Článek

Příští týden ve Zlaté labuti: Dvojitá porce lásky pro Alenu, facka pro Bouchnera a rada pro Báru

 
Bára je zpět u Záhoře, ale nevypadá, že by se ze svobody radovala. Marek se domnívá, že je velkým zachráncem a ona by mu měla být vděčná. Ale za co? Vždyť ji odvedli právě kvůli němu. Bývalému příteli tak dává najevo, že na jejich vztahu se nic nemění a být s ním nechce.
21.05.2023 00:00 |

podobné články

Podobné články

Zabiják labutí! O troleje na mostech se ročně zraní desítky ptáků, nepomáhají výstražné terčíky

 
V centrální oblasti Prahy se nachází mnoho relativně blízko u sebe stojících mostů. Vzdálenosti mezi nimi se stávají hrozbou v případě labutí, pro které není historické centrum metropole přirozeným prostředím. Tito vodní ptáci potřebují pro svůj rozlet delší dráhu a mohou se o mosty poranit. Největší problémy jsou s mosty, kudy vedou troleje. Jsou na nich sice výstražné terčíky, přesto je raněných labutí ročně mnoho.
30.04.2018 20:00 |

podobné články

Labutí mládě téměř uhynulo: Polklo rybářský vlasec, zvířecí záchranáři mu ho tahali ze zobáku

 
Smotek rybářského vlasce téměř zahubil labutí mládě. Ptáka s boulí na krku si na Pekelném rybníku na okraji Vejprnic u Plzně naštěstí všimli lidé a zalarmovali ochránce. Těm se povedlo labuti nebezpečný smotek ze zobáku vytáhnout.
30.08.2021 16:15 |

podobné články

Barbora Bočková si ráda mění repliky. Ve Zlaté labuti to ale nemá zapotřebí

 
Herečka Barbora Bočková, známá např. ze seriálu Chlap nebo z filmu Promlčeno, má prý takový drobný zlozvyk, že si při natáčení občas mění slovíčka a repliky. Díky kvalitním scénářům ke Zlaté labuti, kde hraje Petrovu snoubenku Markétu, to ale kupodivu dělat nepotřebuje.
14.04.2023 15:30 |

podobné články

Hašek: Facka všem levicovým voličům, facka české levici, facka sobě samotnému

 
Komentář na facebookovém profilu k odstoupení Josefa Středuly z prezidentského klání.
09.01.2023 14:30 |

podobné články

Plesovou sezónu okoření špetka klasiky: Labutí jezero v podání nejlepších tanečníků

 
Když se řekne balet, většině lidí se nejspíš hned vybaví snad nejkrásnější dílo tohoto uměleckého odvětví - Labutí jezero. Technicky dokonalé, pohybově vytříbené. Už příští týden navíc v podání jednoho z nejlepších světových souborů přímo v Praze.
30.11.2017 12:05 |

podobné články

Nic než pravda – Kolik podob může mít láska?

 
První květnový díl soutěže Nic než pravda je velice přiléhavě ve znamení těch nejrůznějších podob lásky – lásky manželské, lásky rodičovské, lásky první, lásky nenaplněné… Rozhodně ale nemůžeme citovat klasika, ve studiu totiž nepůjde vždy jen o „lásky čas“.
04.05.2009 13:25 |

podobné články

Příští týden ve Zlaté labuti: Rekonstrukce loupeže v klenotnictví vystrašila Báru. Marek se bude chtít zachránit

 
Když se Bára dozvěděla, že se v obchodním domě objeví její bývalý přítel Marek, začala být hodně nesvá. Až moc dobře ho zná, a tak je přesvědčena o tom, že se bude chtít buď zcela vyhnout vězení, nebo alespoň zmírnit svůj trest za krádež šperků. A v sázce je opravdu hodně.
16.04.2023 11:30 |

podobné články

Příští týden ve Zlaté labuti: Všichni chtějí zachránit Báru

 
Seriál ani po 15 epizodách neztrácí náboj, a tak je radost se každý čtvrtek vracet do příjemného prostředí obchodního domu. Jediným nepříjemným aspektem seriálu je skutečnost, že tam vlastně nikdo není šťastný. Ani jedna dvojice, ani jedna rodina.
13.05.2023 07:15 |

podobné články

Dvojitá poprava v Oklahomě skončila fiaskem! Muž zemřel na infarkt

 
Plánovaná dvojitá poprava v americké Oklahomě skončila v úterý fiaskem. První popravu zastavil ředitel věznice v jejím průběhu kvůli problému se zaváděním smrtelné látky do těla odsouzeného, který ale krátce poté zemřel na infarkt. Druhá plánovaná poprava na stejný den se ihned odložila.
30.04.2014 07:30 |

podobné články

Dvojitá mutace koronaviru pronikla do USA. Odborník zmínil obavy z překonání protilátek

 
Vědci z kalifornské Stanfordovy univerzity potvrdili, že se ve Spojených státech objevil první případ tzv. dvojité mutace, která byla v březnu identifikována v Indii. Indické ministerstvo zdravotnictví použilo ne zcela vědecký termín dvojitá mutace, protože se na tomtéž viru vyskytují společně dvě mutace. Experti uvedli, že varianta se šíří rychleji než ostatní formy koronaviru, zatím ale nejsou důkazy o tom, že by snižovala účinnost vakcín, uvedl list Daily Mail.
08.04.2021 09:45 |

podobné články

Labutě v Británii patří královně, která je každý rok nechá sčítat

 
Každý rok koncem července vyráží na Temži šest člunů s posádkami v pestrobarevných tradičních kostýmech. Jejich úkolem je po celý týden kontrolovat stavy labutí v rámci jedné z nejstarších tradic britské monarchie - Swan Upping, neboli sčítání labutí.
15.08.2010 07:20 |

podobné články

11 nejhezčích květnových výroků o lásce

 
A je tu květen – měsíc, který je především o lásce. Zvláště dnes, na prvního máje, chodí zamilované dvojice pod rozkvetlý strom, aby se zde políbili. Možná i vy prožíváte velkou lásku a na první květnový den tak chystáte něco více, nežli jen romantickou procházku. Proč tedy své lásce neudělat radost a nenapsat jí milou smsku nebo vzkaz na ledničku? Pokud nemáte inspiraci, čtěte dál. Našli jsme pro vás 11 výroků o lásce, kterými se můžete inspirovat! Výroky o lásce, aneb udělejte své polovičce radost! Miluju tě a nemusí být Prvního máje, abychom se spolu vydali do ráje, pro mě je to totiž každá vteřina, která s tebou končí a další začíná. Láskou k tobě planu, snad jednou se stanu tím, co po tvém boku nejkrásnější den roku – První máj – bude stát a tvou něhou se hřát. Krásný První máj od někoho, kdo tě miluje. Je první máj, ten lásky čas, slyším teď svého srdce hlas a píši přání své princezně, ať se má dneska líbezně. Byl pozdní večer – první máj, večerní máj – byl lásky čas. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj. O lásce šeptal tichý mech, kvetoucí strom lhal lásky žel, svou lásku slavík růži pěl, růžinu jevil vonný vzdech. Jezero hladké v křovích stinných, zvučelo temně tajný bol, břeh objímal kol a kol, a slunce jasná světů jiných bloudila blankytnými pásky planoucí tam, co slzy lásky. Jsem moc ráda, že tě mám, přání z lásky posílám, užívej si První máj, ať svět je pro tebe ráj. První máj se dneska slaví, tak ať tě to se mnou baví, já si neumím představit hezčí den, být s tebou je prostě sen. Ať na Prvního máje vaše láska zraje, nic ten plamen neuhasí, naopak, ať ho pěkné počasí pořádně rozdmýchá a koření přimíchá.... Čtěte více Příspěvek 11 nejhezčích květnových výroků o lásce pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
05.05.2017 17:55 |

podobné články

VIP Prostřeno! On je dost teplej, prohlásí Fialová o Harapesovi

 
V poněkud ostré atmosféře budou probíhat další dvojitá porce vaření. Květa Fialová (83) se předvede ve své netolerantní podobě. A "drápky" vystrčí i baletní mistr Vlastimil Harapes (66), který si rozhodně nenechá nic líbit.
08.11.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (264 článků) , Vlastimil Harapes (180 článků) , Vlasta Fialová (28 článků)

Dvojitá porce intimity: Verešová si nedá pokoj, zase ukázala kalhotky. Připojila se i Partyšová

 
Andrea Verešová  (32) si sice stěžovala, že všemi médii proběhly snímky, kde na křtu kalendáře automyčky ukázala nechtěně spodní prádlo, ale dlouhé šaty kvůli tomu nosit nezačala. A tak ke stejnému trapasu došlo hned pět dní poté.
27.01.2013 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1393 článků)

Dvojitá porce svůdnosti: Penélope Cruz a Cameron Diaz spolu relaxovaly u bazénu zakryté jen úzkým ručníkem

 
Z natáčení nového snímku Konzultant uniklo pár fotografií, které zachycují dvě hollywoodské herečky Penélope Cruz  (39) a Cameron Diaz  (40) během dopolední siesty u bazénu, kde jsou obě zahaleny jen do krátkých osušek. Celkem dobrá upoutávka na nový biják, co říkáte?
12.07.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Penélope Cruz (247 článků) , Cameron Diaz (385 článků)

Nově dvojitá porce zábavy se sit-down comedy Brzdou Evropy 2 aneb Jakoby show

 
Rádiová verze stand-up comedy Brzda Evropy 2 aneb Jakoby show, která získává stále více věrných posluchačů, vysílá nově dvakrát týdně. Kromě neděle můžete trojici známých performerů Petra „Nastyho“ Cerhu, Vojtu „Vojtaana“ Záveského a Arnošta „Arnyho“ Frauenberga poslouchat i každé úterý od 20:00 do 22:00 hod.
14.01.2022 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Záveský (3 články) , Arnošt Frauenberg (1 článek)

Dvojitá porce kultovních komedií s Milošem Kopeckým v roli proutníka a sukničkáře Karáska

 
Ze spolupráce Miloše Kopeckého a režiséra Zdeňka Podskalského vznikly krátké úsměvné komedie o postarším svůdníkovi, který je sice neustále uváděný v pokušení, ale jak už to bývá, vždy se něco zvrtne.
13.08.2022 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Kopecký (121 článků)

Dva nové případy Specialistů vás čekají už dnes večer. Otrávená koronerka Malinová, kdo se jí chce zbavit a proč?

 
Dvojitá porce adrenalinu a zábavy, která vás čeká v premiérových dílech seriálu, které mají už tradičně sledovanost přes milion diváků, uvidíte už dnes večer, epizody s názvem Touha a Malinková vás zavedou do studentského prostředí.
05.09.2022 12:05 |

podobné články

Dvojitá rána pro Báru Jánovou: Konec v Survivoru a k tomu prý kopačky

 
Říká se smůla ve hře, štěstí v lásce. To, zdá se, ale neplatí pro herečku Báru Jánovou (32). Ta se sice už musela z reality show Survivor pakovat domů, tam ji ale kromě pejska a kamarádky nikdo nevítal. A už vůbec ne herec Ladislav Ondřej, se kterým začala randit v polovině loňského roku. Podle exkluzivních informací eXtra.cz totiž už netvoří pár. Byl právě rozchod s hvězdou Ordinace v růžové zahradě důvodem výkyvu jejích nálad, na které si ostatní soutěžící stěžovali? 
01.02.2022 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Ondřej (100 článků) , Barbora Jánová (120 článků)