Článek

Primátor Svoboda: Rikši nejsou ničím jiným než reklamními poutači

 
Reklamní rikši, parkující před provozovnami thajských masáží, komplikují život Pražanům a návštěvníkům metropole, jejich umístění v centru města je protiprávní a neestetické. Shodli se na tom představitelé hlavního města a Městské policie, kteří nyní intenzivně hledají řešení na jejich legální odstranění, usilovat budou o změnu legislativy.
30.08.2023 16:35 |

podobné články

Podobné články

„Estetický mor“ a „pražská ostuda“: Reklamní rikši zmizí z centra Prahy, město je odstraní

 
Jako o „jedné z největších ostud Prahy“ hovořili primátor a radní hlavního města o tzv. reklamních rikšách. Ty kolikrát „hyzdí“ své okolí z důvodu reklamy na nejrůznější služby, nezřídka se tomu tak děje v centru Prahy. Magistrát si nechal vypracovat právní analýzu, ze které plyne, jak proti těmto reklamním objektům bojovat - na jejím základě nechá rikši z centra odstranit.
29.03.2021 15:00 |

podobné články

Pavel (19) v Indii ubodal Markétu (†24): Z vraždy ho usvědčil řidič rikši!

 
Brutálně v Indii Markétu (†24) ubodal a její tělo nechal chladnokrevně ležet na zemi v tratolišti krve. Její přítel Pavel (19) pak poranil sám sebe a odjel a z pláže do Tivimu, kde tvrdil, že ho vyhodili únosci. Policii však pravdu odhalil řidič rikši, který ho do města vezl.
08.08.2013 13:15 |

podobné články

Primátor Hudeček se rozplýval na Frekvenci 1 nejen nad Prahou, ženami a alkoholem

 
Hostem Press klubu moderátora Luboše Xavera Veselého byl pražský primátor Tomáš Hudeček z TOP 09. Ve vysílání prozradil, jak dlouho už žije v Praze. „Práskl“ na sebe i něco z osobního života - o přítelkyni a alkoholu, který má rád. Došlo však i na závažnější témata, jako je boj s reklamními agenturami v hlavním městě, stadion Bohemians 1905 a tunel Blanka.
27.09.2014 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Tomáš Hudeček (675 článků) , Luboš Veselý (676 článků)

Piráti zařídí náhradní dopravu na Libeňském mostě

 
Piráti v pondělí odpoledne budou přepravovat lidi pomocí rikši přes uzavřený Libeňský most.
27.01.2018 10:05 |

podobné články

Zlatý olympionik Svoboda udělal z Kobzanové uklízečku a pozval ji domů

 
Moderní pětibojař David Svoboda, který si z olympiády přivezl zlatou medaili, přijal pozvání do nové talk show Diany Kobzanové na televizi Óčko. Ačkoli se pořad jmenuje Drzá Diana, první díl by se mohl překřtít na Drzého Davida. Nezdráhal se totiž moderátorku pozvat k sobě domů, aby mu tam uklidila. Další články k tématu: Fanynky mají vždycky šanci, usmál se zlatý pětibojař Svoboda Zrušil jsem se, omlouval Svoboda pozdní příchod na on-line rozhovor Špotáková, Svoboda, Kulhavý... Připomeňte si zlatý Londýn Krok za krokem ke zlatu. Svoboda popisuje, jak prošel jednotlivé disciplíny Čeští fandové mě dojali, slzy jsem měl na krajíčku, říká zlatý Svoboda
06.09.2012 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Diana Kobzanová (615 článků) , David Svoboda (272 článků)

Jennifer Love Hewitt je v upoutávce na nový seriál rajcovní jako nikdy předtím!

 
Tvůrci seriálu Laskavý dotek (The Client List) jsou nejspíš toho názoru, že nic neprodá jejich dílo lépe než odhalená vlnící se herecká hvězda zpívající song s chytlavou melodií. Nejspíš právě proto kromě traileru připravili s hlavní hrdinkou snímku Jennifer Love Hewitt ještě další poutací video s podtitulem I'm a W.O.M.A.N, v němž krásná Jennifer odhodila stud a představila se pouze v negližé nebo sexy korzetu.
08.02.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Jennifer Love Hewitt (32 článků) , Jennifer Love (50 článků)

Vraždy taxikářů nejsou ničím výjimečným! PODÍVEJTE SE na jejich PŘEHLED!

 
V Praze byli v letošním roce zavražděni již 3 taxikáři. Když pomineme fakt, že po Praze může běhat sériový vrah, nejsou vraždy taxikářů v České republice ničím výjimečným. Ve valné většině případů se ale jednalo o loupežné vraždy.
17.04.2014 16:20 |

podobné články

Podporu v ODS mám, co bych dělal v TOP 09? ohradil se vůči Šťastnému Svoboda

 
Primátor hlavního města Bohuslav Svoboda (ODS) se ohradil vůči nařčením šéfa pražské ODS Borise Šťastného, který v Právu prohlásil, že Svoboda měl v úmyslu přejít k TOP 09. Svoboda tvrdí, že k podpisu smlouvy s TOP 09 měl podporu lidí, za nimiž stály jejich stranické buňky. U TOP 09 by prý neměli co pohledávat. Svoboda se navíc opřel do Šťastného s tím, že rozklad velké koalice měl vést k její renesanci koncem roku s Rudolfem Blažkem (ODS) v čele.
28.11.2011 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Boris Šťastný (414 článků) , Bohuslav Svoboda (782 článků)

Věci veřejné ´obklíčily´ poutači centrálu odborů

 
Za vstup do jámy lvové by se dal považovat krok Věcí veřejných. Předvolební poutače této strany obkroužily sídlo odborů na pražském Žižkově.
31.08.2010 16:10 |

podobné články

Hrůza: Oběsil se na billboardu, lidé si roky mysleli, že je součástí reklamy!

 
Na reklamním poutači viselo tělo, nikomu to nepřipadalo divné. Řidiči i lidé, co chodili kolem, si totiž mysleli, že je součástí kampaně.
02.04.2014 11:50 |

podobné články

Pražské Podolí děsí invaze pavouků! Nikdy tu nebyli, tvrdí místní

 
Obyvatele Jeremenkovy ulice v Praze v posledních týdnech děsí a otravuje armáda pavouků. Osminozí hmyzožravci se usadili na poutači jednoho z místních obchodů a rozlézají se do okolí.
05.08.2014 12:35 |

podobné články

Server si psal s mužem, který v Praze poničil billboardy. A toto zjistil

 
Předvolební Praha je zanesená mnoha poutači a plakáty, které se snaží získat voliče. Nyní také mohou Pražané na billboardech vidět mnoho začerněných tváří politiků. Jde o tajný projekt umělce Epose 257, který už dlouhodobě upozorňuje na narušování veřejného prostoru. „Stávající situace je pro mě naprosto neúnosná,“ přiznal v rozhovoru pro Lidovky.cz
09.10.2014 17:41 |

podobné články

Iniciativa uspořádala happening proti billboardu SPD v Chrudimi

 
Tři desítky lidí se dnes sešly v Chrudimi na happeningu před billboardem SPD Tomia Okamury. Uspořádala jej občanská iniciativa Štváče v Chrudimi nechceme, která tak protestuje proti poutači s nápisem „Ne politickým neziskovkám, ne diktátu menšin“. Iniciativa požaduje jeho odstranění, podle ní rozeštvává společnost. SPD to odmítla.
23.09.2018 20:40 |

podobné články

„Ne politickým neziskovkám, ne diktátu menšin,“ dal na billboard Okamura. Byla proti demonstrace

 
Tři desítky lidí se dnes sešly v Chrudimi na happeningu před billboardem SPD Tomia Okamury. Uspořádala jej občanská iniciativa Štváče v Chrudimi nechceme, která tak protestuje proti poutači s nápisem „Ne politickým neziskovkám, ne diktátu menšin“. Iniciativa požaduje jeho odstranění, podle ní rozeštvává společnost. SPD to odmítla.
23.09.2018 20:50 |

podobné články

Šlachtu v Plzni propaguje nelegální obří poutač

 
Podle zjištění Práva je jeden z obřích předvolebních plakátů propagujících Šlachtovo politické uskupení Přísaha umístěný na nelegálním reklamním poutači u dálničního přivaděče na výpadovce z Plzně na Klatovy, který je načerno postavený na pozemku státu.
04.06.2021 04:45 |

podobné články

Ewa Farna překvapila radikální proměnou: Ze slavné brunetky se stala žhavá blondýnka

 
Ewa Farna (29) změnila barvu vlasů. Zpěvačka na sociálních sítích šokovala fanoušky, když přidala krátké poutací video na svůj nový videoklip. Má v něm totiž stříbrno-šedé vlasy. Její sledující jí okamžitě umělou změnu vzhledu začali horlivě komentovat. Ne vše je ale tak, jak se na první pohled zdá.
04.08.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1430 článků)

Zrádce Ludvík Svoboda? Škoda, že podobní veleduši nepíší také o chirurgii. Vychází kniha o bývalém prezidentovi

 
„Vladimír Škutina kdysi prohlásil, že nestačí jen svoboda projevu, ale je nutná také svoboda po projevu. Dnes se tak trochu zdá, že svoboda po projevu je zachována, ale začíná nám chybět svoboda projevu.“ To uvádí v rozsáhlém rozhovoru vojenský historik Jiří Fidler, který napsal více než pětadvacet monografií. A tou zatím poslední je kniha „Symbol Ludvík Svoboda“.
28.09.2023 04:45 |

podobné články

Osobnosti: Ludvík Svoboda (107 článků) , Jiří Svoboda (530 článků) , Jiří Svoboda (530 článků) , Jiří Škoda (52 článků) , Jiří Škoda (52 článků)

Primátor Svoboda: Dopravní podnik chce peníze a dělá nátlak

 
Primátor Bohuslav Svoboda (ODS) tvrdí, že se pražský dopravního podnik (DPP) při žádostech o peníze chová nestandardně a vyvíjí na hlavní město nátlak. V tiskové zprávě primátor uvedl, že žádost podniku o šestimiliardovou směnku posoudí až na základě odborné analýzy, která by měla být hotová 1. listopadu.
20.10.2011 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (782 článků)

Primátor Svoboda jde do boje o šéfa pražské ODS s 12 nominacemi

 
Pražský primátor Bohuslav Svoboda půjde do boje o křeslo předsedy pražské ODS s 12 nominacemi z 15 možných. Dnes večer jej podpořily ještě sněmy v Praze 4, 6 a 15. ČTK to řekli zástupci oblastí. Podle nominací bude mít primátor jen jednoho protikandidáta, a to bývalého radního Jiřího Janečka. Předsedu občanských demokratů v metropoli by měl zvolit regionální sněm plánovaný na 30. ledna.
27.01.2012 06:15 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (782 článků) , Jiří Svoboda (530 článků) , Jiří Svoboda (530 článků)