Článek

Prezident je nemocen, připustil Ovčáček

 
Spolupracovníci Miloše Zemana čelí kritice, že nedostatečně informují o zdravotním stavu hlavy státu. Tiskový mluvčí nejvyššího politického představitele Jiří Ovčáček má však pro všechny kritiky jasný vzkaz. Nahlédněte.
08.10.2021 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků)
Podobné články

Klaus pro Blesk: Zeman je vážně nemocen, ale funkce schopen. Vystrčilovi radí diskrétnost

 
Exprezident Václav Klaus se v rozhovoru pro Blesk pozastavil nad současnou situací kolem prezidenta Miloše Zemana, nadále hospitalizovaného v Ústřední vojenské nemocnici. Zeman je dle Klause „mimo jakoukoli pochybnost aktuálně vážně nemocen“, ale výkonu prezidentské funkce schopen je. Klaus reagoval i na aktivty šéfa Senátu Miloše Vystrčila.
17.10.2021 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (10585 článků) , Miloš Zeman (26309 článků)

Lidský odpad! Odporné lži, bude podána žaloba. Ovčáček je rozpálen do běla. Toto šíří o Zemanovi brněnský radní

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček se na sociální síti Twitter pořadně rozpálil. Rozzuřila ho zpráva kolující po sociálních sítích. V této zprávě pan Svatopluk Bartík tvrdí, že je Miloš Zeman opravdu hodně nemocen a má před sebou jen tři až sedm měsíců života.
07.11.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků)

Prezident mohl ke korunovačním klenotům přidat šavli, vysmívá se Kalousek

 
Prezident Miloš Zeman má virózu. Tak zní oficielní stanovisko Hradu ke včerejším těžkostem prezidenta při odemykání korunovačních klenotů. Server iDnes.cz se však tázal několika politiků, zda je podle jejich názoru prezident opravdu nemocen, nebo zda má podle jejich názoru Zemanovo chování i jiné příčiny. Ministr financí Miroslav Kalousek (TOP 09) k tomu řekl své.
10.05.2013 15:50 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (7436 článků) , Miloš Zeman (26309 článků)

Zeman se 17. listopadu potká s Konvičkou. A nejspíš na jeho akci i promluví, připustil Ovčáček

 
Prezident Miloš Zeman si připomene události 17. listopadu 1939 a 1989 na pražském Albertově v době, kdy tam bude demonstrace Bloku proti islámu. Jeho mluvčí Jiří Ovčáček v diskusním pořadu televize Prima nevyloučil, že prezident vystoupí před občany, kteří se na shromáždění sejdou. Podobně to podle něj udělal i před rokem.
08.11.2015 15:26 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků)

Občanská válka, to někteří chtějí. Ovčáček si přečetl komentář Taberyho v Respektu a vyděsil se

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček bude mluvčím prezidenta Miloše Zemana i následujících pět let. Potvrdil to sám Ovčáček v pořadu Osmička Heleny Šulcové na serveru SeznamZprávy.cz. Ovčáček v rozhovoru hovoří mimo jiné také o tom, že někteří novináři neunesli porážku a jejich komentáře volají po občanské válce.
01.02.2018 08:25 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků) , Helena Šulcová (58 článků)

Blbec Ovčáček, hradní šašek! Neuhodnete, kdo je autorem těchto výroků. Soudruh 1979–1989 mne urazit nemůže, kontroval Ovčáček

 
Při příležitosti 50. výročí od okupace Československa se o rozruch ve společnosti postarala přestřelka mezi mluvčím hradu Jiřím Ovčáčkem a předsedou Senátu Milanem Štěchem. Ten v úterý večer na Twitteru napsal, že „Ovčáček je blbec“. Reakce mluvčího Hradu na sebe nenechala dlouho trvat. „Soudruh 1979–1989 mne opravdu urazit nemůže,“ napsal v reakci na Štěcha Ovčáček.
21.08.2018 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Milan Štěch (773 článků)

„Špína." Ovčáček v kostele: Válka dál vtahuje ČT. I předního umělce

 
Radní ČT Zdeněk Šarapatka bedlivě sleduje, co dělá hradní mluvčí Jiří Ovčáček. Nyní ho „nachytal“ při modlitbě. A vyfotil a umístil na sociální média. Ale tam se setkal s odporem a označením, že focení při modlitbě je nové dno. Na což měl Šarapatka jednoduchou odpověď, prý nemůže přenést přes srdce, že Ovčáček pronesl zdravici na Vlasteneckém setkání v Příčovech. Nyní na celou věc zareagoval i sám Jiří Ovčáček. A nejen on.
24.08.2020 13:40 |

podobné články

Vydělává na odškodné? Bartík, který šířil, že prezident Zeman umírá, má hodně zvláštní přivýdělek

 
Svatopluka Bartíka coby radního městské části Brno-střed pravděpodobně většina občanů České republiky dlouho neznala. Nedávno na sebe však strhl pozornost, když na sociální síti Facebook napsal, že prezident Miloš Zeman je těžce nemocen, má rakovinu a čeká ho už jen pár měsíců života. Teď na sebe Bartík upozorňuje znovu. Čím?
28.11.2017 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků)

Zeman hájí zájmy českých občanů, nikoliv zájmy uprchlíků, řekl jasně Ovčáček

 
Prezident Miloš Zeman se rozhodně nebude setkávat s uprchlíky a pořizovat si s nimi selfie, jako to před časem učinila německá kancléřka Angela Merkelová. V rozhovoru pro internetovou televizi DVtv to uvedl mluvčí hlavy státu Jiří Ovčáček. V rozhovoru s bývalým redaktorem České televize Filipem Horkým se Ovčáček věnoval také tomu, kdo tvoří tzv. pražskou kavárnu a co jí prezident vytýká.
02.11.2015 15:11 |

podobné články

Osobnosti: Angela Merkelová (2780 článků) , Miloš Zeman (26309 článků)

Prezident si náhubek nasadit nedá, vzkázal Ovčáček senátorům. A to není rozhodně vše

 
Mluvčí prezidenta Zemana Jiří Ovčáček se důrazně zastal svého hradního pána proti senátorům. Členové horní komory totiž apelovali na prezidenta, aby napříště mnohem více vážil svá slova. Ovčáček kontroval, že si prezident Zeman rozhodně nenechá nasadit náhubek.
03.03.2016 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Zeman (1338 článků)

Jiří Ovčáček se vysmál novinářům, čekajícím už od čtvrtka na Kajínka před věznicí. Nemají prý rozum

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček si dobírá novináře, kteří už od čtvrtka čekají na propuštění snad nejslavnějšího vězně v Česku Jiřího Kajínka. Prezident Miloš Zeman oznámil, že dvojnásobnému vrahovi udělí milost po návratu z Číny. Z této asijské země se prezident vrátil ve čtvrtek, ale Kajínka zatím neomilostnil. Ovčáček poslal vyčkávajícím novinářům vzkaz.
22.05.2017 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků) , Jiří Kajínek (836 článků)

Ovčáček: Zeman přijal nabídku čtyř televizí. Střet s Drahošem se blíží

 
Prezident Miloš Zeman změnil strategii - a v sobotu připustil, že předvolební debaty přestane na rozdíl od dosavadního průběhu kampaně odmítat. Po sečtení většiny hlasů Zeman o víkendu řekl, že by mohl jít do více než jedné diskuse, avšak tři už by podle něj diváky nudily. Nakonec však chce jít do čtyř debat, uvedl dnes jeho mluvčí Jiří Ovčáček - v České televizi, na Nově, Primě i Barrandově.
15.01.2018 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (26309 článků) , Jiří Drahoš (1191 článků)

Jacques Chirac NEPŘIŠEL k soudu! Údajně ZTRATIL PAMĚŤ!

 
Bývalý francouzský prezident Jacques Chirac se v pondělí nedostavil k soudu, před kterým je obžalován z korupce, informuje agentura AFP. Soudce přečet zprávu, ve které lékaři píší, že Chirac je nemocen a utrpěl zprávu paměti.
05.09.2011 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jacques Chirac (24 článků)

Putin je vážně nemocen a do tří let možná umře. Tuto zprávu vypustil americký deník

 
Zahraniční média spekulují o tom, že ruský prezident Vladimir Putin trpí rakovinou. Spekulace podpořil i významný komentátor listu New York Post, podle jehož zdrojů trpí Putin rakovinou slinivky. Informoval o tom server iDnes.cz, který ale upozornil na to, že zprávu není možné ověřit.
28.10.2014 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3677 článků)

Kde je Putin? Sesadili ho, nebo zemřel? Celé Rusko hledá prezidenta

 
Ruský novinář a publicista Leonid Beršidskij glosuje spekulace ruských politiků, médií i blogerů, že je prezident Vladimir Putin nemocen. Už týden se totiž neukázal na veřejnosti. Podle Beršidského jsou tyto dohady a nejistota důkazem, že Putinův režim představuje totální diktaturu.
13.03.2015 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3677 článků)

Známý senátor McCain má nádor na mozku. Rána pro republikány, kdo teď bude čelit té ostudě jménem Trump, zoufá si komentátor Marjanovič

 
Konzervativní americký senátor John McCain je těžce nemocen. V jeho osmdesáti letech mu lékaři diagnostikovali zhoubný nádor na mozku. Informovala o tom americká média. Bývalý prezident USA Barrack Obama popřál McCainovi hodně sil v boji se strašlivou nemocí.
21.07.2017 11:20 |

podobné články

Musíme přepočítat rozpočet na příští rok. Odhady cen ropy byly moc optimistické, připustil Putin

 
Ruský prezident Vladimir Putin dnes připustil potíže ruské ekonomiky kvůli závislosti na cenách hlavního exportního zboží – ropy a plynu. Vrchol krize však ruské hospodářství už překonalo, ujišťoval prezident na své tiskové konferenci.
17.12.2015 11:11 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (3677 článků)

Syn čínského prezidenta miluje Krtečka, vykládal mluvčí Ovčáček. Server ale zjistil, že žádného nemá

 
Odhalil mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček tajemství o rodině čínského prezidenta, jež možná mělo zůstat skryto, nebo jen neříkal pravdu? Tuto otázku si klade web Echo24.cz v souvislosti s vyjádřením mluvčího o oblibě českého Krtečka v Číně. Ovčáček prozradil, že tuto postavičku má rád i syn čínského prezidenta. Podle oficiálních údajů má však čínský prezident jen dceru.
23.11.2014 10:01 |

podobné články

Ovčáček: Zeman se kvůli výrokům o Peroutkovi omlouvat nebude

 
Hradní mluvčí Jiří Ovčáček nepředpokládá, že by se prezident Miloš Zeman omlouval za své výroky o novináři Ferdinandu Peroutkovi, jak ho k tomu v neděli vyzvalo Sdružení Ferdinanda Peroutky. Ovčáček to dnes řekl novinářům v Dubí na Teplicku. Pravdivost tvrzení prezidenta, za něž ho kritizovala řada osobností, se mluvčí dnes snažil doložit odkazy na další studie. Peroutkovo autorství sporného článku v časopise Přítomnost a citátu, který Zeman použil, ale neobjasnil.
02.02.2015 19:42 |

podobné články

Osobnosti: Ferdinand Peroutka (230 článků) , Miloš Zeman (26309 článků)