Článek

Přinutili ji ke svatbě: Pozabíjela 15 příbuzných!

 
Masovou vraždou skončilo nešťastné manželství na pákistánském venkově. Ásíja Bibi o svého domluveného manžela nestála, ale rodinám to bylo fuk a v září ji k svatbě donutili. A tak se mladá žena odhodlala k drastickému činu: zamíchala muži do mléka jed, a to rovnou »koňskou« dávku.
02.11.2017 12:05 |

podobné články

Podobné články

Přinutili ji ke svatbě: Pozabíjela 15 příbuzných!

 
Masovou vraždou skončilo nešťastné manželství na pákistánském venkově. Ásíja Bibi o svého domluveného manžela nestála, ale rodinám to bylo fuk a v září ji k svatbě donutili. A tak se mladá žena odhodlala k drastickému činu: zamíchala muži do mléka jed, a to rovnou »koňskou« dávku.
06.11.2017 14:55 |

podobné články

Transsexuál Diana vyhrál odvolací soud: Lékaři ji ke změně pohlaví přinutili!

 
Diana Polyaková už před lety podstoupila změnu pohlaví. Až pozdě ale zjistila, že ve skutečnosti není ženou. Loni v květnu odešla s nepořízenou od soudu, kde žalovala lékaře, že ji k operaci přinutili. U odvolacího soudu ale uspěla!
18.07.2015 20:00 |

podobné články

Drsná šikana v Humpolci: Spolužáci přinutili dívku, aby se poprala s chlapcem

 
Brutální šikany se dopustila parta chlapců ze základní školy v Humpolci. Psychicky několik měsíců týrali svou čtrnáctiletou spolužačku, a dokonce ji přinutili poprat se s jedním chlapcem. A kázeňský postih? Jedna trojka z chování a pár důtek.
10.05.2016 10:05 |

podobné články

Policisté přinutili muslimku ke svlékání: Prý to byla past na strážce pořádku

 
Francouzská média i někteří politici tvrdí, že fotografie muslimky, kterou policisté přinutili odložit vrchní šat, byla předem připravená past. Jejím cílem prý bylo „rozdělit“ francouzskou společnost a vyvolat vášně mezi muslimy a nemuslimy. Britská agentura, která snímky publikovala, obvinění vehementně odmítá.
28.08.2016 11:30 |

podobné články

Kevin Dahlgren (23) o zabití čtyř členů jedné rodiny: Vyvraždění příbuzných mi udělalo dobře!

 
Čtyřnásobná vražda příbuzných jako terapie?! Přesně tak to vidí americký ztroskotanec Kevin Dahlgren (23). Po vyvraždění svých příbuzných v Brně-Ivanovicích se nechal slyšet, že brutální poprava nevinných lidí, u kterých v Česku bydlel, měla na jeho život pozitivní vliv.
02.06.2016 05:10 |

podobné články

Turistický spolek Lipenska: V Horní Plané se chystá sraz příbuzných Adalberta Stiftera

 
V Horní Plané se chystá setkání příbuzných zdejšího nejslavnějšího rodáka, česko-rakouského básníka, spisovatele, malíře a pedagoga Adalberta Stiftera, který si vysloužil přízvisko básník Šumavy. Sraz příbuzných básníka jehož tvorba je stále aktuální svou kritikou vyhrocených vztahů mezi národy a citlivým vztahem k šumavské přírodě, se bude konat na podzim roku 2020.
31.10.2018 12:50 |

podobné články

Začaly Dušičky, stovky lidí zmateně hledají hroby příbuzných

 
Stovky lidí se na Dušičky vydávají na hřbitovy k hrobům příbuzných, u nichž si však nejsou jistí, kde přesně jsou. Správci hřbitovů musejí často vyvinout nemalé úsilí, aby lidem při určení místa posledního odpočinku jejich příbuzných nebo bližních vyhověli.
02.11.2018 18:25 |

podobné články

Nicole Richie se o víkendu vdala, na svatbě měla i slona

 
Herečka a zpěvačka Nicole Richie je vdaná paní. Na svatbě nechyběl její adoptivní otec Lionel Richie a dalších 130 přátel a příbuzných. Nezvyklý host přijel z cirkusu. Nicole Richie si na svatbě přála mít slona.
14.12.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Richie (46 článků) , Nicole Richie (35 článků)

Jejda! Karel Gott na svatbě Agáty Prachařové poprvé předvedl nevkus a promluvil o své další svatbě

 
Páteční církevní dodatek první svatby Agáty Prachařové  (28) (ta si prvně vzala Prachaře spontánně v lázních , a aby uklidnila naštvané příbuzenstvo, uspořádala pro ně veselici před farářem) ukázal překvapivou změnu. Za všech okolností vždy bezvadně oblečený Karel Gott  (73) s manželkou byli totiž kvůli svému oblečení neoficiálně vyhlášeni nejhůře oblečenými hosty veselky . Podívejte se na to, jak mu to (ne)slušelo, co řekl o svatbě Agáty, o svatbě své a co prozradila matka Jakuba Prachaře  (29) Dana Batulková nebo nevlastní otec Agáty Martin Stropnický!
25.05.2013 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5018 článků) , Jakub Prachař (911 článků) , Agáta Prachařová (2604 článků) , Martin Stropnický (1736 článků) , Dana Batulková (246 článků)

Zrůda! Pozabíjela osm svých dětí

 
Celá Francie žije otřesným případem.
30.07.2010 10:55 |

podobné články

Pětiletý Thomas: Jako jediný přežil E.coli!

 
Selhaly mu ledviny i játra. Prodělal dvanáct operací mozku. Oslepl na obě oči… Ale přežil! Thomas Miller (5) z Velké Británie je statečný bojovník. Jako jediný Brit přemohl smrtící bakterii E.coli, která na jaře řádila v Evropě a pozabíjela všechny, kdo se jí postavili do cesty.
17.12.2011 12:05 |

podobné články

Zima v Česku pozabíjela tisíce ptáků

 
Méně ptačích pěvců než obvykle se letos ozývá z korun stromů. Podle ornitologů tisíce ptáků nepřežily nejchladnější jaro za 65 let a dlouhotrvající jarní deště.
09.07.2013 20:40 |

podobné články

Vůdce Boko Haram je mrtvý, hlásí Nigérie

 
Nigerijská armáda ve středu oznámila smrt vůdce radikální islámské organizace Boko Haram, která pozabíjela nebo unesla v posledních měsících na severu země stovky lidí. Podle agentury AFP armáda neupřesnila, za jakých okolností byl Abubakar Shekau údajně zabit. Boko Haram se ke sdělení armády nevyjádřila. 
24.09.2014 20:55 |

podobné články

Choroba rodině pozabíjela děti: Zemřely 3 dny po sobě!

 
Rodinu z anglického Ipswiche postihla nepopsatelná tragédie. Margaret (55) a Tony (54) přišli během tří dnů o dceru a syna.
17.04.2015 12:15 |

podobné články

Nový seriál Primy Krejzovi: Postránecký se Suchánkem mají bavit

 
V pražských ateliérech padla první klapka chystaného seriálu o jedné bláznivé rodině, která, ač by se chvílemi „pozabíjela“, drží pohromadě a vzájemně si pomáhá z průšvihů a starostí.
12.06.2018 09:50 |

podobné články

Muže přinutili pojmout krávu za manželku, při svatbě omdlel

 
Indonéský ostrov Bali je v současné době sice každoročně cílem stovek tisíc turistů, některé zvyklosti tam však zůstávají doslova z jiných dob. Nezaměstnaný čerstvě plnoletý hoch Ngurah Alit si totiž prošel značně nepříjemným rituálem poté, co byl přistižen, jak souloží s krávou. Nutno však podotknout, že kráva skončila ještě o poznání hůře.
22.06.2010 09:46 |

podobné články

Eva Longoria o své svatbě: Chci uprchnout a vzít se někde tajně jen ve dvou

 
Herečka Eva Longoria má hrůzu ze svatebních příprav a celého velkého dne plného příbuzných, přátel a dalších hostů. Proto se jí teď zamlouvá nejvíce varianta, že se snoubencem Josém Antoniem Bastonem někam spontánně ujedou a vezmou se tajně sami dva. Jenže její nastávající pochází z Mexika a jeho rodina by mu to neodpustila. Takže nejspíš se Eva nakonec vdá na „velké tlusté mexické“ svatbě.
08.01.2016 13:05 |

podobné články

V USA a Rakousku vystopovali 39 příbuzných Hitlera

 
Dva Belgičané, novinář Jean-Paul Mulders a historik Marc Vermeeren, vystopovali v USA a Německu 39 příbuzných Adolfa Hiltera. Informoval o tom deník Daily Express.
15.09.2009 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Adolf Hitler (695 článků)

Patrik (2 měsíce) se našel u příbuzných

 
Dvouměsíční chlapec Patrik Dunko, který zmizel na Litoměřicku, se našel u příbuzných. Zoufalá rodina se musela obrátit na policii. Ta ale nezveřejnila ani fotografii, ani žádný bližší popis. Jen to, že chlapeček měří 55 až 70 centimetrů. To děti v tomto věku ovšem všechny! Původní teorie matky, že dítě unesl otec, se tedy nepotvrdila.
26.08.2010 16:05 |

podobné články