Článek

Princ Andrew zneužíval s Epsteinem mladé dívky? Oběť žádá důrazné prošetření člena královské rodiny

 
Jennifer Araozová (34), která byla obětí pedofilního miliardáře Jeffreyho Epsteina (†66) a jeho milenky Ghislane Maxwellové (60), žádá důrazné prošetření prince Andrewa. Do sexuálních hrátek a orgií s mladistvými se podle ní měl zapojovat i tento člen královské rodiny. Araozová navíc není první obětí zvrhlého Epsteina, která na člena britské královské rodiny ukázala prstem.
02.01.2022 06:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)
Podobné články

Princ Andrew se v rozhovoru kaje za „nevhodné“ styky s Epsteinem

 
Britský princ Andrew lituje toho, že trávil čas s miliardářem Jeffreyem Epsteinem, který před smrtí čelil obvinění z rozsáhlého sexuálního zneužívání. V rozhovoru s BBC řekl, že pobyt u Epsteina „nebyl vhodný pro člena královské rodiny“. Odmítl také, že se kdy setkal s ženou, která jej viní z nuceného sexu.
07.11.2011 11:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (274 článků) , Ondřej Malý (58 článků)

Princ Andrew utíká z veřejného života! Kvůli Epsteinovi a obviněním ze zneužívání

 
Britský princ Andrew na delší dobu zanechává veřejných povinností kvůli vývoji kolem svých někdejších styků s americkým finančníkem Jeffreym Epsteinem. Druhý nejstarší syn královny Alžběty II. ve středu oznámil, že panovnice vyhověla jeho žádosti ohledně odchodu z veřejného života. Kontaktů s Epsteinem, který před srpnovou sebevraždou čelil obviněním ze sexuálního zneužívání mladistvých, prý nadále „jednoznačně lituje“. Mladší bratr prince Charlese čelí obviněním, že se sám zapojil do takového zneužívání.
20.11.2019 20:45 |

podobné články

Osobnosti: Princ Charles (234 článků) , Andrew Epstein (29 článků)

Mlčení o princi vykoupil 11 miliony: Tajná dohoda mezi Epsteinem a údajnou sexuální obětí (17)

 
Britský princ Andrew (61) je obviněn ze sexuálního zneužívání nezletilé dívky, k němuž mělo dojít před 20 lety v sídle finančníka, sexuálního delikventa a pedofila Jeffreyho Epsteina (†66). Tento týden byla zveřejněna dohoda, kterou podepsala princova žalobkyně Virginia Guiffreová (38), rozená Robertsová, s Epsteinem. Podle princových právníků právě tyto dokumenty mají zabránit soudnímu procesu proti členu královské rodiny, uvedl list The Mirror. Soudní jednání aktuálně beží, právníci prince požádali o zastavení procesu.
04.01.2022 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Princ Andrew vrátil Alžbětě II. vojenské tituly a královské záštity

 
Britský princ Andrew vrátil vojenské tituly a královské záštity Alžbětě II., uvedl Buckinghamský palác. Učinil tak poté, kdy přes 150 britských válečných veteránů vyzvalo královnu, aby svému synovi tituly odebrala. Je to kvůli jeho vztahům s americkým finančníkem Jeffreym Epsteinem.
29.10.2021 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Aleš Háma (258 článků) , Tereza Kostková (969 článků)

VIDEO: Britský princ Andrew slanil nejvyšší evropský mrakodrap

 
Bratr britského následníka trůnu prince Charlese se rozhodl slanit londýnský mrakodrap Střep. Dvaapadesátiletý princ Andrew zahájil sestup po vnějším plášti budovy v 87. patře, jen těsně pod vrcholem 310 metrů vysokého mrakodrapu. Sestup mu trval asi hodinu. Další články k tématu: Princ Andrew obviňuje Fergii Princ Andrew si možná znovu vezme svou bývalou ženu
03.09.2012 11:35 |

podobné články

Alžběta II. povolává zálohy, místo po Harrym a Meghan mají zaplnit vnučky

 
Poté, co se princ Harry s vévodkyní Meghan rozhodli hledat své štěstí v Americe, princ Filip je indisponován kvůli svému vysokému věku a princ Andrew je kvůli skandálu s Jeffrey Epsteinem stažen do ústraní, zbylo příliš málo členů královské rodiny, kteří by mohli veřejně plnit královské povinnosti. Její veličenstvo proto povolalo „do služby“ zálohy: své dosud mediálně trochu opomíjené vnučky, princezny Beatrice a Eugenii.
08.02.2020 12:06 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků) , Harry Epstein (4 články) , Harry Harry (1569 článků)

Grilujte ho, řekla královna. Princ Andrew popřel sex s nezletilou: Jsem nemocný, byl jsem na pizze s dcerou

 
Člen britské královské rodiny princ Andrew během sobotního večera vystoupil ve speciálním vysílání BBC. Popřel přitom, že by měl někdy sex s nezletilou dívkou, což je jedno z nařčení, kterým šlechtic čelí. V době, kdy k němu mělo dojít, prý jedl pizzu s dcerou. Přátelství s pedofilním miliardářem Epsteinem prý nelituje.
17.11.2019 10:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Vánoční snímky královské rodiny dojímají: Vysmátá Alžběta II. a rozkošný kuchtík George

 
Čtyři generace královské rodiny, královna Alžběta II. (93), princ Charles (71), princ William (37) a princ George (6), společně připravily vánoční pudink, který bude rozdán veteránům Britské královské legie. Vánoční snímky královské rodiny okamžitě obletěly svět a lidé jsou dojati. Nejvíce je dostal malý princ George a vysmátá královna.
22.12.2019 14:50 |

podobné články

Osobnosti: George George (850 článků)

Padlý princ Andrew vylezl z nory a bojuje s koronavirem: Jen se zviditelňuje, míní expert na královskou rodinu

 
Z exilu se vrátil princ Andrew, který se před třemi měsíci stáhl do ústraní kvůli spojování s miliardářem Jeffreym Epsteinem a jeho sexuálními skandály. Syn královny Alžběty byl vyfotografován, jak po boku své exmanželky Sarah Fergusonové, známé spíš jako Fergie, balí sladkosti do dárkových balíčků pro zaměstnance hospice ve Windsoru. Ovšem zapojení skandálního prince do dobročinné činnosti se nesešlo s kladným ohlasem. Expert na královskou rodinu uvedl, že princ využívá pandemii koronaviru, aby se zviditelnil.
11.04.2020 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Kauza Epstein a obvinění ze zneužívání. Princ Andrew přichází o sponzory

 
Britský princ Andrew (59) přichází o sponzory svých projektů i další podporovatele. Je to kvůli jeho kontaktům s americkým miliardářem Jeffreym Epsteinem i obviněním, že se sám zapojil do sexuálního zneužívání nezletilých. Kauza syna Alžběty II. otřásla pověstí královského paláce.
24.10.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Christian Dior (34 článků) , Julie Roberts (143 článků)

Skandál se zneužíváním mu zavařil. Princ Andrew odchází z veřejného života

 
Britský princ Andrew (59) na delší dobu zanechává veřejné povinnosti. Je to kvůli vývoji kolem svých někdejších styků s americkým finančníkem Jeffreym Epsteinem, obviněným ze zneužívání nezletilých. Syn královny Alžběty II. oznámil, že panovnice vyhověla jeho žádosti ohledně odchodu z veřejného života.
21.11.2019 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Princ William se zúčastnil operace nádoru a rekonstrukce prsou

 
Vévoda z Cambridge kráčí ve stopách své matky princezny Diany. Ta se v devadesátých letech zúčastnila operace srdce malého chlapce. Princ William se sedmnáct let po matce rozhodl na vlastní oči sledovat operaci pacientů s rakovinou. Další články k tématu: Princ William končí v armádě, čeká ho charita a královské povinnosti William a Harry zdědili taneční talent po mně, říká princ Charles Princ George řve jako lev, „postěžoval“ si tatínek William VIDEO: S autosedačkou jsem to trénoval, prozradil princ William Je celkem hlučný, ale moc hezký, říká princ William o synovi Princ William a Kate poprvé ukázali syna. Na jméně pracujeme, oznámili
08.11.2013 16:41 |

podobné články

Princ Harry jako pilot skončil, bude organizovat armádní akce v Londýně

 
Stejně jako jeho bratr princ William se i Harry loučí s prací pilota. Na rozdíl od bratra ale v armádě zůstane. Přesune se do Londýna, kde bude organizovat velké vzpomínkové události. Další články k tématu: Princ William končí v armádě, čeká ho charita a královské povinnosti Princ Harry, jak ho neznáte: zmrzlý stanul i s herci na Jižním pólu Princ Harry z Antarktidy: Bratr žárlí, že jsem daleko od křičícího dítěte Princ Harry se prý chce ženit, jeho vyvolenou je blondýnka Cressida Princ Harry: Doufám, že bratr ví, jak drahá jsem chůva Princ Harry randí s blond modelkou, objímali se na sjezdovce
17.01.2014 16:40 |

podobné články

Problémový princ Andrew: 9 milionů za ochranku! A žádá si ho americká policie

 
Černá ovce královské rodiny, princ Andrew (60), by mohl čelit dalším závažným problémům. Americké úřady žádají o jeho vydání do Spojených států, kde by měl být podroben výslechům ohledně svých vazeb na zesnulého násilníka Jeffreyho Epsteina (†66).
09.06.2020 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Pedofilní skandál prince Andrewa: Obvinili ho z orgií s nezletilými

 
Princ Andrew (60) patří už dávno za černou ovci britské královské rodiny. Stíhá ho totiž jeden skandál za druhým. Do nelibosti upadl poté, co se stalo veřejnosti trnem v oku jeho přátelství s pedofilním finančníkem Jeffreym Epsteinem (†66). Nyní u soudu zaznělo, že se měl vévoda z Yorku účastnit sexuálních orgií s nezletilými dívkami.
31.07.2020 23:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrew Epstein (29 článků)

Princ Andrew po soudním vyrovnání: Dostane také královské odškodnění 200 milionů korun?! Proč?

 
Princ Andrew (61), který se před pár dny dohodl na mimosoudním vyrovnání s údajně zneužívanou Virginií Giuffreovou (38), by sám mohl dostat skutečně královské odškodnění. Pokud by byl nucen opustit svůj domov ve Windsoru, mělo by mu být vyplaceno 7 milionů liber z kapes daňových poplatníků!
18.02.2022 17:15 |

podobné články

Princ Charles si posteskl, že chtěl mít vnoučata dříve

 
Britský princ Charles se poprvé stal dědečkem letos v červenci, když se narodil jeho vnuk George. Následník trůnu ale údajně chtěl mít vnoučata v mladším věku, aby si je víc užil. Další články k tématu: Princ Charles žádá o penzi. I za službu u námořnictva Dbejte na ochranu životního prostředí, vyzval princ Charles finančníky William a Harry zdědili taneční talent po mně, říká princ Charles Princ Charles Britská královna omezuje daleké cesty. Na Šrí Lanku pojede princ Charles
28.11.2013 14:35 |

podobné články

Zvrhlý úchyl: Invalida sexuálně zneužíval deset let malé holčičky, nejmladší byly jen 2 roky!

 
Otřesné! Policisté z jižní Moravy dopadli pedofilního invalidního důchodce (45), který deset let sexuálně zneužíval malé dívky. Kriminalisty navedla na stopu babička dívky (6), kterou úchyl zneužíval tři roky!
05.09.2018 12:10 |

podobné články

Princ Andrew žádá zamítnutí žaloby, která ho viní z pohlavního zneužití

 
Princ Andrew požádal americký soud o zamítnutí žaloby kvůli pohlavnímu zneužití, kterou podala Virginia Giuffreová. Američanka tvrdí, že ji princ pohlavně zneužil, když jí bylo sedmnáct let, tedy před víc než dvaceti lety. Jako náctiletou ji údajně nutil k sexu i finančník Jeffrey Epstein.
29.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Brian Austin Green (18 článků) , Megan Fox (355 článků) , Megan Fox (354 článků)