Článek

Přestaňte se zdlouhavým vyhledáváním práce! Hledejte ji efektivně

 
Jestliže hledáte nové zaměstnání asi znáte situaci, kdy si musíte vyhradit pár hodin času, abyste prošli všechny velké pracovní portály. Uvaříte si hrnek kávy a někdy několik hodin proklikáváte inzerci jen abyste zjistili, že na daný inzerát jste již odpověděli jinde. Co kdyby to šlo jednodušeji? Zkuste velké pracovní portály, a hlavně pracovní agregátory, které se postupně začínají prosazovat i v Česku!
10.12.2021 00:10 |

podobné články

Podobné články

S vyhledáváním kontaktů nakažených pomáhala policie i dopravce

 
S vyhledáváním kontaktů Američanky a její ekvádorské přítelkyně, jež obě leží s nákazou koronavirem v nemocnici, pomohla hygienikům i policie či autobusový dopravce RegioJet. Právu to v úterý řekla ředitelka pražské hygienické stanice Zdeňka Jágrová.
04.03.2020 04:01 |

podobné články

Mikuláš Minář: Volíte Babiše z nouze, budete volit mě!

 
Když Mikuláš Minář ohlásil, že končí na postu hlavního chvilkaře a směřuje do politiky s novým hnutím, zvedla se vlna kritiky, že oznámení dal ve špatnou dobu, že rozdrobí opozici, že přeceňuje svou roli a podobně. Na velkou část kritiky odpověděl Minář v rozhovoru s Čestmírem Strakatým v Prostoru X. Zprávy o plánovaném hnutí prý unikly od někoho do médií, takže musel s pravdou ven dříve, než měl v plánu. Hodlá lovit hlasy mezi těmi, kdo volí Andreje Babiše z nouze. A uznal, že to nebyl jen on, kdo na Letnou přivedl 300 tisíc lidí. „Potřebujeme nové lidi do politiky, potřebujeme novou energii, potřebujeme změnit to, že politika je to svinstvo. Potřebujeme říct, lidi, přestaňte prostě kafrat, přestaňte fňukat, přestaňte nadávat, jak je to všechno špatně, tak to pojďte sakra změnit,“ apeluje.
30.09.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (24455 článků)

Úřad varuje: Hledejte si fofrem nového dodavatele!

 
Rychle hledejte nového dodavatele svých energií. Alespoň to doporučuje Energetický regulační úřad (ERÚ) všem klientům, kteří kvůli pádu několika firem skončili u dodavatele poslední instance (DPI).
23.10.2021 12:10 |

podobné články

Zdravý a dietní jídelníček pro náročný pracovní den

 
Cítíte se stále slabí, ospalí a bez energie? Přestaňte to svádět to na jarní únavu! Chybu hledejte v tom, jak se stravujete. Vyzkoušejte jídelníček plný energie, který rozproudí váš metabolismus a nakopne mozkové buňky.
22.04.2013 06:15 |

podobné články

Simona Krainová už na molo nevychází. Místo sebe tam dobrovolně posílá mladší ročníky

 
Simona Krainová  (40) byla společně s Vierou Schottertovou ozdobou Mercedes-Benz Prague Fashion Weekendu 2013. V posledních dnech nežila ale pouze módním víkendem, ale má taky plné ruce práce s vyhledáváním nových talentů do své soutěže Czechoslovak TopModel .
29.09.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Simona Krainová (2229 článků)

Jiří Paroubek opustil ČSSD! A do party přibral i Šlégra a Bendu!

 
Expremiér Jiří Paroubek včera i s dalším poslancem Jiřím Šlégrem vystoupil z ČSSD. Podle vlastních slov by ve straně zůstal, kdyby mu poskytla perspektivní funkci. Místo toho založí vlastní stranu, ta bude působit pod zdlouhavým názvem »Národní socialisté – levice 21. století«.
08.10.2011 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (4376 článků) , Jiří Šlégr (458 článků) , Jiří Šlégr (459 článků)

"Wahí, wahí," exhiboval ve Sněmovně poslanec Korte

 
Korunu zdlouhavým projevům poslanců ve Sněmovně během debaty před hlasováním o nedůvěře vládě nasadil ve středu po 21. hodině poslanec za TOP 09 Daniel Korte. Za řečnickým pultem teatrálně vyslovil několik nesrozumitelných slabik a zase si odešel sednout.
18.07.2012 21:40 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků)

Poslanec Korte ve Sněmovně exhiboval v hebrejštině

 
Korunu zdlouhavým projevům poslanců ve Sněmovně během debaty před hlasováním o nedůvěře vládě nasadil ve středu po 21. hodině poslanec za TOP 09 Daniel Korte. Za řečnickým pultem teatrálně vyslovil několik nesrozumitelných slabik a zase si odešel sednout. Posléze vyšlo najevo, že mluvil hebrejsky.
18.07.2012 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Korte (132 článků)

Nemáte čas na úklid či opravy v domácnostech? Zkuste internet!

 
Jste pracovně vytížená a každou volnou chvilku byste rádi trávili s rodinou? Pak určitě nemáte ráda ten pocit, když volný čas musíte trávit zdlouhavým úklidem nebo spolu s manželem opravami v domácnosti. Možná je na čase zkusit využít moderní technologie – třeba portál www.Službomat.cz, který nabízí možnost si vybrat z širokého seznamu firem a odborníků na jednotlivé činnosti.
08.08.2013 00:10 |

podobné články

Poslanec od Okamury uspořádá pro kolegy seminář. Chce jim ukázast silnici

 
Lídr Pardubického kraje a dnes již poslanec za Úsvit přímé demokracie Augustin Karel Andrle chce podle informací serveru Prvnízprávy.cz uspořádat seminář pro poslance, který by se zabýval výstavbou R35 a zdlouhavým výkupem pozemků, který stavbu provází.
07.12.2013 11:55 |

podobné články

Poslanec od Okamury uspořádá pro kolegy seminář. Chce jim ukázat silnici

 
Lídr Pardubického kraje a dnes již poslanec za Úsvit přímé demokracie Augustin Karel Andrle chce podle informací serveru Prvnízprávy.cz uspořádat seminář pro poslance, který by se zabýval výstavbou silnice R35 a zdlouhavým výkupem pozemků, který stavbu provází.
07.12.2013 12:10 |

podobné články

Red Bull »nedává křídla«: Za lež vyplatí konzumentům 280 milionů!

 
Dvanáct let prodává Red Bull své výrobky se sloganem, že nápoj dává konzumentům křídla. Jenže v USA lidé zjistili, že i když vypijí nápoje sebevíc, křídla ne a ne narůst. A tak na společnost Red Bull podali žalobu. A vyhráli by. Aby se tak společnost vyhnula zdlouhavým tahanicím a poplatkům za soudy a advokáty, raději klientům vyplatí částku dosahující v přepočtu 280 milionů korun.
13.10.2014 14:00 |

podobné články

Ministryně Šlechtová: Cílem je pomoci především malým stavebníkům. Jednodušší to bude například u bazénů nebo skleníků

 
Na jednání vlády tento týden byl schválen návrh novely stavebního zákona předložený ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou. Novela pomůže jak drobným stavebníkům, tak velkým investorům. Uleví se i přetíženým stavebním úřadům. Kdo si chce dnes postavit rodinný dům, chatu, bazén nebo obyčejný plot, musí projít úmorným a zdlouhavým vyřizováním. Stavební řízení bude pro lidi snazší, rychlejší a méně stresující. Zejména malým stavebníkům ubyde papírování i čekání na úřadech.
25.09.2016 09:25 |

podobné články

Všichni mu drželi palce, ale nepomohlo to: Chlapeček bez nosu 3. narozeniny neoslavil

 
Chlapec Eli z Alabamy se narodil bez nosu. Dožil se dvou let a bohužel zemřel kvůli zdlouhavým a vyčerpávajícím zdravotním komplikacím. I za tak krátký čas dokázal vykouzlit úsměv na tváři mnoha lidem!
05.06.2017 19:30 |

podobné články

Hospodářská komora pořádá předvolební diskusi podnikatelů s politiky na téma Stavebnictví v útlumu - příčiny a řešení

 
ČR je stavebně kvůli zdlouhavým povolovacím procesům jedna z nejpomalejších zemí světa. Pomůže novela stavebního zákona výstavbu urychlit?
01.09.2017 12:00 |

podobné články

Česká pošta maximálně zjednodušuje posílání balíků

 
Česká pošta uvádí na trh atraktivní službu nazvanou Balík Komplet. Novinka maximálně zjednodušuje posílání zásilek a nabízí alternativu, jak se vyhnout zdlouhavým úkonům, se kterými si zákazníci spojují připravení zásilky pro odeslání. Jednotná cena obsahuje poštovné, pojištění, praktický obal, vyzvednutí balíku od odesilatele a následné doručení.
27.10.2017 10:30 |

podobné články

Obec chce udržet lékárnu. Přijde ji na 1,5 milionu

 
S nepříjemným, zbytečně nákladným a zdlouhavým problémem se musel nedávno vypořádat starosta jihočeské obce Frymburk Oto Řezáč, když se snažil zajistit po odchodu magistry další provoz tamní výdejny léčiv.
02.06.2021 09:55 |

podobné články

Rath žádá Kalouska: Přestaňte pít!

 
Ve Sněmovně bylo opět pořádně horko. Středočeský hejtman David Rath (ČSSD) se tvrdě opřel do ministra financí Miroslava Kalouska (TOP09). "Přestaňte pít, škodí to vašemu zdraví," obvinil Rath Kalouska z toho, že není na jednání pravděpodobně úplně střízlivý.
26.10.2010 17:35 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4621 článků) , Miroslav Kalousek (7558 článků)

10 NEJ vtipů o Polácích! Přestaňte sypat sůl do ran a zasmějte se

 
Na začátku bezvýznamný spor kvůli reklamě, která zesměšňovala polského překupníka, nyní mezinárodní konflikt, do něhož se vložil i polský ministr zemědělství. Přitom by stačilo tak málo. Poláci, přestaňte sypat sůl do ran našeho vztahu a raději se zasmějte!
10.12.2014 13:08 |

podobné články