Článek

Při hororovém pádu letadla v Karáčí zemřela slavná modelka: Znala se s pašeračkou Terezou

 
Pákistánské město Karáčí se v pátek zahalilo do dýmu a plamenů. Tragickou nehodu letadla podle tamního ministra pro letectví přežili pouze dva lidé. Při havárii zemřelo na 97 lidí. Mezi cestujícími byla i slavná pákistánská modelka Zara Abid (†28), která podlehla v nemocnici zraněním.
23.05.2020 13:40 |

podobné články

Podobné články

Při havárii v Pákistánu zemřela i slavná modelka: Překvapivé pouto s pašeračkou Terezou

 
Nejméně dva lidé přežili tragickou páteční havárii letadla v pákistánském Karáčí. Příbuzní všech cestujících do posledních chvílí doufali, že přeživší jsou právě jejich milovaní. Byli mezi nimi také rodiče slavné pákistánské modelky Zary Abid (†28), která na palubu airbusu nastoupila na osudný let. Modelka se zná s českou pašeračkou Terezou!
23.05.2020 10:15 |

podobné články

Nečekaný krok u soudu s pašeračkou Terezou: Soudce tuší náhlou změnu?!

 
Soud s českou pašeračkou Terezou H. (22), která byla na pákistánském letišti zadržena s devíti kilogramy heroinu, je, zdá se, prokletý. Již poněkolikáté byl odročen. Tentokrát proto, že se nedostavil vyšetřovatel celní správy, který má celý případ na starost. Soudce tentokrát nečekaně odročil jednání pouze o dva dny.
31.07.2018 16:40 |

podobné články

Co zdržuje rozsudek nad pašeračkou Terezou? Celníci v želízkách, výměna advokáta i nezvěstný soudce

 
Proces s údajnou pašeračkou Terezou se blíží ke konečnému zlomu. V sobotu bylo na programu stání, během něhož měl proběhnout výslech policejního vyšetřovatele, který měl její případ na starosti. Nestalo se tak. Případ byl opět odročen. Přesto to vypadá, že se vše blíží ke svému konci.
21.10.2018 05:20 |

podobné články

Soud s pašeračkou Terezou H. (22) se blíží do finále! S rozsudkem přijde PEKLO

 
Přes veškeré průtahy se soud s českou pašeračkou Terezou chýlí ke konci. Jenže s rozsudkem přijdou do života mladé ženy i velmi nepříjemné změny.
07.11.2018 12:05 |

podobné články

Zdeněk Jemelík: Zádrhele v „hororovém“ procesu

 
Ve třech po sobě jdoucích článcích s názvem Ve Zlíně znova o „hororovém příběhu“ jsem se zabýval obnoveným hlavním líčením po zrušení rozsudku odvolacím soudem ve věci, o které jsem dříve psával jako o „hororovém příběhu od zlínského soudu“.
26.11.2019 14:10 |

podobné články

Takové lži. Už dost. Česká přítelkyně Alexandrovců promluvila o pádu jejich letadla

 
Advokátka Miroslava Hustáková se na svém facebookovém profilu rozepsala o svém zklamání, které pociťuje kolem důsledků pádu letadla s armádním pěveckým sborem Alexandrovci. Ač byla velkou příznivkyní souboru, ráda jeho vystoupení navštěvovala a řadu jeho zahynulých členů osobně znala, nyní na koncerty obnoveného tělesa již nepůjde. Vadí jí totiž, že dodnes nebyla objasněna příčina pádu letadla či spekulace, že za neštěstí jsou odpovědní piloti. Dle jejího názoru také na nedávném koncertu v Moskvě oběti nedostatečně uctil Vladimir Putin.
02.03.2017 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3448 článků)

Exkluzivně z obžaloby: S pašeračkou Terezou jsem měl sex! tvrdí mladík, který vyhrožoval bombou

 
S Terezou H. (22) jsem měl sex na ubytovně ve Zbůchu u Plzně. Tohle tvrdil podle informací Blesk.cz při výslechu Bulhar Nikolay I. (21). Ten se do ženy, která je v Pákistánu obviněna z pašování drog, patrně bezhlavě zamiloval a vyhrožoval terorismem, pokud nebude jeho láska propuštěná. Hrozí mu nyní až 12 let! Tereza se přitom nechala slyšet, že ho vůbec nezná.
24.09.2018 15:45 |

podobné články

Špinavá bitva u soudu s pašeračkou Terezou?! Češka má v Pákistánu další problémy

 
Ani po třech měsících neví, z čeho bude obviněna! Soud s Češkou Terezou H. (21), která byla v lednu v Pákistánu zadržena s devíti kilogramy heroinu, byl už poněkolikáté odročen. Její nový právník totiž dostal podklady k případu jen pár chvil před soudem. Neměl šanci se k jednání připravit.
19.04.2018 13:55 |

podobné články

Video zachytilo explozi letadla. Cestující ze „zázračných“ sedadel horor přežili

 
Na „zázračných“ sedadlech 1C a 10C seděli jediní dva přeživší z tragického pádu letadla mezi domy v pákistánském Karáčí. Bankéř a inženýr přežili svou smrt, dalších 97 lidí, kteří s nimi letěli na palubě, zahynulo. Video přitom zachytilo jejich poslední vteřiny života. Pád letadla a následný výbuch.
24.05.2020 11:45 |

podobné články

Zdeněk Jemelík: Ve Zlíně znova o „hororovém příběhu“

 
V článku „Soud nad soudem“ jsem uvedl, že dne 7.listopadu 2019 se zlínská pobočka Krajského soudu v Brně začne znova zabývat kauzou, o které jsem v minulosti psal jako o „hororovém příběhu od zlínského soudu“. Tak se i stalo.
11.11.2019 07:40 |

podobné články

Zdeněk Jemelík: Ve Zlíně znova o „hororovém příběhu“ 2

 
Dne 7. listopadu 2019 se senát Radmíra Koudely zlínské pobočky Krajského soudu v Brně začala znova zabývat kauzou, o které jsem v minulosti psal jako o „hororovém příběhu od zlínského soudu“ a dne 12. listopadu pokračovalo dokazování.
13.11.2019 08:45 |

podobné články

Zdeněk Jemelík: Napětí před bouří v „hororovém“ procesu

 
Ve středu 11. prosince 2019 pokračovalo u zlínské pobočky Krajského soudu v Brně před senátem Radomíra Koudely hlavní líčení ve věci proti manželům Novotným & spol., o které jsem opakovaně psal jako o „hororovém příběhu od zlínského soudu“.
13.12.2019 14:35 |

podobné články

V pákistánském Karáčí střelci zavraždili diplomata Saúdské Arábie

 
Diplomat saúdskoarabského konzulátu v jihopákistánském městě Karáčí byl dnes ve svém automobilu zavražděn při útoku neznámých střelců. O postavení diplomata saúdskoarabský velvyslanec, na něhož se odvolávají tiskové agentury, neuvedl žádné podrobnosti.
16.05.2011 08:45 |

podobné články

Útok na mezinárodní letiště v Karáčí: Mrtví leží v terminálu, na ranveji hoří letadlo!

 
Při útoku skupiny těžce ozbrojených mužů na mezinárodní letiště v Karáčí zemřelo večer v přestřelce s letištní ochrankou a přivolanými policisty nejméně pět lidí. U letiště hoří i letadlo.
08.06.2014 23:00 |

podobné články

V Karáčí propukly krvavé nepokoje. 40 mrtvých

 
Nejméně 40 lidských životů si vyžádaly krvavé nepokoje, které propukly v jihopákistánské metropoli Karáčí po vraždě místního politika. Informuje o tom v úterý agentura Reuters a server televize France24.
03.08.2010 07:40 |

podobné články

V pákistánském Karáčí je po týdnu nepokojů 92 mrtvých

 
Nejméně 92 lidí zahynulo v jihopákistánském Karáčí během násilností, které zuří již šest dní. Za jejich pokračování jsou odpovědné hlavně zločinecké gangy rozdělené podle národnostní či politické příslušnosti. Informovaly o tom dnes pákistánské bezpečnostní zdroje citované agenturou AFP.
22.08.2011 19:15 |

podobné články

SEBEVRAŽEDNÝ ÚTOČNÍK ZABIL 8 LIDÍ! Udeřil v pákistánském Karáčí

 
Sebevražedný útočník v pondělí zabil v největším pákistánském městě Karáčí osm lidí včetně šesti policistů. V automobilu napěchovaném výbušninami vjel do domu policejního velitele, informuje agentura Reuters.
19.09.2011 08:15 |

podobné články

Pákistánský Tálibán zaútočil na letiště v Karáčí a zabil 26 lidí

 
Na letiště v pákistánském Karáčí zaútočila pákistánská odnož Tálibánu. V pětihodinové noční bitvě přišlo o život 26 lidí a 14 osob utrpělo zranění, tvrdí agentura Reuters. Ráno armáda ohlásila, že má letiště pod kontrolou, avšak podle zdrojů agentury AFP ráno palba začala znovu. 
09.06.2014 08:15 |

podobné články

HK ČR: České firmy se zúčastní veletrhu v Karáčí

 
Podnikatelská delegace Hospodářské komory České republiky (HK ČR) míří na mezinárodní veletrh Expo Karáčí 2015. Jedná se v pořadí o druhou podnikatelskou misi, kterou HK ČR tento týden ve dnech 24. února - 1. března vypravuje. Jedním z hlavních cílů cesty českých podnikatelů do Pákistánu je připravit prostor pro další uvažované cesty českých vládních a ústavních činitelů do tohoto teritoria v příštích letech za doprovodu podnikatelských delegací.
24.02.2015 20:41 |

podobné články