Článek

Prima zařízla Modrý kód a teď i Sestřičky! Posledních pár dílů a konec

 
Od doby, co se dostala ven informace, že Sestřičky tragicky opustí postava Sabiny Laurinové (49), to mezi diváky vřelo. Jenže to ještě netušili, že televize Prima zanedlouho utne celý seriál!
04.06.2021 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (325 článků)
Podobné články

Kráska ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Říkají jí Karle!

 
Je drobná, ale o to energetičtější. Herečka Anna Jiřina Daňhelová (27) se pravidelně objevovala v seriálu Modrý kód jako sestřička Dáša. Ve své roli zůstává i v novém projektu Sestřičky, jehož pilotní díl odvysílala televize Prima včera večer. Modrý kód tak na obrazovkách v pondělky a středy nahradí.
30.08.2020 05:05 |

podobné články

Marek Němec se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód: Docházejí mu prachy!

 
Před dvěma lety se vysvlékl z pláště doktora Davida Hofbauera v primáckém seriálu Modrý kód. Marek Němec (39) pro to měl velmi překvapivé důvody. Prý si chtěl zkusit žít skromně! Jenže teď otevřel svoje divadlo a peníze se mu v době covidu dost hodí. Proto se vrací do seriálu Sestřičky Modrý kód.
09.09.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (53 článků) , David David (851 článků)

Nabitý podzim na Primě: Nové postavy ve Slunečné, seriál Sestřičky Modrý kód a Zlatá maska

 
Televize Prima přichází na podzim s novým seriálem Sestřičky Modrý kód, který volně navazuje na příběhy hrdinů z prostředí urgentního příjmu v nemocnici v Rubavě. Další novinkou je zábavná show Zlatá maska, kde hvězdní detektivové pomáhají lidem odhalit, jaká slavná tvář se skrývá pod maskou. Jak vytvořit lahůdku během chvilky, prozradí Zdeněk Pohlreich s Ivetou Fabešovou v pořadu Šéfem za pár minut. Hobby pořady se rozrostou i o Fachmany a Prima mazlíčka. Na co dalšího se můžete v průběhu podzimu těšit?
24.07.2020 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (569 článků)

Prima: Z Modrého kódu vznikly Sestřičky

 
Skupina Prima představila své podzimní novinky. Na Modrý kód naváže seriál Sestřičky Modrý kód a pokračovat bude úspěšná Slunečná.
23.07.2020 16:20 |

podobné články

Sestřičky Modrý kód již brzy na obrazovkách: Takhle vypadala první klapka nového seriálu

 
Celý jeden letní měsíc, jednatřicet dní, zbývá do zahájení vysílání nového seriálu Sestřičky Modrý kód. První díl seriálu uvidí diváci televize Prima už v sobotu 29. srpna ve 20.15. Natáčení probíhá od počátku července a takhle sladce ho tvůrci a herci zahájili.
03.08.2020 21:06 |

podobné články

Sestřičky Modrý kód startují na Primě už v sobotu: Seznamte se s hrdiny nového seriálu

 
Oblíbení hrdinové, nové tváře a příběhy jako ze života! Sestřičky Modrý kód spojují to, co měli diváci Modrého kódu nejraději, s tím, co na seriálech milují: romantiku, napětí a vztahová dramata, která známe z vlastních životů. První díl nového seriálu nabídne televize Prima v předpremiéře v sobotu 29. srpna, další díly dostanou tradiční čas v pondělí a ve středu ve 20.15. Seznamte se s hrdiny a hlavně hrdinkami, které budete na obrazovkách vídat.
25.08.2020 18:15 |

podobné články

Natálie Halouzková ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nehoda v autě krátce před natáčením

 
Natálie Halouzková (19) se stala jednou z hvězd nového seriálu TV Prima s názvem Sestřičky Modrý kód. Navzdory nízkému věku se díky spoustě zkušeností dokáže před kamerou vyrovnat i starším kolegyním. Diváci ji na obrazovkách mohli vidět už jako dítě. Před natáčením nového seriálu ale zažila nepříjemnou zkušenost, kterou si málem musela na placu zopakovat.
29.08.2020 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Natálie Halouzková (11 článků)

Gábina Koukalová v seriálu Sestřičky Modrý kód: Díky roli zavítala do dávné minulosti

 
Obdobím pracovních výzev prochází bývalá biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Dnes poprvé ji uvidí diváci televize Prima v seriálu Sestřičky modrý kód, v neděli se představí i jako moderátorka pořadu Showtime. V Sestřičkách si zahraje samu sebe.
28.10.2020 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (444 článků)

Marek Němec po 2 letech zpět v Sestřičky Modrý kód! Fanoušci chtěli jeho, on peníze!

 
MUDr. David Hofbauer ze seriálu Sestřičky Modrý kód už je několik týdnů zpátky na obrazovkách televize Prima. Oblíbeného herce si po dvou letech vyžádali i fanoušci, kteří úpěnlivě "prosili" a bojovali o návrat sympatického herce Marka Němce (39). A právě dnes večer předvede opravdu strhující výkon, kdy doslova dochází k přesahu scénáře propojeného s vyššími tématy. I
02.11.2020 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (53 článků) , David David (851 článků) , David David (644 článků)

Po seriálové smrti Laurinové další rána pro diváky: PRIMA ZAŘÍZLA SESTŘIČKY

 
Nejdřív nechali po pěti letech zemřít vrchní sestru Mery neboli Sabinu Laurinovou (49). A teď zařízli všechny Sestřičky! Televize Prima podle zjištění deníku Aha! odvysílá už jen posledních šest dílů a pak zazvoní zvonec a seriálu je konec.
04.06.2021 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (325 článků)

Po seriálové smrti Laurinové další rána: PRIMA ZAŘÍZLA SESTŘIČKY

 
Nejdřív nechali po pěti letech zemřít vrchní sestru Mery neboli Sabinu Laurinovou (49). A teď zařízli všechny Sestřičky! Televize Prima podle zjištění deníku Aha! odvysílá už jen posledních šest dílů a pak zazvoní zvonec a seriálu je konec.
04.06.2021 08:45 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (325 článků)

Sestřičky Modrého kódu mají „odborný“ dozor! Nová posila vystudovala zdrávku

 
Seriál Sestřičky Modrý kód, plynule navazující na „klasický“ Modrý kód, slibuje nejenom návrat starých, leč stále oblíbených postav, ale také množství hrdinů nových. Mezi zdravotními anděly se objeví i jeden muž, kterému není úbor ošetřovatele vůbec cizí. Ba právě naopak!
07.08.2020 10:20 |

podobné články

Sestřičky Modrý kód startují: S Míšou zamávají otec na mateřské dovolené a pubertální dcera

 
Už v sobotu mohou diváci na televizních obrazovkách sledovat nový seriál Sestřičky Modrý kód. Seriál spojuje to, co měli fanoušci Modrého kódu nejraději, a to romantiku, napětí a vztahová dramata, která znají lidé z vlastních životů. V seriálu se objeví například Adéla Gondíková, Petr Vaněk nebo Amélie Pokorná.
29.08.2020 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Adéla Gondíková (418 článků) , Petr Vaněk (25 článků) , Amélie Pokorná (12 článků) , Petr Vaněk (11 článků)

Míša Tomešová ze seriálu Sestřičky Modrý kód: Nejsem biomatka. Občas si dám i mekáč

 
Dvojnásobnou maminku Michaelu Tomešovou (29) si mnozí pamatují díky roli v seriálu Ulice. Nyní se objeví po dlouhé době v dalším seriálu, a to Sestřičky Modrý kód. V rozhovoru pro eXtra.cz se talentovaná herečka a zpěvačka rozpovídala o rodinném životě, pobytu v karanténě a nové roli.
30.08.2020 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Tomešová (181 článků)

Sestřičky Modrý kód posílí miláček žen: Marek Němec se vrací do Rubavy

 
Seriál Sestřičky Modrý kód bude mít už v další epizodě staronovou posilu. Do Rubavy se vrací po dvou letech v Londýně doktor David Hofbauer, kterého hraje Marek Němec (39). Divákům tak bude navrácena postava, po které od jejího odchodu především divačky nepřestaly volat.
09.09.2020 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Marek Němec (53 článků) , David David (851 článků) , David David (644 článků)

Sestřičky Modrý kód kosí koronavirus: Sandra Nováková popsala ošklivý průběh

 
V současné době už zřejmě neexistuje nikdo, kdo by neznal někoho s pozitivním testem na covid-19. Virus bohužel zasáhl i do seriálu Sestřičky Modrý kód. Po pozitivně testovaných Daniele Šinkorové (47) a Igoru Chmelovi (49) má příznaky i Sandra Nováková (38).
13.10.2020 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (333 článků) , Sandra Nováková (266 článků) , Igor Chmela (94 článků)

Herec Jiří Štěpnička (73), hvězda seriálu Sestřičky Modrý kód: Náhlá výpověď!

 
Ze dne na den zrušil to, co slíbil. Těsně před natáčením klíčové scény v seriálu Sestřičky Modrý kód položil Jiří Štěpnička (73) na stůl svou výpověď. Podle informací Aha! k tomu měl jeden jediný důvod – strach z covidu-19, podle svých slov je totiž v rizikové skupině.
24.11.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Štěpnička (57 článků)

V seriálu Sestřičky si zahraje i Gabriela Koukalová, která nedávno předvedla v bikinách figuru jako lusk

 
V novém seriálu Sestřičky Modrý kód, jehož první díl uvidí diváci televize Prima už tuto sobotu ve 20:15, si zahraje i biatlonistka Gabriela Koukalová (30). Pro českou biatlonovou královnu je to první větší herecká zkušenost. Role v seriálu ji navíc přivedla do míst, na která už chtěla zapomenout. Životní příběh Gabriely Koukalové byl současně předlohou pro vytvoření jedné z výrazných postav seriálu Sestřičky.
27.08.2020 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Koukalová (444 článků)

Sestřičky Modrý kód: Velké změny!

 
Natáčet jim vláda zatím sice nezakázala, plány ale štáb Sestiček Modrý kód musí měnit ze dne na den. Po Daniele Šinkorové (47) onemocněl i Igor Chmela (49) a další herci. Štáb upravuje plán za pochodu.
14.10.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniela Šinkorová (333 článků) , Igor Chmela (94 článků)