měsíc v kleci před hlasováním o kožešinových farmách

 
Ve dne, v noci, v horku i v dešti stráví ochránci zvířat celý následující měsíc na Malostranském náměstí v Praze hned vedle Poslanecké sněmovny. Dnes ráno odstartovala akce Měsíc v kleci, v rámci které se budou aktivisté na místě vždy po 12 hodinách střídat v kleci, jejíž velikost při přepočtu na člověka odpovídá typické kleci pro lišku na kožešinové farmě. Již zítra totiž začíná čtyřtýdenní schůze Sněmovny, na níž se bude finálně hlasovat o návrhu zákona, který má v Česku kožešinové farmy zcela zakázat.
15.05.2017 16:20 |

podobné články

Obránci zvířat: Aktivisté stráví měsíc v kleci před hlasováním o kožešinových farmách

 
Ve dne, v noci, v horku i v dešti stráví ochránci zvířat celý následující měsíc na Malostranském náměstí v Praze hned vedle Poslanecké sněmovny. Dnes ráno odstartovala akce Měsíc v kleci, v rámci které se budou aktivisté na místě vždy po 12 hodinách střídat v kleci, jejíž velikost při přepočtu na člověka odpovídá typické kleci pro lišku na kožešinové farmě. Již zítra totiž začíná čtyřtýdenní schůze Sněmovny, na níž se bude finálně hlasovat o návrhu zákona, který má v Česku kožešinové farmy zcela zakázat.
15.05.2017 17:20 |

podobné články

Na Malostranském náměstí sedí muž v kleci: Protestuje proti kožešinovým farmám

 
Půl dne v kleci zůstane v pondělí zavřený aktivista Tadeáš na Malostranském náměstí před Poslaneckou sněmovnou. Právě tam začala protestní akce proti kožešinovým farmám Měsíc v kleci, kdy po jeden měsíc bude vždy jeden z aktivistů ze spolku Obrana zvířat (OBRAZ) trávit 12 hodin v kleci. Sněmovna by totiž měla na své květnové schůzi v posledním čtení projednávat zákaz kožešinových farem, který chtějí aktivisté podpořit.
15.05.2017 17:30 |

podobné články

Honzík má obří nádor na mozku. Přichází kvůli němu o zrak!

 
Dvanáctiletý Honzík z Tanvaldu je obrovský bojovník. Před šesti lety mu lékaři objevili nádor na mozku. Ten mu stále roste a tlačí mu na centrum zraku a Honzík proto postupně slepne. Jeho rodina bojuje všemi silami o to, aby se mu nemoc dál nezhoršovala.
09.11.2014 21:00 |

podobné články