Článek

Prezident Klaus na rockovém festivalu!

 
Potkali nebo viděli jste někoho slavného? Práskněte to! Foťte, ale i pište!
26.07.2009 08:05 |

podobné články

Podobné články

Sexy Gunčíková odmítá vylézt na pódium: Bojí se, že ji diváci napadnou!

 
Finalistka Česko Slovenské SuperStar Gabriela Gunčíková (19) se rozhodla skoncovat s popovou kariérou a chce se prosadit v drsnějším rockovém žánru. Kvůli své umělecké minulosti ale neplánuje vystoupení na žádném rockovém festivalu, protože se bojí útoku ze strany fanoušků!
27.05.2013 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Gabriela Gunčíková (274 článků)

Pivo a rock: Exprezident Klaus hýřil na koncertu Knížáka a Jakla

 
Exprezident Václav Klaus vyrazil v úterý večer za kulturou. V rockovém klubu Vagon na Národní třídě navštívil koncert kapel Aktual a Folimanka Blues, v nichž vystupují bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák a někdejší prezidentův tajemník Ladislav Jakl.
01.03.2017 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků)

Na rockovém festivalu popálil elektrický výboj muže

 
Popáleniny druhého a třetího stupně na 25 procentech těla utrpěl ve čtvrtek jeden z návštěvníků jednoho z největších festivalů pod širým nebem v Česku - Masters of Rock ve Vizovicích na Zlínsku.
16.07.2010 16:30 |

podobné články

Zloděj rocker! OKRADL LIDI VE SPÁNKU na rockovém festivalu

 
Ve stanovém městečku rockového festivalu v Jaroměři řádil zloděj, škoda je zatím 50 tisíc korun.
11.08.2011 12:20 |

podobné články

Smrt Sárinky (†5 měs.) na festivalu: Veřejnost matku odsoudila

 
Prožívá velkou bolest. Pitva určila, že její pětiměsíční dcera Sárinka zemřela kvůli syndromu náhlého úmrtí. Jenže veřejnost i někteří odborníci dávají vinu hlavně matce Sabině D. Tak malé dítě na rockovém festivalu prý nemá co dělat.
12.07.2012 14:30 |

podobné články

Svatba ve znamení rocku na vizovickém festivalu

 
Před pěti lety se poznali na největším východoevropském rockovém festivalu ve Vizovicích. Před čtyřmi lety na stejné akci počali svou dcerku Aničku. Dne 12. července 2012 si na pódiu vizovického Masters of Rock řekli své „Ano“. Před svědky a asi dvaceti tisíci rockery v areálu vizovické likérky R. Jelínek, kde zrovna začal další čtyřdenní hudební maratón.
12.07.2012 19:15 |

podobné články

Karel Gott mezi pankáči. Poprvé vystoupí na rockovém festivalu

 
Pořadatelé festivalu Rock for People poprvé uvítají Karla Gotta. Podle nich patří mezi "generačně starší, ale přijatelné" interprety. Festival se koná 2. až 5. července v Hradci Králové.
30.05.2013 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5644 článků)

Gott na rockovém festivalu zdivočel: Ukázal paroháče a dostal podprsenku!

 
Tohle v životě ještě nezažil! Zpěvák Karel Gott, který příští víkend oslaví 74. narozeniny, rozdováděl na festivalu Rock For People přes 10 tisíc mladých fanoušků, kterým neváhal ukázat paroháče.
05.07.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (5644 článků)

Klaus otevře pobočku synova gymnázia. Do Ostravy pojede vlakem

 
Prezident Václav Klaus letos zahájí školní rok v Ostravě na gymnáziu svého syna. Kromě otevření nové pobočky soukromého gymnázia a základní školy PORG, kterou vede Václav Klaus mladší, prezident zamíří také na další ostravskou základní školu. Prezident bude do Ostravy cestovat po železnici vlakem Pendolino. Hrad o tom informoval na webu prezidenta www.klaus.cz.
29.08.2011 20:15 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků)

Klaus se Schwarzenbergem odmítli akci velvyslanců na podporu festivalu homosexuálů

 
Prezident Václav Klaus v pondělí zareagoval na polemiky, které způsobil plánovaný festival Prague Pride. Klaus se ztotožnil se stanoviskem ministra zahraničí Karla Schwarzenberga (TOP 09), který se pozastavil nad skutečností, že konání festivalu k právům homosexuálů vyjádřilo podporu 13 velvyslanců v ČR. Oba politici soudí, že prohlášení velvyslanců je nadbytečné a kontraproduktivní.
08.08.2011 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků) , Karel Schwarzenberg (3857 článků)

Klaus se setkal s biskupy, pozve do ČR papeže

 
Prezident Václav Klaus se dnes na pracovním obědě setkal se členy České biskupské konference. Na setkání, které Klaus označil za "přátelské" se mimo jiné dohodli, že prezident v nejbližších dnech oficiálně pozve papeže Benedikta XVI. na oslavy 1150. výročí příchodu věrozvěstů Cyrila a Metoděje, které se odehraje za dva roky na Velehradě. Klaus po setkání s biskupy také na dotaz novinářů uvedl, že nevidí žádný zádrhel ve vládou nastíněném návrhu majetkového vyrovnání s církvemi. Odmítl, že by jeho vstřícné projevy vůči církvi byly účelové.
11.10.2011 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků)

Klaus zvedá prst nad intervencemi ČNB. Potřebujeme prý změnu

 
Bývalý prezident Václav Klaus považuje dnešní zahájení devizových intervencí Českou národní bankou za chybný a riskantní krok. Intervence mají podle něj "velmi sporné efekty, ale velmi nesporné náklady", mezi které patří zdražení dovozu a tlak na domácí cenovou hladinu. ČNB navíc zůstává obětí módní, ale zcela mylné doktríny cílování inflace, uvedl dnes Klaus v tiskové zprávě. Všechny nynější členy bankovní rady přitom jmenoval právě Klaus jako prezident.
07.11.2013 22:21 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků)

Klaus junior: Lucku (25) jsem sbalil na baru

 
Syn prezidenta republiky je až po uši zamilovaný! Stále ještě ženatý Václav Klaus mladší (42) se stal jednou z nejsledovanějších tváří filmového festivalu v Karlových Varech, tedy spíše jeho něžný doprovod, s nímž na kolonádě cukroval jako mladík. Půvabná brunetka se jmenuje Lucie Hřebačková, je o 17 let mladší a Klaus už ji představil rodičům jako novou přítelkyni. „Přijde mi to logické, když spolu už téměř rok bydlíme,“ přiznal exkluzivně Blesku Klaus, který se po 16 letech rozvádí s manželkou Kamilou (39).
08.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9801 článků)

Existence hudebního festivalu Sziget je ohrožena

 
Nové vedení budapešťské radnice požaduje od organizátorů největšího hudebního festivalu ve střední Evropě Sziget 2,5 miliardy forintů (asi 225 miliónů Kč) za pronájem dějiště festivalu. Organizátoři festivalu upozornili, že požadovaná částka se přibližuje celkovému rozpočtu festivalu.
25.01.2011 15:40 |

podobné články

Blackcomb.cz: Jak přežít na festivalu od rána do večera? 15 věcí, které byste měli zabalit do krosny

 
Právě nyní odstartovala sezóna hudebních festivalů a stejně jako každý rok i letos řada fanoušků dobré muziky řeší, co zabalit do batohů. Ať už si notujete v rytmu country, nebo se vyžíváte v tónech tvrdší muziky, může vás shodně na festivalu nejedna věc zaskočit. Strašákem festivalu mohou být například rozmary počasí, špatné hygienické zázemí nebo i zdravotní potíže způsobené přehřátím či nedostatkem energie. Většiny nepříjemností se však můžete vyvarovat. Stačí do krosny před cestou přibalit pár drobností, které zaručí, že jediné, co vás na festivalu zamrzí, bude poslední koncert a návrat domů.
16.06.2014 09:20 |

podobné články

Rooneyho další trhlý nápad: Žene ženu do bláta!

 
Fotbalista Wayne Rooney (25) zatoužil po nejslavnějším britském rockovém festivalu.
24.06.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Wayne Rooney (97 článků)

Zkrvavený zpěvák: Frontman Aerosmith Tyler upadl v koupelně a vyrazil si zuby

 
Zpěvák skupiny Aerosmith Steven Tyler upadl v hotelové koupelně nedaleko paraguayské metropole Asunciónu a musel být převezen k ošetření do nemocnice. Podle největšího paraguayského listu ABC si zřejmě vyrazil i dva zuby. Tyler má v Paraguayi vystoupit na rockovém festivalu.
26.10.2011 08:20 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (130 článků)

Steven Tyler uklouzl ve sprše: Vyrazil si zuby a udělal monokl

 
Rocková legenda, zpěvák skupiny Aerosmith Steven Tyler, upadl v hotelové koupelně nedaleko paraguayské metropole Asunciónu. Podle hotelové obsluhy to byl ošklivý pád, při kterém si zpěvák dokonce vyrazil i dva zuby. Odneslo to také jeho pravé oko, na němž má "pěkného" monokla.  Tyler má v Paraguayi vystoupit na rockovém festivalu.
26.10.2011 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Steven Tyler (130 článků)

Bruce Springsteen v šoku: Na koncertu mu vypnuli mikrofon!

 
Neuvěřitelných 29 písní nabídl během vystoupení na rockovém festivalu v Londýně veterán Bruce Springsteen (62), ale k závěrečnému poděkování se na rozdíl od svého středečního koncertu v pražském Edenu nedostal.
16.07.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Bruce Springsteen (55 článků)