Článek

Příští týden v Ulici: Kostlivci ve skříních Karly a Máry, příchod Marka Vašuta a svědek silvestrovského řádění

 
Karla se o Kryštofovi dozví něco, co v ní vyvolá další pochyby. Gábina jedná za Jirkovými zády a schází se s charismatickým soudcem. Silvestrovská dámská jízda Martiny a Venduly na sebe nenechá zapomenout a Magda s Prokopem k sobě znovu hledají cestu.
03.02.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (142 článků)
Podobné články

OBRAZEM: Nejelegantnější ženou roku je dánská princezna Mary

 
Manželka dánského korunního prince Frederika Mary se stala nejelegantnější ženou roku 2013. Původem Australanka podle magazínu Hello! za sebou nechala manželku britského prince Williama Kate, nizozemskou královnu Máximu i návrhářku Victorii Beckhamovou. Další články k tématu: V Dánsku jsem se cítila osaměle, přiznala korunní princezna Mary OBRAZEM: Dánská princezna Mary porazila vévodkyni Kate. Lépe se obléká Princezna Mary chce být modelkou
13.01.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (908 článků) , Kate Mara (92 článků) , Mary Mara (512 článků)

Smutek v rodině Marka Vašuta: Zemřel hercův tatínek!

 
Po dlouhé nemoci zemřel taneční dramaturg, kritik a publicista, ale především otec herce Marka Vašuta (56) Vladimír Vašut (†85). Za tři týdny by oslavil 86. narozeniny.
03.03.2017 16:35 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (142 článků) , Vladimír Marek (79 článků)

Boudová v podvazcích: Položila se na Vašuta

 
Je neuvěřitelné, co všechno je herečka Nela Boudová (43) schopná udělat pro jednu skleničku bílého vína. Na tiskové konferenci k divadelní hře Včera tě zabiju! dokonce ukázala své černé samodržící punčochy a málem povalila kolegu Marka Vašuta (50).
03.05.2011 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (142 článků) , Nela Boudová (216 článků)

Jiří Langmajer: Na charisma Vašuta nemám!

 
Jiří Langmajer (45) patří ve své generaci k nejlepším hercům. Přesto se o něm moc neví. V rozhovoru na rádiu Bonton byl nečekaně upřímný a prozradil nejen to, že nečte knihy autora své aktuální divadelní role, ale i pro jaké ženy má slabost a že charisma Marka Vašuta nemůže konkurovat..
26.08.2011 12:50 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Marek Vašut (142 článků) , Jiří Marek (482 článků) , Jiří Marek (482 článků)

Jiří Langmajer: Na charisma Vašuta nemám!

 
Jiří Langmajer patří ve své generaci k nejlepším hercům. Přesto se o něm moc neví. V rozhovoru na rádiu Bonton byl nečekaně upřímný a prozradil nejen to, že nečte knihy autora své aktuální divadelní role, ale i pro jaké ženy má slabost a že charisma Marka Vašuta nemůže konkurovat.
26.08.2011 13:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (646 článků) , Marek Vašut (142 článků) , Jiří Marek (482 článků) , Jiří Marek (482 článků)

Renč vyděsil Vašuta: Při natáčení Sanitky 2 tekla krev!

 
Režisér Filip Renč (46) šokoval herce Marka Vašuta (51). „To jako budu mít zkrvavený čelo?“ reagoval Vašut na scénář Ivana Hubače k seriálu Sanitka 2. „Točíme možná nejtěžší scénu ze seriálu. Náklaďák, který jede po hlavní, se střetne se sanitkou, kterou řídí Vašut. Dopadne to katastrofálně a Marek je logicky totálně krvavý,“ vysvětluje Renč.
27.02.2012 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (142 článků) , Filip Renč (645 článků) , Ivan Hubač (29 článků)

Ulice: Hermanova žádost o ruku nedopadne podle plánu. Navíc na něj ze skříně vybafnou kostlivci

 
Rok 2024 přinese hned na úvod Jirkovu touhu učinit ve vztahu s Gábinou další důležitý krok. Chce ji požádat o ruku, ale okolnosti mu bohužel nebudou hrát do karet. Navíc se v jarní sezóně objeví na obzoru jeho táta, kultivovaný emeritní soudce v podání Marka Vašuta.
25.12.2023 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Vašut (142 článků)

Hvězda seriálu To je vražda, napsala se vrací. Tentokrát jako Mary Poppins

 
Filmová studia Disney potvrdila, že zahajují natáčení filmu Mary Poppins se vrací (Mary Poppins Returns) na motivy knižní předlohy Pamely L. Travers. V muzikálu, který se odehrává o dvacet let později než známá divadelní a filmová klasika Mary Poppins, si zahraje také britská hvězda Angela Lansbury. Nositelka šlechtického titulu si zahraje oblíbenou Dámu s balónky.
23.02.2017 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Angela Lansbury (21 článků) , Mary Mara (512 článků) , Mary Travers (4 články)

Dnes v Ulici: Zatímco napětí u Karly a Kryštofa polevuje, Duškovy svaly jsou ztuhlé, že je ani ruce zkušené Ivy nerozmasírují

 
Pokud si Iva myslela, že se její kratičký románek s Duškem rozplyne jako pára nad polévkou v bistru, kde aktuálně pracuje, tak to se přepočítala. Už jen ze zaťatých Robertových svalů lze vyčíst, že to mezi nimi už nikdy nebude jako dřív. Stejně jako u Karly a Máry, u nichž ale napětí naopak povoluje.
17.10.2023 00:00 |

podobné články

Markéta Stehlíková o postavě rázné Karly z Ulice: Marečkovi jsou na tom finančně zle a bude hůř

 
Sympatická herečka Markéta Stehlíková (36) je známá momentálně především z nekonečného seriálu Ulice. Její postava neohrožené policistky Karly prošla za krátkou dobu celkem razantní proměnou. S příchodem těhotenství a následně mateřství Karla přehodnotila životní priority a v současné době se naplno věnuje své rodině. Představitelka Karly Markéta prozradila v rozhovoru pro eXtra.cz, jak se bude vyvíjet těžká životní situace u Marečků, kteří nyní válčí s finanční krizí, a také to, co má se svojí seriálovou postavou společné.
11.02.2021 16:41 |

podobné články

Osobnosti: Markéta Stehlíková (25 článků)

RECENZE Knězova cesta do pekla aneb Chorvatsko u zpovědi

 
Režisér Vinko Brešan dlouhodobě zkoumá skrze na první pohled čistě zábavné filmy současné Chorvatsko s jeho černým svědomím i kostlivci ve skříních. Knězovy děti si berou na paškál katolickou církev.
27.06.2014 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Vinko Brešan (1 článek)

Černoch (Úsvit): Vím, jak napravit chyby předchozího vedení Prahy

 
Blíží se konec čtyřletého volebního období v Praze. Novou politickou reprezentaci, která vystřídá tu dosavadní, nečeká nic snadného. Bude se muset zabývat dědictvím v podobě projektů jako Opencard či tunel Blanka. Nejprve je ale nutné začít s analýzou stavu financí a závazků. Kdo ví totiž, jací kostlivci se ve skříních schovávají.
05.09.2014 07:35 |

podobné články

Miloši, ty hajzle, zalez a drž hubu! Zeman napomenut kvůli H-Systemu

 
Drž už hubu, Miloši! Takto oslovila prezidenta republiky někdejší poslankyně za ODS Kateřina Dostálová. Stalo se tak na jejím facebookovém profilu. Za vše může znovu oživená kauza H-Systemu, Nejvyšší soud totiž včera k překvapení všech rozhodl, že členové družstva Svatopluk se musí do třiceti dnů vystěhovat z domů, které si po krachu H-Systemu svépomocí dostavěli. Jsou ve skříních ČSSD, potažmo Hradu, další kostlivci?
25.07.2018 14:10 |

podobné články

Ťokovo spěchání s vyhlášením vítěze soutěže na provozovatele mýta a nyní také odcházení z politiky může být i útěkem před kostlivci na ministerstvu

 
Ministr dopravy Dan Ťok byl sice nejdéle sloužícím ministrem dopravy posledních let, o moc více než předchůdci toho ale neudělal. Spíše naplnil skříně na Ministerstvu dopravy dalšími kostlivci. Dálnice se pořád nestaví, zákon na zjednodušené výkupy pozemků, které vadí stavbě dálnic, je v nedohlednu a k tomu nyní absolutně nedůvěryhodné výběrové řízení na provozovatele českého mýta.
10.04.2018 10:55 |

podobné články

Dozví se Mára o úletu Karly v Ulici?

 
Mára v Ulici je natolik zaměstnaným mužem, že mu zcela unikl poměr jeho vlastní ženy Karly se spisovatelem Jakubem, se kterým si občas skočil i na pivo. Dokonce mu ani nepřišlo divné, když se Jakub na Věrčině svatbě popral s Brunem.
23.05.2022 14:15 |

podobné články

Příští týden v Ulici: Evino fakt husté video, Sonin tajný románek i rozvod Karly a Kryštofa

 
Příští týden v Ulici bude opět bohatý na trapasy. Jejich hlavními aktérkami se stanou Eva a Martina. Do smíchu však nebude Marečkovým, jelikož Kryštof a Karla vyrazí k soudu, aby se nechali rozvést. Soňa je ochotná podniknout kdeco, aby si udržela romanci na pracovišti.
17.02.2024 00:00 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (135 článků)

Zemřela zpěvačka folkového tria Peter, Paul & Mary

 
Mary Traversová z amerického folkového tria Peter, Paul & Mary zemřela ve středu ve věku 72 let v nemocnici v Danbury v Connecticutu. Měla leukémii. Transplantace kostní dřeně se sice povedla, ale zpěvačka podlehla vedlejším účinkům chemoterapie.
17.09.2009 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Mary Mara (512 článků) , Peter Paul (8 článků) , Peter Paul (4 články)

Mary Celeste: Odnesl posádku ďábel?

 
Téměř 140 let se nedaří vysvětlit záhadu dvojstěžníku Mary Celeste, který 5. listopadu 1872 vyplul z New Yorku do italského Janova. Měsíc poté si britská briga u Azorských ostrovů všimla podivně plující lodi. Pohybovala se nepravidelně, vypadalo to, že má nevhodně nastavené plachty. Byla to Mary Celeste. Z její paluby nikdo neodpovídal na signály, a tak kapitán brigy vyslal tři své muže na průzkum…
06.06.2010 23:15 |

podobné články

Osobnosti: Celeste (76 článků) , Mary Mara (512 článků) , Mara New (19 článků)

Dánská princezna Mary by v případě rozvodu neměla nárok na majetek

 
Australanka Mary Donaldsonová (43) se v roce 2004 svatbou s dánským korunním princem Frederikem (46) stala princeznou. Královský palác se po zkušenostech s rozvodem mladšího prince Joachima pojistil a Mary musela souhlasit se změnou manželské smlouvy, která upravuje podmínky rozvodu.
12.04.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Liam Neeson (73 článků)