Článek

Příští týden v Ulici: Noví studenti, drama v Coolně i Tomáškův návrat

 
Karlu a Kryštofa čeká první schůzka s poradcem, ale co udělají s nemocnými dětmi? Do Ulice také dorazí dvě nové postavy – synové herecké legendy. Adam stále neví, jestli má odletět do Ameriky, a Bára se v Coolně potká se zamilovanou dvojicí. Na scénu se také vrátí redaktor Tomášek.
18.02.2023 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Adam Adam (494 článků) , Adam Adam (494 článků)
Podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Kdyby včera večer byli v Coolně nějací studenti gymnázia, zaručeně by svoji paní profesorku nepoznali. Ctihodná Miriam Hejlová tam rozjela tanec jako kdysi na Barče.
03.09.2009 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Miriam Hejlová (70 článků)

Poláci našli Tomáškův dopis Ježíškovi: Hlásí se další, co mu chtějí koupit dárky

 
Přibližně 430 kilometrů putoval Tomášův dopis Ježíškovi zavěšený na čtyřech balónkách. Trojice kamarádů ho objevila daleko za hranicemi, až v polské Poznani. Příběh dopisu obletěl polská média a přihlásilo se už několik dobrých lidí, kteří chtějí přání malému chlapci splnit.
12.12.2017 20:40 |

podobné články

Tomáškův dopis pro Ježíška má šťastný konec: Nálezci z Polska mu poslali vysněné dárky

 
Obrovskou krabici plnou dárků dostane už brzy Tomášek Slavík ze Sezimova Ústí. Dopis, který 1. prosince poslal na balonku Ježíškovi, totiž dolétl do polské Poznaně, kde ho našla trojice přátel. A ti se rozhodli mu přání nezapomenutelných Vánoc splnit.
22.12.2017 18:05 |

podobné články

Co dnes uvidíte v Ulici?

 
Jako se ošklivé káčátko proměnilo v krásnou labuť, také Thea se dnes rozhodne, že nemusí pořád vypadat jako na túře nebo v kempu. Za pomoci své starší sestry Libušky se z ní stane královna večírku v Coolně.
01.10.2009 09:00 |

podobné články

Dočkáme se v Ulici návratu Jany za Brunem?

 
Bruno zůstal v Coolně jako kůl v plotě po tom, co ho opustila Jana. S tou nejprve podvedl svou Dorku, jenže pak toho na Janu bylo doma příliš a opět se rozhodla vzít nohy na ramena. Zdalipak se za Brunem vrátí, to je ve hvězdách!
08.04.2022 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (44 článků) , Bruno Bruno (44 článků)

Pamatujete, jak Dominika sbalila Tonyho?

 
Barmanka Dominika se dříve v Ulici objevovala ve vedlejší roli. Vždy se jen mihla za barem v Coolně. O roli hlavní začalo jít tehdy, když se zamilovala do Tonyho. Ten měl ale oči jen a jen pro Digi a její dvě dcery. Teprve až pochopil, že Digi ho nikdy milovat nebude, zkusil štěstí u Dominiky.
30.06.2022 07:15 |

podobné články

V Ulici dnes budou létat sprostá slova. Bára dokáže být drsná

 
Bára má Skyler i její bezbřehé arogance plné zuby. Dnes jí parádně rupnou nervy, a když se pokusí uklidnit v Coolně, naopak se ještě více rozčílí. Pochopí totiž, že ji nezradil jenom Franta, ale i Bruno, který o všem věděl. Nejvyšší čas zvednout kotvy a zmizet někam daleko.
09.02.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Bruno Bruno (44 článků) , Bruno Bruno (44 článků)

dTest: Studenti z Opavska zvítězili v tvorbě spotřebitelského časopisu o mobilním trhu

 
Soutěž o zájezd do Evropského parlamentu přilákala 54 studentských týmů k redakční práci a ochraně spotřebitelů. V desátém ročníku soutěže Spotřeba pro život soutěžili studenti v tvorbě vzorového čísla časopisu, který pomůže čtenářům s orientací v džungli českého telekomunikačního trhu. Sami studenti si díky tomu osvojili znalosti o svých právech a povinnostech vůči mobilním operátorům. Do Štrasburku nebo Bruselu se podívají studenti z Opavska, Zlínska a Prahy se svými pedagogy.
08.06.2018 16:20 |

podobné články

Maturity skončily. Studenti budou znát výsledky příští týden

 
Dnešek byl posledním dnem státních maturit. Jejich výsledky pak budou známy do půlnoci čtvrtka, 9. června, studenti se je dozví příští týden.
07.06.2011 21:00 |

podobné články

NOVÝ DÍL ULICE NA VOYO.CZ: Vojta Kalich se vrací!

 
Terezu Jordánovou čeká v nových dílech pořádný šok, v Coolně se totiž zcela nečekaně objeví láska jejího života – Vojta! Jaké bude jejich setkání po dlouhé době? Padnou si do náruče? Co se bude dít, můžete sledovat již nyní!
16.08.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Tereza Jordánová (99 článků) , Vojtěch Kalich (9 článků)

Dominika se ukázala být velmi dobrou kamarádkou, podrží Karlu i nadále?

 
Barmanka Dominika, která v Coolně ulovila Tonyho, se ukázala jako opravdová kamarádka, když se nemohla jen tak koukat na to, jak si Karla šlape po štěstí. Na Karlu zatlačila, aby neseděla na dvou židlích a konečně se rozhodla buď pro Máru, nebo pro Jakuba. Přitom doufala, že Karla zavrhne Jakuba a dá přednost své rodině. To se málem nestalo, díky náhodě však Karla konečně pochopila, co je Jakub vlastně zač.
25.07.2022 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Dominik (31 článků)

Podporuje Ulice pití alkoholu? Taky jste si všimli, že v každém, ale úplně každém díle se pije alkohol?

 
Na jedné straně se v seriálu Ulice objevují témata, která poukazují na problémy s alkoholem a jeho nebezpečnost, na druhou stranu se pak téměř v každém díle pije. Také jste si toho všimli? A to nejen v hospodě a v Coolně, ale také v domácím prostředí jednotlivých postav.
06.01.2023 17:30 |

podobné články

Ulice: Žofka už zase pláče u Ivy doma, Mára zase Tonymu v Coolně

 
4414. díl Ulice se zase točí kolem Žofky. Michalova nevraživost vůči Žofce způsobila, že Iva o ní nemá téměř žádné informace a pochopitelně o ní má starost. Vlivem toho se v ní probouzí pátrací agent. Chce zjistit, co se děje a zve paní Duškovou k sobě na masáž. Celé se to pak zkomplikuje a Žofka musí přespat u Klímů. To, co by dříve Michal vítal, je teď pro něj nepřípustné. S Žofkou už neprohodí ani slovo.
01.02.2023 07:15 |

podobné články

Ulice: Franta doufá v odpuštění. Rozhovor s Bárou ale nedopadne podle představ

 
Po dramatickém střetu se Skyler a zklamání z kamaráda Bruna nechce Bára nic jiného než vypadnout daleko odsud. Franta ji ale nenechá jenom tak odejít. Potřebuje rozhřešení. Potřebuje ulevit svědomí. Přinese Báře věci a uprosí ji k setkání v Coolně. Bára mu to ale rozhodně neusnadní.
09.02.2023 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Bruna Bruna (29 článků)

Noví „ministři bez baráku“ se prodraží. Hlavně Piráti prý budou hledat fleky pro členstvo

 
Vláda Petra Fialy (ODS) bude mít o 3 ministry víc než končící kabinet Andreje Babiše. Příští premiér a jeho kolegové říkají, že díky tomu budou připravovat kvalitnější návrhy zákonů než Babišova vláda a konečně pořádně připraví české předsednictví v EU, které připadne na druhou polovinu roku 2022. Jenže noví ministři také státní kasu vyjdou na několik milionů. Mohou to být až desítky milionů korun navíc. Rok co rok.
19.11.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (25784 článků) , Petr Fiala (5069 článků)

Poslanci fasují byty i "nářadí". Musí se přikoupit dvě auta

 
Noví poslanci mají plnou hlavu stěhování. Parlament se sejde poprvé v pondělí, ale noví zákonodárci si už rozdělili byty v Nerudově ulici. Deník MF Dnes píše i o stěhování na půdě sněmovny. ODS například musela uvolnit kanceláře hnutí ANO. Už teď se prý mluví o nákupech nových aut.
19.11.2013 07:51 |

podobné články

Virtuální operátoři útočí na český trh. Příští týden představí své nabídky Mobil.cz a GTS

 
Příští týden představí své nabídky nejméně dva noví virtuální mobilní operátoři. Mobil.cz nabídne své služby hlavně domácnostem, GTS zase firmám. Vyplývá to z informací obou společností. 
09.05.2013 10:40 |

podobné články

Studenti představí plán akcí proti reformě vysokých škol

 
Studenti v pondělí představí program akcí namířených proti reformě vysokých škol. Do pražského Karolina se kvůli tomu sjedou zástupci studentských komor akademických senátů z celé republiky. Protesty se budou konat poslední únorový týden, studenti plánují třeba noc univerzit a pochody, uvádí ČTK.
20.02.2012 06:40 |

podobné články

Studenti ústecké filozofické fakulty zahájili Týden neklidu

 
Studenti Filozofické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem dnes dopoledne zahájili svoji část celostátního Týdne neklidu. Jejich protest vyvrcholí ve čtvrtek demonstrací. Studenti v celé zemi protestují proti reformě vysokých škol navrhované ministerstvem školství.
27.02.2012 12:00 |

podobné články