Článek

Prezident Zeman byl převezen do nemocnice

 
Prezident Miloš Zeman byl v neděli kolem poledne převezen ze zámku v Lánech sanitkou do Ústředné vojenské nemocnice. Stalo se tak krátce poté, co přijal premiéra Andreje Babiše. Ještě předtím prezident poblahopřál vítězům sněmovních voleb a zvoleným poslancům.
10.10.2021 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (23581 článků) , Miloš Zeman (26402 článků)
Podobné články

Prezident Zeman utrpěl úraz ruky. Byl převezen do nemocnice a bude operován

 
Prezident republiky Miloš Zeman byl v úterý večer převezen do Ústřední vojenské nemocnice s úrazem ruky. Tiskový mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček informoval, že prezidentův úraz vyžaduje operaci, ale život hlavy státu ohrožen není.
25.08.2020 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26402 článků)

Václav Havel byl převezen do nemocnice!

 
Bývalý prezident Václav Havel byl převezen do pražské Ústřední vojenské nemocnice ve Střešovicích.
08.03.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6104 článků)

Prezident Zeman je znovu v nemocnici: Přispěchaly za ním první dáma i dcera Kateřina

 
Prezident Miloš Zeman (77) byl převezen z Lán v sanitce do Ústřední vojenské nemocnice v Praze, kam dorazil kolem jedné hodiny. Hospitalizaci mu doporučil ošetřující lékař Miroslav Zavoral a prezident s tím souhlasil, jak uvedl na Twitteru mluvčí Jiří Ovčáček. Do nemocnice také přispěchala první dáma Ivana Zemanová a dcera Kateřina. Blesk uvedl, že jsou tu také protokolář Vladimír Kruliš a kancléř Vratislav Mynář.
10.10.2021 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26402 článků) , Vratislav Mynář (1325 článků) , Ivana Zemanová (408 článků) , Kateřina Zemanová (323 článků)

Česko se bojí o prezidenta: Mluvčí nemocnice řekla, jak na tom Zeman je

 
Zdravotní stav prezidenta Miloše Zemana (77) je stabilizovaný. ČTK to dnes sdělila mluvčí Ústřední vojenské nemocnice (ÚVN) Jitka Zinke. Bližší informace nesdělila. Zeman byl do nemocnice převezen v neděli po poledni. Podle jeho ošetřujícího lékaře Miroslava Zavorala jsou důvodem hospitalizace komplikace provázející jeho chronické onemocnění. Zeman je podle něj hospitalizován na pracovišti intenzivní medicíny.
11.10.2021 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26402 článků)

Havel byl převezen do nemocnice. Kvůli zánětu dýchacích cest

 
AKTUALIZOVÁNO Exprezident Václav Havel byl převezen do Ústřední vojenské nemocnice v Praze kvůli zánětu dýchacích cest. Uvedla to Havlova kancelář.
08.03.2011 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (6104 článků)

STRACH Z OBĚŠENÍ: Vrah Elišky (9) byl převezen do nemocnice!

 
Televize Nova má informace z policejních zdrojů, že muž obviněný z vraždy Elišky je ve špatném psychickém stavu, a hrozí, že si sáhne na život. Proto byl ještě tu noc, kdy jej soud poslal do vazby, převezen do vězeňské nemocnice.
17.09.2014 20:55 |

podobné články

Muž s podezřením na ebolu byl převezen do prostějovské nemocnice

 
Na infekční oddělení Nemocnice Prostějov byl v sobotu večer převezen muž s podezřením na onemocnění ebola. Pacient se vrátil z Nigérie, podle výsledků lékařských vyšetření a klinických příznaků je ale u něj ebola málo pravděpodobná, řekl v neděli ředitel Krajské hygienické stanice v Olomouci Zdeněk Nakládal. Muž ještě několik dní zůstane pod dohledem lékařů infekčního oddělení.
09.11.2014 09:55 |

podobné články

Podezření na ebolu ve Šternberku: Nigérijci se udělalo na hotelu špatně!

 
Do nemocnice Šternberk na byl z hotelu převezen muž s podezřením na obávanou ebolu! Pacient, který přijel nedávno z Nigérie, byl s horečkou převezen na infekční oddělení Nemocnice Prostějov.
09.11.2014 11:35 |

podobné články

Zachvátila smrtící nemoc Česko? Muž byl převezen ve speciálním boxu

 
Sedmadvacetiletý muž byl převezen z fakultní nemocnice v Ostravě do pražské nemocnice Na Bulovce s podezřením na nákazu smrtícím virem. V současné době lékaři a odborníci provádějí potřebné testy, které mají smrtící vir buďto potvrdit, nebo vyvrátit.
06.12.2018 16:55 |

podobné články

Honza Musil byl převezen do jiné nemocnice, může začít s rehabilitací

 
Honza Musil (51), který 21. prosince utrpěl po pádu z žebříku vážné zranění, byl po dvou týdnech převezen z jednotky intenzivní péče do jiné nemocnice na standardní oddělení. Moderátora, který si zlomil páteř, devět žeber a propíchl plíci, nyní čeká dlouhá rehabilitace.
31.10.2009 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Colin Farrell (114 článků) , Colin Farrell (113 článků)

Další otřesné svědectví o brandýské LDN: Buď budeš denně platit, nebo poletíš do černý kobky v patře mezi bezdomovce, sdělili pacientovi po operaci

 
Velký, až nevídaný zájem vzbudil materiál o dramatickém převozu pacienta z brandýské LDN do jeho bytu v Praze 10. Pacient, jemuž bylo 66 let, a na kterého doma nikdo nečekal, byl převezen polonahý, bosý, s obnaženou řeznou ranou a krvácející. Takto jej chtěli zaměstnanci nemocnice v Brandýse nad Labem nechat na pospas osudu. Až po zákroku jeho sousedky byl převezen do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady, kde leží dodnes.
15.11.2019 04:50 |

podobné články

Chlípný producent Weinstein byl po odsuzujícím verdiktu převezen do nemocnice! Měl potíže se srdcem

 
Muž, jehož predátorské chování rozpoutalo celé hnutí MeToo, putuje do vězení! Bývalý americký producent Harvey Weinstein (67) byl shledán vinným a odsouzen! Takové rozhodnutí soudu Weinstein rozhodně nečekal a po vynesení verdiktu opakoval, že je nevinný. Krátce poté musel být převezen do nemocnice kvůli potížím se srdcem!
24.02.2020 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Harvey Weinstein (143 článků)

Strach o zdraví Navalného: Putinův hladovějící kritik byl převezen do nemocnice

 
Vězněný kritik Kremlu Alexej Navalnyj byl převezen do vězeňské nemocnice. Na svém webu o tom informovala federální vězeňská služba (FSIN). Tvrdí přitom, že zdravotní stav Navalného je uspokojivý, nicméně nezávislí doktoři, včetně osobní lékařky opozičníka Anastasije Vasiljevové, už v sobotu upozornili, že vězněnému, který už téměř tři týdny drží hladovku, hrozí vážné zdravotní komplikace.
19.04.2021 12:15 |

podobné články

Strach o českou legendu: Jiří Suchý (90) byl převezen do nemocnice

 
Legendární český herec, hudebník, textař i skladatel Jiří Suchý byl v neděli převezen do Ústřední vojenské nemocnice. Prý se mu udělalo nevolno. Podle Českého rozhlasu už by měl být ale Suchý opět doma a v pořádku.
10.10.2021 20:55 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Suchý (290 článků) , Jiří Strach (235 článků)

Jana Kačera náhle doběhlo zdraví: Byl převezen do nemocnice, leží na kardiologii

 
Ještě před pěti dny herec a režisér Jan Kačer (85) přebíral Cenu Thálie, týden po svých půlkulatých narozeninách. Pár dní po přebírání ocenění byl uznávaný umělec kvůli nevolnosti převezen do nemocnice v Motole, kde leží na kardiologii. Sanitku Janu Kačerovi zavolala nejbližší rodina.
14.10.2021 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kačer (162 článků)

Daniel Hůlka zkolaboval: Skončil ve vážném stavu v nemocnici

 
Daniel Hůlka (42) byl ve vážném stavu tento čtvrtek převezen do nemocnice kvůli problémům se žaludkem. "Už týden mu je špatně, má velké bolesti. Včera se jeho zdravotní stav výrazně zhoršil. Musel být převezen sanitkou do nemocnice," řekla Super.cz tisková mluvčí divadla Broadway Martina Jandová.
06.05.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Hůlka (771 článků) , Martin Janda (94 článků) , Martina Jandová (83 článků)

Martin Fenin (32) náhle převezen do nemocnice: Selhaly mu orgány?

 
Talentovaný fotbalista a bývalý reprezentant Martin Fenin (32) se už delší dobu potýká s problémy s alkoholem. Potácet se v ne úplně střízlivém stavu se mu několikrát povedlo i hodinu po poledni. Podle informací jeho kamaráda Jakuba Koháka byl Fenin převezen do nemocnice.
16.11.2019 20:40 |

podobné články

Osobnosti: Martin Fenin (89 článků) , Jakub Kohák (256 článků)

Dvě nemocnice v Praze dostaly lék na koronavirus remdesivir pro deset pacientů: Na příděl čeká Motol

 
Pražské Nemocnice na Bulovce a Všeobecná fakultní nemocnice dostaly lék remdesivir, každá pro deset pacientů. Podle ředitelky Státního ústavu pro kontrolu léčiv Ireny Storové čeká na dodávku ve čtvrtek nebo o víkendu také Fakultní nemocnice v Motole a Fakultní nemocnice svaté Anny v Brně. Do nemocnic, které mají pacienty s covidem-19, se rozváží i japonský lék favipiravir. Dostala ho pražská Thomayerova nemocnice, nemocnice v Opavě a požádáno má i Bulovka, Fakultní nemocnice v Ostravě a Hradci Králové.
30.04.2020 11:05 |

podobné články

Podezření na koronavirus v Česku: Nemocnice sdělila, co bude s pacientem dál

 
Během pouhých dvou hodin nemocnice v Kroměříži a Nemocnice Na Bulovce potvrdily 2 pacienty podezřelé z nákazy koronavirem 2019-nCoV. První pacient byl z Kroměříže převezen do nemocnice v Uherském Hradišti, kde byl umístěn do izolace a budou mu provedeny všechny potřebné testy. Mluvčí zařízení Egon Havrlant pro eXtra.cz řekl, co bude s mužem dál. U pacientky z Prahy byla nákaza testy vyvrácena.
27.01.2020 15:56 |

podobné články