Článek

Příští týden v Ulici: Před letní pauzou nás čeká štědrá dávka zábavy i napětí a uvidíme Tonyho v Na lovu

 
Dva týdny před začátkem prázdninové přestávky se v Ulici dočkáme toho, jak si Magda naběhne ve snaze odhalit Soninu pravou tvář. Uvolněná Milena bude svádět Radka a možná tím ohrozí i dceřinu svatbu. Konečně zhlédneme Tonyho výstup v Na lovu a staneme se svědky dalšího Vandina úpadku.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Podobné články

Záběry z Tonyho soutěžení v Na lovu se odvysílají nejen v Ulici. Bonusový materiál bude na webu seriálu

 
Dlouho očekávaná epizoda s Tonyho účastí v Na lovu je konečně tady a diváci, kteří mají k dispozici Voyo, si ji mohou vychutnávat už teď. Ostatní se těší a hádají, jak to asi dopadne. Ještě zajímavější je ale to, jak se vlastně scény natáčely a co si o nové zkušenosti myslí Tonyho představitel.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

Ve středeční Ulici se ukáže, že Tony lhal o neúspěchu v televizní soutěži Na lovu. Něco skrývá

 
Fanoušci pořadu Na lovu a elegána Kalkulátora si ve středečním dílu Ulice přijdou na své. Konečně uvidíme střípky z Tonyho účasti v soutěži a nebude to vůbec taková katastrofa, jak se všem pokoušel namluvit. Katastrofu ale připomíná Lucčina nezáviděníhodná situace. Nezaměstnaná Eva jí zkusí pomoct.
05.07.2024 22:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Dopřejte si chvilku zábavy i poučení s otázkami z vašeho oblíbeného pořadu

 
Ve vědomostní soutěži Na lovu se snoubí poučení, napětí, humor a zábava, což je důvod, proč dokáže zaujmout prakticky kohokoli, diváky různého věku i rozličných zájmů a znalostí. Je to vzdělávací pořad a zároveň vzrušující show. Připomeňte si, proč máte Na lovu rádi, v našem kvízu.
28.02.2024 09:00 |

podobné články

Proč dát šanci letní lásce?

 
Léto je nejteplejší období v roce, kdy jsou večery dlouhé a noci příjemně vlahé – a to je přesně to, co hraje do karet letní lásce. Vzhledem k tomu, že sluníčko zapadá až pozdě večer, máte nespočet dokonalých příležitostí k romantickým procházkám ve dvou, nemluvě o skutečnosti, že je přece doba prázdnin a ty po letní lásce doslova volají! Hoďte předsudky za hlavu a nechte se vtáhnout do nezávazného vztahu, který skončí s úderem posledního letního dne – není na tom nic špatného! Jestliže jste single a nemáte se ke komu vracet domů, proč si letošní léto trochu neužít? Prozradíme vám, proč dát šanci letní lásce! V letní lásce jde především o zábavu Možná jste se na grilovačce u vašich přátel seznámila s krásným a sympatickým mužem, se kterým jste strávila celý večer, jenže se vám už neozval. Zapomeňte na smutnění a pusťte ho z hlavy! Jestliže vám nezavolal, pak to asi nebyl muž pro vás a proč nad takovým ztrácet čas? Při letní lásce jde především o zábavu, závazky zde nemají své místo! Hlavně na nic netlačte Ačkoli by se na letní lásku mělo hledět jako na zábavný flirt, který nemá budoucnost, je samozřejmé, že se po celé léto nedokážete jen bavit. Jestliže vám to nepůjde od srdíčka a budete se do schůzek s pohledným mladíkem doslova nutit, netlačte na pilu a skončete to dříve, než vám z toho přeskočí. Ve chvíli, kdy budete v křeči, si to stejně moc neužijete… Nebojte se experimentů Strávit celé léto s romantickými filmy v televizi a miskou popcornu na klíně? Ale no tak, vždyť tohle přece není váš styl! Nebojte se proto experimentovat, protože i o to jde v letní lásce. Proč tedy nepřijmout pozvání od muže, který sice na první pohled není tak úplně váš typ? Dostala jste nabídku okusit noční koupání... Čtěte více Příspěvek Proč dát šanci letní lásce? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
21.11.2015 06:55 |

podobné články

Lesy ČR: V režijních honitbách plní plán lovu především zaměstnanci, povolenky ale získají i myslivci

 
V režijních honitbách Lesů ČR plní plán lovu zaměstnanci podniku, a pokud je třeba, pomáhají i myslivci s povolenkami lovu. Nová pravidla poplatkového lovu platí od dubna 2023.
24.04.2023 19:25 |

podobné články

Mamka z VyVolených 2 Martin Hranáč slaví 40: O zamilování do Tonyho Jalovce, nechuti k práci a slávě na sítích

 
Martina Hranáče (40) si pamatuje každý divák druhé řady reality show VyVolení, v nichž tento rozpustilý někdejší mladík s jemnějšími rysy působil jako věrný psík budoucího vítěze Tonyho Jalovce (46). V soutěži obstarával zábavu a bylo ho všude plno. Dnes prý už zmoudřel a už ví, co dělal za chyby. „Neměl jsem se do Tonyho zamilovat,“ řekl eXtra.cz.
25.07.2022 14:25 |

podobné články

Osobnosti: Martin Hranáč (29 článků)

Nová televizní soutěž Na lovu: Diváci si užijí kombinaci zábavy, vědomostí a velkého napětí

 
Vědomosti a zábava. To v sobě ukrývá nová soutěž Na lovu, kterou pro diváky chystá televize Nova. V každém z nás se aspoň špetka soutěživosti vyskytuje, ti odvážnější se mohli přihlásit již od března.
12.08.2021 18:15 |

podobné články

Průzkum STEM: Postupně se snižuje podíl lidí, kteří se domnívají, že u nás panuje silné napětí mezi bohatými a chudými

 
Napětí mezi Čechy a cizinci označuje jako velmi nebo poměrně silné dvoutřetinová většina občanů (66 %). Tento podíl je stejný jako v loňském roce. Třípětinová většina občanů registruje napětí mezi vedením podniků a zaměstnanci (59 %). Poněkud nižší podíl lidí (57 %) vidí silné napětí mezi bohatými a chudými. Od roku 2011, kdy STEM začal tuto oblast sledovat, se postupně snižuje podíl těch, kteří napětí mezi bohatými a chudými považují za silné. Mezi lidmi z domácností špatně finančně zajištěných je však tento podíl stále vysoký. Mírně nadpoloviční většina občanů (56 %) vnímá silné napětí mezi lidmi různých politických názorů. Méně často lidé registrují napětí mezi mladými a starými lidmi (39 %) a zejména mezi městem a venkovem (29 %).
13.04.2017 10:40 |

podobné články

Pár dobrých rad pro letní krásu

 
Léto tu opravdu bude co nevidět! Ošklivé měsíce jsou naštěstí za námi a my se tak můžeme těšit na horké léto. Proto jsme se rozhodli zpříjemnit vám čekání článkem, do kterého jsme ukryli pár dobrých rad pro letní krásu. Jestliže si letošní léto chcete užít opravdu na maximum, určitě vám naše rady pro letní krásu přijdou vhod. Tak už na nic nečekejte a pojďme si je prozradit! Tipy pro letní krásu Léto právem patří mezi nejoblíbenější roční období, troufneme si dokonce tvrdit, že ho mají lidé ze všech ročních období nejraději. Léto je totiž příslibem příjemných teplot, hřejivých slunečních paprsků, nebe bez jediného mráčku a dovolených. Zamyslete se nad šatníkem Do začátku léta ještě pár dní zbývá, proto rozhodně na nic nečekejte a zamyslete se nad obsahem vašeho šatníku. Buďte před horkými měsíci o krok napřed a vybavte se tím správným oblečením! Chybět vám nesmí vzdušné šaty, pohodlný overal a stylové sandálky. Dejte si detox Jaké by to byly tipy  pro letní krásu, pokud bychom mezi ně nezařadili i tip na rychlé snížení hmotnosti. Zdravou cestou může být detox organismu. Ten je sice spojován s jarem, ale rozhodně nic nezkazíte, pokud na něho vsadíte i teď. Očistná kůra zbaví vaše tělo nejen usazených škodlivin, ale i pár centimetrů. A která žena by takovou příležitost odmítla. Hladké oholení V létě nejraději nosíme krátké svršky, ať už to jsou šaty, sukně či kraťasy. Mezi naše tipy pro letní krásu tedy zařazujeme i hladké oholení, které je především u žen v letních měsících nepsanou nutností. Hladkého oholení můžete dosáhnout vícero způsoby a záleží tedy pouze na vás, pro který se rozhodnete. Jako první zmíníme oholení žiletkou, které vám skutečně poskytne pocit hladké kůže, ale pouze na pár hodin. Lepší avšak mnohem bolestivější variantou je oholení pomocí epilátoru nebo za pomoci voskových pásků. V... Čtěte více Příspěvek Pár dobrých rad pro letní krásu pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Soutěžte s Bleskem Křížovkami o Upíří deníky!

 
Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě. Propadli jste zcela Upířím deníkům? Zajímá vás, jaké události předcházely jejich ději? Pak si určitě nenechte ujít další napínavou upíří sérii, ve které vás opět čeká velká dávka napětí, tajemna a romantiky. „Pořád jsem po ní toužil, a přesto mi v uších zněl hlas rozumu: Nemůžeš milovat upíra! Kdybych měl jednu z jejích sedmikrásek, mohl bych otrhávat lístky a nechat kytku, aby rozhodla za mě. Mám ji rád...nemám ji rád...mám...Miloval jsem ji. Určitě."
02.11.2011 00:10 |

podobné články

KVÍZ: Na lovu – Nové díly na TV Nova odstartovaly 19. února, těšte se na další porci zábavy a zkuste náš kvíz

 
Televizní soutěž Na lovu, která překypuje humorem i překvapivými postřehy z nejrůznějších oborů, právě přináší divákům úplně nové epizody. Budete se tak moct nadále těšit z geniality lovců a odvahy soutěžících. Zapomenout byste ale neměli ani na náš kvíz.
22.02.2024 11:30 |

podobné články

Dnes v Ulici: Vyplašená nevěsta, rozplácnutý dort a Věrka v slzách

 
Ulice se před prázdninovou pauzou rozloučí dlouho očekávanou svatbou Tonyho a Dominiky, na které ale hned od začátku nejde skoro nic podle plánu. Nevěsta je jako na trní, zpochybňuje každičké rozhodnutí a vlastně netuší, jestli si ženicha opravdu vezme. O další malér se postará Věrka a její dort.
23.06.2023 00:00 |

podobné články

Poslední album One Direction před pauzou. Možná úplně poslední

 
Britsko-irský boyband One Direction vydal v pátek 13. listopadu své v pořadí páté album Made in the A. M. Uvedly ho singly Drag Me Down a Perfect a jde o poslední album před avizovanou pauzou, kterou si kapela dá. V Británii se píše o tom, že se už na scénu nevrátí.
15.11.2015 12:25 |

podobné články

Osobnosti: One Direction (168 článků)

Zabíjet ze sportu je vzrušuje: Právnička a manažer se ocitli na černé listině odpůrců trofejního lovu

 
Rozsáhlá kampaň známého britského aktivisty Eduarda Gonçalvese je zaměřena proti lovu divokých zvířat v Africe a v dalších zemích a proti dovozu trofejí do Velké Británie. V rámci své snahy se chystá vydat knihu, v níž se nejen hlasitě staví za zákaz lovu pro zábavu, ale odhaluje i pár osobností, o nichž lidé neměli nejmenšího tušení, že patří mezi velmi zanícené sportovní lovce!
08.12.2020 19:25 |

podobné články

Superlovec Jiří Martínek alias Doktor Vševěd: V televizní soutěži Na lovu zvítězil už v 87 hrách

 
Historik, geograf a otec od rodiny Jiří Martínek, známý také jako Doktor Vševěd z pořadu TV Nova Na lovu, byl hostem Rozstřelu. Zde promluvil nejen o mnohých vítězstvích v soutěži, ale také o novém pořadu Superlov a o tom, proč má raději klasickou podobu Na lovu.
18.03.2023 09:00 |

podobné články

TÝDENNÍ HOROSKOP: Vodnář vyzná své city, Panna si zaflirtuje

 
Poslední podzimní týden je tady a s ním i neskutečná dávka lásky a vášně. V tomto týdnu nás čeká pořádná dávka emocí, které vyplují na povrch, takže by na sebe všechna znamení měla dávat pozor. Co vás podle hvězd čeká? Náš týdenní horoskop vám napoví, jak to doopravdy bude.
29.10.2018 07:10 |

podobné články

Vánoční úchylka hasiče Tonyho Pampeny z Connecticutu: Na domě má 58 tisíc žároviček!

 
V této ulici by město Stanford v americkém státě Connecticut mohlo na zimu zhasnout pouliční osvětlení. Do dálky tu totiž září vánoční výzdoba hasiče Tonyho Pampeny (51) – svůj dům a pozemek ozdobil celkem 58 tisíci barevných žároviček!
21.12.2015 05:15 |

podobné články

Pamatujete, jak Dominika sbalila Tonyho?

 
Barmanka Dominika se dříve v Ulici objevovala ve vedlejší roli. Vždy se jen mihla za barem v Coolně. O roli hlavní začalo jít tehdy, když se zamilovala do Tonyho. Ten měl ale oči jen a jen pro Digi a její dvě dcery. Teprve až pochopil, že Digi ho nikdy milovat nebude, zkusil štěstí u Dominiky.
30.06.2022 07:15 |

podobné články

Zemřela známá rakouská herečka, bývalá manželka zesnulého amerického herce Tonyho Curtise

 
V úterý nás navždy opustila úspěšná herečka a bývalá manželka Tonyho Curtise (†85) Christine Kaufmann (†72), která byla nesmírně talentovaná. Právě ona totiž byla první rakouskou držitelkou Zlatého glóbu.
30.03.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Tony Curtis (8 článků) , Christine Kaufmann (1 článek)