Článek

Případ mrtvé influencerky (†22): Policie zveřejnila přesnou příčinu úmrtí!

 
Po mnoha týdnech spekulací vyšla pravda najevo. Krásná influencerka Gabrielle Petito, která byla nalezena mrtvá v americkém parku Wyoming, byla uškrcena. Informace přinesl zahraniční portál Reuters. Mezi podezřelými je i její přítel, s nímž cestovala, ale ten je již více než měsíc stále nezvěstný.
13.10.2021 08:40 |

podobné články

Podobné články

Případ mrtvé influencerky (†22): Snoubenec se choval podivně, před zmizením se ošklivě hádali

 
Jedná se o jeden z nejostřeji sledovaných případů posledních let. Nejdříve zmizení a následné nalezení těla krásné mladé influencerky Gabrielle Petito (†22) vzbudilo vlnu rozhořčených reakcí. Zvlášť když se nenašel vrah a její snoubenec (23), který odmítl spolupracovat s policií, najednou zmizel. Na povrch stále vylézají nové informace, například to, že se před jejím zmizením ošklivě pohádali a že snoubence viděla svědkyně na místech, kde bylo později nalezeno její tělo, jak informoval San Francisco Chronicles.
23.09.2021 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Francisco Francisco (21 článků) , Francisco Francisco (21 článků) , Francisco Francisco (21 článků)

Mrtvý muž u koupaliště Džbán: Přesnou příčinu smrti určí pitva

 
K neštěstí došlo v pondělí večer u koupaliště Džbán v Praze 6. Na zemi ležel muž, který nejevil známky života, přivolaní záchranáři nemohli nic dělat, a na místo proto vyrazil koroner. Z ohledání na místě vyplývá, že 45letý muž zřejmě zemřel přirozenou smrtí, přesnou příčinu ale určí pitva.
17.07.2018 09:05 |

podobné články

Na Kroměřížsku se otrávil senior. Nejspíš to bylo znovu metanolem!

 
Policie vyšetřuje úmrtí čtyřiašedesátiletého muže z Kroměřížska. Podle předběžných výsledků pitvy se otrávil metanolem. Přesnou příčinu úmrtí seniora bude policie znát až za několik dnů poté, co obdrží závěrečnou pitevní zprávu. Pokud se předběžné výsledky potvrdí, bude to oficiálně 49. úmrtí na otravu metanolem od vypuknutí stejnojmenné aféry.
06.06.2014 11:05 |

podobné články

V chatě v Tachově uhořeli tři lidé: Policie už zná totožnost jednoho z nich

 
Policie zatím zná totožnost jednoho ze tří lidí, kteří byli nalezeni v úterý večer ve shořelé zahradní chatce v Tachově. V chatce zemřela jedna žena a dva muži. Přesnou příčinu úmrtí všech a totožnost dalších dvou lidí by měla určit soudní pitva. Příčinu požáru zjišťují vyšetřovatelé, na místo dnes přivezli i speciálně cvičeného psa, řekla ČTK policejní mluvčí Dagmar Jiroušková.
27.04.2016 09:40 |

podobné články

Záhadná smrt Čechů: Ročně umírají bez jasné příčiny stovky lidí, včetně dětí

 
Každý rok zemře v Česku více než 100 tisíc lidí. Ve většině případů stanovuje přesnou příčinu smrti lékař, vyskytují se však i taková úmrtí, u kterých jasnou příčinu určit nelze. Zpravidla jde o více než 1000 případů ročně. Pomoci může i soudní pitva, tak se však děje především tehdy, kdy jde o kriminální čin nebo smrt dítěte.
12.12.2016 05:15 |

podobné články

Boháč jel zapít narozeniny influencerky: Pár hodin nato zemřeli při autonehodě!

 
Zimbabwský prominent Genius Kadungure (†36) a jeho kamarádka Michelle Amuliová (†26) zemřeli s dalšími dvěma lidmi v luxusním autě značky Rolls Royce. Měli jet z oslavy narozenin influencerky, když se střetli s předjíždějícím automobilem.
17.11.2020 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Michelle Michelle (44 článků)

České fitness influencerky, které se jednoznačně vyplatí sledovat

 
Propagují zdravý životní styl, sebelásku a dodají vám motivaci, zkrátka dělají to, co je baví. Tyhle fitness influencerky na českém Instagramu se určitě vyplatí sledovat.
05.05.2021 08:05 |

podobné články

Vražda influencerky Kristiny: Manžel s mrtvolou žil čtyři dny! Zbavil se jí, až když začala zapáchat

 
Ze smrti známé ruské influencerky a podnikatelky Kristiny Žuravlevové (†28) obvinili jejího manžela! A zdá se, že důkazů proti němu přibývá. Podle obžaloby strávil s mrtvým tělem čtyři dny za zdmi jejich domova, než ji posléze pohodil v lese. Tam ji poté zcela náhodou objevil kolemprojíždějící řidič.
12.05.2021 18:05 |

podobné články

Pilatesovou metodou se cvičí už skoro sto let, tyto influencerky posouvají povědomí o pilates ještě dál

 
Svůj obsah zakládají na videích s cvičícími technikami pilates a denně inspirují desetitisíce lidí k tomu, aby svůj čas strávený na sociálních sítích trávili trochu efektivně. Tyto influencerky propagující pilates Vás donutí vytáhnout dlouho zaprášenou podložku a dát si do těla.
25.07.2021 11:15 |

podobné články

Zemřela cirkusová legenda Jaromír Joo: Zdrcená rodina zveřejnila příčinu jeho úmrtí

 
Cirkus Jo-Joo prozradil příčinu úmrtí svého principála, legendárního cirkusáka Jaromíra Joo (†65). Podle oficiálního prohlášení měl v sobotu 20. února zemřít po těžkém boji s covidem-19. Zdrcená rodina poděkovala lékařům pražské Bulovky za statečnou, ač marnou bitvu s nemocí.
21.02.2021 18:01 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Joo (31 článků)

Tajemná smrt mocného podnikatele! Spáchal šéf Swisscomu sebevraždu?

 
Šéf švýcarské telefonní společnosti Swisscom Carsten Schloter byl dnes ráno nalezen mrtev ve svém domě u Freiburgu v západním Švýcarsku. Policie zatím případ hodnotí jako sebevraždu, přesnou příčinu úmrtí ale vyšetřuje.
23.07.2013 19:35 |

podobné články

V Česku zemřel na prasečí chřipku další člověk

 
V nemocnici ve Valašském Meziříčí v neděli po poledni zemřel muž nakažený virem prasečí chřipky. Podle mluvčího nemocnice Tomáše Želazka byl virus pandemic H1N1 s největší pravděpodobností příčinou úmrtí, protože u muže nebyla prokázána žádná jiná nemoc. Přesnou příčinu úmrtí stanoví pitva, která se uskuteční v nejbližších hodinách.
22.11.2009 16:25 |

podobné články

Případ mrtvé influencerky (†22) se uzavírá: Policie měla nalézt ostatky jejího snoubence

 
Po Brianu Laundrym pátrala téměř celá Amerika. Lidé se domnívali, že měl zavraždit svou snoubenku Gabby Petito (†22), která byla podle pitvy uškrcena. Když chtěla policie zjistit, co se s dívkou stalo, Brian zmizel neznámo kam. Nyní policisté nalezli v jednom z floridských parků lidské ostatky a věci, které mají podle všeho patřit právě Brianovi, jak informoval BBC.
21.10.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Brian Brian (68 článků)

V potoce v Hradci Králové ležela mrtvola: Příčinu smrti určí pitva

 
V Piletickém potoce v Hradci Králové našli v pátek ráno lidé tělo padesátiletého muže. Na jeho těle nebyly podle předběžného ohledání zjištěny žádné stopy násilí. Přesnou příčinu smrti určí až nařízená soudní pitva.
08.07.2016 15:35 |

podobné články

Tadeášek (†4 měs.) měl zemřít na syndrom náhlého úmrtí kojence: Lékařka řekla, proč je tak zrádný!

 
Syndrom náhlého úmrtí kojenců je skutečný postrach všech rodičů. Podle vedoucí lékařky oddělení fyziologických novorozenců Neonatologického oddělení Gynekologicko-porodnické kliniky VFN a 1. LF UK v Praze Markéty Lukšové jde o náhlé a neočekávané úmrtí dítěte do jednoho roku věku, u kterého se ani po provedené pitvě nepodaří nalézt příčinu úmrtí. Předběžné výsledky policejního vyšetřování ukázaly, že stojí také za smrtí Tadeáška (†4 měsíce) z Mělnicka.
08.06.2020 12:00 |

podobné články

Nikdy v historii ČR se tolik neumíralo. Řada úmrtí oficiálně nemá příčinu

 
Česko v letošním prvním čtvrtletí eviduje 46 437 úmrtí. Jedná se o nejtragičtější čtvrtletí od vzniku samostatné ČR. Meziročně bylo úmrtí o 54 procent více. Do počtu zemřelých se ve velkém promítlo onemocnění covid-19, i když u celé řady úmrtí není známa příčina, informuje server Echo24.cz.
15.06.2021 22:15 |

podobné články

Rodina zveřejnila příčinu smrti i parte charismatického šaška (✝69) z Johanky z Arku

 
Rodina zveřejnila příčinu smrti a parte herce Vladimíra Marka, který byl minulý týden nalezen mrtvý ve svém bytě. Herec známý například coby Šašek/vypravěč z muzikálu Johanka z Arku, podlehl následkům vážné nemoci.
05.08.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Marek (67 článků)

Veřejnost už zná příčinu úmrtí prince Philipa (✝99)

 
Princ Philip  (✝99) zemřel 9. dubna 2021 v nedožitých 100 letech. Podle oficiálního vyjádření Buckinghamského paláce zesnul v poklidu na hradě Windsor. Nyní, necelý měsíc po smrti vévody z Edinburghu, se veřejnost dozvěděla i příčinu úmrtí. Bylo jí stáří.
05.05.2021 11:00 |

podobné články

Požár na Karlovarsku: V maringotce uhořeli dva lidé

 
Požár v Karlových Varech - Dvorech, který vypukl ve středu podvečer v maringotce, si vzal dva životy. Patrně šlo o bezdomovce, kteří uvnitř přespávali a rozdělávali si oheň. Přesnou příčinu úmrtí určí až policie, která už se případem zabývá.
24.11.2010 20:55 |

podobné články