Článek

Při vjezdu na benzínku řidič napálil do kamionu: Byl na místě mrtvý

 
Řidič dodávky zemřel v sobotu brzy ráno po nárazu do stojícího kamionu na parkovišti čerpací stanice na dálnici D5 u Záluží na Berounsku.
21.07.2018 09:05 |

podobné články

Podobné články

Řidič v protisměru naboural náklaďák s koňmi a zemřel: Vezl dvě malé děti

 
Mrtvý řidič osobáku, zraněná žena a dvě děti a otřesení koni. Takhle dopadla nedělní tragická nehoda v Bystřici u Benešova. Řidič osobáku vjel z neznámých důvodů do protisměru a čelně to napálil do náklaďáku, který převážel koně. Na místě byl mrtvý.
01.06.2014 15:40 |

podobné články

Mladík (†28) v audině to napálil do kamionu: Zemřel okamžitě!

 
Jak málo stačí, aby něčí život vyhasl. Osmadvacetiletý mladík jel brzo ráno po dálnici D8, rychlost jeho audiny byla ale příliš vysoká. U Prahy to napálil zezadu do kamionu, na místě zemřel.
06.08.2013 07:55 |

podobné články

Návrh zákazu vjezdu těžkých kamiónů na silnice nižších tříd má díru

 
„Něco mi rachotí v motoru, potřebuji si nechat prohlédnout vůz.“ Tato věta by měla stačit řidiči kamiónu k tomu, aby se vyhnul zákazu vjezdu na silnici II. či III. třídy tak, jak ji navrhuje skupina poslanců ODS kolem exministra dopravy Zbyňka Stanjury. Tvrdí to dopravní expert Milan Bělka, který návrh směřující k prvnímu čtení ve Sněmovně prostudoval. Schválení textu nedoporučila na jaře ani vláda.
31.08.2014 09:05 |

podobné články

Praha narazila se zákazem vjezdu kamionů do města. Zvažuje automatické pokuty

 
Praha přišla s návrhem zakázat kamionům vjezd do hlavního města, s tím však nesouhlasí ministerstvo dopravy a policie. Oznámil to primátorčin náměstek Petr Dolínek (ČSSD). Ministerstvo v návaznosti na Dolínka uvedlo, že zákaz vjezdu kamionů plošně neblokuje. Jde mu jen o jednu komunikaci, kde omezení nemůže být.
13.06.2017 13:50 |

podobné články

VIDEO: Hororová autonehoda BMW: Řidič byl na místě mrtvý, spolujezdkyně si ve vraku upravovala make-up

 
Vážná dopravní nehoda se stala v Brazílii. Řidič BMW nezvládl řízení a ve 150kilometrové rychlosti vrazil do zdi. Auto se nárazem rozpůlilo a řidič byl na místě mrtvý. Spolujezdkyni se nic nestalo, ale byla tak v šoku, že pořád seděla na místě a pudrovala si nos.
12.03.2016 15:30 |

podobné články

Nehoda zastavila dálnici D2 na Slovensko: Řidič osobáku usnul, napálil zezadu do kamionu

 
Dálnici D2 u Lanžhota na Břeclavsku směrem na Slovensko uzavřela v pátek ráno srážka kamionu a osobního auta. Na místě zasahovali zdravotníci a hasiči, zranil se řidič osobního vozu. Policie dopravu odkláněla na exitu 48, uvedl mluvčí policie Pavel Šváb.
06.04.2018 07:40 |

podobné články

Nehoda kamionu v Přerově: 16 lidí uniklo smrti o vlásek

 
Šestnáct lidí jen těsně uniklo smrti při pondělní nehodě kamionu v Přerově. Řidič (49) zde zatím z neznámých důvodů vjel do protisměru a mnohatunový kolos napálil do dvoupodlažního domu. Řidič byl převezen do popáleninového centra v Ostravě.
04.07.2012 05:10 |

podobné články

Za nároďák hrála Sparta! To chce klid!

 
Napálil nás, napálil Španělsko, napálil celý svět.
11.02.2011 12:10 |

podobné články

Fabia nabourala do stojícího kamionu, řidič (†30) byl na místě mrtvý

 
Smrtí řidiče skončila srážka osobního auta a kamionu u Českého Těšína. Škoda Fabia tam v plné rychlosti narazila do stojícího kamionu.
15.09.2012 18:10 |

podobné články

Opilý řidič projel v Praze zákazem vjezdu, kvůli opilosti nebyl schopen strážníkům „dýchnout“

 
V neděli ráno při běžné hlídkové činnosti neuniklo pozornosti strážníků z hlídkového útvaru MP Praha vozidlo, jehož řidič nerespektoval dopravní značení a projel zákazem vjezdu v ulici Březinova.
05.08.2014 00:40 |

podobné články

Jak se jezdí ve vichřici? Návěs kamiónu nad silnicí létal jako pírko

 
Na internet se v sobotu dostaly záběry kamiónu, s jehož návěsem si na mostě Forth Road nedaleko skotského Fife zle pohrával silný vítr. Německý řidič nedbal zákazu vjezdu na most pro jiná než osobní vozidla a málem za to někdo zaplatil životem. Ačkoli řidič nakonec úspěšně most přejel, vyšetřuje ho nyní britská policie, která ho podezřívá z obecného ohrožení.
15.01.2012 15:20 |

podobné články

Jak se jezdí ve vichřici? Přívěs kamiónu nad silnicí létal jako pírko

 
Na internet se v sobotu dostaly záběry kamiónu, s jehož přívěsem si na mostě Forth Road nedaleko skotského Fife zle pohrával silný vítr. Německý řidič nedbal zákazu vjezdu na most pro jiná než osobní vozidla a málem za to někdo zaplatil životem. Ačkoli řidič nakonec úspěšně most přejel, vyšetřuje ho nyní britská policie, která ho podezřívá z obecného ohrožení.
15.01.2012 18:15 |

podobné články

Artur na sedadle smrti: Pohodlí mu zachránilo život!

 
Iveta Bartošová (45) a Ladislav Štaidl (64) nemuseli mít už dneska syna. Nebýt obrovského štěstí, tak by Artur (15) těžkou autonehodu nepřežil. Blesku se ozval svědek, řidič kamionu, do kterého ve středu ráno při zpáteční cestě z Itálie narazilo audi s Ivetou a Arturem, a šokoval: „Na místě spolujezdce vedle řidiče seděl Artur. Tedy na místě, kde byl náraz největší, když se audi nabodlo na kovové traverzy kamionu. Měl štěstí. Ten kluk mohl být na místě mrtev. To auto je na odpis a můj kamion v opravně. Taková to byla rána,“ řekl řidič Jan (29). Bartošová se ještě ze šoku nedostala.
05.08.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6808 článků) , Ladislav Štaidl (362 článků)

Otřesné záběry smrtelné nehody na Děčínsku: Osobák to napálil do kamionu

 
Hrůzné video zachycující smrtelnou nehodu na Děčínsku se šíří sociálními sítěmi. Nahrávka pochází z kabiny kamionu, do nějž čelně narazilo osobní auto. Ačkoliv se na sociálních sítích píše, že za volantem osobáku seděla žena, ve skutečnosti to byl muž. Řidič na místě zraněním podlehl.
24.06.2018 17:20 |

podobné články

Zastavil v Uhříněvsi na přejezdu a smetl ho vlak: Kamioňák (68) si odsedí čtyři roky!

 
Obrovské neštěstí způsobil srbský řidič kamionu Uroš A. (68) loni 6. září. Vjel na přejezd v Uhříněvsi, když blikalo červené světlo, a padající závory ho tam uvěznily. Přesně v 9:31 do kamionu napálil vlak jedoucí z Benešova do Prahy. V tu dobu v něm sedělo zhruba 220 cestujících, osm z nich se zranilo. Za obecné ohrožení z nedbalosti a poškození obecně prospěšného zařízení řidič dostal u Obvodního soudu pro Prahu 10 ve čtvrtek čtyři roky ve vězení s ostrahou a zákaz řízení na 5 let. Rozsudek je nepravomocný. Řidiči hrozilo až osmileté vězení.
12.03.2020 12:10 |

podobné články

Řidič Audi vjel do zákazu vjezdu, v Německu má vysloven doživotní zákaz řízení

 
Do zákazu vjezdu v Hradci Králové odbočilo v úterý v odpoledních hodinách vozidlo Audi. Řidič nerespektoval dopravní značku zakazující vjezd všem vozidlům. Strážníci, dohlížející zde na plynulost a bezpečnost silničního provozu, dali řidiči pokyn k zastavení.
26.06.2014 02:00 |

podobné články

Řidič kamionu uhořel po srážce s odstaveným osobním autem u Sadské

 
Na dálnici D11 u Sadské na Kolínsku zemřel ve čtvrtek dopoledne řidič kamionu. Po nárazu do odstaveného osobáku začal kamion hořet, řidič kamionu, který zůstal v kabině zaklíněný, bohužel uhořel.
18.10.2012 12:11 |

podobné články

„Zabiju ho!“ Kamioňáka na německé dálnici vybržďoval řidič osobáku

 
S vybržďováním se na dálnici setkal určitě nejeden řidič kamionu. Spousta šoférů osobních aut si tak může krátit dlouhé a nudné chvíle na nekončící dálnici. Někdy tyto případy skončí nehodou, jindy jen nadávkami. Se stejným případem se setkal i český „profesionální“ řidič kamionu na německé dálnici. Vybržďování si natočil na video, na kterém je vidět, jak se snaží řidiče osobáku potrestat i se svým kolegou z jiného kamionu…
07.11.2019 12:25 |

podobné články

Tragická nehoda na Frýdecko-Místecku: Auto přerazilo sloup, řidič na místě mrtev

 
Dvaačtyřicetiletý řidič osobního auta zemřel v pátek večer po srážce vozů Audi a Ford v Raškovicích na Frýdecko-Místecku. Ford při nehodě nadvakrát přerazil betonový sloup elektrického vedení a skončil v potoce, jeho řidič byl na místě mrtvý. Druhý řidič vyvázl bez zranění. Dnes o tom informovali mluvčí záchranářů.
03.09.2011 14:35 |

podobné články