Článek

Přestřelka Nesvačilové s Vignerovou: Kolečkův soukromý harém si vyřizuje účty

 
Vztah jako z telenovely mezi scenáristou Petrem Kolečkem a herečkou Denisou Nesvačilovou nedávno nabral pořádné grády. Poté, co jejich domácí neshody skončily příjezdem mužů zákona a odjezdem do nemocnice, se opět stali senzací internetu a terčem vtipů. Ty na Instagramu okomentovaly zrzavá herečka i Aneta Vignerová. 
07.03.2023 15:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)
Podobné články

Nesvačilová nebo Vignerová? Petr Kolečko už raději obráží akce jako vlk samotář

 
Zdá se, že Petr Kolečko (38) má ve svém osobním životě v poslední době pořádný kolotoč. Nejdříve opustil Anetu Vignerovou (35), se kterou má syna Jiříčka, protože se zakoukal do herečky Denisy Nesvačilové (31). Jenže po nějaké době ho redakce eXtra.cz spatřila během schůzky s ex Anetou Vignerovou a vzájemná náklonnost byla víc než zřejmá. Kolečkův milostný život se aktuálně lehce odráží i v tom pracovním, což bylo znát na premiéře filmu Superžena. Dříve se uznávaný scenárista objevoval na červeném koberci se ženou po boku, dnes je tomu zcela jinak a na Slovensko dorazil jako vlk samotář.
26.11.2022 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Troška si vyřizuje účty s církví: Nechá vyhnat kuchařku a přeloží faráře!

 
Šestým dnem pokračuje natáčení komedie Zdeňka Trošky Babovřesky 2. Přestože jde o komedii s nadhledem a nadsázkou, děj je prý „tak trochu ze života.“ Jak se ukazuje, Troška si tam po loňském extempore tak trochu vyřizuje účty s církví. Proč útočí na Bohem posvěcenou instituci? Co mu udělala?
02.06.2013 05:20 |

podobné články

Moderátorka Borhyová: Útok kvůli prsům! Kdo si s ní vyřizuje účty?

 
Bývalý šéf zpravodajství na Nově Jan Vávra (59) si vyřizuje účty. Napsal knihu Moc a nemoc televize Nova. Na frak v ní dává například Lucii Borhyové (35). „Docílila jistého stupně popularity díky svým tělesným proporcím,“ rýpl si Vávra do moderátorky Televizních novin.
29.10.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lucie Borhyová (1679 článků)

Sobotkovi věrní plísní Zemana: Vyřizuje si účty a výroky kope příkopy

 
Kritika prezidenta Miloše Zemana na adresu premiéra a šéfa ČSSD Bohuslava Sobotky je za hranou a vedená cílem oslabit sociální demokracii, zní ze strany. Zeman si prý vyřizuje účty a snaží se sociální demokracii znovu rozdělit. ČSSD by si to neměla nechat líbit, řeklo několik čelných představitelů strany. Někteří pochybují o Zemanově deklarované levicovosti.
01.02.2016 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků) , Bohuslav Sobotka (9580 článků)

Odvolaný ředitel Němeček: Vláda bez důvěry si vyřizuje účty

 
Vláda bez důvěry si podle odvolaného ředitele Fakultní nemocnice v Ostravě Svatopluka Němečka (ČSSD) vyřizuje účty. Důvody k jeho odvolání, které uvedlo Ministerstvo zdravotnictví, jsou podle něj „lži, kecy a účelovka“, napsal bývalý ministr zdravotnictví na Twitteru. Ministerstvo dnes informovalo o Němečkově odvolání v tiskové zprávě, ten se to prý dozvěděl z médií. Zprávu přinesla ČTK.
09.02.2018 14:25 |

podobné články

Milan Knížák účtuje: Zeman srší nenávistí a záští a vyřizuje si osobní účty. Takový člověk nemůže být prvním mužem země

 
CO NÁM DAL ROK 2018 Podle bývalého generálního ředitele Národní galerie Milana Knížáka není Miloš Zeman schopen vykonávat úřad prezidenta. „Rozhodně ne. A nebyl, ani když nastupoval. Srší nenávistí a záští a vyřizuje si osobní účty. Takový člověk nemůže být prvním mužem země,“ prohlásil profesor Knížák. A Babišova vláda je podle něj tou nejhorší vládou, kterou jsme od roku 1990 měli, je to vláda založená na lži. Proto by si přál, aby rok 2019 byl rokem konce registrovaného partnerství Zeman - Babiš. A pokud se tak nestane, bude to podle Milana Knížáka znamenat jasný krok zpět k totalitě.
28.12.2018 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (27865 článků)

Mlsný jazýček Kate Zemanové neví coby: Sestavuje lesbický harém!

 
Kate Zemanová si užívá na plno a žádné potěšení jí není cizí. I jako zadaná první slečna se netají tím, že má kolem sebe harém mužů. A to jí je asi málo, teď začala budovat harém lesbický. Na svém facebookovém profilu Kate zveřejnila fotku v objetí s krásnou tmavovláskou s popiskem „Nová členka mého lesbického harému.“
30.07.2013 20:50 |

podobné články

Kolečko potvrdil rozchod s Vignerovou a přiznal vztah s Denisou Nesvačilovou: S Anetou jsme nebyli šťastní, říká

 
Veškeré zvěsti byly potvrzeny. Scenárista Petr Kolečko (38) opravdu ukončil vztah s modelkou Anetou Vignerovou (34), jelikož si začal s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Jako první o tomto začarovaném milostném trojúhelníku informoval web eXtra.cz. Deníku Blesk nyní sám Kolečko přiznal, že je mezi ním a Vignerovou opravdu konec.
24.08.2022 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Propad akcií a hrozba zničení eura. Markéta Šichtařová mnohé nepotěší

 
INVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Čím víc stát vydává, tím vyšší musí mít příjmy, případně dluhy. A čím větší má stát příjmy, tím víc zdaňuje a zatěžuje soukromý sektor. A čím víc soukromý sektor platí na státní, tím víc státní sektor roste a soukromý se smrskává. Až se jednoho dne soukromý smrskne natolik, že ten obrovský stát už není schopen dál živit a všechno se to zhroutí, třeba jako v Řecku. Na to při pohledu na státní rozpočet pro rok 2019 poukazuje Markéta Šichtařová a při tom upozorňuje, že rostoucí stát z logiky věci musí nutně nakonec vést ke zchudnutí všech. K chlubení by naopak bylo, kdyby stát rekordně snížil své výdaje.
29.10.2018 18:10 |

podobné články

Dříve kvůli roli přibrala, nyní změnila barvu vlasů. Na nápadníky Nesvačilové to ale prý nemá vliv

 
Říká se, že štěstí v lásce vylučuje štěstí ve hře. A nezřídka to platí i pro práci. Rozhodně je to případ Petry Nesvačilové  (34) , která je nyní zavalená prací, ale lásky se jí nedostává.
05.12.2019 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Petra Nesvačilová (88 článků)

Přišla další zrada od Kolečka a Nesvačilové. Nechápu je, říká Vignerová

 
V posledních týdnech to chvíli vypadalo, že Aneta Vignerová a scenárista Petr Kolečko se po letošním rozchodu dají před Vánoci znovu dohromady. Modelka však nyní potvrdila, že od otce svého syna a jeho nové partnerky, herečky Denisy Nesvačilové přišla další zrada a šance na návrat tak byla promarněna.
16.12.2022 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Aneta Vignerová v šoku: Kolečko se má po natáčení Pálavy dál vídat s Denisou Nesvačilovou

 
Po šokující zprávě o rozvodu herecké dvojice Pavly Tomicové a Ondřeje Malého přichází další podobná varovná informace: showbyznysem se šíří zvěsti, že scenárista Petr Kolečko (38) má mít hodně blízko k herečce Denise Nesvačilové (31), která hrála v seriálu Pálava podle jeho scénáře. Petr má přitom doma malého syna s modelkou Anetou Vignerovou (34). Jak na otázky eXtra.cz reagovali všichni tři? A přeskočila mezi dvěma z nich nově opravdu jiskra, nebo jim chce někdo ublížit?
23.08.2022 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavla Tomicová (313 článků) , Petr Kolečko (237 článků) , Ondřej Malý (91 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Denisa Nesvačilová pod náporem kritiky: Rozvrátila jsi rodinu, karma je zdarma, hřmí lidé

 
Herečka Denisa Nesvačilová (31) zažívá pořádnou vlnu negativních komentářů. Vše odstartovala informace, kterou jako první přinesl web eXtra.cz, a to ta, že se s herečkou má tajně vídat scenárista Petr Kolečko (38). Ten je přitom již více než tři roky ve vztahu s misskou Anetou Vignerovou (34) a společně vychovávají dvouletého syna. Lidé na sociálních sítích se okamžitě pustili do Nesvačilové a nazývají ji všelijak.
24.08.2022 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

První vyjádření Nesvačilové po provaleném vztahu s Kolečkem: Nikomu se nestala žádná křivda, říká

 
Scenárista Petr Kolečko (38) se rozhodl po více než třech letech ukončit vztah s modelkou a Miss Anetou Vignerovou (34). Provalilo se totiž, že má tajně randit s herečkou Denisou Nesvačilovou (31). Ta se nyní zcela poprvé k celé věci vyjádřila, a to exkluzivně pro CNN Prima NEWS.
25.08.2022 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Anetě Vignerové se lepí smůla na paty. Okradli ji, stopa vede až do Zlína

 
Rok 2022 byl pro Anetu Vignerovou (35) jednou velkou noční můrou, kdy ji opustil scenárista Petr Kolečko (38) kvůli Denise Nesvačilové (31), jak modelka zjistila z eXtra.cz. Ač by se zdálo, že v novém roce přijde šťastnější období, tak opak je pravdou. Anetu totiž okradli a doklady rozházeli po městě, o čemž informovala na svém Instagramu.
13.01.2023 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků)

Zkrvavený Kolečko a vytočená Nesvačilová: Poštěkali se kvůli žhavým fotkám Vignerové

 
Scenárista Petr Kolečko (38) se sice na udílení cen Český lev objevil po boku herečky Denisy Nesvačilové (31), zdá se však, že má v mysli stále ještě bývalou partnerku Anetu Vignerovou (35). Blesk totiž zjistil pravý důvod, proč měl Kolečko po divoké hádce s půvabnou zrzkou pořezanou ruku.
08.03.2023 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků)

Glosa: Nesvačilová s Vignerovou si chtěly Kolečka rozdělit a nasekat z něj půlkolečka

 
Pokud si někdo myslel, že rodinné drama scenáristy Petra Kolečka a jeho dvou lásek, herečky Denisy Nesvačilové a modelky Anety Vignerové, je navždy uzavřeno, šeredně se spletl. Eskapády umělce, jehož si ženy chtěly doslova rozpůlit, pokračují a v ději tohoto romantického příběhu je více klišé než v argentinské telenovele. 
09.03.2023 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Kolečko (237 článků) , Aneta Vignerová (716 článků) , Denisa Nesvačilová (131 článků) , Petra Nesvačilová (88 článků)

Paroubek si vyřizuje účty s Kubicem. Máme ukázku z jeho nové knihy

 
Bývalý šéf ČSSD Jiří Paroubek dokončil knihu o legendární Kubiceho zprávě. Chce si v ní především vyřídit účty s mužem, který mu podle něj zabouchl dveře do Strakovy akademie pouhé tři dny před volbami v roce 2006.
10.07.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4618 článků)

Dana Harem není zadaná, věříte tomu?!

 
Dana Harem, mladá dívka s pohledem šelmy teprve čeká na svého prince. Vyzpovídali jsme ji proto, kteří chlapi u ní mají šanci a kteří to nemusí ani zkoušet. Další fotky téhle divošky si můžete prohlédnou i v soutěži Dívka léta 2010, které se Dana účastní.
10.08.2010 18:11 |

podobné články