Článek

Přípravy zahájení festivalu ve Varech v plném proudu: Město se připravuje na bujaré večírky

 
V pátek město Karlovy Vary opět ožije a v rámci 58. ročníku věhlasného mezinárodního filmového festivalu zde uvítá celou řadu slavných umělců české i světové kinematografie. Na místě samozřejmě nebude chybět ani eXtra.cz, které vám v rámci pravidelného podcastu Outsider a Insider bude přinášet mnoho žhavých novinek z bujarých večírků a společenskými akcemi nabitých festivalových dní i nocí.
27.06.2024 06:10 |

podobné články

Podobné články

Přípravy karlovarského festivalu jsou v plném proudu

 
V plném proudu jsou přípravy letošního 49. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech, který zahájí již příští týden v pátek 4. července.
26.06.2014 13:30 |

podobné články

O miminku z koše všichni mlčí, matka pořádala doma bujaré večírky

 
Těhotenství skrývala a v bytě, kde bydlí, se konaly bujaré večírky. Tvrdí sousedé ženy, která při domácím porodu v Plzni přivedla na svět holčičku. Tu policisté našli odloženou v koši na prádlo.
14.08.2017 16:15 |

podobné články

Seriálové hvězdy prozradily, jak slaví silvestra: Dávají si předsevzetí a chodí na bujaré večírky?

 
Po celý rok se potkávají na natáčení seriálu Modrý kód. Tentokrát ale udělali oblíbení herci výjimku a před objektivem se nechali zvěčnit na netradičních silvestrovských fotografiích. Při tom se také pochlubili, jak stráví letošního silvestra, zda si dávají nějaká předsevzetí, a jestli pořádají bujaré večírky.
31.12.2019 21:50 |

podobné články

Festival v Karlových Varech, to jsou i večírky a další akce

 
K Mezinárodnímu Filmovému festivalu v Karlových Varech nepatří jen filmy, ale i bujaré večírky v místních klubech a spousty doprovodných akcí. Připravili jsme pro vás přehled těch nejzajímavějších z nich.
29.06.2012 09:10 |

podobné články

Charvát (ANO): Přípravy na Olympijský park 2016 jsou v plném proudu

 
Přípravy olympijského parku, který budou Pardubice hostit v srpnu u příležitosti letních olympijských her v Rio de Janeiru, jsou v plném proudu. Speciální městem vytvořená pracovní skupina už má za sebou terénní průzkum i druhou schůzku. Srdcem dění bude park Na Špici, olympijský program se rozšíří i do jeho okolí nebo historického centra města.
29.12.2015 14:45 |

podobné články

Přípravy na koncert AC/DC jsou v plném proudu. Zvon už visí na pódiu

 
Na letišti v pražských Letňanech jsou v plném proudu přípravy na nedělní koncert australské skupiny AC/DC. Staví se pódium, tradiční obrovský zvon už na něm visí a kapela dorazí do Prahy během soboty.
21.05.2016 14:30 |

podobné články

Manželé Brzobohatí si podmanili kolonádu. Zamilované hrdličky zářily na všechny strany

 
Filmový festival ve Varech je v plném proudu. Do lázeňského města se jako každý rok sjela plejáda známých osobností, které si přijely užít filmy či bujaré večírky. Mezi nimi nechybějí ani manželé Ondřej a Daniela Brzobohatých. Jak zachytili fotografové eXtra.cz, dvojice stále působí velmi zamilovaně. Ruku v ruce si to vykračovali na kolonádě. 
02.07.2024 09:10 |

podobné články

OBRAZEM: Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu

 
Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu. Podívejte se na fotografie z prvních dvou dnů festivalu.
03.07.2010 19:10 |

podobné články

Divočina ve Varech: Macháček šaškoval a bavil ostatní, Rambovi cukrovali a Vagnerová se řehtala

 
Celebrity v Karlových Varech i další noc bujaře oslavovaly do časných ranních hodin. Samozvaným bavičem byl opět herec Jiří Macháček, který si večírky ve Varech vždy naplno užívá. Na party nechyběla ani herečka Hana Vagnerová s kamarádkou a hereckou kolegyní Petrou Nesvačilovou či herečka Tereza Ramba s manželem. 
30.06.2024 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Macháček (317 článků) , Tereza Ramba (464 článků) , Petra Nesvačilová (120 článků) , Hana Vagnerová (193 článků)

Nelegální party v centru Prahy: Čí je podnik, kde se bujaré veselí odehrávalo?

 
119 mladých lidí, převážně cizinců, vyhmátla policie v noci na sobotu na nelegální párty v klubu na Starém Městě! Podle svědectví, které Blesk získal, nejsou zdejší večírky ničím novým a často se zde motají „divní“ lidé. Čí je podnik, kde se bujaré veselí odehrávalo?
02.12.2020 05:05 |

podobné články

Velké přípravy na Českého lva: Aňa schovala bříško, Maurerová snubní prsten

 
Do zahájení slavnostního udílení filmových cen Českého lva zbývá jen několik pár hodin, a tak jsou přípravy nominovaných a pozvaných hereček v plném proudu. Většina z nich dnes odpoledne vyrazila do vyhlášeného pražského kadeřnictví Bomton, aby své vlásky svěřily do rukou opravdových profesionálů.
02.03.2013 18:45 |

podobné články

Střední Čechy jsou stále "potmě". 2500 domácností je bez proudu

 
Ve středních Čechách je situace s výpadky elektrického proudu po nedělní bouři nejhorší ze všech krajů. Asi 2500 domácností je stále bez elektřiny. Do dnešního večera by se měly dodávky proudu ve všech domácnostech obnovit, řekl mluvčí skupiny ČEZ Martin Sobotka. V celé ČR je bez proudu zhruba 4000 domácností. Výpadky proudu jsou způsobeny pády stromů do vedení, které často strhly celé sloupy. 
05.08.2013 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Sobotka (236 článků)

Epicentrum: Ředitel Mucha o problémech na zahájení i jak do Varů dostali Johnnyho Deppa a Michaela Caina

 
55. ročník filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. I když ve spolupráci s odborníky organizátoři připravili rozsáhlý systém bezpečnostních opatření, k jejich porušení došlo hned první den na zahajovacím večeru. Proč seděla většina diváků v kinosálu hotelu Thermal bez zakrytí úst a nosu? Jak je na festivalu tedy zajištěna ochrana před nákazou nemocí covid-19? A jak se i přes komplikovanou situaci s pandemií podařilo na tento svátek filmu přitáhnout světové hvězdy, jako je Johnny Depp, Ethan Hawke či Michael Caine? Nejen o tom v úterním Epicentru hovořil výkonný ředitel Karlovarského filmového festivalu, Kryštof Mucha.
24.08.2021 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Johnny Depp (1067 článků) , Michael Caine (63 článků) , Ethan Hawke (41 článků) , Michael Cain (59 článků) , Kryštof Mucha (20 článků) , Johnny Johnny (307 článků)

Jak přežít vánoční večírek? Jezte, dejte dvě piva a připravte si výmluvu, radí lékaři

 
Vánoční večírky jsou v plném proudu, lékaři je ale jen neradi vidí. Doporučují vypít maximálně skleničku vína nebo jedno dvě piva. I přesto, že stále upozorňují, jaký je pití alkoholu problém, Češi si nedají říct. Ve spotřebě lihu jsou zdejší mezi prvními na celém světe. A to se ukazuje i v prosinci, který je nabitý všemožnými vánočními večírky a setkáními. Lékaři poradili, jak to nepřehnat i jak vyzrát na kocovinu. Kdo má dotazy nebo problémy, může zavolat na Národní linku pro odvykání.
07.12.2019 16:20 |

podobné články

5 největších módních hrůz zahájení festivalu ve Varech: Tak tyhle dámy šaty fakt nevychytaly

 
Na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech se většina hvězd připravuje dlouhé měsíce. Vybírají róbu, volí účes i make-up. Jsou ale i takové, které si s výběrem hlavu rozhodně nedělaly a vytáhly první šaty, které našly ve skříni.
05.07.2014 17:00 |

podobné články

Festival ve Varech ovládla Daniela Peštová a Pal'o Habera: Přípravy zabraly několik týdnů, prozradila topmodelka

 
55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech ovládla jednoznačně dvojice Pal'o Habera (59) a Daniela Peštová (50). Už při zahájení byla zejména modelka na červeném koberci ve zlaté róbě nepřehlédnutelná. Post jedné z nejlépe oblékaných modelek obhájila následně i na Unicredit party, na kterou zvolila černý model a ohromně jí to seklo. Topmodelka pro eXtra.cz prozradila, jak probíhaly přípravy.
25.08.2021 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Peštová (500 článků)

Skandální kniha o Camille: Byla to mrcha, která střídala chlapy jak ponožky a vymetala bujaré večírky

 
Od roku 2005 je Camilla Parker Bowles (69) vévodkyní z Cornwallu a manželkou korunního prince Charlese (67), ale veřejnost ji dlouho nenáviděla kvůli jejímu poměru s Charlesem v době, kdy by ženatý s princeznou Dianou (†36). Dnes už ale není tajemstvím, že spolu chodili dokonce ještě předtím a chtěli se vzít, jenže královské rodině se Camilla jako princova nevěsta zrovna moc nezamlouvala. Není divu, měla na svou dobu trochu divokou pověst, vymetala totiž večírky a se sexem na manželství nečekala.
06.11.2016 05:40 |

podobné články

Opuštěné sídlo výstředního milionáře: Kdysi se tu pořádaly bujaré večírky, teď chátrá

 
Kdysi to bylo honosné sídlo výstředního milionáře a vlastníka Coca-Coly, kde se pořádaly okázalé večírky, na kterých tekl alkohol proudem. Od jeho smrti ale vila už přes šedesát let chátrá. Podle některých tu navíc straší!
04.12.2016 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Coca Cola (159 článků)

Večírky podle celebrit: Když už se letos slavilo, stálo to za to!

 
Ač je doba covidová a po většinu roku se nemohly konat veřejné bujaré večírky, pár se jich před začátkem pandemie nebo v době rozvolňování stihlo. A stály za to.
31.12.2020 22:00 |

podobné články