Článek

Při havárii v Pákistánu zemřela i slavná modelka: Překvapivé pouto s pašeračkou Terezou

 
Nejméně dva lidé přežili tragickou páteční havárii letadla v pákistánském Karáčí. Příbuzní všech cestujících do posledních chvílí doufali, že přeživší jsou právě jejich milovaní. Byli mezi nimi také rodiče slavné pákistánské modelky Zary Abid (†28), která na palubu airbusu nastoupila na osudný let. Modelka se zná s českou pašeračkou Terezou!
23.05.2020 10:15 |

podobné články

Podobné články

Při hororovém pádu letadla v Karáčí zemřela slavná modelka: Znala se s pašeračkou Terezou

 
Pákistánské město Karáčí se v pátek zahalilo do dýmu a plamenů. Tragickou nehodu letadla podle tamního ministra pro letectví přežili pouze dva lidé. Při havárii zemřelo na 97 lidí. Mezi cestujícími byla i slavná pákistánská modelka Zara Abid (†28), která podlehla v nemocnici zraněním.
23.05.2020 13:40 |

podobné články

Nečekaný krok u soudu s pašeračkou Terezou: Soudce tuší náhlou změnu?!

 
Soud s českou pašeračkou Terezou H. (22), která byla na pákistánském letišti zadržena s devíti kilogramy heroinu, je, zdá se, prokletý. Již poněkolikáté byl odročen. Tentokrát proto, že se nedostavil vyšetřovatel celní správy, který má celý případ na starost. Soudce tentokrát nečekaně odročil jednání pouze o dva dny.
31.07.2018 16:40 |

podobné články

Co zdržuje rozsudek nad pašeračkou Terezou? Celníci v želízkách, výměna advokáta i nezvěstný soudce

 
Proces s údajnou pašeračkou Terezou se blíží ke konečnému zlomu. V sobotu bylo na programu stání, během něhož měl proběhnout výslech policejního vyšetřovatele, který měl její případ na starosti. Nestalo se tak. Případ byl opět odročen. Přesto to vypadá, že se vše blíží ke svému konci.
21.10.2018 05:20 |

podobné články

Soud s pašeračkou Terezou H. (22) se blíží do finále! S rozsudkem přijde PEKLO

 
Přes veškeré průtahy se soud s českou pašeračkou Terezou chýlí ke konci. Jenže s rozsudkem přijdou do života mladé ženy i velmi nepříjemné změny.
07.11.2018 12:05 |

podobné články

Špinavá bitva u soudu s pašeračkou Terezou?! Češka má v Pákistánu další problémy

 
Ani po třech měsících neví, z čeho bude obviněna! Soud s Češkou Terezou H. (21), která byla v lednu v Pákistánu zadržena s devíti kilogramy heroinu, byl už poněkolikáté odročen. Její nový právník totiž dostal podklady k případu jen pár chvil před soudem. Neměl šanci se k jednání připravit.
19.04.2018 13:55 |

podobné články

Exkluzivně z obžaloby: S pašeračkou Terezou jsem měl sex! tvrdí mladík, který vyhrožoval bombou

 
S Terezou H. (22) jsem měl sex na ubytovně ve Zbůchu u Plzně. Tohle tvrdil podle informací Blesk.cz při výslechu Bulhar Nikolay I. (21). Ten se do ženy, která je v Pákistánu obviněna z pašování drog, patrně bezhlavě zamiloval a vyhrožoval terorismem, pokud nebude jeho láska propuštěná. Hrozí mu nyní až 12 let! Tereza se přitom nechala slyšet, že ho vůbec nezná.
24.09.2018 15:45 |

podobné články

Osudové přiznání! Pašeračka Tereza H. nevezla heroin z Pákistánu poprvé!

 
Nad pašeračkou Terezou H. (21) se stahují mračna. Soudní proces by podle jejího právníka Čaudhríma Džaváda Zafara měl začít do půl roku. Výši trestu můžeme zatím jen odhadovat. Tereza nyní přiznala, že drogy z Pákistánu nepašovala poprvé!
07.02.2018 18:05 |

podobné články

Za Pákistán jsem dostala 200 tisíc! Prozradila kamarádka Terezy zadržené kvůli pašování heroinu

 
Simona H. (23), nejlepší kamarádka v Pákistánu zadržené Terezy H. (21), u níž celníci našli 9 kilogramů heroinu, poskytla Blesku exkluzivní rozhovor. Modelka a společnice z Pákistánu odletěla jen pár dní před Terezou H. a detailně popsala, co se v Pákistánu dělo a jak se Tereza dostala do maléru!
17.01.2018 05:10 |

podobné články

Zdravotní stav pašeračky Terezy se zhoršil! Pod prášky u soudu sledovala výpověď jednoho z posledních svědků

 
Ve čtvrtek proběhlo v Pákistánu další stání s pašeračkou Terezou H. (22). Při příchodu k soudu se tradičně usmívala a vypadala, že si hrozícím doživotím opravdu nenechá zkazit náladu. Před soudní síní zdroji Blesku naznačila zdravotní potíže.
12.10.2018 05:40 |

podobné články

Češka Tereza H. (21) v Pákistánu: Začal soud s pašeračkou heroinu

 
Skončí na doživotí v pákistánském vezení? Začal soud s Češkou Terezou H. (21), která byla 10. ledna zadržena na mezinárodním letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu.
02.03.2018 05:15 |

podobné články

Češka Tereza H. (21) v Pákistánu: Začal soud s pašeračkou heroinu

 
Skončí na doživotí v pákistánském vezení? Začal soud s Češkou Terezou H. (21), která byla 10. ledna zadržena na mezinárodním letišti v Láhauru s devíti kilogramy heroinu.
05.03.2018 15:20 |

podobné články

Dusno u soudu s pašeračkou Terezou: Proti »exotické modelce« nevypovídali celníci

 
Češka Tereza H. (22) musela v Pákistánu, kde ji drží kvůli pašování devíti kilogramů heroinu, znovu před soud. V 42stupňovém parnu se dozvěděla, že je její stání opět odročené. Hlavním důvodem byla absence svědků z celního úřadu, kteří blondýnku, již pákistánská média označují jako exotickou modelku, zadrželi.
12.06.2018 10:10 |

podobné články

Norský a filipínský velvyslanec zahynuli při havárii vrtulníku v Pákistánu

 
Při havárii armádního vrtulníku v hornaté části severního Pákistánu zahynulo sedm lidí včetně filipínského a norského velvyslance. Polský a nizozemský velvyslanec byli zraněni. Helikoptéra se snažila nouzově přistát a narazila do budovy armádní školy, ve které naštěstí nikdo nebyl. Na palubě byly také manželky indonéského a malajského vyslance. 
08.05.2015 18:50 |

podobné články

Soud s pašeračkou Terezou: Zatkli další členy gangu! Konzul jí předal »dárek«

 
Má smůlu! Pákistánský soud pašeračku Terezu H. zadrženou v Láhauru s drogami na kauci nepropustil. Jednání bylo opět odloženo, tentokrát soud zasedne 20. března. Vyšetřovatelé ale pokročili a v případu obvinili další členy gangu.
10.03.2018 15:45 |

podobné články

Pašeračka Tereza: Zrada od největší kamarádky...

 
Simonu H. dříve s pašeračkou Terezou H. pojilo silné přátelství. Nejezdily jenom Švýcarska, kde provozovaly eskort, ale jezdily po celém světě. Jenže Simonne Cielo, jak si dnes říká, nad svou kamarádkou zlomila hůl.
19.04.2018 12:20 |

podobné články

"Krátký proces" u soudu s pašeračkou Terezou: Výpověď pod pohrůžkou! Úsměv z nalíčené tváře jí to nevzalo

 
Hrozí jí, že stráví dlouhé roky v pákistánském kriminále, pašeračce Tereze (22) to ale zjevně vrásky na čele nedělá. Ve středu dorazila k soudu opět v dobré náladě a rozdávala úsměvy na všechny strany. Ve vazbě patrně nestrádá, a dokonce to vypadá, že má k dispozici i make-up.
09.05.2018 11:25 |

podobné články

Soud s pašeračkou Terezou: Kdo proti ní bude svědčit a jaké jsou důkazy?

 
Našli jí v kufru devět kilogramů heroinu! Češka Tereza H. má pákistánskému soudu, který ji soudí za pašování drog, rozhodně co vysvětlovat. Ten zatím vyslechl pouze dva celníky, kteří byli přítomni jejímu zadržení. Kdo ale přijde na řadu dál a jaké mají proti ní důkazy?
16.05.2018 05:15 |

podobné články

Pákistánci se rozčilují nad pašeračkou Terezou: K soudu přišla jako na koncert!

 
Tmavé brýle, blond hříva, černá košile a úzké kalhoty. Tereza H., která je obviněná z pašování devíti kilogramů heroinu, v úterý vyměnila tradiční sárí za úplně jiný outfit! A pákistánskou veřejnost tím pěkně pohoršila!
22.05.2018 18:35 |

podobné články

Papír, který znamená ortel nad pašeračkou Terezou?! Obhájce ale našel kličku

 
K soudu chodí sebevědomě, na krku má ale drsné obvinění. Tereza H. (22), která je obviněná z pašování devíti kilogramů heroinu, má ale po svém boku velmi dobrého právníka. Ten se musí popasovat i s klíčovým dokumentem obžaloby.
09.06.2018 13:30 |

podobné články