Článek

Prezident Zeman: Prezident nemá být mlčící sfinga, k čemu by to proboha bylo

 
Projev prezidenta republiky při tiskové konferenci k ukončení návštěvy Plzeňského kraje
20.10.2017 19:35 |

podobné články

Podobné články

Zeman by jako prezident často chodil na vládu. Žádná "mlčící sfinga"

 
Expremiér Miloš Zeman by byl v případě zvolení prezidentem republiky častým hostem na zasedáních vlády. Rozhodně by prý nebyl "mlčící sfingou", ale snažil by se ovlivnit legislativní návrhy. Řekl to ve čtvrtek při neformálním setkání s novináři.
13.09.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21114 článků)

Veleba svolává "mlčící většinu" na podporu Zemana. Příští sobotu na Hradčanské náměstí

 
Na pražském Hradčanském náměstí se v sobotu 7. března od čtrnácti hodin shromáždí stoupenci prezidenta Miloše Zemana. Na demonstraci, pořádané Stranou práv občanů by měl být prezentován názor "mlčící většiny" národa, která nemá přístup do sdělovacích prostředků, k řadě ožehavých otázek. Za tímto účelem k davu promluví několik řečníků z řad politiků i občanských aktivistů.
01.03.2015 17:51 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21114 článků)

Národ se z Bartošky a Dyka nepodělá. Akce proti Zemanovi byly podporované ze zahraničí. Probudí se mlčící většina a je otázka času, kdy dojde k eplozi násilí. Veleba varuje

 
ROZHOVOR „Probudí se mlčící většina a pak je jenom otázkou času exploze, tedy fyzické násilí. Vím, co mluvím, neboť v poslední době dostávám mnoho e-mailů, telefonátů a dopisů s výzvou, abychom zorganizovali obranu před narůstající zvůlí takzvaných elit, jejíž konkrétní projevy nesou prvky ne nepodobné počátečním projevům fašismu,“ říká předseda SPO a senátor Jan Veleba.
04.11.2016 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zeman (326 článků)

HUSNÍ MUBARAK - rozpadající se egyptská sfinga

 
Husní Mubarak vládl Egyptu železnou pěstí tři desítky let. Ve čtvrtek večer vystoupil v televizi s očekávaným projevem k národu, v němž se ovšem znovu odmítl vzdát funkce.
10.02.2011 23:25 |

podobné články

Odsouzený lékař Conrad Murray: Sfinga roztála!

 
Conrad Murray (58), osobní lékař popového krále Michaela Jacksona (†50), v úterý krátce po vynesení rozsudku poprvé projevil city.
01.12.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1644 článků) , Michael Murray (102 článků)

Na Marsu objevili egyptskou sfingu! Postavili ji mimozemšťané?

 
Je tohle sfinga na Marsu? Amatérský astronom Joe White (45) tvrdí, že na rudé planetě našel monument, který se podobá egyptským sfingám. Snímek zachytila sonda Curiosity.
14.03.2016 19:05 |

podobné články

Český novinář vychválil Merkelovou za to, jak neustupuje. Ale ošklivě se mu to vrátilo

 
Novinář Petr Fischer z Hospodářských novin se zamotal do vlastní touhy vychválit německou kancléřku Angelu Merkelovou za postoj k imigraci, vyjádřený dokola opakovaným „my to zvládneme“. Pod vlivem jejího vystoupení na tiskovce popsal Merkelovou jako „sfingu střežící evropský chrám“. Jenže arabista Jiří Weigl jej následně šetrně poučil, že „sfinga“ znamená něco trochu jiného, než si komentátor myslí.
02.08.2016 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2238 článků) , Petr Weigl (14 článků) , Jiří Fischer (45 článků)

To nebyl rozhovor, ale výslech. Jan Veleba popisuje, čemu čelil od Veselovského a dalších v DVTV

 
ROZHOVOR Kam jsme dospěli s demokracií? „Chci se pokusit o to, aby mlčící a dnes i bojící se většina dostala hlas. Vždyť i Karel Gott se bojí říct svůj názor,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz senátor Jan Veleba a sděluje, co hodlá podniknout v nejbližších dnech. Vysvětluje ale hlavně to, proč se rozhodl odejít z natáčení rozhovoru pro DVTV. Veleba hodnotí aktuální předvolební atmosféru jako hru proti Miloši Zemanovi. „Já jsem přesvědčený, že to, co se obecně teď děje v souvislosti s volbou prezidenta, je obrovské svinstvo.“
19.01.2018 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4718 článků) , Karel Zeman (286 článků) , Jan Zeman (326 článků)

Zkušený novinář: Zeman zapomněl, jací lidé ho volili. Přestal zastupovat své voliče

 
Prezident Miloš Zeman podle komentátora Reflexu Bohumila Pečinky nezvládá úřednický rozměr své funkce a jediné, čemu se věnuje, je prý hra s mocí a o moc. Navíc by prý Zeman neměl zapomínat, jací lidé a kvůli čemu ho na Hrad zvolili.
16.01.2014 11:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21114 článků)

Čemu se vyhnout, abyste nevypadali starší?

 
Snad žádná žena nechce vypadat starší, nežli ve skutečnosti je. I přes veškerou snahu působit na své okolí co možná nejmladistvějším dojmem se až žalostně mnoho žen dopouští chyb, které je na pohled dělají starší a zbytečně jim tam přidávají léta. Přitom se stačí širokým obloukem vyhnout věcem, které jsou příčinou toho, že vypadáte tak, jako by vám bylo mnohem více, než vám ve skutečnosti je! Jak tedy nevypadat starší? Na to jsme se zaměřili v dnešním článku, ve kterém vám poradíme, čemu se ve vlastním zájmu vyhnout. Nepřidávejte si zbytečně léta, která vám vůbec nepatří! Nechcete vypadat starší? Poradíme vám, čeho se vyvarovat! Nevhodné oblečení Čeho si na vás vaše okolí všimne jako úplně první? Správně, je to vaše oblečení! Hodně žen ukrývá ve svém šatníku věci, které jim nejenom nesluší, ale jim přidávají léta. Ony si to neuvědomují a zbytečně tak dávají svému okolí domněnku toho, že jejich občanka čítá daleko vyšší číslo, než které se tam nachází ve skutečnosti. Špatný make-up V současné době se líčí snad každá žena. Make-up nám umožňuje zakrýt nedokonalosti a zvýraznit tak náš obličej. Jenže i v tomto ohledu můžeme šlápnout vedle, což má za následek jedinou věc: vypadáme na více let, než kolik nám vlastně je. Proto volte líčení, které bude odpovídat příležitosti a nepřehánějte to. Neslušivý účes Další chybou je účes, který ženě jednoduše nesedí. Mnohdy se držíme jednoho střihu klidně i několik let a vůbec nám nedochází, že se mění nejen aktuální trendy, ale i naše rysy. Pokud nechcete působit, že vám již táhne na léta, kterými se žádná žena nechlubí, nechte si poradit, jaký účes vám bude sedět. Příspěvek Čemu se vyhnout, abyste nevypadali starší? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
14.11.2016 18:10 |

podobné články

Ve Strakonicích se občan ke slovu nedostane

 
Jednací řád strakonického zastupitelstva je podle ministerstva vnitra v určitém bodě protiprávní. Znemožňuje prý totiž, aby se ke konkrétním projednávaným bodům vyjádřila přítomná veřejnost. Lidé tak musí dopředu nahlásit, k čemu se chtějí vyjadřovat, a až pak zastupitelé odsouhlasí, k čemu mohou mluvit a k čemu naopak nikoli.
12.05.2011 11:00 |

podobné články

Nemocná Jiřina Jirásková ztrácí soudnost: Proboha, zakažte jí hrát!

 
To snad nikdo nemá rozum?! Na smrt vyčerpaná Jiřina Jirásková se jako smyslů zbavená znovu vrací na jeviště. Nechce zklamat své fanoušky. Několik hodin na jevišti ale nestojí za to, aby kvůli nim položila život. Proč jí proboha nikdo nezakáže hrát?!
21.03.2011 00:20 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Nemocná Jiřina Jirásková ztrácí soudnost: Proboha, zakažte jí hrát!

 
To snad nikdo nemá rozum?! Na smrt vyčerpaná Jiřina Jirásková se jako smyslů zbavená znovu vrací na jeviště. Nechce zklamat své fanoušky. Několik hodin na jevišti ale nestojí za to, aby kvůli nim položila život. Proč jí proboha nikdo nezakáže hrát?!
23.03.2011 17:25 |

podobné články

Osobnosti: Jiřina Jirásková (423 článků)

Hrdina moderní doby? SuperVáclav z Prahy! Kuřáky polévá vodou!

 
VIDEO Bojuje proti bezpráví, vadí mu neohleduplnost a nesnáší nečinnost. Takový je moderní hrdina nové doby, který si říká SuperVáclav. Vyhledává prý nebezpečí a ochraňuje nás všechny, mlčící a trpící většinu, která si myslí, že by se s tím vším mělo něco dělat, ale nemá dost odvahy ani sil s tím začít.
06.10.2011 05:15 |

podobné články

Babiš je to, co kdysi byl Klaus. Čtěte o budoucnosti padlé a mlčící ODS

 
Tak akorát poslední hřebíčky do rakve ODS mohou modří straníci podle politologů zatloukat na lednovém kongresu kdysi nejsilnější politické strany. Zatímco občanští demokraté vkládají do lednového sjezdu v Olomouci naděje, které se vztahují i k volbě nového předsedy, politologové už o budoucnosti ODS v podstatě nehovoří. Žádnou prý nemá.
01.01.2014 19:55 |

podobné články

Kozumplíková (ODS): Premiér Sobotka mlčící…

 
Asi nemá smysl se laicky rozepisovat o tom, kolik běženců a jakými cestami se dostalo na Lesbos, Kos, Sicilii a další ostrovy, které patří jižním státům EU.
20.07.2015 12:31 |

podobné články

Miloš Zeman: Slivovici piji až před spaním, protože trochu uspává

 
Prezidentský kandidát Miloš Zeman odmítá obvinění, že by byl alkoholikem. Podle něj je to jedna z nejhorších a nespravedlivých pomluv o něm. Přiznal ale, že občas si dá skleničku a nejradši má slivovici. Pije ji však až po práci a před spaním. Hlavním důvodem je to, že se po ní dobře usíná. Další články k tématu: Knížata zdegenerovala, opřel se v duelu do svého rivala Zeman Zeman má nakročeno na Hrad, v průzkumu poráží Schwarzenberga OBRAZEM: Zlozvyky kandidátů. Kníže usíná, Zeman kontroluje čas KOMENTÁŘ: Zeman se nemá proč zlobit. S Mečiarem má mnoho společného Mládí Zemana a Schwarzenberga: knihomol v kraťasech a milovník padlých žen
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (21114 článků)

Drsný Krzysztof Rutkowski: Nepolapitelný jako James Bond

 
K rozhovoru jsme Krzysztofa Rutkowského uháněli měsíc. Konverzace nebyla snadná, bylo znát, že jde o mimořádně vytíženého člověka. Nečekané výjezdy, změny plánu na poslední chvíli, mlčící telefony…
03.06.2015 05:45 |

podobné články

Osobnosti: James Bond (543 článků)

Prahou zněly bubny. Lidé si připomněli první židovský transport

 
Přesně před 74 lety, 16. října 1941, odjel z pražského nádraží Bubny první židovský transport. Ten zamířil do koncentračního tábora v polské Lodži. Výročí této události si v pátek vpodvečer připomněly stovky lidí hrou na bubny, a to přímo na nádraží. Jak uvedli organizátoři, cílem akce bylo „přehlušit pasivní přihlížení a vymezit se proti mlčící většině, která byla a je tichým partnerem událostí, které se mohou kdykoliv opakovat“.
16.10.2015 21:05 |

podobné články