Článek

Příběh ČSSD se možná chýlí ke konci

 
Komentátor Petr Holub se v textu pro server Echo24.cz zamýšlí nad osudem ČSSD. Je možné, že s ministrem zahraničí Lubomírem Zaorálkem jako volebním lídrem se sociální demokracie postaví na nohy. Jenže je také možné, že se ČSSD už nevzpamatuje a její příběh se pomalu chýlí ke konci.
21.06.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Petr Holub (56 článků) , Lubomír Zaorálek (2588 článků)
Podobné články

Spor o katedrálu sv. Víta se chýlí ke konci

 
Katolická církev jedná se státem o společném spravování katedrály svatého Víta na Pražském hradě. Podle Českého rozhlasu se tak spor o památku chýlí ke konci. Oboustranná jednání potvrdil pražský arcibiskup Dominik Duka. Vedení církve zároveň zvažuje stažení stížnosti u Ústavního soudu.
21.05.2010 19:45 |

podobné články

Osobnosti: Dominik Duka (977 článků)

Dara Rolins: Vrací se do práce! Vyšetřování smrtelné nehody se chýlí ke konci...

 
Vyšetřování tragické nehody Dary Rolins (37), při které pod koly zpěvaččina automobilu zahynul motocyklista Jindřich Rotrekl (†63), se chýlí ke konci! A protože se zdá, že vyšetřovatelé uznají zpěvaččinu nevinu, rozhodla se Dara vrátit se i na pódia – chystá totiž velké vánoční koncerty!
11.08.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Dara Rolins (2523 článků)

Drama v Nairobi se chýlí ke konci! Většina rukojmích je volná

 
Drama v keňské metropoli Nairobi, kde armáda a policie obléhá nákupní centrum Westgate Mall přepadené teroristy, se chýlí ke konci. Podařilo se osvobodit téměř všechna rukojmí a tři ozbrojenci byli zabiti. Z místa, kde přišlo o život nejméně 62 lidí, se ale ještě dnes večer valil hustý dým a zaznívala střelba.
23.09.2013 22:45 |

podobné články

V Itálii se chýlí ke konci další proces s Američankou Knoxovou

 
U soudu v italské Florencii se chýlí ke konci další proces s Američankou Amandou Knoxovou a jejím bývalým italským přítelem Raffaelem Sollecitem, kteří čelí obžalobě z brutální vraždy britské studentky v roce 2007. Spletitý případ už prošel několika fázemi, během nichž byli obžalovaní nejprve odsouzeni k dlouhým trestům vězení a posléze osvobozeni. Soud nyní kauzu na příkaz Nejvyššího soudu projednává znovu, verdikt má padnout už příští týden.
20.01.2014 13:15 |

podobné články

Čtyřleté prověřování kauz ŘSD se chýlí ke konci. I díky promlčení

 
Vyšetřování drahých nákupů v Ředitelství silnic a dálnic z minulosti se pomalu chýlí ke konci. Do léta by mohlo být ukončeno prošetřování kauz, jež trvá už čtyři roky. Díky době, kterou vyšetřování začalo, však některé větve „chobotnice“ zmizely do ztracena nebo muselo být vyšetřování zastaveno kvůli promlčecí lhůtě, píše o tom ČT24.
04.04.2015 21:31 |

podobné články

Když se vztah chýlí ke konci

 
Se svým partnerem či partnerkou se už moc nesmějete, vzájemně se na sebe vůbec netěšíte, o sexu ani nemůže být řeč. Co vše vám může naznačit, že se vztah pomalu, ale jistě chýlí ke konci.
21.08.2015 13:56 |

podobné články

Když se vztah chýlí ke konci

 
Se svým partnerem či partnerkou se už moc nesmějete, vzájemně se na sebe vůbec netěšíte, o sexu ani nemůže být řeč. Co vše vám může naznačit, že se vztah pomalu, ale jistě chýlí ke konci.
04.09.2015 13:15 |

podobné články

Lidé utrácejí víc, než rostou jejich příjmy. Ale období velké hojnosti se chýlí ke konci, varuje Markéta Šichtařová

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ České domácnosti utrácejí rychleji, než rostou jejich příjmy. Dokonce tak, že míra úspor je nejnižší za posledních dvacet let. Podle Markéty Šichtařové rostou výdaje stále rychleji, protože lidé si většinou ještě nepřipouštějí, že období velké hojnosti se chýlí ke konci. Další fáze hospodářského cyklu nastane právě v onom okamžiku, kdy se jejich víra ve stálé zlepšování najednou vypaří. To přijde v okamžiku, kdy začne první vlna propouštění. V tu chvíli se lidé leknou a začnou usilovně šetřit. Ale do té doby nám zbývá minimálně několik dlouhých měsíců.
05.08.2018 09:25 |

podobné články

Policejní prezident Tuhý končí ve funkci, má nahradit Klausovou v Bratislavě

 
Spekulace o tom, že se působení Tomáše Tuhého (46) ve funkci policejního prezidenta po čtyřech a půl letech chýlí ke konci, jsou nyní skutečností. Tuhý končí v křesle šéfa české policie již ve středu 31. října. Informaci Práva ze dvou na sobě nezávislých vysoce postavených zdrojů z bezpečnostních kruhů v pondělí potvrdil ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD). Ten později dostal Tuhého žádost o propuštění ze služebního poměru.
29.10.2018 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Hamáček (1817 článků)

Hanáková v ohrožení. Možná ji nahradí muž, nad kterým umělci zajásají

 
Úřadování ministryně kultury Aleny Hanákové (STAN) se možná chýlí ke konci. Svým působením v resortu totiž nejednou popudila uměleckou obec, toho jsou si vědomi i členové TOP 09 a Starostů. Prezidentské volby přitom ukázaly, že velká část umělců je nakloněna předsedovi TOP 09 Karlu Schwarzenbergovi (TOP 09). Nástupcem Hanákové by se mohl stát někdejší ředitel ČT a rektor AMU Ivo Mathé. Informuje o tom čtvrteční MF Dnes.
14.02.2013 08:30 |

podobné články

Osobnosti: Alena Hanáková (319 článků)

VIDEO: Animovaný film Hurvínek a kouzelné muzeum míří do kin. První ukázka

 
V srpnu do kin přijde celovečerní animovaný film Hurvínek a kouzelné muzeum, který vznikal přes sedm let. Práce se chýlí ke konci a příběh legendárních postaviček dostal pod vedením producenta a hlavního režiséra Martina Kotíka moderní podobu. Na filmu pracoval tým scenáristů, výtvarníků a animátorů z různých evropských zemí. ČTK to sdělila mluvčí projektu Uljana Donátová.
01.02.2017 09:45 |

podobné články

Osobnosti: Martin Kotík (1 článek)

Koalice KSČM a ČSSD v Karlovarském kraji končí, ČSSD odchází

 
Koalice KSČM a ČSSD ve vedení Karlovarského kraje končí. Komunisté dnes odmítli návrh ČSSD, aby se do dohody o novém hejtmanovi funkce prvního náměstka přesunula z KSČM na zástupce ČSSD. Radní za ČSSD začali rezignovat. Dnešní jednání zastupitelstva vedou komunisté. Kraj zůstává po rezignaci Josefa Novotného (ČSSD) bez hejtmana, podle koaliční smlouvy by měl kraj vést sociální demokrat.
12.02.2015 11:06 |

podobné články

Osobnosti: Josef Novotný (198 článků) , Josef Novotný (198 článků)

Pozadí ČSSD: Zdroj promluvil o politickém pohřbu sociálního demokrata

 
Politická kariéra ostravského politika Lumíra Palyzy se zřejmě chýlí k definitivnímu konci. Jako by nestačilo, že na podzim 2015 přišel o post prvního náměstka primátora Ostravy, o rok později je odvolán jako šéf ostravské ČSSD z důvodů špatně zvládnuté kampaně do krajských voleb, společně s historicky prvním odchodem sociálních demokratů do opozice v krajském městě. Nyní vyplouvají na povrch jeho další závažná pochybení.
08.12.2016 19:00 |

podobné články

Zeman je buran? Tak vy ještě větší, říká velmi netypický člen ČSSD. Šokuje teorií, proč chtějí migraci do Evropy

 
ROZHOVOR „Trumpův krok ohledně uznání Jeruzaléma za hlavní město Izraele plně schvaluji. Je to signál, že politika ústupků vůči (nejen) palestinskému teroru se chýlí ke konci, že palestinský stát si tamější ani sympatizující evropští či američtí muslimové nevymohou vraždami civilistů, útoky na synagogy či jinými podobnými zvrhlostmi,“ uvádí v rozhovoru pro PL.cz nevidomý bloger a člen ČSSD Adam Mikulášek. Za největší nebezpečí Babišovy vlády považuje jeho dvojí tvář vůči Evropské unii, a všímá si i kritiků Ruska. „Ti ‚kremlobijci‘ už to přehánějí do takových absurdit, že se tím jen sami zesměšňují a diskreditují u většinové veřejnosti. Občas říkám, jestli oni sami nejsou náhodou placeni tou ‚nenáviděnou‘ ruskou tajnou službou,“ míní.
18.12.2017 07:20 |

podobné články

Libor Šula končí s televizí, nemá čas na přítele

 
Libor Šula se brzy rozloučí s televizí, natáčení pořadu Nahá jsi krásná se totiž chýlí ke konci. Na jednu stranu je tomu rád. Práce na pořadu, jenž se věnuje zvedání sebevědomí žen, mu totiž pořádně zamával vztahem s jeho o pětadvacet let starším přítelem.
03.05.2009 12:55 |

podobné články

Osobnosti: Libor Šula (20 článků)

Poslanci za pět týdnů končí. Práce ale mají dost

 
Ač se volební období současných zákonodárců chýlí ke konci, práce jim naopak přibývá. Zaměstnává je Senát i vláda.
25.04.2010 09:50 |

podobné články

Spor o pozemky pro dostavbu hradecké dálnice končí

 
Na vládu zřejmě naposledy míří kauza farmářky Havránkové. Vleklý spor o pozemky pro D11 se pomalu chýlí ke konci.
21.06.2010 07:05 |

podobné články

Rok 2012 klepe na dveře: Tohle nás čeká!

 
Rok s magickými dvěma jedničkami na konci se pomalu, ale jistě chýlí ke konci. A nadcházející rok 2012 se už nemůže dočkat, až převezme pomyslné žezlo vlády!
31.12.2011 05:10 |

podobné články

Francouzi se bouří. Důvod? Seriálová Julie Lescautová a její tým končí

 
Oblíbený francouzský seriál Julie Lescautová se zřejmě chýlí ke svému konci. Naznačila to sama představitelka šarmantní komisařky Véronique Genest (55). A Francouzi, kteří seriál milují, se proti tomu bouří!
03.01.2012 10:50 |

podobné články

Osobnosti: Véronique Genest (5 článků)