Článek

Principál Divadla Na Jezerce se kaje: Jan Hrušínský se omluvil za svá slova o lehké chřipce

 
Za svá slova, kterými se oháněl před pár dny po prvním opatření vlády kvůli koronaviru, to Jan Hrušínský od řady lidí pořádně schytal . Principálovi Divadla Na Jezerce se nelíbil zákaz kulturních akcí, který nazval likvidací divadel, a spolu s tím se o nemoci vyjádřil jako o lehké chřipce.
18.03.2020 10:25 |

podobné články

Podobné články

Jan Hrušínský se omlouvá

 
Principál Divadla na Jezerce Jan Hrušínský, který minulý týden velmi rozhorleně reagoval na uzavření divadel kvůli epidemii koronaviru, se za svá slova nyní omluvil. „S ohledem na všechny nemocné a na ty, kteří se o ně starají, se za svůj rychle vyřčený výrok omlouvám,“ řekl ke svým slovům o lehké chřipce.
18.03.2020 12:06 |

podobné články

Principál Hrušínský svátečně zúčtoval s částí národa, která má ráda Zemana

 
Principál Divadla Na Jezerce Hrušínský si k oslavám vzniku Československa nemohl odpustit komentář. Pojem čecháček se zřejmě již omrzel, takže Jan Hrušínský adoptoval staronového protagonistu pro českou malost: Čehonu. Popsal, jak se Čehona choval ve všech režimech dvacátého století a vždycky měnil myšlení podle toho, jak vítr vanul a jak se mění i teď, za což prý dostane medaili. “Čehonovi z čista jasna začali vadit muslimové. Uprchlíci ze Sýrie, i malí sirotci, kterých se do Čech prý valí stovky milionů. Říkal to prezident, tak je to pravda. V Parlamentních listech psali, že uprchlíci jsou nečistí,” přirovnal prezidentova a naše slova k nacistické propagandě Hrušínský na Facebooku.
23.10.2018 12:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Čech (241 článků) , Jan Zeman (414 článků)

Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský: Prodat střechu nad hlavou byla moje nejlepší investice!

 
Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (59) letos oslavil kulaté výročí svatby i svého divadla. Prozradil Nedělnímu Blesku, proč musel prodat střechu nad hlavou...
05.11.2014 08:30 |

podobné články

Jan Hrušínský se kaje za hysterii! Zákaz si ale v divadle vyložili po svém

 
Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (64) těžce nesl rozhodnutí vlády o zákazu akcí s účastí nad 100 lidí kvůli šířící se nákaze koronaviru. Po prvním výbuchu se ale uklidnil a za svá ostrá slova se omluvil.
14.03.2020 06:05 |

podobné články

Jan Hrušínský se omluvil za nesprávná slova

 
Herec a principál soukromého pražského Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se omluvil za slova, jimiž 10. března reagoval na facebookovém profilu divadla na rozhodnutí vlády zrušit dočasně všechny společenské akce v souvislosti s šířící se nákazou koronavirem.
19.03.2020 11:55 |

podobné články

Jan Hrušínský se omluvil za nesprávná slova

 
Herec a principál soukromého pražského Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se omluvil za slova, jimiž 10. března reagoval na facebookovém profilu divadla na rozhodnutí vlády zrušit dočasně všechny společenské akce v souvislosti s šířící se nákazou koronavirem.
19.03.2020 14:35 |

podobné články

Vláda zavřela divadla a Hrušínský opět soptí. Kromě Zaorálka vyjel i na kolegy Töpfera a Kulhánka

 
Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se na svém facebookovém profilu ostře obul do svých kolegů z příspěvkových kulturních institucí – ředitele Divadla na Vinohradech Tomáše Töpfera a ředitele Hudebního divadla Karlín Egona Kulhánka. „Pracují stoprocentně za peníze daňových poplatníků a jsou označováni jako neziskoví. Jejich podnikání nesmí vykazovat zisk, přičemž s každoroční 90milionovou dotací – a zisku ze vstupného – musí být jejich největším uměním nikoliv divadelní představení, ale věrohodné účetnictví,“ padlo. Ministra kultury Lubomíra Zaorálka se pak táže, zdali soukromá divadla patří do resortu kultury, anebo do průmyslu.
13.10.2020 19:01 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Töpfer (177 článků) , Lubomír Zaorálek (2672 článků)

„To jsem mohl napsat líp.“ Jan Hrušínský se kaje. A vyčetl Zemanovi zlehčování pandemie

 
Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský v březnu tvrdil, že se vláda Andreje Babiše (ANO) snaží zlikvidovat jeho divadlo a jako záminka jí slouží koronavirová chřipka. V půli dubna se však kaje a uznává, že se měl vyjadřovat jinak. Ani tak si však neodpustil jak rýpnutí do premiéra Babiše, tak pousmání nad prezidentem Zemanem.
15.04.2020 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (20001 článků) , Jan Zeman (414 článků)

Hrušínský vs. Dlouhý: Hádají se o velké peníze!

 
Jan Hrušínský (55) a Michal Dlouhý (41) si nemohou přijít na jméno. Pohádali se kvůli penězům. „Dlouhý měl nereálné nároky,“ řekl principál Hrušínský. „Zjistil jsem, že pan Hrušínský prodává představení dráž,“ kontruje Dlouhý. „Chtěl jsem jen to, co mi patří,“ dodal herec. Blesk zjišťoval, kde je pravda. Jisté je jedno. Ti dva se už v pražském Divadle Na Jezerce nesejdou.
27.04.2011 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Michal Dlouhý (156 článků)

Jan Hrušínský má vztek. Čínský virus mi ničí divadlo! Nepomáhá nic

 
Principál soukromého Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský si na svém facebooku stěžuje na „čínský virus“, kdy v koronavirové krizi zažívá velké těžkosti s provozem a samotnou existencí divadla. Už na začátku pandemie hovořil o likvidaci divadla, v souvislosti s nařízením vlády ohledně koronaviru, kvůli čemuž museli rušit řadu představení.
26.09.2020 19:35 |

podobné články

Principál Hrušínský radostí bez sebe: Narodil se mu vnuk!

 
Tolik radosti! Rodina Hrušínských se rozrostla o dalšího člena. Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (62) se stal podruhé dědečkem. Druhé vnouče mu nadělila dcera Kristýna.
27.07.2017 20:00 |

podobné články

Principál Hrušínský podal žalobu na neplatiče: Dluhy za půl milionu!

 
Jak Blesk informoval jako první, principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (62) se dostal do finančních problémů. Neplatili mu provozovatelé divadelní restaurace a dluží mu tolik, že musel odsunout premiéry! Už na ně podal žalobu.
24.08.2017 19:25 |

podobné články

Principál Hrušínský vzkazuje národu: Vy se smějete, ale jste prakticky zničeni. Pohovořil o inženýru Zemanovi, pouštějícím si v Lánech porno

 
Herec Jan Hrušínský, principál Divadla Na Jezerce, v komentáři pro server Neovlivní.cz zhodnotil nedávno skončené léto. Stalo se toho v něm hodně, ale jen málo z toho bylo veselé. Konstatoval, „že jsme prakticky zničeni".
05.10.2018 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (414 článků)

Jan Hrušínský: Čekám, kdy na Hradě zakročí těžkooděnci. Ať jsou ParlamentníListy.cz v hledáčku tajných služeb

 
Ředitel Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský se netají tím, že stejně jako jeho tatínek Rudolf Hrušínský nehodlá mlčet k tomu, co se dnes v české společnosti děje. Především pod patronátem prezidenta Miloše Zemana se prý dějí tak strašné věci, že Hrušínský čeká, kdy konečně na Pražský hrad vtrhne komando těžkooděnců a udělá tomu přítrž. Stejně tak s napětím čeká, zda server ParlamentníListy.cz začnou hlídat české tajné služby.
12.11.2019 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Rudolf Hrušínský (255 článků) , Miloš Zeman (24613 článků)

Jan Hrušínský škrtá jedno představení za druhým. Ostrá slova na adresu Číňanů i prezidenta!

 
Principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský sčítá ztráty. Kvůli opatřením proti koronaviru, který zpočátku považoval za lehkou chřipku , má zavřené divadlo a musel zrušit desítky představení. Nejprve kvůli přísným opatřením spílal vládě s tím, že chce zlikvidovat divadla , teď se pustil i do Číny.
13.05.2020 15:05 |

podobné články

Herec Hrušínský: Klidně zavřu divadlo!

 
Herec Jan Hrušínský, principál Divadla Na Jezerce, je dlouhodobým kritikem prezidenta Miloše Zemana. Nyní jeho hlavní sponzor, společnost Mountfield, opustila divadlo. Hrušínský tuto skutečnost považuje za hlubokou krizi. „Svoboda je ohrožena,“ varuje v rozhovoru pro Seznam Zprávy.
24.07.2018 07:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24613 článků)

Hajzlové Číňani, zuří Jan Hrušínský! Koho viní z desítek zrušených divadel?

 
Herec a principál Divadla Na Jezerce Jan Hrušínský (64) se před dvěma měsíci pořádně opřel do vlády, která mu ze dne na den zrušila všechna představení. I když se později omluvil, zahořklost ho neopustila. Postupné rozvolňování restrikcí, mimo jiné otevření divadel, s otevřenou náručí neuvítal. Hrát by se mu nevyplatilo, a tak začal škrtat a vinit Číňany.
14.05.2020 11:15 |

podobné články

Principál Jan Hrušínský: S Třískou bych hrál i bez diváků

 
I on utrpěl 25. září velkou ztrátu. Herec a principál Jan Hrušínský (61) znal zesnulého Jana Třísku (†80) přes padesát let, čtyři roky s ním hrál v Divadle Na Jezerce ve hře Kumšt.
02.10.2017 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Jan Tříska (233 článků)

Principál Jan Hrušínský: Ať žije dědeček!

 
Nevyjde z oslav! Principál Jan Hrušínský (62) se raduje z tříměsíčního vnuka Vojtíška od dcery Kristýny (32). Navíc jeho Divadlo Na Jezerce slaví už 15 let.
19.10.2017 10:35 |

podobné články