Článek

Prezident Petr Pavel klusal pražskou Stromovkou: Běhací pás mám i na Hradě, říká

 
V sobotu ráno se v pražské Stromovce konala velká událost. V jednom z největších parků metropole se sešly desítky lidí, aby se zúčastnily běhu, do nějž se zapojil i prezident Petr Pavel. Na akci nechyběl ani tým eXtra.cz.
23.03.2024 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)
Podobné články

Zastávka či přístaviště za Stromovkou. Přijďte ovlivnit, jak se změní další kus náplavky

 
V Praze 7 se chystá studie, která povede ke zpřístupnění další části náplavky na území městské části. Jde o oblast za Stromovkou, která přes řeku sousedí s Císařským ostrovem. Radnice zve veřejnost na plánovací vycházku, která proběhne o nadcházejícím víkendu.
28.10.2017 14:50 |

podobné články

MHMP: Architektonická soutěž navrhne reprezentativní prostor mezi Stromovkou a Letnou

 
Letenský muzejní distrikt, tedy oblast u Národního technického muzea a Národního zemědělského muzea, nalezne novou podobu v architektonické soutěži. Rada hlavního města Prahy pověřila Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) přípravou urbanisticko-architektonické soutěže o návrh na řešení tohoto území. Projekt má za cíl zpříjemnit cestu mezi Letenskými sady a Stromovkou, vytvořit důstojné muzejní náměstí a celkově zatraktivnit dopravně vytíženou část Letné. Soutěž bude vyhlášena do konce tohoto roku.
15.06.2021 07:30 |

podobné články

MHMP: Architektonická soutěž navrhne reprezentativní prostor mezi Stromovkou a Letnou

 
Letenský muzejní distrikt, tedy oblast u Národního technického muzea a Národního zemědělského muzea, nalezne novou podobu v architektonické soutěži. Rada hlavního města Prahy pověřila Institut plánování a rozvoje hl. m. Prahy (IPR) přípravou urbanisticko-architektonické soutěže o návrh na řešení tohoto území. Projekt má za cíl zpříjemnit cestu mezi Letenskými sady a Stromovkou, vytvořit důstojné muzejní náměstí a celkově zatraktivnit dopravně vytíženou část Letné. Soutěž bude vyhlášena do konce tohoto roku.
15.06.2021 07:50 |

podobné články

Vychytávky pro domácí miláčky

 
Máte doma kočku nebo psa? Podívejte se, co všechno je možné jim pořídit. Zdroj: http://www.oddee.com   Například: automatickou misku na zřádlo, fontánku na pití, GPS obojek, který přímo do vašeho mobilu vysílá aktuální polohu psa, propust do dveří, která podle čipu pozná, že to je vaše kočka, a tak ji vpustí běhací pás batůžek a další.
17.03.2011 14:45 |

podobné články

In-line manuál: Zhubněte na kolečkách

 
Chcete mít dokonalý zadeček, pevná stehna, ale nebaví vás posilovna nebo běhací pás? Kupte si in-line brusle – na nich zvládnete rande, pokec s kamarádkou a mimochodem i hubnout!
01.09.2011 06:35 |

podobné články

Agáta Prachařová má už 10 kilo dole! Vyhublá a bez prsou

 
Půl roku po porodu dcery Mii je modelka Agáta Prachařová (32) hubená jak lunt! Domů si pořídila běhací pás, cvičící pomůcky, trenérku a dře, jak smyslů zbavená. Denně se týrá, aby byla dle svých představ.
04.03.2018 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Hanychová (3907 článků)

Simona Krainová tvrdě dře na už tak dokonalé postavě i v karanténě! Takhle jí při posilování břicha asistuje její syn Max

 
Simona Krainová  (47) ani v době karantény nevynechává péči o svoji postavu. Snaží se dál pravidelně běhat venku v lese, doma má běhací pás a nyní předvedla i cvik, do kterého se dají skvěle zapojit i děti. Při posilování břicha asistoval její starší syn Max.
08.04.2020 11:55 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2340 článků) , Max Max (137 článků) , Max Max (193 článků) , Max Max (137 článků)

Aby v karanténě nepřibrala, pořídila si běhací pás a boxovací pytel! Agáta Hanychová předvedla, jak drsně doma maká

 
Agáta Hanychová  (35) se v době, kdy jsou zavřená fitka, rozhodně nefláká. Aby zůstala ve formě, pořídila si domů boxovací pytel.
08.11.2020 11:20 |

podobné články

Nejmocnější pas světa mají Singapuřané. Jak jsou na tom Češi?

 
Cestovní pas umožňuje lidem pohybovat se po světě. Více či méně svobodně. Záleží na tom, jaké mezistátní dohody vláda jejich země dokázala vyjednat pro pohyb osob mezi oběma státy. Čím více bezvízových styků vláda vyjedná, tím mocnějším se pas stává a jeho majitel je svobodnější v pohybu po zeměkouli. V tomto smyslu už neplatí, že tím nejvlivnějším je pas německý. Na letošním indexu totiž vede ten singapurský.
30.10.2017 09:30 |

podobné články

Kulhánek vyzval Nejedlého, ať vrátí diplomatický pas. A vzkaz pro Mynáře na vile: „Lhář!“

 
Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) vyzval poradce prezidenta Miloše Zemana Martina Nejedlého, aby do sedmi dnů vrátil svůj diplomatický pas. Pokud tak neučiní, bude zneplatněn, uvedl v úterý na twitteru i pro Blesk Zprávy. O tom, že by Nejedlý diplomatický pas mít neměl, hovořil v úterý v Rádiu Impuls premiér Andrej Babiš (ANO). Nejedlý v úterý Deníku N sdělil, že diplomatický pas nepotřebuje, a pokud o to bude požádán, odevzdá ho. Na vile hradního kancléře Vratislava Mynáře v pražských Strašnicích se pak podle zjištění Blesku objevil přilepený papír se vzkazem „Lhář“.
19.10.2021 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26251 článků) , Martin Zeman (384 článků) , Miloš Zeman (28062 článků) , Vratislav Mynář (1463 článků)

Velbloud klusal po kolejích. Nepomohl ani ohlušující klakson

 
Vlak v jižním Rusku nabral hodinové zpoždění poté, co mu do cesty vstoupil velbloud. Před houkající lokomotivou sice utíkal, opustit kolejiště ale odmítl, napsal deník The Moscow Times.
14.01.2020 09:50 |

podobné články

Podpořte nevidomé a poběžte potmě pro Světlušku

 
V Praze se dnes koná první noční běh na pomoc nevidomým. Zájemci se mohou od 21:00 vydat potmě pražskou Stromovkou. Startovným přispějí do sbírky Světluška lidem s těžkým zrakovým postižením.
25.04.2012 14:30 |

podobné články

Se strhávači ukrajinských vlajek nemá smysl komunikovat. Petr Pavel se rozmluvil v novém podcastu

 
Prezident Petr Pavel založil tradici prezidentských podcastů. První z nich zveřejnil jeho tým ve středu. "Prezident sídlí na Hradě, ale já jsem měl vždy blíž k životu mimo něj. Mezi přáteli a lidmi, s kterými se můžeme bavit otevřeně o spoustě věcí," uvedl k tomu Pavel na Facebooku. V podcastu pojmenovaném Podhradí se Pavel mimo jiné vyjádřil k protivládní demonstraci na Václavském náměstí nebo k tomu, jak to nyní vypadá s jeho vášní, kterou je jízda na motorce.
22.03.2023 22:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Prezident se zabarikádoval na Hradě, turismus úpí, psali celý den novináři. Na ČT se ale všichni hosté shodli, že bezpečnostní opatření jsou v pořádku

 
Prezident Miloš Zeman si za zvýšení bezpečnostních opatření na Hradě vysloužil od jiných politiků kritická slova. Naposledy pražská primátorka Adriana Krnáčová konstatovala, že narůstající fronty turistů bezpečnostní rizika spíše zvětšují, a pokud se prezident necítí na Hradě bezpečně, možná by se mohl odstěhovat. Teď dospěly spory o bezpečnost na Hradě do dalšího kola. V ČT promluvil muž, který na Hrad pronesl zbraň.
17.08.2016 23:05 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (28062 článků) , Adriana Krnáčová (799 článků)

Tempo bylo vražedné, řekl Petr Pavel v rozhovoru k prvním roce na Hradě. Nevyloučil další kandidaturu

 
Prezident Petr Pavel nevyloučil kandidaturu na další funkční období. Stalo se tak v bilančním rozhovoru s Českou televizí u příležitosti roku ve funkci. "A priori samozřejmě člověk by neměl vylučovat nic," odpověděl Pavel na otázku, zda vylučuje opětovnou kandidaturu. "K manželovi mám výhrady ale neříkám to veřejně," uvedla pak v další části pořadu manželka prezidenta Eva Pavlová.
08.03.2024 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Smrt matky a dcery v Egyptě: Úřady přišly se šokující vyšetřovací verzí, byla to nakonec sebevražda?

 
Hlavní podezření v kauze úmrtí Moniky K. (†36) a její dcery Kláry (†8) padá na otce Petra K. (36), který doposud zůstává "v hotelu Titanic Palace":http://www.extra.cz/tema/smrt-v-hurgade poté, co mu "egyptské úřady zabavily pas":http://www.extra.cz/uz-se-nahlas-mluvi-o-tom-co-si-lide-jen-mysli-byla-smrt-matky-a-dcery-v-egypte-vrazda-otci-zabavili-pas, a podle původní verze tam zůstane do té doby, dokud nebude jasno, co a jak matku s dcerou zabilo a kdo na tom nese vinu. Nyní mu ale úřady pas vrátily a Petr nejspíše odletí domů zítra, na kdy je také naplánován převoz těl.
05.08.2013 16:10 |

podobné články

Prezident Petr Pavel přijal na Hradě romské studenty. Vymezoval se vůči předsudkům

 
Prezident Petr Pavel s manželkou Evou přijal ve čtvrtek na Pražském hradě skupinu romských studentů a studentek. Podle něj jsou příkladem překonání předsudků pro romskou komunitu i většinovou společnost. Předsudky označil za jedno z nebezpečí naší doby. Řekl to na začátku setkání.
13.04.2023 18:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2846 článků)

Konec diplomacie pro Nejedlého. Pas je odevzdán

 
Poradce prezidenta Miloše Zemana Martin Nejedlý na Ministerstvo zahraničí vrátil diplomatický pas. V úterý ho k tomu vyzval ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) a premiér Andrej Babiš s tím, že když je prezident dlouhodobě hospitalizován, Nejedlý diplomatický pas nebude potřebovat.
22.10.2021 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26251 článků) , Martin Zeman (384 článků) , Miloš Zeman (28062 článků)

Pithart, Rychetský, Halík, Schwarzeberg... Petr Pavel předal státní vyznamenání

 
Prezident Petr Pavel dnes při svém premiérovém předávání státních vyznamenání ocenil 62 osobností. Nejvyšší české státní vyznamenání Řád Bílého lva obdrželi bývalý předseda vlády a Senátu a právník Petr Pithart, donedávna předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský a čestný předseda TOP 09 a bývalý ministr zahraničí Karel Schwarzenberg. Medailí Za zásluhy Pavel vyznamenal herce Jiřího Bartošku, Viktora Preisse, Petra Kostku, operní pěvkyni Magdalenu Koženou, dokumentaristku Olgu Sommerovou nebo hudebníka Vladimíra Mišíka. Řád Tomáše Garrigua Masaryka Pavel udělil katolickému knězi Tomáši Halíkovi či Zdeně Mašínové.
28.10.2023 21:50 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pithart (247 článků) , Karel Schwarzenberg (4144 článků) , Petr Pavel (2846 článků) , Pavel Rychetský (228 článků)