Článek

Přichází zapeklité NOVOLUNÍ V BLÍŽENCÍCH: Ryby čeká babyboom, Kozorozi svedou boj s temnotou

 
V pátek bude Měsíc v největší vzdálenosti od Země a právě v tento okamžik nastane novoluní. Přesněji v 19:38 hodin. Tentokrát bude pod nadvládou zbrklých Blíženců. Černý vybarvený kruh přinese nervozitu, podrážděnost, ale i nové začátky. Jak se zaměří právě na vaše znamení? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
22.05.2020 07:00 |

podobné články

Podobné články

NEJSILNĚJŠÍ NOVOLUNÍ ROKU 2019: Kozoroh přinese transformaci v kariéře

 
Obrovskou sílu bude mít první letošní novoluní. Slunce se pohybuje Kozorohem, kde bude působit až do 20. ledna, kdy vstoupí do Vodnáře. Toto novoluní je důležité pro osoby narozené v Kozorohu a nastane v neděli 6. ledna ve 2:29 hodin. Pod vlivem tohoto novoluní budeme zvyšovat energii kariéry, energii práce a energii úspěchu. Při novoluní se budou pohybovat Saturn a Pluto u Slunce. Dvě silné karmické planety nám přinesou zajímavé situace a velké životní zkoušky. Jakou smršť novoluní přinese? A jaké zásadní změny nás čekají?
05.01.2019 07:00 |

podobné články

Novoluní ve Vodnáři přichází: Rakům se otevře nová cesta, Štíři dají sbohem lásce

 
Páteční noc bude magická. Měsíc v novoluní očekáváme ve 22:41 hodin, tentokrát ve znamení nezávislého Vodnáře. Jak bude toto novoluní vypadat? A co přinese? Novoluní ve Vodnáři se soustřeďuje především na budoucnost. Během tohoto novoluní je potřeba si uvědomit, kam směřujeme. Budeme mít dostatek času ke splnění svých přání a sdílení toho, co doopravdy cítíme. Jaké energie jsou předurčeny jednotlivým znamením? To se dozvíte v našem horoskopu.
23.01.2020 07:01 |

podobné články

Přichází magické novoluní ve Střelci: Ryby čeká nový domov, Vodnáře uragán ve vztahu

 
Dnes, 26. listopadu v 16:05 hodin, přichází prospěšné a magické novoluní. Je to okamžik, kdy je Měsíc otočen k Zemi svou neosvětlenou stranou. Toto novoluní bude probíhat pod nadvládou ohnivého Střelce. Novoluní ve Střelci přináší spravedlnost, svobodu, ale i lehkomyslnost a pohled do budoucnosti. Co to bude znamenat pro jednotlivá znamení? Které znamení dá přednost svobodě? A kterému začne něco významného? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
26.11.2019 15:10 |

podobné články

MAGICKÉ NOVOLUNÍ VE STŘELCI: Temná noc přinese novou lásku i postelovou krizi!

 
Ani temná obloha nezastaví magický vliv novoluní, které nás čeká v pátek. Novoluní ovlivňuje i psychiku, citliví jedinci tak mohou zaznamenat výrazné změny nálady nebo úzkost. Pokud se chceme zbavit nějakého zlozvyku, začněme s tím právě při novoluní! Slunce se bude pohybovat Střelcem do 21. prosince. Jakou milostnou transformaci novoluní přinese? A probudí ve vás temná noc sexuální predátory?
07.12.2018 11:25 |

podobné články

Co přinese SVÁTEČNÍ NOVOLUNÍ V KOZOROHU? Střelcům milostné šance, Rybám respekt

 
Ve čtvrtek 26. prosince v 6 hodin a 12 minut nás čeká emočně velmi silné novoluní, tentokrát ve znamení netečného Kozoroha. Kozoroh vyniká svou výkonností a organizováním. Toto novoluní vám dá příležitost promyslet to, co je pryč, spojit rozvázané konce a připravit se na nový začátek. Čemu budeme nakloněni? A co dalšího toto magické sváteční novoluní přinese? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
26.12.2019 07:05 |

podobné články

Přichází magické novoluní, které vše vyčistí! Zbavíme se karmické zátěže

 
Síla novoluní je hodně veliká a v našich životech je stejně důležitá jako energie úplňku! V této fázi měsíce v novu nás čekají nové začátky. Měsíc střídá své čtyři fáze a každá je pro nás velmi důležitá. Nalaďte se na změny! Konečně je tu čas plný pozitivních zítřků. Připravte se na pořádnou smršť díky novoluní ve Vahách.
08.10.2018 22:01 |

podobné články

Přichází ZCELA ZÁSADNÍ NOVOLUNÍ: Měsíc přinese Beranovi peníze, Blíženci nový vztah

 
Toto novoluní je důležité pro osoby narozené ve Střelci. A nejen pro ně. Pod vlivem tohoto novoluní bude Rak řešit záležitosti spojené s cestou do zahraničí, Vodnář si rozšíří vědomosti, Berana čekají úřední záležitosti a také si budeme plnit své sny, jelikož se Jupiter pohybuje u Slunce a Měsíce.
06.12.2018 09:25 |

podobné články

Co nás čeká při vypjatém novoluní ve Štíru? Býci budou řádit, Blíženci se nevyhnou křivdám

 
Pondělní ráno bude patřit fascinujícímu a erotickému novoluní. Novoluní začne přesně ve 4:38 hodin a bude pod nadvládou intenzivního a odhodlaného Štíra. Tento vodní živel představuje znovuzrození, přeměnu, ale bude vás ovládat i v otázkách sexuality. Které znamení zažije nejerotičtější románek a které bude nezvykle podezíravé? To se dozvíte v našem SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
27.10.2019 07:00 |

podobné články

NOVOLUNÍ V RYBÁCH probouzí touhy: Lvům se otevřou nové cesty k lásce, Býky čeká chaos

 
V neděli 23. února v 16:31 hodin proběhne nejcitlivější novoluní vůbec. Tato fáze Měsíce probudí skryté touhy a odrazí naše sny. Novoluní se bude odehrávat v citově založených Rybách. Energie Ryb jsou založeny na duchovních hodnotách, intuici a ideálech. Jaký vliv bude mít tento Měsíc na ostatní znamení zvěrokruhu? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
23.02.2020 07:01 |

podobné články

Kalendář novů pro rok 2015: První novoluní přinese touhu po změnách a náhlé zvraty!

 
Nov čili novoluní je "fáze Měsíce":http://www.extra.cz/tema/faze-mesice, kdy je k Zemi obrácen neosvětlenou částí. Při novoluní jsou Měsíc a Slunce ve stejném "astrologickém znamení":http://www.extra.cz/tema/astrologicka-znameni *(Luna setrvává v jednom znamení cca 2 a půl dne, Slunce přibližně 30 dní)*.
18.01.2015 19:07 |

podobné články

TÝDENNÍ HOROSKOP: Kozorozi předvedou zlomyslnost, Panny čekají bouřící vášně

 
Nový pracovní týden právě začíná a přinese pořádné zvraty! Co vás v tomto týdnu čeká? Ve čtvrtek nás čeká úplněk v Blížencích a ukáže, jak dokáží být vztahy nepředvídatelné. Některé čeká nemilé překvapení, jiné zmáhají pracovní povinnosti. A co dalšího vám hvězdy předurčují? To se dozvíte v našem TÝDENNÍM HOROSKOPU!
09.12.2019 07:05 |

podobné články

Novoluní v Býku přichází: Váhám zlepší intimní vztahy, Vodnáři sklidí, co zaseli

 
Ve čtvrtek 23. dubna v brzkých ranních hodinách, přesněji ve 4:25 hodin přichází novoluní. Tentokrát ve smyslném znamení Býka, který právě v tomto čase, vyjadřuje pozitivní energii a přináší tak skvělý čas pro radovánky. Přesto budeme povinni čelit některým překážkám. Jakým? A jak na tom bude právě vaše znamení? To se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
23.04.2020 07:00 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Ryby čekají dravé vášně, Lvy prázdno v posteli

 
Tento víkend budeme pod vlivem pátečního Měsíce v novoluní. Novoluní se bude odehrávat ve znamení originálního Vodnáře, který předurčuje budoucnost a nezávislost. Některým znamením určí, kam by měla směřovat. Ostatní upozorní na nedostatky v milostném životě. Jak tyto energie zasáhnou do vašich víkendových plánů? A co si na vás připravily hvězdy tentokrát? To se dozvíte v našem VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
24.01.2020 07:01 |

podobné články

Přichází MAGICKÉ NOVOLUNÍ: Nov ve Štíru přinese Beranovi životní lásku a Rakovi dítě

 
Měsíční fáze ovlivňují opravdu hodně lidské životy, ať člověk chce, či ne. Největší energii však v sobě skrývá nejen úplněk, ale také novoluní. Ve středu nás čeká pořádná dávka nových věcí, které přinese nov ve Štíru. Na jakou smršť se musí připravit jednotlivá znamení zvěrokruhu?
07.11.2018 11:45 |

podobné články

Týdenní horoskop po novoluní: Čeká vás láska, nebo deprese?

 
Máme tady opět nový týden a s ním i přichází další dávka nových životních lekcí. Po novoluní ve Štíru, kdy byly všechny emoce napjaté, si pro nás vesmír připravil další nálož vášně. Stále je totiž retrográdní Venuše a ta nás nabádá vrátit se do minulosti. Jak to celé dopadne?
12.11.2018 07:30 |

podobné články

Úplněk krade spánek a zvyšuje sexuální touhu: Co z toho vyplývá? Tuhle neděli se sice nevyspíte, ale zato můžete promilovat celý den i noc!

 
Střídání měsíčních fází si lidé všímali odjakživa. První ze čtyř základních fází Měsíce je nov "*(novoluní)*":http://www.extra.cz/nuda-je-zakazana-dnesni-novoluni-ve-lvu-preje-zabave-vseho-druhu, poté přichází první čtvrt (Luna přibývá), zhruba na přelomu 14. a 15. dne úplněk a na závěr poslední čtvrt *(Luna ubývá)*.
14.11.2013 09:31 |

podobné články

Přichází první jarní novoluní: Býci budou bodovat v lásce, Raci vezmou nohy na ramena

 
V úterý 24. března 2020 v 10:28 hodin nastane první jarní novoluní. Vládnout mu bude ohnivý a netrpělivý Beran. Beran překvapuje svou energií. Je odvážný a podnikavý, ale schází mu jemnost a určitá empatie. Tato konstelace je zároveň určena pro nové začátky. Jak se s těmito energiemi vypořádáme? Které znamení narazí? A které bude bez předsudků? To a ještě více se dozvíte ve SPECIÁLNÍM HOROSKOPU!
24.03.2020 07:01 |

podobné články

VÍKENDOVÝ HOROSKOP: Blíženci zažijí divokou jízdu, Kozorozi se plácnou přes kapsu

 
Další květnový víkend je tady! Jaká dobrodružství nám hvězdy připravily tentokrát? Někteří zrozenci budou prozíravější, jiní zjistí, že jim to ve vztazích až tak nefunguje. Budeme také ovlivněni pátečním novoluním v Blížencích. A co dalšího nám hvězdy předpověděly? To se dozvíte ve VÍKENDOVÉM HOROSKOPU!
22.05.2020 11:35 |

podobné články

Co nás čeká po novoluní ve Štíru? Tajemná energie vyplaví NEJVĚTŠÍ ZLO

 
Novoluní je důležité období každého měsíce. Tento nov je však velmi ojedinělý a skrývá v sobě velkou sílu. Tato fáze Měsíce bude mít obrovský vliv na celkovou kvalitu života a všech vnitřních pocitů! Jaké budou dny po tomto magickém stavu Měsíce?
08.11.2018 11:05 |

podobné články