Článek

Příští týden ve Zlaté labuti: Rekonstrukce loupeže v klenotnictví vystrašila Báru. Marek se bude chtít zachránit

 
Když se Bára dozvěděla, že se v obchodním domě objeví její bývalý přítel Marek, začala být hodně nesvá. Až moc dobře ho zná, a tak je přesvědčena o tom, že se bude chtít buď zcela vyhnout vězení, nebo alespoň zmírnit svůj trest za krádež šperků. A v sázce je opravdu hodně.
16.04.2023 11:30 |

podobné články

Podobné články

Zaměstnanec klenotnictví zkoušel ukrást šperky v upečeném kuřeti

 
Pokus o nejšílenější krádež roku předvedl nejmenovaný zaměstnanec klenotnictví v JAR. Z klenotnictví Browns na severu Johannesburgu se pokusil odnést nespecifikované množství zlata v upečeném kuřeti. Při svém bizarním zločinu byl však chycen.
21.11.2009 07:00 |

podobné články

Devět let vězení a vyhoštění: Soud potrestal dva cizince za přepadení klenotnictví v Praze

 
Za loupež diamantů a šperků z klenotnictví v centru Prahy dnes pražský městský soud potrestal dva cizince devíti lety vězení. Podle obžaloby způsobili škodu 6,8 milionu korun, klenotnictví musí muži podle zatím nepravomocného rozsudku uhradit šest milionů korun.
03.09.2018 12:35 |

podobné články

DĚSIVÁ ZPOVĚĎ z vykradeného klenotnictví: Zloději nám nasadili pouta ze sexshopu!

 
V pondělí dopoledne došlo v klenotnictví v Teplicích k loupežnému přepadení. Lupiči spoutali klenotníka, prodavačky, i zákazníka, klenotnictví vykradli a utekli. U přepadení v ulici Krupská zasahovali policisté ozbrojení samopaly, ti však přijeli s křížkem po funusu, když dorazili, zloději už byli na útěku. Klenotník nyní promluvil o děsivém zážitku a prozradil, jak celé přepadení probíhalo.
18.12.2018 12:45 |

podobné články

Muž (59) přepadl v Rakovníku klenotnictví: Chytli ho do půl hodiny!

 
Klenotnictví v Trojanově ulici v Rakovníku přepadl ve středu odpoledne před 15:00 muž narozený v roce 1959. Prodavačka, kterou ohrožoval dvěma noži, mu vydala hotovost a muž klenotnictví pěšky opustil. Pachatele zadržel po zhruba 30 minutách kriminalista, k činu se přiznal.
02.01.2019 19:45 |

podobné články

Zabiják labutí! O troleje na mostech se ročně zraní desítky ptáků, nepomáhají výstražné terčíky

 
V centrální oblasti Prahy se nachází mnoho relativně blízko u sebe stojících mostů. Vzdálenosti mezi nimi se stávají hrozbou v případě labutí, pro které není historické centrum metropole přirozeným prostředím. Tito vodní ptáci potřebují pro svůj rozlet delší dráhu a mohou se o mosty poranit. Největší problémy jsou s mosty, kudy vedou troleje. Jsou na nich sice výstražné terčíky, přesto je raněných labutí ročně mnoho.
30.04.2018 20:00 |

podobné články

Labutí mládě téměř uhynulo: Polklo rybářský vlasec, zvířecí záchranáři mu ho tahali ze zobáku

 
Smotek rybářského vlasce téměř zahubil labutí mládě. Ptáka s boulí na krku si na Pekelném rybníku na okraji Vejprnic u Plzně naštěstí všimli lidé a zalarmovali ochránce. Těm se povedlo labuti nebezpečný smotek ze zobáku vytáhnout.
30.08.2021 16:15 |

podobné články

Soud se zloději, kteří z klenotnictví v Praze ukradli 29 hodinek: Mozek celé operace dostal 10,5 roku vězení

 
Šest cizinců z loňské loupeže v Široké ulici putuje do vězení. V únoru promyšleně vybrali klenotnictví, že kterého odnesli 29 kusů luxusních hodinek v hodnotě přes 13 milionů. Čtyřem z nich soudce zpřísnil tresty. Rozsudek je pravomocný. Proti rozhodnutí je možné podat pouze mimořádný opravný prostředek, a to dovolání k Nejvyššímu soudu.
30.11.2017 14:55 |

podobné články

Z klenotnictví v Brně odnesli luxusní hodinky za 30 milionů! Mají vypálenou značku, skončí asi v Rusku

 
Luxusní hodinky za 30 milionů ukradli čtyři maskovaní lupiči z klenotnictví Hanák v centru Brna. Podle majitele šli cíleně jen po nich. Je možné, že skončí v Rusku… Z místa loupeže, která netrvala déle než dvě minuty, patrně odjeli černou audi.
24.10.2019 10:32 |

podobné články

VIDEO: Takhle vykradli klenotnictví na Pankráci! 20 mega sbalili za 2,5 minuty, policie hledá svědky

 
V kuklách se vloupali do obchodního centra Arkády Pankrác, naběhli do klenotnictví a hodinářství, pobrali, co unesli, a rychle zase zmizeli! Maskovaní zloději ukradli šperky i náramkové hodinky za takřka dvacet milionů, všechno přitom stihli za 2,5 minuty. Policisté teď zveřejnili video z loupeže i možnou únikovou trasu pachatelů. Hledají svědky.
28.12.2019 17:05 |

podobné články

Milionová loupež v teplickém klenotnictví: Luxusní hodinky vynesly Litevcům až 11,5 roku vězení

 
Ústecký krajský soud poslal ve čtvrtek zatím nepravomocně do vězení Litevce, kteří v klenotnictví v Teplicích údajně odcizili luxusní hodinky za sedm milionů korun. Organizátorovi, uprchlému Dominykasu P., a dalšímu obžalovanému uložil trest za zločin loupeže 11,5 roku vězení. Další obžalovaný dostal osm let odnětí svobody, dva si vyslechli trest šesti let vězení.
18.06.2020 12:45 |

podobné články

Barbora Bočková si ráda mění repliky. Ve Zlaté labuti to ale nemá zapotřebí

 
Herečka Barbora Bočková, známá např. ze seriálu Chlap nebo z filmu Promlčeno, má prý takový drobný zlozvyk, že si při natáčení občas mění slovíčka a repliky. Díky kvalitním scénářům ke Zlaté labuti, kde hraje Petrovu snoubenku Markétu, to ale kupodivu dělat nepotřebuje.
14.04.2023 15:30 |

podobné články

Příští týden ve Zlaté labuti: Všichni chtějí zachránit Báru

 
Seriál ani po 15 epizodách neztrácí náboj, a tak je radost se každý čtvrtek vracet do příjemného prostředí obchodního domu. Jediným nepříjemným aspektem seriálu je skutečnost, že tam vlastně nikdo není šťastný. Ani jedna dvojice, ani jedna rodina.
13.05.2023 07:15 |

podobné články

Příští týden ve Zlaté labuti: Dvojitá porce lásky pro Alenu, facka pro Bouchnera a rada pro Báru

 
Bára je zpět u Záhoře, ale nevypadá, že by se ze svobody radovala. Marek se domnívá, že je velkým zachráncem a ona by mu měla být vděčná. Ale za co? Vždyť ji odvedli právě kvůli němu. Bývalému příteli tak dává najevo, že na jejich vztahu se nic nemění a být s ním nechce.
21.05.2023 00:00 |

podobné články

Podivně vypadající šelma zardousila dvě slepice a vystrašila jejich majitele!

 
Šelma těžko identifikovatelného vzhledu dnes vystrašila starší manželský pár z brněnských Bohunic. Osmdesátiletá žena telefonovala, že divoké zvíře zardousilo jejich dvě slepice a zavřeli ho v kurníku. Penzistka však nedokázala určit, o jakou šelmu jde. Zvíře sice bylo veliké jako liška, mělo však šedočernou barvu a velmi prořídlou srst.
19.05.2012 05:10 |

podobné články

VIDEO Podivně vypadající šelma zardousila dvě slepice a vystrašila jejich majitele!

 
Šelma těžko identifikovatelného vzhledu dnes vystrašila starší manželský pár z brněnských Bohunic. Osmdesátiletá žena telefonovala, že divoké zvíře zardousilo jejich dvě slepice a zavřeli ho v kurníku. Penzistka však nedokázala určit, o jakou šelmu jde. Zvíře sice bylo veliké jako liška, mělo však šedočernou barvu a velmi prořídlou srst.
19.05.2012 10:40 |

podobné články

Zorka Kepková nás vystrašila děsivou modřinou na ruce: Je to důsledek vášnivého milování?

 
Tohle tedy opravdu není pěkný pohled. Půvabná moderátorka SuperStar Zorka Kepková  (22) dnes na generálce všechny pořádně vystrašila. Na její ruce je totiž patrná děsivá modřina, kterou se křehká blondýnka ani nesnažila příliš maskovat.
26.05.2013 20:00 |

podobné články

Soud se dnes začne zabývat kauzou loupeže století

 
Městský soud v Praze se dnes začne zabývat kauzou takzvané loupeže století, při níž bylo v září 2002 z vozu bezpečnostní agentury Group 4 Securitas uloupeno zhruba 154 milionů korun. Obžalobě čelí členové Berdychova gangu a údajní organizátoři loupeže Tomáš Půta a Maroš Šulej. Další dva muži, jichž se proces týká - František Hajn a Antonín Saleta - jsou stíháni jako uprchlí. Všem čtyřem mužům hrozí v případě pravomocného odsouzení až patnáctileté tresty vězení.
01.03.2012 09:55 |

podobné články

Plesovou sezónu okoření špetka klasiky: Labutí jezero v podání nejlepších tanečníků

 
Když se řekne balet, většině lidí se nejspíš hned vybaví snad nejkrásnější dílo tohoto uměleckého odvětví - Labutí jezero. Technicky dokonalé, pohybově vytříbené. Už příští týden navíc v podání jednoho z nejlepších světových souborů přímo v Praze.
30.11.2017 12:05 |

podobné články

Bývalá šéfka oddělení ukradla v klenotnictví Tiffany šperky za 24 milionů korun

 
Na rok a den do vězení poslal v pondělí newyorský soud někdejší zaměstnankyni vyhlášeného klenotnictví Tiffany, která za asi pět let v obchodě nakradla zlaté i platinové řetízky, prsteny s diamanty či náušnice v hodnotě 1,2 milionu dolarů (přes 24 milionů korun).
24.12.2013 21:02 |

podobné články