Článek

Přihlásit se k Romům přináší výhody, nabádá před sčítáním lidu vládní zmocněnkyně Válková

 
Romové by se neměli bát poukázat na svoji národnost v blížícím se sčítání lidu. Pokud ze sčítání vyplyne, že je více lidí romské národnosti, než bylo před lety, čeká na romskou menšinu spousta výhod. „Máte tedy nárok mít zastoupení svého zmocněnce. Být přítomni ve samosprávách. Dostávat přímo dotační prostředky,“ pověděla zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková. „Přihlásit se k romské národnosti je důležité proto, že tu léta nefunguje integrace romské menšiny,“ myslí si Štefan Oláh z rady vlády.
11.02.2021 18:40 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (432 článků)
Podobné články

Adamová: Válková by měla skončit jako zmocněnkyně a nekandidovat

 
Poslankyně Helena Válková (ANO) by měla po zveřejnění tvrzení, že na přelomu 70. a 80. let hájila zákony namířené proti disidentům, skončit jako vládní zmocněnkyně pro lidská práva a dál neusilovat o pozici ombudsmanky. Novinářům to dnes řekla předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová. Pokud Válková kroky tímto směrem sama v dohledném čase neučiní, záležitost by měla probrat Poslanecká sněmovna, dodala Adamová.
10.01.2020 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (432 článků)

Výhody a nevýhody internetové seznamky

 
Internetové seznamky jsou fenoménem dnešní doby, který se dostává pod kůži stále většímu počtu lidí napříč všemi věkovými kategoriemi. Ne pro všechny je seznamování se s druhými lidmi tak jednoduché – zatímco někomu nedělá navázání kontaktu s druhým člověkem sebemenší problém a v těchto vodách se cítí více než jistě, jinému se už při pouhé představě čelo orosí studeným potem, srdce několikanásobně zvýší svůj tep a kolena začnou připomínat rozklepané želé. Naštěstí pro všechny stydlivky, nedůvěřivce a strašpytlíky, kteří si nejsou jistí v kramflecích existují internetové seznamky, prostřednictvím kterých se v zákrytu nastaveného profilu mohou seznámit s někým novým i beze strachu. Asi jako všechno v dnešní době mají i online seznamky svá pro a proti, tedy své světlé a stinné stránky. Ačkoli se na první pohled může zdát, že seznamování se online má jen samá pozitiva, není tomu skutečně tak. Chcete-li se seznámit ve virtuálním světě, pak byste pro a proti online seznamek měli znát předem… Výhody a nevýhody, které ukrývají internetové seznamky Nenechte se zmást! Online seznamky se možná na první pohled tváří, že na nich není jediné špatné nitky, ovšem opak je někdy pravdou – a o této nepříjemné pravdě se na vlastní kůži přesvědčilo již nespočet lidí. Pokud máte problém seznámit se v reálném světě, pak vám ten virtuální skutečně může pomoci najít k sobě vhodného partnera pro život. Na druhou stranu se na internetu můžete i nepěkně napálit. Tak na to pozor! Výhody online seznamky Nejdříve si společně shrňme výhody, které s sebou online seznamování přináší: Seznámení přes písmenka Největší výhodou internetových seznamek je skutečnost, že s nikým nemusíte mluvit tváří v tvář, což hodně lidem dělá velký problém. Jednoduše se schováte za písmenka, neboť drtivá většina lidí si je mnohem jistější v psaném projevu, nežli v tom mluveném. Velké možnosti výběru Další výhodou je... Čtěte více Příspěvek Výhody a nevýhody internetové seznamky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2016 05:25 |

podobné články

(Ur)Válková neodstoupila, vláda jí lidská práva nechala. „Vykonala kus práce,“ háji ji ANO

 
Vláda v pondělí nehlasovala o tom, jestli poslankyně Helena Válková (ANO) skončí ve funkci zmocněnkyně kabinetu pro lidská práva. Kabinet o tom sice na návrh vicepremiéra Jana Hamáčka (ČSSD) jednal, po vystoupení Válkové ale ministři o jejím setrvání nehlasovali. Válková podle informací ČTK ze zasedání před ministry vystoupila a odmítla při tom možnost, že by funkci mohla opustit sama. Vicepremiérka Alena Schillerová (za ANO) poté novinářům řekla, že Válková ministrům rozdala materiál, kde vysvětluje vznik svých kritizovaných textů včetně popisu situace v 70. letech.
13.01.2020 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2590 článků) , Helena Válková (432 článků) , Jana Horáková (44 článků)

KLIP: Poslechněte si v premiéře Love Hurts miss Válkové a lídra Nazareth

 
Česká Miss 2010 Jitka Válková si ve své hudební kariéře připisuje významný počin. K duetu Love Hurts, který nazpívala s Danem McCaffertym ze skupiny Nazareth, právě vznikl i videoklip. iDNES.cz vám ho přináší jako první. Další články k tématu: Válková si dala k dvacetinám dárek: duet se zpěvákem skupiny Nazareth Sexy Válková nafotila k novému singlu odvážné fotky Miss Válková pracuje na svém CD a v srpnu si zazpívá i v Mexiku LÁSKA POD LUPOU: Válková se odhalila i s partnerem, fotky chce na zeď
01.12.2011 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (533 článků)

Hamáček: Válková by měla jako zmocněnkyně pro lidská práva skončit

 
Helena Válková (ANO) by měla podle vicepremiéra a šéfa ČSSD Jana Hamáčka skončit jako zmocněnkyně pro lidská práva. Hamáček to chce na pondělním jednáním vlády říct premiérovi Andreji Babišovi (ANO).
13.01.2020 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (2590 článků) , Helena Válková (432 článků)

Válková kvůli článkům kandidaturu na ombudsmanku nestáhne

 
Bývalá ministryně spravedlnosti a nynější vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) by byla ochotna vzdát se kandidatury na veřejnou ochránkyni práv, pokud by části veřejnosti vadilo její členství v KSČ před rokem 1989. Kvůli článkům z minulosti, v nichž podle serveru Info.cz hájila zákony namířené proti disidentům, o tom neuvažuje, řekla dnes ČTK. Informace webu označila za lživé. Válková se chce sejít s prezidentem Milošem Zemanem, který ji na ombudsmanku navrhl Poslanecké sněmovně, a prodiskutovat s ním situaci.
10.01.2020 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků) , Helena Válková (432 článků)

Válková ombudsmankou nebude. Chce se ale soudně bránit proti lžím, které se o ní šíří

 
Bývalá ministryně spravedlnosti a nynější vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) by se byla ochotna vzdát kandidatury na veřejnou ochránkyni práv, pokud by části veřejnosti vadilo její členství v KSČ před rokem 1989. Kvůli článkům z minulosti, v nichž podle serveru Info.cz hájila zákony namířené proti disidentům, o tom neuvažuje, řekla dnes ČTK. Informace webu označila za lživé. Válková se chce sejít s prezidentem Milošem Zemanem, který ji na ombudsmanku navrhl Sněmovně, a prodiskutovat s ním situaci.
10.01.2020 23:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků) , Helena Válková (432 článků)

Válková má nového milence. Jen měsíc po rozchodu s lovcem celebrit Ciprou začala randit s tímhle fešákem. Je to celý Mareš!

 
Jedna z nejpůvabnějších a zároveň nejambicióznějších missek "Jitka Válková":http://www.extra.cz/tema/jitka-valkova (22) před dvěma měsíci prostřednictvím sociální sítě "Facebook":http://www.extra.cz/tema/facebook "oznámila rozchod s dlouholetým partnerem":http://www.extra.cz/miss-valkova-se-rozesla-s-ciprou-s-o-hlavu-mensim-lovcem-celebrit-si-pry-daji-pauzu-tak-urcite-jitko "Mirkem Ciprou":http://www.extra.cz/tema/mirek-cipra. Válková si na počest nové, nastupující životní etapy "výrazně zesvětlila vlasy":http://www.extra.cz/ze-by-dalsi-promena-roku-z-missky-valkove-je-rajcovni-blondyna-libi-se-vam (to už je teď minulostí a modelka je zase hnědovláska) a našla si nového kluka.
20.05.2014 13:20 |

podobné články

Válková údajně v KSČ hájila šikanu disidentů. Nařčení odmítá

 
Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) měla na přelomu 70. a 80. let minulého století hájit zákony proti disidentům. Uvedl to server Info.cz. Exministryně spravedlnosti Válková, která se uchází o post ombudsmanky, to však odmítá.
09.01.2020 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (432 článků)

Delikventi, co se nehodí na školu: Válková psala o kriminalitě Romů v 80. letech

 
Exministryně spravedlnosti a současná vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) se v 80. letech během svého působení ve Výzkumném ústavu kriminologickém podílela na sborníku, jehož autoři popisují a vysvětlují kriminální sklony „cikánské“ mládeže. Válková v reakci na to uvedla, že „již nebude své odborné práce ze 70. a 80. let mediálně komentovat“. Napsal o tom web Seznam Zprávy. Minulý týden navrhoval prezident Miloš Zeman Válkovou na pozici veřejné ochránkyně práv. Po kritice z řad odborné i široké veřejnosti se nakonec sama nominace vzdala.
17.01.2020 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (24966 článků) , Helena Válková (432 článků)

Válková podala trestní oznámení kvůli článku o práci s Urválkem

 
Poslankyně a vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) podala trestní oznámení pro pomluvu kvůli článku serveru Info.cz o své někdejší spolupráci s komunistickým prokurátorem Josefem Urválkem. Uvedl to dnes server Deník N. Válková tvrdí, že se nepodílela na šikaně disidentů, jak se píše v článku. Žádá také omluvu od historika Petra Blažka, který je v článku citován. Vydavatel a šéfredaktor Info.cz Michal Půr i historik Blažek řekli Deníku N, že si za informacemi v článku stojí.
28.01.2020 20:46 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (432 článků)

Nešikanovala jsem disidenty, tvrdí Válková a žene na historika policii. Práci s „katem“ Horákové nepopírá

 
Poslankyně a vládní zmocněnkyně pro lidská práva Helena Válková (ANO) podala trestní oznámení pro pomluvu kvůli článku serveru Info.cz o své někdejší spolupráci s komunistickým prokurátorem Josefem Urválkem. Uvedl to v úterý server Deník N. Válková tvrdí, že se nepodílela na šikaně disidentů, jak se píše v článku. Žádá také omluvu od historika Petra Blažka, který je v článku citován. Vydavatel a šéfredaktor Info.cz Michal Půr i historik Blažek řekli Deníku N, že si za informacemi v článku stojí.
28.01.2020 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Helena Válková (432 článků)

VIDEO: Válková ukázala potetované ruce, krk i prst. A u konce prý není

 
Česká Miss, modelka a zpěvačka Jitka Válková ve velkém propadla tetování. Její tělo momentálně zdobí čtyři obrázky, u kterých prý nemíní skončit. Přiznala to na kameru iDNES.cz v rámci rubriky Módní masáž, v níž celebrity hodnotí vlastní image i styl oblékání. Další články k tématu: Drsňačka podle Jitky Válkové: fialová paruka a roztrhané punčocháče VIDEO: Něžná Válková má dvě tetování. Drsňačka Kobzanová ještě víc Jitka Válková poprvé pózovala nahá, ňadra cudně zakryla Svatba bude, ale až po škole, přiznala Jitka Válková
30.05.2010 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Cynthia Nixon (44 článků) , Jitka Válková (533 článků)

Drsňačka podle Jitky Válkové: fialová paruka a roztrhané punčocháče

 
Modelka Jitka Válková už víc než rok zpívá s kapelou Modesty and Pride. Česká Miss 2010 se během natáčení prvního videoklipu snažila proměnit v drsnou metalistku. Další články k tématu: VIDEO: Něžná Válková má dvě tetování. Drsňačka Kobzanová ještě víc Jitka Válková poprvé pózovala nahá, ňadra cudně zakryla Svatba bude, ale až po škole, přiznala Jitka Válková Válková si dala k dvacetinám dárek: duet se zpěvákem skupiny Nazareth
23.10.2013 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (533 článků)

VIDEO: Baví mě dráždit útočné kritiky, říká zpívající miss Válková

 
Česká Miss Jitka Válková se stále víc vzdaluje modelingové branži, díky níž si v showbyznysu vybudovala jméno. Jak sama říká, chce se věnovat hlavně zpěvu. A že je terčem různých kritiků, jí nevadí. Prý se tím baví. Další články k tématu: VIDEO: Válková ukázala potetované ruce, krk i prst. A u konce prý není Drsňačka podle Jitky Válkové: fialová paruka a roztrhané punčocháče VIDEO: Něžná Válková má dvě tetování. Drsňačka Kobzanová ještě víc Jitka Válková poprvé pózovala nahá, ňadra cudně zakryla
29.12.2013 15:38 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (533 článků)

Válková nemá soudnost. Zmalovaná misska si vynutila zpívání na akci pro neslyšící!

 
"Nejambicióznější misska":http://www.extra.cz/valkova-ma-noveho-milence-jen-mesic-po-rozchodu-s-lovcem-celebrit-ciprou-zacala-randit-s-timhle-fesakem-je-to-cely-mares "Jitka Válková":http://www.extra.cz/tema/jitka-valkova (22) se stále snaží na českém poli prosadit jako zpěvačka, jenže zatím se nenašel jediný dobrák, který by jí řekl, že zpívat prostě neumí. To ale Válková stále neví, takže pokud ji někdo chce pozvat na svou akci, Jitčinou podmínkou je, že zazpívá.
22.07.2014 09:46 |

podobné články

Pozor! Článek, který nesmí číst náš šéfredaktor Pavel: Je naoko o Jitce Válkové, ale pomlouváme uvnitř strašně jeho!

 
Bývalá misska a modelka "Jitka Válková (22)":http://www.extra.cz/tema/jitka-valkova poslední dobou lítá v podivných vztahových erupcích. Poté, "co se rozešla s malinkatým lovcem modelek Mírou Ciprou (41)":http://www.extra.cz/miss-valkova-se-rozesla-s-ciprou-s-o-hlavu-mensim-lovcem-celebrit-si-pry-daji-pauzu-tak-urcite-jitko, který je tak mrňavý, že je dokonce i o hlavu menší než Válková, jež se výškově zastavila někde u dveřní kliky, "běhala z jednoho románku do druhého":http://www.extra.cz/valkova-je-zase-single-po-ctyrech-mesicich-dala-radovemu-cutalistovi-kopacky.
23.11.2014 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Jitka Válková (533 článků)

Zmocněnkyně Šimůnková si posvítí na majitele ubytoven. Jsou to prý byznysmeni s chudobou

 
Vládní zmocněnkyně pro lidská práva Monika Šimůnková se shoduje se zprávou BIS o radikalizaci občanů vzhledem k Romům. I podle ní jsou protiromské protesty a nálady ve společnosti nebezpečnější než sami extremisté.
03.08.2013 14:30 |

podobné články

Vláda stanoví dohled nad sčítáním hlasů pro evropskou iniciativu

 
Vláda by dnes měla rozhodnout, kdo bude v Česku zajišťovat dohled nad sčítáním hlasů při zadávání úkolů evropským institucím z iniciativy "zezdola".
18.01.2012 09:15 |

podobné články