Článek

Při střetu Romů a extremistů skončil jeden z Romů v bezvědomí

 
Při střetu tří Romů a 13 extremistů v Novém Bydžově utrpěl jeden z Romů zranění hlavy a byl převezen do nemocnice. Podle ČT byl v bezvědomí.
12.03.2011 17:35 |

podobné články

Podobné články

Při mítinku extremistů zraněn romský aktivista

 
Po dnešním mítinku Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) v Novém Bydžově se střetli tři romští aktivisté a 13 pravicových extremistů. Jeden z Romů přitom utrpěl zranění hlavy a upadl do bezvědomí. Byl převezen do nemocnice, má otřes mozku.
12.03.2011 20:25 |

podobné články

BRUTALITA! 13 skinů zkopalo do bezvědomí Roma v Bydžově...

 
Po sobotním mítinku Dělnické strany sociální spravedlnosti (DSSS) v Novém Bydžově se střetli tři romští aktivisté a 13 pravicových extremistů. Jeden z Romů přitom utrpěl zranění hlavy a upadl do bezvědomí. Byl převezen do nemocnice, má otřes mozku.
12.03.2011 19:00 |

podobné články

HOROR: Fotbalista po střetu skončil v bezvědomí. Hrozí ochrnutí

 
Při fotbalovém zápase druhé německé ligy mezi Energií Cottbus a Osnabrückem se stala děsivá událost. Teprve devatenáctiletý fotbalista Flamur Kastrati skončil v bezvědomí a je možné, že bude do konce života ochrnutý.
15.03.2011 11:25 |

podobné články

Policie zabránila střetu extremistů v Brně, zatkla 15 lidí

 
AKTUALIZOVÁNO. Video uvnitř. Brnem dnes prošlo asi 400 příznivců krajní pravice. Pochod svolaný sdružením Dělnická mládež vedl čtvrtí, kde žije mnoho Romů. Trasa se musela změnit, protože ulici Cejl zablokovalo asi 1000 antifašistů a Romů. Policie oba tábory oddělovala, žádné větší potyčky nenastaly.
01.05.2011 14:15 |

podobné články

V Praze srazil vlak muže. Ten skončil v bezvědomí

 
Přijíždějící vlak srazil v pátek před půlnocí na vlakovém nádraží Praha - Radotín muže a těžce jej zranil. Zraněnému muži poskytl jeden z cestujících první pomoc, neboť ten po střetu se soupravou upadl do bezvědomí.
12.03.2011 04:55 |

podobné články

Průvod pravicových extremistů prošel Prahou, ke konfliktům nedošlo

 
Na Jungmannově náměstí v Praze se v neděli po 14. hodině shromáždilo zhruba pět stovek odpůrců pravicových extremistů. Byli mezi nimi také senátor Jiří Dienstbier (ČSSD) či šéf Pirátské strany Ivan Bartoš. Po 16. hodině se pohnuli k Národní třídě, aby se střetli asi s 50 příznivci neonacismu. Národní třídu proto přehradili policisté, aby zabránili střetu. To se jim podařilo a účastníci obou táborů se před 18. hodinou rozešli.
17.11.2013 14:41 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Dienstbier st. (754 článků)

Popálili Natálku: Jednomu žháři snížili trest

 
Jednomu z extrémistů - Ivo Müllerovi - Olomoucký vrchní soud v pátek snížil trest za žhářský útok na domek Romů ve Vítkově na Opavsku z 22 na 20 let. Zbylé trojici extremistů soud potvrdil výjimečné tresty.
18.03.2011 10:10 |

podobné články

Přerov zažívá manévry kvůli pochodu pravicových extrémistů

 
Na Husově ulici v Přerově se shromáždilo několik stovek Romů, kteří chtějí v poledne uskutečnit koncert na podporu občanského soužití a porozumění. Chtějí tak vyjádřit nesouhlas s pochodem pravicových radikálů městem. Romové mají ale zatím větší zájem o dění na trase průvodu extrémistů. Zatím však k žádným potyčkám nedošlo.
25.06.2011 11:25 |

podobné články

Babiš je ve střetu zájmů, myslí si většina lidí

 
Ministr financí Andrej Babiš je podle 52 procent respondentů průzkumu TNS Aisa ve střetu zájmů a měl by se jedné ze svých funkcí zbavit. Uvedla to v neděli Česká televize s tím, že tento názor sdílí i 29 procent voličů ANO. Jen 39 procent oslovených si myslelo, že Babiš ve střetu zájmů není. Babiš ČTK sdělil, že o jeho střetu zájmů každý ví a jeho firmy toho nezneužívají.
03.05.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků)

Piráti: Kvůli podezření o střetu zájmů premiéra jsme se obrátili na eurokomisaře

 
Právě dnes vstoupilo v účinnost finanční nařízení Evropského parlamentu týkající se střetu zájmů. Jednotlivé osoby veřejné sféry mají povinnost svoje riziko střetu zájmů nahlásit a v případě jeho potvrzení, musí v této oblasti ukončit veškerou svoji činnost. Piráti jsou přesvědčeni, že ve střetu zájmů je nejenom premiér Andrej Babiš, ale například i ministr zemědělství Miroslav Toman.
02.08.2018 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (13740 článků) , Miroslav Toman (98 článků)

Gólman skončil po nárazu do tyče v bezvědomí

 
Brankář Lokerenu Boubacar Barry skončil při nedělním utkání belgické fotbalové ligy v bezvědomí, poté co při pokusu o zákrok robinzonádou narazil hlavou do tyče.
07.05.2013 15:35 |

podobné články

Čtyři útočníci v Kralupech brutálně zbili mladíka: Skončil v bezvědomí v nemocnici

 
Brutální útok se odehrál o víkendu v Kralupech nad Vltavou. Zcela bez varování čtyři muži brutálně napadli dvojici jiných mužů, které zrovna míjeli na ulici. Jeden z nich skončil v bezvědomí, druhý s lehkými poraněními. Policie celou věc vyšetřuje.
28.11.2017 14:20 |

podobné články

Chlapec dostal při fotbale ránu do hlavy, upadl do bezvědomí

 
Při fotbalovém turnaji v Rychnově u Jablonce nad Nisou se nešťastně zranil patnáctiletý chlapec. Po střetu s protihráčem upadl do bezvědomí. Na hřišti musel přistát vrtulník.
27.05.2012 17:05 |

podobné články

Lovce hus sestřelila potrefená husa. Muž skončil v bezvědomí

 
Pro lovce hus z Marylandu v USA byl poslední hon na tyto opeřence téměř tak fatální, jako pro jednu bernešku, kterou zasáhl. Pták totiž dotyčnému muži spadl přímo na hlavu. Z výšky několika desítek metrů při váze kolem čtyř kilogramů to byla rána o síle mnoha set newtonů, která ho málem připravila o život. Skončil na jednotce intenzivní péče v bezvědomí a vzpamatovává se z těžkého zranění hlavy.
07.02.2018 15:30 |

podobné články

Parašutista padal čtyři kilometry v bezvědomí

 
Jubilejní třicátý seskok parašutisty Gerarda Florese neprobíhal zrovna šťastně. Padák se mu totiž samovolně otevřel v příliš velké výšce, následkem čehož upadl muž do bezvědomí. Po dvacetiminutovém nekontrolovaném pádu přistál jako zázrakem na předem určeném místě. V bezvědomí poté strávil ještě dva týdny, ale dnes už je v pořádku, informoval portál New York Daily News.
13.02.2013 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Gerard Flores (1 článek)

Dceru W. Houston našli v bezvědomí ve vaně. Chtěla snad následovat matku?

 
V bezvědomí a ve vaně plné vody byla v sobotu nalezena dcera zpěvačky Whitney Houston jednadvacetiletá Bobbi Kristina Brown. V nemocnici po resuscitaci začala opět dýchat. Podle posledních informací je ovšem stále v bezvědomí a kvůli otoku mozku je na jednotce intenzivní péče.
01.02.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Whitney Houston (475 článků)

Hororová srážka. Obránce City skončil v bezvědomí

 
VIDEO - Narazit ve vzduchu na tvrďáka Nigela De Jonga se nevyplácí. Obránce Manchesteru City Micah Richards to ve středečním utkání v Birminghamu (2:2) pocítil na vlastní kůži. Po odehrání balonu hlavou nalétl do svého spoluhráče a dopadl vemi špatně. Skončil v bezvědomí, ze hřiště musel být převezen do nemocnice.
03.02.2011 16:25 |

podobné články

Cyklistu našli v BEZVĚDOMÍ VEDLE KOLA. Skončil v nemocnici

 
Na silnici na Hodonínsku ležel cyklista v bezvědomí, ve vážném stavu skončil v nemocnici.
01.08.2011 09:00 |

podobné články

VIDEO: Fotbalista se rozmázl o betonovou zeď a skončil v bezvědomí

 
Fotbalista Jozy Altidore z nizozemského AZ Alkmaar nebude v dobrém vzpomínat na zápas v Nijmegenu. Po souboji o míč vyletěl mimo hřiště, narazil hlavou do betonové zídky a skončil v bězvědomí.
04.05.2012 16:15 |

podobné články