Článek

Primátor Vrána: Zvýšíme dohled před nákupní Galerií

 
Primátor města Přerova Petr Vrána se vyjádřil k tiskové zprávě, kterou dnes odpoledne vydala Policie ČR k incidentu před Galerií Přerov v Čechově ulici, kde byla v pátek 11. listopadu skupinou dětí a mladistvých napadena třináctiletá dívka.
14.11.2022 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vrána (33 článků)
Podobné články

Nákupní horečka: Američané se rvali o televize. Poláci už v neděli nenakoupí

 
Řada e-shopů i kamenných obchodů dnes spustí i v Česku výprodeje na tzv. Černý pátek. Nákupní svátek odstartuje předvánoční nákupní horečku. Ta již odstartovala v USA, kde je Black Friday nákupní tradicí. A svátkem konzumu. Kdo zároveň nemá v kamenných obchodech ostré lokty nebo ochotu vystát si dlouhé fronty, ten ostrouhá. To v Polsku se nyní řeší něco jiného. Tamní zákonodárci chtějí omezit prodej o nedělích. Aby měli zaměstnanci více času na rodinu.
24.11.2017 07:15 |

podobné články

Papež vypustil holubice míru, okamžitě je napadly vrána a racek

 
Papež František spolu se dvěma dětmi vypustili o víkendu z okna apoštolského paláce na náměstí svatého Petra dvě bílé holubice – symboly míru. Jenže jakmile se zářivě bělostní opeřenci objevili ve volném prostoru nad náměstím, zaútočily na ně hladová vrána a lačný mořský racek. Zatímco vrána svou kořist minula, racek byl úspěšný. Papež může doufat, že to není žádné zlé znamení.
29.01.2014 08:10 |

podobné články

ODS před volbami slibuje: Všem zaměstnancům zvýšíme čistou mzdu

 
Občanští demokraté dali nahlédnout pod pokličku svých chystaných volebních plánů. Všem zaměstnancům zvýšíme čistou mzdu, slibuje ODS. A o kolik si zaměstnanci mají polepšit? Přesvědčte se sami.
19.04.2017 22:55 |

podobné články

Premiér Sobotka: Od ledna zvýšíme důchody průměrně o tři sta korun měsíčně

 
Jsem rád, že ministryně Marksová ve vládě prosadila vyšší valorizaci penzí pro příští rok, od 1. ledna 2017 tak zvýšíme důchody o 2,7 %, tedy v průměru o 308 korun.
21.09.2016 14:15 |

podobné články

Vladimír Ustyanovič: Generální tajemník odborových svazů Středula

 
Tento novodobý papaláš, jehož manýry, tím myslím chování, se dají velice blízce připodobnit ke komunistickým krajským tajemníkům. Tento odborový politik svou argumentací a zejména nezapomenutelnými výroky připomíná absolventa VUMLu (večerní univerzity marxismu-leninismu). První výrok tohoto odborářského génia hodný zřetele je „Čím zvýšíme platy ve státní sféře, tím zvýšíme životní úroveň pracujících a jejich koupěschopnost“. To byla jedna z prvních hloupostí.
21.07.2020 16:35 |

podobné články

Šťastné a šílené: Nákupní centra vzali před svátky lidé ztečí

 
Do Vánoc zbývá pár dnů a nákupní horečka vrcholí. Davy lidí vyrážejí vyzbrojeny košíky a peněženkami ukořistit na poslední chvíli dárky či ingredience na štědrovečerní večeři. Podle toho to také vypadá v supermarketech, na parkovištích i v dopravních prostředcích. Například v Brně zachytil v sobotu fotograf Blesku situaci, kdy se do autobusu snažilo naráz narvat asi padesát jedinců. Zastávka samozřejmě stála poblíž nákupní galerie Vaňkovka, která také praskala ve švech.
19.12.2015 16:15 |

podobné články

DAVOVÉ ŠÍLENSTVÍ! Podívejte se, jak se zákazníci servali během nákupní horečky

 
Davová psychóza naprosto zachvátila USA. První pátek po Dni díkuvzdání totiž patří nákupní horečce. Obchodní sítě a nákupní centra přicházejí s obrovskými slevami. Kupující se v obchodech doslova trhají na kusy, jen aby ulovili co nejvíce dárků.
29.11.2013 21:40 |

podobné články

Policie kontroluje hranice s Rakouskem: Zvýšila dohled i nad Terezínem. Nedaleko hranic s ČR policie zadržela dva podezřelé

 
Policie v České republice v reakci na teroristický útok ve Vídni kontroluje hranice s Rakouskem. Náhodně zastavují vozidla a prohledávají je. Zároveň byl zvýšen i policejní dohled nad Terezínem na Litoměřicku. Zvýšený dohled je i nad významnými židovskými objekty. Policie je přímo nestřeží, v rámci výkonu kolem nich ale pravidelněji projíždí. Policii se už podařilo zadržet dva podezřelé, a to ve městě Sankt Pölten, je metropolí spolkové země Dolní Rakousy. Ta sousedí z Českem.
03.11.2020 12:10 |

podobné články

Hutě ničí ovzduší, bez nich ale zvýšíme nezaměstnanost, varuje primátor Ostravy

 
Hostem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu byl primátor Ostravy Petr Kajnar. Město čelí velkým problémům se znečištěním ovzduší, které ale podle Kajnara v regionu způsobuje hlavně Polsko, které je v Evropské unii v této otázce zvýhodněno.
26.10.2012 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kajnar (81 článků)

Vrána pomáhá ježkovi přes cestu! Opravdu?

 
Nezištná pomoc jednoho zvířátka druhému v nouzi, nebo neúspěšný útok predátora? O to se teď hádají lidi na internetu poté, co lotyšský řidič natočil u Ogres nevšední situaci na silnici před sebou. Zastavil totiž před ježkem, kterému na první pohled pomáhala rychlejí přejít cestu do bezpečí vrána. Trpělivě ho usměrňovala a poštuchovala zobákem tak dlouho, než byl ježek v bezpečí na krajnici. Tak to viděla velká část uživatelů YouTube a jiných kanálů.
26.07.2020 12:05 |

podobné články

Mladík Vrána: O místo v prvním týmu Washingtonu se chci porvat

 
Osmnáctiletý hokejový útočník Jakub Vrána má před sebou trochu nečekanou šanci prosadit se už na podzim do zámořské NHL. Jednoho z největších českých talentů letos v prvním kole draftoval Washington a po nováčkovském kempu se mu rozhodl nabídnout i tříletou smlouvu. 
16.07.2014 15:35 |

podobné články

To musíte vidět! Ve výběhu medvěda v zoo se topila vrána. Neuvěříte, co ten medvěd udělal!

 
Co se asi může stát, když se ve vodě "ve výběhu medvěda v zoologické zahradě":http://www.extra.cz/pes-zachranil-tohoto-dobrodruha-a-cestovatele-pred-utokem-medveda-cestovatel-pak-na-oplatku-psa-snedl začne topit vrána a ten medvěd si toho všimne? Asi se nedá očekávat nic pěkného na pohled.
05.08.2014 08:30 |

podobné články

Vrána zaútočila na pracovníky Třineckých železáren! Bránila ptáčata

 
Odchování ptáčat dostalo přednost před naplánovaným měřením emisí. Na prstenci komínu v Třineckých železárnách, hned u žebříku zahnízdila vrána šedá. Která na zaměstnance zaútočila!
06.05.2021 11:00 |

podobné články

Baldwinův případ není ojedinělý, herec Brandon Lee zemřel na place během natáčení snímku Vrána

 
Herec Alec Baldwin (63) ve čtvrtek nešťastnou náhodou během natáčení snímku Rust zastřelil kameramanku a postřelil režiséra. Nejedná se ale o jediný případ smrti na place. Absolutně příšerná nehoda se stala během natáčení filmu Vrána, během něhož zemřel před kamerami herec Brandon Lee (†28). Ten tak zpečetil osud svého otce, Bruce Leeho (†32), jehož smrt zůstává dodnes záhadou. Spekuluje se však o alergii, přepracování i úpalu.
22.10.2021 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Alec Baldwin (297 článků) , Brandon Lee (8 článků) , Bruce Lee (17 článků) , Brandon Lee (3 články) , Brandon Lee (3 články) , Brandon Lee (2 články)

Vítkovický Vrána: Ještě musíme udělat čtvrtý krok

 
Hokejový útočník Vítkovic Petr Vrána brzdí optimismus, přestože jeho týmu chybí jedna výhra k postupu do finále extraligy.
25.03.2011 07:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vrána (33 článků)

PRVNÍ ČECH VE FACEBOOKU! Programátor Vrána pomůže milionům lidí

 
Facebook používal dvaatřicetiletý IT specialista Jakub Vrána v podstatě jen k domlouvání schůzek s kamarády. O to větší bylo jeho překvapení, když mu z americké centrály nejrozšířenější sociální sítě na světě přišla nabídka zaměstnání, popisuje ve čtvrtečním vydání deník MF DNES.
02.06.2011 08:40 |

podobné články

KHL: Vrána skóroval hned v prvním utkání

 
Bývalý útočník Vítkovic Petr Vrána se gólově prosadil hned ve svém prvním zápase KHL, jeho Chabarovsku to ale body nepřineslo.
13.09.2011 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vrána (33 článků)

Vrána s Petružálkem zařídili návrat Amuru do čela KHL

 
Chabarovsk - Čechov 5:2 (Vrána 1+1, Petružálek 1+0)
14.10.2011 13:00 |

podobné články

Omsk znovu nestačil na ´Tygry´. Vrána v KHL září

 
Vrána si připsal asistenci, Petružálek nebodoval
19.10.2011 12:35 |

podobné články