Článek

Primátor Korec: Zlínský bazén „pětadvacítka“ už září novotou

 
Hotovo. Památkově chráněný objekt městských lázní je po kompletní rekonstrukci. Závěrečnou osmou etapou rekonstrukce vnitřních prostor byla završena několikaletá práce této městské společnosti.
09.10.2021 11:30 |

podobné články

Podobné články

Moderátor rádia Impuls Vlasta Korec má syna Vlastimila

 
V úterý odpoledne se Vlasta Korec stal podruhé otcem. Jeho žena Magdalena porodila v Ústavu pro péči o matku a dítě v Praze - Podolí syna Vlastimila. Matka i dítě jsou v pořádku. Další články k tématu: Vlasta Korec brzy povýší na dvojnásobného otce. Bude to kluk, říká Moderátor Vlasta Korec pracuje na druhém dítěti Čerstvý tatínek Vlasta Korec si vyrazil na večeři s Katkou Kristelovou Pyšný otec Vlasta Korec: Naše dcera je pěkně divoká Vlasta Korec je otcem, na Štědrý den dostal Magdalénku
04.04.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (857 článků) , Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec brzy povýší na dvojnásobného otce. Bude to kluk, říká

 
Manželé Korcovi, kteří očekávají narození druhého dítěte, už vědí, že do rodiny přibude chlapeček. Manželka moderátora Vlasty Korce Magdalena je v šestém měsíci těhotenství. Další články k tématu: Moderátor Vlasta Korec pracuje na druhém dítěti Pyšný otec Vlasta Korec: Naše dcera je pěkně divoká Vlasta Korec je otcem, na Štědrý den dostal Magdalénku Vlasta Korec: adrenalin v offroad závodech a dcerka v prosinci
05.01.2012 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

VIDEO: To nejlepší teprve přijde, ujišťoval Gott čtyřicátníka Korce

 
Moderátor Vlasta Korec oslavil čtyřicátiny ve velkém stylu. V centru Prahy uspořádal oslavu pro přátele a kolegy ze showbyznysu. Osobně mu přijel popřát i Karel Gott, který ho před kamerou uklidňoval, že to nejlepší teprve přijde. Další články k tématu: Moderátor rádia Impuls Vlasta Korec má syna Vlastimila Vlasta Korec brzy povýší na dvojnásobného otce. Bude to kluk, říká Pyšný otec Vlasta Korec: Naše dcera je pěkně divoká
18.09.2012 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (6479 článků) , Vlasta Korec (57 článků)

Korec slavil čtyřicítku: Co na něj prozradily celebrity? Byl to pěkný proutník!

 
Moderátor Vlasta Korec slavil kulatou čtyřicítku. V šoubyznysu je považován za jednoho z největších slušňáků a nás zajímalo, jestli na něj jeho slavní přátelé něco neví. Jaké má Vlasta Korec neřesti?
21.09.2012 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec v brutální rallye: Bouračka a konec!

 
Z útoku na týmové první místo nic nebude. Vlasta Korec (40) v brutální Interkontinentální rallye přezdívané »druhý Dakar« boural a závod pro něj skončil. „Na písečných pláních jezdíme i 150 km rychlostí,“ chlubil se Korec. Jenže včera se mu právě písek stal osudným. Naštěstí to ale odneslo jen auto…
03.02.2013 06:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Primátorem Zlína byl dnes zvolen Jiří Korec (ANO)

 
Jiří Korec (ANO) se stal primátorem Zlína, dnes ho do čela krajského města zvolilo ustavující zastupitelstvo. V minulém volebním období byl náměstkem primátora. Pro Korce dnes hlasovalo 27 z 39 přítomných zastupitelů, deset zastupitelů se zdrželo, jeden byl proti a jeden nehlasoval. Korec neměl protikandidáta. Informuje o tom ČTK.
01.11.2018 10:21 |

podobné články

Kondičně orientační a rekreačně rodinný pochod Pětadvacítka Lesů ČR

 
V roce 2017 je to 25 let od vzniku firmy Lesy České republiky, s.p. a 1. října 2017 to bude přesně 25 let, co zahájila činnost Lesní správa Český Krumlov. K tomuto výročí pořádá Lesní správa kondičně orientační, rekreačně rodinný pochod Pětadvacítka Lesů České republiky, který se bude konat v sobotu 30. září 2017
22.09.2017 18:50 |

podobné články

Primátor Korec: Autobusové nádraží ve Zlíně bude bez nepřizpůsobivých občanů

 
Primátor Zlína Jiří Korec se setkal se zástupci společnosti Z-Group a. s., která je vlastníkem autobusového nádraží. Tématem setkání bylo řešení neutěšeného stavu nádraží a jeho obležení nepřizpůsobivými občany.
17.07.2021 07:45 |

podobné články

Zastřešte si bazén, budete se těšit z koupání 6 měsíců v roce!

 
Může se bazén stát nejútulnější místností Vašeho domova? Představte si „rajskou“ zahradu: hustá, sytě zelená tráva, purpurové a bílé květy magnólií či jiné květy, které milujete, a také azurově modrý bazén, zastřešený elegantní moderní posuvnou konstrukcí. Víte, že na takové zahradě se Vy společně se svými blízkými můžete radovat z koupání od půlky dubna až do konce října?! Právě díky zastřešení bazénu. A pokud si vyberete zastřešení dostatečně vysoké, můžete si pod ně k bazénu dát i lehátka či křesílko a stoleček a na něj nějaké dobré pití, prostě si u bazénu udělat takovou pohodičku, jakou máte nejraději. Někteří lidé dokonce v nadsázce tvrdí, že po velkou část roku je bazén díky střeše nejoblíbenější a nejútulnější místností jejich domova. Pro ně samotné i jejich děti či vnoučata.
06.04.2017 11:25 |

podobné články

Váš bazén zázračně omládne – dopřejte mu novou fólii

 
Máte už hezkých pár let na své zahradě jeden z nejrozšířenějších a nejoblíbenějších typů rodinných bazénů v Česku – bazén fóliový, s jádrem z hlubokotažného ocelového plechu? Pak víte, že přestože jej po každé zimě i průběžně po celý rok pečlivě čistíte všemi způsoby, třeba i bazénovým vysavačem, po létech barva jeho fólie vybledne, ztratí eleganci a „sex-appeal“. Prostě fólie zestárne kvůli dlouhodobému působení UV záření a jiných vlivů. A tím jakoby zestárl celý bazén, protože bazénová fólie, to jsou vlastně „šaty“ bazénu. A tehdy přichází čas na výměnu fólie. Aby byl bazén zase krásný.
17.08.2017 00:10 |

podobné články

Za půl roku je jako vyměněný: Masarykův domek září novotou, propadlá střecha ho už nehyzdí

 
Byla to obrovská rána, která v květnu vyděsila celou obec Čejkovice. Uhnilé trámy neudržely střechu domu, kde vyrůstal T. G. Masaryk. Po půl roce dům září novotou a opět v něm funguje muzeum.
25.11.2018 10:30 |

podobné články

Zlínský primátor Adámek bude za STAN usilovat o místo v Senátu

 
Zlínský primátor Miroslav Adámek (STAN) je kandidátem Starostů a nezávislých v květnových doplňovacích senátních volbách na Zlínsku. Podpoří jej také ODS, která vlastního kandidáta nepostaví. Primátor jednal o podpoře s více subjekty, řekl dnes ČTK ve Zlíně. Většina velkých stran a hnutí své kandidáty do voleb, ze kterých vzejde nástupce Františka Čuby ze SPO, už oznámila.
28.03.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Adámek (81 článků)

Vlasta Korec: Na závodech bojoval o život a vyhrál!

 
Moderátor Vlasta Korec si neodpustí svou dávku adrenalinu. Na závodech se svým offroad týmem soutěžil nepřetržitě čtyřiadvacet hodin a během akce šlo několikrát o život. Nakonec si ale celý tým odnesl prvenství!
29.05.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec létal vzduchem!

 
Moderátor Vlasta Korec (36) si se svým offroad týmem užil zábavu i adrenalin. Po skončení charitativní akce se v závodním voze natolik odvázal, že předvedl několik letů vzduchem.
15.07.2009 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec opouští rodinu!

 
Moderátor Vlasta Korec (37) krátce po Štědrém dni opustí svoji rodinu, kdy odletí do Buenos Aires, kde se zúčastní tradiční Rallye Dakar, jež vede přes Argentinu a Chile.
11.12.2009 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec: Chce vypadat jako Brad Pitt! Daří se mu to?

 
Moderátor Vlasta Korec (38) se svěřil ohledně své dávné touhy, a to té, že si vždycky přál vypadat jako hezoun Brad Pitt nebo svůdník George Clooney. Sice se obává, že se jeho touha často rozchází s realitou, ale umí se s tím vyrovnat po svém. Jak?
29.01.2010 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Brad Pitt (1916 článků) , George Clooney (816 článků) , Vlasta Korec (57 článků)

Korec na Dakaru: Auto skončilo převrácené na střeše!

 
Oblíbený moderátor Vlasta Korec (37) dostal nabídku, aby se na začátku tohoto roku zúčastnil legendární Rallye Dakar. Vlasta nabídku nadšeně přijal a odletěl do Argentiny a Chile.
01.02.2010 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Moderátor Vlasta Korec pracuje na druhém dítěti

 
Moderátor Vlasta Korec touží po větší rodině. I když mu dcera Magdaléna, jež dostala jméno po mamince, dělá radost, u jednoho potomka skončit nechce.
04.04.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)

Vlasta Korec opustil manželku a dceru! Na svátky byly samy

 
Moderátor Vlasta Korec (36) dal o letošních Velikonocích přednost pánské společnosti.
06.04.2010 01:10 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Korec (57 článků)