Článek

Přísná Andrea ze Svatby na první pohled se nezdá! Sexy fotky, kam se podíváte

 
Andrea Eliášová (26) se do Svatby na první pohled přihlásila, aby našla tu pravou lásku. Ve vztahu s Kadrim (30) se ale chovala podobně odtažitě, jako mnoho dalších účastnic tohoto experimentu, jehož druhou řadu TV Nova právě dovysílala. Mimo televizní kamery ale působí docela jinak, minimálně pro mužské oko rozhodně přívětivěji...
03.12.2021 08:50 |

podobné články

Podobné články

Příprava svatby nemusí být stresující maratón

 
Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany. V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne. Jak naplánovat svatbu Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy. Termín svatby Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě. Party stany se vším všudy Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet. Svatební květinová výzdoba a dekorace Díky... Čtěte více Příspěvek Příprava svatby nemusí být stresující maratón pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
30.11.2016 06:35 |

podobné články

Druhý pár Svatby na první pohled: Andrea má jasně dané požadavky na muže

 
V první epizodě druhé řady projektu Svatba na první pohled stanuli před oltářem potetovaný pohodář Jaroslav a dračice Romana. Jako další pár se představí Kadri (29) a Andrea (25), kteří prozradili, proč se do Svatby přihlásili. "Když bude vyhověno mým požadavkům, mohlo by to vyjít."
14.09.2021 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Romano (21 článků)

Andrea (42): Při koupání objevila rakovinu prsu, a rozplakala se...

 
Paní Andrea se s rakovinou prsu poprvé setkala, když onemocněla její babička. „Možná mi později pomohlo i to, že babička dodnes žije,“ konstatuje paní Andrea. První manželství se nepovedlo a ona zůstala s dcerou sama. Když pak potkala nového partnera, řešila, jak zařídit svůj život dál. Andrea se za ním přestěhovala do Prahy a její dcera zůstala na Moravě u babičky. „Bylo to trápení,“ přiznává Andrea. „Možná tam někde leží zárodek mé nemoci.“ Později se dcera přestěhovala do Prahy a o rok později se Andrea vdávala.
26.03.2013 05:15 |

podobné články

Andrea (42): Při koupání objevila rakovinu prsu, a rozplakala se...

 
Paní Andrea se s rakovinou prsu poprvé setkala, když onemocněla její babička. „Možná mi později pomohlo i to, že babička dodnes žije,“ konstatuje paní Andrea. První manželství se nepovedlo a ona zůstala s dcerou sama. Když pak potkala nového partnera, řešila, jak zařídit svůj život dál. Andrea se za ním přestěhovala do Prahy a její dcera zůstala na Moravě u babičky. „Bylo to trápení,“ přiznává Andrea. „Možná tam někde leží zárodek mé nemoci.“ Později se dcera přestěhovala do Prahy a o rok později se Andrea vdávala.
30.03.2013 11:10 |

podobné články

Válka ve Svatbě: Andrea už má novou lásku, na ulhaného Kadriho vylila kýbl špíny

 
Andrea a Kadri ze Svatby na první pohled již netvoří pár, a to kvůli sérií lží, které nevěsta již nedokázala překousnout. Andrea (25) se rozhodla na Instagramu vyzpovídat svým fanouškům a na Kadriho (29) práskla věci, které se v televizi neobjevily. Důvodem, proč zůstává ve Švýcarsku, nebyla finanční pomoc rodině, ale splácení dluhů za hraní automatů, a nyní prý podporuje lidi, kteří Andreu zesměšňují. Kromě slov plných zklamání se Andrea svěřila s radostnou novinkou: v jejím životě se objevil nový muž, do kterého je zamilovaná až po uši.
10.12.2021 14:00 |

podobné články

Andrea ze Svatby o své lásce ke Kadrimu: Tohle mě na něm okamžitě uchvátilo

 
Andrea Eliášová (25) ze Svatby na první pohled prozradila, co jí na ženichovi Kadrim (29), kterého pro ni vybrali experti, nejvíce imponuje. Podělila se s námi také o zážitky z natáčení, veselky i o to, co jí prolétlo hlavou, když kráčela před oltář.
27.09.2021 12:45 |

podobné články

Souboj nevěst v plavkách ze Svatby na první pohled: Prototyp krásy pokulhává, vítězí kypré tvary a nadhled

 
Experimentální reality show Svatba na první pohled doslova rozdělila Česko. Jedna část diváků si sociální experiment, který má dát dohromady dva zcela cizí lidi, nemůže vynachválit a bere to jako odlehčený bizár, který si zkrátka nechtějí nechat ujít. Druzí si ale stěžují na to, že účastníci už v jiných show účinkovali a to jim ubírá na důvěryhodnosti. Nejčastěji se ovšem lidé na sociálních sítích dohadují o tom, která z nevěst je ta nejideálnější. Jak by dopadl souboj v plavkách nevěst ze Svatby na první pohled?
06.12.2020 09:20 |

podobné články

Andrea a Kadri ze Svatby jsou párem snů: Rodiče ale nad vztahem lomí rukama

 
Andrea Eliášová (25) a Kadri Presheva (29). Nový pár pořadu TV Nova Svatba na první pohled hraje divákům na city. Oba soutěžící si okamžitě zamilovali. Najdou spolu štěstí, přestože byli jejich rodiče původně proti jejich lásce? Romantická Andrea by si štěstí už konečně zasloužila.
17.09.2021 17:20 |

podobné články

NEJVÍC SEXY MILFKY ČESKA: Tyhle maminy vás dostanou do varu! RAJCOVNÍ FOTKY UVNITŘ ČLÁNKU

 
Myslela jste si, že mateřstvím váš svět končí a už zůstanete navždy jen u kojení, plenek, úklidu a výchovy? Nevěšte hlavy, máme pro vás tři nejkrásnější maminy Česka, které ani po dvou dětech nepřišly o svůj půvab. Ba naopak, ještě vykvetly a my máme jejich sexy fotky. Když se na ně podíváte, tak se tolik porodu bát nebudete. Můžete být krásné i s dětmi.
15.11.2016 19:25 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Andrea Verešová poprvé promluvila o umělém poprsí. Tyhle fotky hovoří jasnou silikonovou řečí!

 
Tyhle fotky rozmarem přírody prostě nevysvětlíte. Tady to vypadá na práci šikovného chirurga. Oslovili jsme deset žen a deset z nich nám řeklo, že Andrea Verešová (36) má silikonové poprsí. A co nám k tomu řekla sama Andrea?
27.02.2017 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1373 článků)

Zhubni a neretušuj: Andrea Verešová dostala studenou sprchu za zfušované fotky

 
Andrea Verešová (40) vzbudila další kontroverze svým záhadným upravováním fotek. Muž, který si říká Lachtan a tvrdí, že je retušér, totiž uveřejnil její fotky, které sice Andrea nahrála, nakonec se je ale kvůli kritice veřejnosti rozhodla smazat. A retuš je na nich brutální.
26.04.2021 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Verešová (1373 článků)

První pár z nové řady Svatby na první pohled. Romaně a Jaroslavovi věští experti vášnivý sexuální vztah!

 
Populární show Svatba na první pohled se vrací na televizní obrazovky. Z bezmála dvou tisícovek účastníků vybral tým expertů opět páry, která se poprvé setkají až v den své svatby. Po ní zažijí třicet dní společného života, jeho vzestupy i pády, romantiku i krize, to vše za přítomnosti televizních kamer a expertů, kteří s nimi budou i nadále pracovat a pomáhat jim poprat se se situacemi, na které nejsou připraveni.
05.09.2021 10:15 |

podobné články

„To je jak František, vole!“ Ženich ze Svatby na první pohled zapomněl prsten. Dostal céres od nevěsty

 
Potetovaný pohodář Jaroslav a vášnivá dračice Romana stanuli jako první pár před oltářem ve druhé řadě reality show Svatba na první pohled. Dohromady je dali experti na základě vědeckých poznatků a poprvé se uviděli v den svatby těsně před obřadem.
16.09.2021 12:30 |

podobné články

Desetileté výročí svatby! Pepa Vojtek a jeho sexy tanečnice slaví jubileum. Co bude na programu?

 
Pepa Vojtek  (54) a jeho manželka Jovanka oslaví 10. výročí svatby. Brali se 2. ledna na Vyšehradě, kam se letos, věrni tradici, zase vrátí. "Máme rituál, že vždycky jdeme do restaurace, kde jsme se brali, a na procházku Prahou," řekla Super.cz Jovanka Vojtková. "Máme deset let výročí od svatby, dvanáct let výročí vztahu," usmívá se.
29.12.2019 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Josef Vojtek (656 článků)

Takhle se šklebil čerstvý ženáč Pomeje: Krásná manželka Andrea zveřejnila foto z koupelny, které vzniklo těsně po veselce

 
Jiří Pomeje  (49) a jeho manželka Andrea, která má s producentem dcerku Aničku, slaví první výročí svatby . Půvabná tmavovláska Andrea Pomeje  (26) je s Jiřím pořád šťastná, a tak se na sociální síti pochlubila fotkou ze zákulisí loňské veselky.
03.06.2014 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pomeje (1782 článků)

Přísná Yvetta Blanarovičová: Kladivo na přítele!

 
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (51) působí na první pohled jako velmi jemná a citlivá žena. Tuto svou stránku projevuje například při pomoci sociálně slabším dětem. Jak ovšem přiznává, umí být i velmi přísná. Jsou i situace, ve kterých by se neváhala uchýlit k násilí.
22.06.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (359 článků)

Přísná Yvetta Blanarovičová: Kladivo na přítele!

 
Herečka a zpěvačka Yvetta Blanarovičová (51) působí na první pohled jako velmi jemná a citlivá žena. Tuto svou stránku projevuje například při pomoci sociálně slabším dětem. Jak ovšem přiznává, umí být i velmi přísná. Jsou i situace, ve kterých by se neváhala uchýlit k násilí.
25.06.2015 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Yvetta Blanarovičová (359 článků)

Svatby podle Lucie: Bílá se chce potřetí vdát!

 
Zpěvačka Lucie Bílá (44) má za sebou už dva rozvody, ale myšlenky znovu se vdávat se nezbavila. Klidně by do třetice do chomouta opět šla. Ze svých rozvodů a svateb si dělá dokonce legraci. "Měla jsem dvě nádherné svatby, a tak si tak říkám, že jako byly Svatby podle Mary, tak by mohly být svatby podle Lucie," prozradila Lucie Bílá serveru prozeny.cz
19.03.2011 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Bílá (2654 článků) , Mary Mara (499 článků)

Dávejte pozor, jaké batohy kupujete svým dětem do školy! Mohou tam být i takovéhle perverznosti!

 
To prostě chcete "koupit své ratolesti do školy":http://www.extra.cz/drsna-sexualni-vychova-ucitelka-ukazala-zakum-pohlavni-organy-osm-z-nich-zkolabovalo nový batoh, jelikož jsou zrovna ve slevě. Podíváte se na něj, přijde vám docela fajn, lehce se podíváte dovnitř, nejsou v něm díry a stojí dvě stovky, což vám přijde jako férová cena a koupíte ho.
22.06.2014 21:10 |

podobné články