Článek

Příprava garáže před zimou je nutností

 
Nastává čas podzimních plískanic, kdy každý řidič ocení, aby mohl vozem pohodlně zajet až do garáže. Podle specialisty Lubomíra Valenty je toto období současně ideální na přípravu garáže před zimním obdobím, kdy garážová vrata trpí nejvíce.
24.11.2014 12:11 |

podobné články

Podobné články

LOMAX & Co: Chystáte stavbu garáže? Nepodceňte přípravu a kvalitní materiál

 
Ujasnit si, jaký typ garáže je ten pravý či zvolit správný stavební materiál a postup. Nejen to patří k základním rozhodnutím, která by měla předcházet každé stavbě garáže a neměla by se proto podcenit. Včasné plánování a promyšlená příprava nám totiž může ušetřit nejen peníze, ale také čas a starosti.
14.04.2014 12:00 |

podobné články

Druhý z pachatelů vloupání do garáže, kde se střílelo, se SÁM UDAL POLICII!

 
Druhý z pachatelů, který se vloupal do garáže v pražských Čimicích, se sám přišel udat na policii. Jeho kamaráda postřelil majitel garáže legálně drženou zbraní.
20.01.2014 13:00 |

podobné články

MHMP: Garáže pod Prašným mostem získaly kolaudační souhlas

 
Podzemní garáže Prašný most byly zkolaudovány. Zahájení provozu pro veřejnost předpokládáme v květnu po uzavření nájemní smlouvy mezi hlavním městem a městskou částí Praha 6. Ta bude garáže provozovat prostřednictvím své správcovské firmy SNEO.
26.04.2018 20:40 |

podobné články

Zahrada: Co ještě udělat před zimou

 
Poslední léta nás listopad překvapuje poměrně teplým počasím. Po zahrádkáře, kteří mají větší pozemek a pěstují také užitkové rostliny, je to výhra. Co ještě máte šanci před zimou stihnout?
21.11.2009 05:05 |

podobné články

Ukládáte před zimou sekačku? Dejte jí pořádně napít!

 
Trávník na zahradě už pomalu přestává růst. Konečně, řeknete si možná s ulehčením, že ho už nemusíte každý týden sekat. Zbývá ho už jen před zimou naposledy upravit. Nechte mu o trochu delší sestřih, než obvykle, aby lépe snášel mrazy. Až to uděláte, bude čas uložit k zimnímu spánku i sekačku. Blesk.cz vám poradí, co všechno je třeba udělat a čeho se naopak vyvarovat.
15.10.2010 10:55 |

podobné články

Garáž před zimou

 
Služby, které nám a našemu autu plní garáž, oceníme zejména při špatném podzimním a potažmo zimním počasí. A zatímco autu mnoho z nás věnuje před zimou zvláštní pozornost a péči, garáž samotná zůstává stranou pozornosti. Jen málokdo si uvědomuje, že je sice fajn, pokud auto v garáži po mrazivé noci není potřeba dlouho rozmrazovat, a dokonce bez problémů hned napoprvé „naskočí“, ale pokud se neotevřou namrzlé dveře garáže, je nám bezchybný stroj uvnitř k ničemu.
03.01.2012 23:00 |

podobné články

Uhodily kruté mrazy! Jak ochránit své auto před drsnou zimou? VELKÝ RÁDCE

 
Na západě Čech uhodily kruté mrazy. Teploměry klesly až k hodnotácm blížícím se -20 stupňům Celsia. Nízké teploty neprospívají autům. Přečtěte si rady, jak svého plechového miláčka před zimou ochránit.
03.02.2012 00:20 |

podobné články

Kam utéct před zimou!

 
Mrazivá rána, déšť, bláto a podzimní plískanice. Určitě každého z nás při pohledu ven z okna napadne, že léto tak rychle uteklo jakoby ani nebylo. A s vědomím, že se blíží zima, která má být podle rosniček dlouhá a tuhá, si jen přejeme, abychom se stihli ještě »naposledy« před zimou zahřát. To však není nereálné!
13.10.2012 12:10 |

podobné články

Nadopujte trávník před zimou. Na jaře bude výstavní!

 
Máte pocit, že se o kvalitě trávníku rozhoduje na jaře, když se začne s prvním sekáním? Na to zapomeňte! Co neuděláte před zimou, na jaře nedoženete.
20.09.2013 08:15 |

podobné články

Jihočeští silničáři mají před zimou ve skladech 90 tisíc tun posypu

 
Celkem 90 tisíc tun posypových materiálů má před nadcházející zimou, tedy v období 2014 až 2015, ve skladech Správa a údržba silnic Jihočeského kraje (SÚS JčK). Na starosti má přitom více než šest tisíc kilometrů silnic, to znamená, že na každý kilometr komunikací by mohla okamžitě použít zhruba 15 tun posypu.
25.10.2014 13:40 |

podobné články

Před zimou myslete na střechu!

 
Zimou nejvíc trpí střecha. Sníh, voda i led ji dokážou pořádně poničit. Dokládají to i údaje České asociace pojišťoven, podle kterých se po loňské zimě nejčastější pojišťovací události týkaly pádů rampouchů a škod způsobených tíhou nebo sesuvy sněhu. Aha! vám poradí, co je třeba ještě před příchodem sněhu na střeše zkontrolovat.
29.10.2016 05:05 |

podobné články

Základ je správné hnojení před zimou i po ní

 
Už se těšíte, až se začne zelenat trávník kolem vašeho domu? Pokud jste se o něj pečlivě postarali na podzim, pak budete mít mnohem méně práce. Jestli jste však péči před zimou podcenili, na zelené potěšení si budete muset počkat déle. Důležité přitom je zejména správné hnojení kvalitními hnojivy.
20.03.2017 15:50 |

podobné články

Češi, utečte před zimou: Poradíme kam!

 
Češi se klepou zimou, ale jinde ve světě mají až plus 30 stupňů! Proč žhavit doma topení, když se můžete vydat za sluncem? Máme pro vás pár tipů!
27.01.2010 12:35 |

podobné články

Ve Voticích někdo úmyslně zapálil řadové garáže

 
Hořet začalo v pondělí krátce před jednou hodinou ráno ve votické Dopravní ulici. Požár zde zachvátil postupně čtyři řadové garáže. Na místě zůstalo jedno zcela shořelé a jedno částečně ohořelé vozidlo. Předběžná škoda se vyšplhala na přibližně jeden milión korun.
25.08.2014 13:05 |

podobné články

Víme první: Praha 6 si pronajme garáže u Prašného mostu: Zaparkujete tu do konce roku

 
Těžký nedostatek parkovacích míst pro obyvatele Prahy 6 a dojíždějící Středočechy trápí metropoli dlouhodobě. Před týdnem byly slavnostně otevřeny garáže na Letné, ty na Prašném mostě ale stále zejí prázdnotou. To se má brzy změnit. Nejpozději začátkem příštího roku by je měl magistrát otevřít. Skrze svou společnost si je následně radnice Prahy 6 pronajme, aby měla kontrolu nad počty míst a jejich cenou.
21.09.2017 18:45 |

podobné články

Stavba rodinného domu v pražské Dubči vyvolává emoce: Vjezd do garáže přes lípu?

 
Velké emoce vyvolává mezi obyvateli pražské Dubče boj o lípu. Zdravému stromu podle nich hrozí pokácení jen proto, že stojí přímo před vjezdem do garáže u právě dostavovaného domu. Na první pohled by bránila autům dostat se dovnitř. Podle stavebního úřadu je vše v pořádku.
22.06.2018 06:05 |

podobné články

Otec couval z garáže, srazil malého syna (2)

 
Trgédie v obci Velvary na Kladensku. Devětadvacetiletý otec vyjížděl ve čtvrtek večer z garáže, při couvání však přehlídl svého dvouletého synka, kterého srazil.
27.08.2009 21:20 |

podobné články

Miniaturní garáž důchodce: Vystupuje do obýváku!

 
Že nemáte kam zaparkovat vašeho čtyřkolého miláčka? Nesmysl. Chce to jen trochu představivosti. Jeden belgický důchodce by o tom mohl hodiny vyprávět. Svého Fiata parkuje do nejmenší garáže na světě. Stačí sklopit zrcátka a s velkou opatrností zajet do improvizované garáže.
28.01.2010 05:10 |

podobné články

Školáci se vloupali do garáže dírou, kterou sami vybourali

 
Otvory do zdí garáže v Ostravě probourali dva jedenáctiletí školáci. Dírami se pak dostali dovnitř a ukradli majiteli věci za přibližně 1000 korun.
28.03.2010 13:20 |

podobné články