Článek

Prima naštvala fanoušky Sestřiček: Kvůli 1. MISI jim televize vzala vzácné vzpomínky!

 
Televizní stanice Prima se těší velké divácké oblibě pro své seriály. Ať už je to Slunečná, anebo nedávno ukončené Sestřičky. Nyní chystá pro své fanoušky nový seriál s prvky reality show, co se jmenuje 1. MISE. Příznivce Sestřiček ale tvůrci pořádně naštvali – propagaci začali totiž na „jejich“ instagramu, který zcela nahradili…
20.07.2021 14:35 |

podobné články

Podobné články

Z televize Prima bude od příštího roku Prima Family

 
Televizní stanice Prima se od 1. ledna příštího roku přejmenuje na Prima Family. V pondělí to uvedl Marek Winkler ze společnosti FTV Prima, která je držitelem vysílacích licencí pro kanály Prima Cool, Prima Love a Prima Family.
31.10.2011 18:20 |

podobné články

Prima uvede na jaře show Aréna národů a spustí videotéku Prima Play

 
Hlavním tahákem jarního vysílání televize Prima má být nová rodinná show Aréna národů. Prima ji uvede na kanálu Prima family od 11. února. Od března Prima uvede také zábavní pořad Česká 30 s Martinem Dejdarem a seznamovací reality show Hotel Paradise. V březnu Prima spustí novou videotéku Prima Play.
24.01.2012 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dejdar (511 článků)

Prima novinka na síti: Spouštíme nový, ještě lepší portál Prima PLAY!

 
Weby z rodiny Prima ONLINE trhají rekordy a po letošní smršti novinek (Prima STYLE, Prima FRESH, Prima ŽENY) přichází další překvapení. Spouštíme od základu proměněné stránky videoarchivu Prima PLAY (prima-play.cz).
17.09.2013 20:30 |

podobné články

Poslední díl Sestřiček! Po smrti Laurinové... VYHODILI NEMOCNICI DO POVĚTŘÍ!

 
Po více než čtyřech letech konec. Televize Prima slibovala nejdramatičtější díl historie seriálu, ale konkrétní obsah posledního dílu dosud úzkostlivě tajila. Deníku Aha! se podařilo získat tajný scénář. Tvůrci Sestřiček po smrti Sabiny Laurinové alias sestru Mery nechají slavnou Nemocnici Rubavu vyhodit do povětří!
22.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (328 článků)

Konec Sestřiček bude pořádné drama! SKLENĚNÉ PEKLO v Rubavě

 
Po ukončení smlouvy hlavní hvězdy Sabiny Laurinové (49) alias vrchní sestry Mery Prima utnula i celý seriál. A podle šéfautora Sestřiček Davida Litváka (53) se konec promění v katastrofický film. „Takové malé skleněné peklo v Rubavě,“ naznačil závěrečné drama.
14.06.2021 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Laurinová (328 článků) , David Litvák (2 články)

Sejnová ze Sestřiček: Pět měsíců tajila těhotenství!

 
Téměř pět měsíců si pro sebe nechávala radostnou novinku. Michaela Sejnová (28) ze Sestřiček je těhotná a čeká holčičku. Ke druhému miminku ji musel přemlouvat manžel, jevištní mistr Jiří Dittrich. Měla strach i kvůli pandemii.
11.11.2020 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Sejnová (31 článků)

Po smrti Mery další rána pro fanoušky Sestřiček: Seriál už za pár dní úplně končí!

 
Tvůrci seriálu Sestřičky si pro fanoušky připravili další zvrat. Poté, co navzdory divácké nevoli nechali tragicky zemřít hlavní postavu, sestru Mery, nyní Prima oznámila, že seriál úplně končí. A to za pouhých šest dílů, na konci června.
03.06.2021 20:20 |

podobné články

Senátoři odsouhlasili plán zahraničních misí

 
Plán zahraničních misí českých vojáků pro příští rok schválil po Sněmovně bez problémů také Senát. Vládní návrh počítá zejména s nasazením až 550 vojáků v misi KFOR v Kosovu a až 535 vojáků v misi ISAF v Afghánistánu. Jejich vyslání podpořilo 64 z 69 přítomných senátorů, dva byli proti.
17.06.2009 13:10 |

podobné články

Vémolova Lela naštvala fanoušky: Neuvěříte, co je pobouřilo!

 
Slovenská prsatice Lela Ceterová se dostala do křížku s fanoušky! Ty totiž pobouřilo, že si dovoluje sprchovat úplně obyčejným gelem za pár korun a dali jí to pořádně sežrat. Milá bijce Karlose Vémoly ale není žádný otloukánek a pustila se do drsného protiútoku! A silikonovou obrannou linii navíc doplnila ještě Zuzana Plačková ze soutěže Hotel Paradise... Více o souboji prsatic s fanoušky a další perly ze sociálních sítí se podívejte v novém díle pořadu Síťoviny internetové televize Mall.tv.
25.02.2021 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Zuzana Plačková (95 článků) , Karlos Vémola (302 článků)

Václav Sloup (†78): Umřel opuštěný! Bez svých sestřiček...

 
Nemohly se s ním rozloučit! Herec Václav Sloup (†78) zemřel v nemocnici, bez svého »harému« zdravotních sestřiček z libochovického domova seniorů. „Jeho odchod neseme všichni špatně,“ řekla Aha! hlavní sestra Andrea Hřebínková.
23.07.2014 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Václav Sloup (76 článků)

Pacient zapálil postel, aby upoutal pozornost zdravotních sestřiček

 
V nemocnici ve floridském městě New Smyrna Beach bylo v sobotu pořádně rušno. Muž jménem John King nabyl dojmu, že se mu sestřičky dost nevěnují, a proto se rozhodl, že upoutá jejich pozornost tím, že zapálí postel. Několik sestřiček hned přiběhlo, postel uhasily – a muže, který chtěl utéct, s dalšími členy personálu zadržely.
28.02.2020 09:55 |

podobné články

Osobnosti: John King (2 články) , John King (2 články) , John King (2 články) , John King (2 články) , King King (78 článků) , King King (51 článků)

Hvězda Sestřiček na soustředění: Přijela s bývalým, ukázala se v bikinách a v noci vypisovala zadanému zpěvákovi

 
O tom, že herečka Anna Jiřina Daňhelová, kterou známe z primáckého Modrého kódu, nyní Sestřiček, vyrazila na soustředění zdravotníků nominovaných do finále soutěže Anděl mezi zdravotníky se svým bývalým partnerem , Mužem roku 2018 Jiřím Kmoníčkem, s nímž sdílela i pokoj, už jsme informovali.
04.09.2020 10:15 |

podobné články

Tenhle mladý sympaťák si roli zdravotního bratra užívá. Obklopuje ho hned několik sestřiček!

 
Herec Radek Melša (26) je divákům zatím známý především z epizodních rolí v seriálech Strážmistr Topinka nebo Specialisté. Nyní se objevuje v seriálu Anatomie života jako jediný mužský element v týmu zdravotních sestřiček. Natáčení v převážně dámském kolektivu si pochopitelně užívá.
15.02.2021 21:45 |

podobné články

Těhotná Pagáčová jako podvodnice Laura ze Sestřiček: Místo hraní venčí psy!

 
Doma se rozhodně nezavírá. Patricie Pagáčová (32), která je v pokročilém těhotenství, se sice rozloučila s natáčením Sestřiček, ale ani strach z covidu ji v domě nezamkl. Bříško protahuje na procházkách se svými psy Jackie a Čolkem.
17.03.2021 05:10 |

podobné články

Seriál Ordinace v růžové zahradě: Jak dnes vypadají a čemu se věnují bývalé sestřičky z kamenické nemocnice?

 
Kamenickou nemocnicí, ať už oddělením gynekologie nebo chirurgie, prošlo mnoho zdravotních sestřiček. Kromě Babety Hessové tu ze staré éry Ordinace nezbyla vlastně už žádná. Jakým směrem se jedny z nejvýraznějších postav sestřiček vydaly a co dnes dělají jejich představitelky? U seriálu zůstaly, jen přepnuly na jiný program.
18.03.2021 11:15 |

podobné články

Vnadná blondýnka z Ulice a Sestřiček oslaví 30. narozeniny s novým přítelem: Co je dalo dohromady?

 
Dneska 2. dubna oslaví třicetiny a trochu se bojí, jaké překvapení ji čeká. Vnadná blonďatá herečka Malvína Pachlová  (30) , kterou znáte ze seriálu Ulice a nověji ze Sestřiček, má novou lásku a její partner, kolega z mladoboleslavského divadla, Milan Ligač si prý na překvápka potrpí.
02.04.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Malvína Pachlová (15 článků)

Herečka z Ulice a Sestřiček Pagáčová porodila! Jaké zvolila pro dceru jméno?

 
Herečka Patricie Pagáčová (32), za svobodna Solaříková, se stala maminkou. Někdejší hvězda Ulice a Sestřiček porodila dcerku. Jaké jí dala jméno?
23.05.2021 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Patricie Solaříková (301 článků)

Prima reportáží o migrantech naštvala i senátory. Bitva o „kravín“ pokračuje

 
Spor o reportáž televize Prima o iráckých uprchlících v Česku se vyostřuje. Stanice minulý týden ukázala muže, který údajně tvrdil, že než aby tady bydlel v kravíně, pojede radši zpátky. Proti tomu se ohradil a nadále ohrazuje nadační fond Generace 21, který transport pronásledovaných křesťanů zajišťuje. A Prima jde tvrdě proti němu. Teď už si ale i senátoři stěžují, že původní reportáž byla zmanipulovaná.
18.02.2016 16:05 |

podobné články

Kim Kardashian se převlékla za Pamelu Anderson a pořádně naštvala fanoušky. Co provedla?

 
A zase ta Kim! Sotva jí fanoušci odpustí její až příliš retušované fotografie , zase něco vyvede. Tentokrát ale naštvala pořádnou řádku lidí. O letošním Halloweenu se totiž převlékla za Pamelu Anderson  (51) z předávání cen VMA MTV v roce 1999. Jenže ne všichni poznali, za co jde, a to Kim pořádně dopálilo.
03.11.2018 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Pamela Anderson (643 článků) , Kim Kardashian (1372 článků) , Pamela Anderson (595 článků)