Článek

„Přestaňte se honit za přízraky Putina.“ Verze Fialy o žháři vyslaném Rusy zpochybněna

 
Bylo Česko terčem ruských tajných služeb, které chtěly prostřednictvím španělsky mluvícího cizince z Latinské Ameriky spáchat útok v podobě zapálení autobusů v garážích? Případ včetně prohlášení premiéra Fialy pro ParlamentníListy.cz analyzují experti. Andor Šándor a Štěpán Kotrba upozorňují na důležité detaily.
11.06.2024 21:05 |

podobné články

Podobné články

Soud se žháři z Vítkova je odročen na čtvrtek

 
Soudce odročil proces se žháři z Vítkova na čtvrtek. Líčení se čtyřmi žháři z Vítkova na Opavsku bude pokračovat ve čtvrtek.
12.05.2010 07:10 |

podobné články

Dementní Pepíček na nákupech. Nutella objevil Ameriku. Za rok si třeba všimne, že vykulenci nějak kradou...

 
NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM „Kam se na něho my komedianti hrabem,“ komentuje „německý“ nákup premiéra Fialy herec a člen Klubu 2019 Ivan Vyskočil a žasne nad premiérovým odjezdem do „kravína“ v době stávky. Vládě pak rázně vzkazuje. „Přestaňte prodávat lacino naši elektřinu a nakupovat ji draze zpátky, přestaňte dávat plynu politickou nálepku…. Zdaňte pořádně korporátní řetězce a přestaňte cpát rance miliard na Ukrajinu, které se nám nikdy nevrátí!!“ Nešetřil ani novináře a doporučuje, co by měli napsat místo toho, co měl na sobě Krajčo na Slavících.
03.12.2023 06:45 |

podobné články

Osobnosti: Ivan Vyskočil (418 článků) , Ivan Vyskočil (417 článků)

Román Dětské přízraky nabízí dramatickou sondu rodičovské odpovědnosti

 
Jedna z populárních anglických prozaiček Sue Townsendová střídá humorný až satirický a následně velmi vážný pohled na život. Román Dětské přízraky charakterizovala kritika jako „bezútěšnou, přesto ale něžně napsanou a láskyplnou knihu“.
21.07.2009 09:55 |

podobné články

Chelsea Hotel : PŘÍZRAKY BOHÉMY

 
VÝSTAVA: Chelsea Hotel: PŘÍZRAKY BOHÉMY KDE: DOX - Centrum současného umění, Praha 7 KDY: 4.12.2009 - 29.3.2010
08.01.2010 10:40 |

podobné články

EXKLUZIVNĚ Iveta Bartošová (44), jak ji neznáte - Změnila se v polednici! A zahání přízraky!

 
Takhle ještě nikdy nikdo Ivetu Bartošovou (44) neviděl! Zpěvačka včera pozvala deník Aha! exkluzivně na zkoušku svého turné. A valili jsme oči! Vystupuje v bílém plášti, čaruje kouzelnou hůlkou, otevírá skály, zahání přízraky, levituje. A přitom nevíte, že je to ona!
03.11.2010 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (7108 článků)

Nová DVD: Ismaelovy přízraky a Western Stars

 
Thriller, milostné i špionážní drama, to je film francouzského režiséra Arnauda Desplechina Ismaelovy přízraky. Western Stars je hudební dokument o stejnojmenném albu.
18.02.2020 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Arnaud Desplechin (2 články)

Hrozivé přízraky minulosti. Příběh vdovy a syna ukazuje, proč je Jedl divadlem roku

 
V inscenaci nazvané Opera Ibsen/Přízraky herci plynule přecházejí z konverzace do zpěvu, na jevišti je kapela.
18.04.2022 14:00 |

podobné články

Hardwarové pořadavky PC verze Max Payne 3

 
Rockstaři se nedávno chlubili tím, že PC verze Max Payne 3 nebude jen narychlo uplácaný port z konzolí, ale je jasné, že se o tom přesvědčíme až 1. června, kdy PC verze vyjde. Nyní vám každopádně servírují hardwarové požadavky PC verze, takže si můžete alespoň udělat zevrubný obrázek o tom, jak moc se vývojáři optimalizaci PC verze věnovali. Ano, viděl jsem večer...
24.04.2012 10:10 |

podobné články

Vraťte se domů, dokud můžete, vyzývá Rusy šéf parlamentu po Pavlových výrocích

 
Předseda Státní dumy, dolní komory ruského parlamentu, Vjačeslav Volodin vyzval Rusy žijící v exilu, aby se vrátili do vlasti, dokud to ještě jde. Reagoval tak na výroky českého prezidenta Petra Pavla z rozhovoru pro rozhlasovou stanici Rádio Svobodná Evropa/Rádio Svoboda (RFE/RL) o potřebě přísnějšího dohledu nad Rusy žijícími na Západě. Podle Volodinovy  interpretace , citované ruskými médii, „český prezident navrhl Rusy žijící v zahraničí zavřít do koncentračních táborů“.
19.06.2023 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Petr Pavel (2912 článků) , Pavel Svoboda (479 článků) , Pavel Svoboda (478 článků) , Pavel Svoboda (479 článků) , Pavel Svoboda (479 článků) , Petra Svoboda (242 článků)

Mikuláš Minář: Volíte Babiše z nouze, budete volit mě!

 
Když Mikuláš Minář ohlásil, že končí na postu hlavního chvilkaře a směřuje do politiky s novým hnutím, zvedla se vlna kritiky, že oznámení dal ve špatnou dobu, že rozdrobí opozici, že přeceňuje svou roli a podobně. Na velkou část kritiky odpověděl Minář v rozhovoru s Čestmírem Strakatým v Prostoru X. Zprávy o plánovaném hnutí prý unikly od někoho do médií, takže musel s pravdou ven dříve, než měl v plánu. Hodlá lovit hlasy mezi těmi, kdo volí Andreje Babiše z nouze. A uznal, že to nebyl jen on, kdo na Letnou přivedl 300 tisíc lidí. „Potřebujeme nové lidi do politiky, potřebujeme novou energii, potřebujeme změnit to, že politika je to svinstvo. Potřebujeme říct, lidi, přestaňte prostě kafrat, přestaňte fňukat, přestaňte nadávat, jak je to všechno špatně, tak to pojďte sakra změnit,“ apeluje.
30.09.2020 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (26325 článků)

Pátrání po nejhledanějším dítěti světa už stálo skoro půl MILIARDY. Výsledek po osmi letech? Nula!

 
Osm let, 37 elitních britských detektivů, v přepočtu 400 milionů korun, počet stop nula, výsledek nula. Pátrání po nejhledanějším dítěti světa Madeleine McCann je bez výsledku zřejmě u konce. "Je na čase přestat se honit za přízraky," řekl britskému webu The Sun bývalý šéf elitních detektivů John O'Connor.
03.09.2015 11:27 |

podobné články

Osobnosti: John O'Connor (4 články) , John O'Connor (3 články) , John O'Connor (1 článek)

Král dechovky Josef Zíma (89) brání obyčejné Rusy: Za válku nemohou, Putina musíme zlikvidovat!

 
Málokdo má tolik životních zkušeností jako král dechovky Josef Zíma (89). Na současnou krizi na Ukrajině, kterou nyní okupují krvelačná ruská vojska, se ale dívá se znepokojením. „Házet všechny Rusy do jednoho pytle je nesmysl. A Putina se musíme zbavit,“ řekl eXtra.cz.
12.03.2022 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Josef Zíma (136 článků) , Josef Král (102 článků)

PC verze Assassin's Creed III opět s mírným zpožděním?

 
Termín vydání PC verze Assassin’s Creed III v našem systému zatím upravovat nebudu, ale možnost, že nakonec vyjde o pár dní později, než verze konzolové, tu bohužel existuje. Na FB stránce Ubisoft CZE, kterou spravuje Conquest, se objevil obrázek přebalu ACIII, na němž je uvedeno, že PC verze vyjde 23. listopadu, takže zhruba o tři týdny později oproti konzolové verzi....
21.06.2012 17:35 |

podobné články

Milovaná Popelka: V čem se norská verze liší?

 
Do nové verze oblíbené pohádky Tři oříšky pro Popelku se pustili Norové. Světlo světa spatřil první trailer a nutno říci, že tato nová verze alespoň podle první ukázky vypadá dramatičtěji, než verze česká.
01.10.2021 05:05 |

podobné články

Nevinný nápad všechno změní: Do kin míří česká verze kultovního italského hitu

 
V českých kinech jsme měli možnost vidět už dvě verze známého hořkosladkého komediálního hitu Naprostí cizinci. Původní italská verze Paola Genovesy se dočkala zapsání do Guinnessovy knihy rekordů. Podle původního scénáře totiž vznikl největší počet lokálních remaků v historii kinematografie. Do českých kin vejde před Vánoci po úspěšné německé verzi také tuzemská verze filmu nazvaná Známí neznámí. V hlavních rolích uvidíme Martina Hofmanna, Kláru Issovou, Tomáše Měcháčka, Táňu Pauhofovou a další. 
21.11.2021 08:40 |

podobné články

Osobnosti: Táňa Pauhofová (127 článků) , Klára Issová (201 článků) , Martin Hofmann (92 článků) , Tomáš Měcháček (85 článků)

Žháři před útokem na Romy ve Vítkově odpojili vodu!

 
AKTUALIZOVÁNO: Dvouletá holčička, která byla popálena při požáru rodinného domu ve Vítkově na Opavsku, je stále v kritickém stavu. Žháři prý před útokem odpojili přívod vody do domu!
20.04.2009 17:00 |

podobné články

Ve Vítkově strhli dům zapálený žháři

 
Pracovníci Technických služeb města Vítkova v pátek provedli demolici trosek domku, který žháři před časem podpálili zápalným láhvemi.
29.05.2009 15:50 |

podobné články

Žháři byli loutky bossů ultrapravice, říká zmocněnec romské rodiny

 
Zmocněnec poškozené rodiny Markus Pape se domnívá, že žháři z Vítkova jsou jenom poslíčky, které řídí špičky ultrapravice.
17.08.2009 18:20 |

podobné články

Žháři z Vítkova: Chtěli jsme ten dům zničit

 
AKTUALIZOVÁNO - Za mimořádných bezpečnostních opatření začal v úterý u Krajského soudu v Ostravě ostře sledovaný proces s údajnými žháři z Vítkova. Zatímco soudci budou rozhodovat o jejich vině, popálená Natálka (2) se bude se svou maminkou učit v nemocnici znovu chodit.
11.05.2010 05:05 |

podobné články